Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#2451) Djuree válasza Micsurin (#2450) üzenetére


Djuree
félisten

Component blueprints can drop from any Eximus unit on any planet/node or Orokin Derelict.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2452) Ribi válasza Micsurin (#2450) üzenetére


Ribi
nagyúr

Oberon-t összeszedni szar, klánban is volt akinek pont talán chassis-t nem dobtak a mobok, de másból meg volt 4-5. Elvileg Earth-ön érdemes defense mapot tolni és ott dobhatják.

(#2453) Djuree válasza Ribi (#2452) üzenetére


Djuree
félisten

az amúgyis egy haszontalan frém, nem érdemes vele szenvedni, sok jobb van nála. :N

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2454) Ribi válasza Djuree (#2453) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem sem szimpi, én most nekrót csinálok, csak szereznem kellene platot, hogy legyen + slot. Csakhát úgy zuhannak az árak nap mint nap, full prime framek 30-50 között is vannak. Ami még ér valamit azt meg mocsok sok idő összefarmolni.

[ Szerkesztve ]

(#2455) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , akkor marad a rhino ,ugyis csak a system kell már bele....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2456) gerisz23 válasza Ribi (#2454) üzenetére


gerisz23
őstag

Csak Prime framekkel lehet tradelni?Jah tegnap vettem én is 2primehoz is mindent,gondoltam lesz vagy 200 plat,aztán rhino helmet volt a legdrágább 15 plat.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2457) Kareszovics válasza gerisz23 (#2456) üzenetére


Kareszovics
addikt

Csak Prime "alapanyaggal" lehet ja.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2458) gerisz23 válasza Kareszovics (#2457) üzenetére


gerisz23
őstag

Köszi:)van olyan újabb Prime fegyver amit érdemes használni?/kipróbálni?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2459) Kareszovics válasza gerisz23 (#2458) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát én Prime fegyverek közül eddig a Latront, Boart meg értelemszerűen a Paris-t hasznátalm/használom. Az újabbak közül állítólag a LEX elég jó. Amit én személy szerint ki szeretnék még farmolni azaz Orthos, a Braton, meg a Boltor.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2460) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nos , a Rhino és a valkyr között gondolkodom.... Melyik éri meg jobban ? És a valkyr csak női varriánsban van ? Ne gyertek a nevével tudom, hogy észeki mitologia , női harcos , akit a halála útán avatnak valkyré.... de akkor is :DDD

szrk.: meg hát 150 shield 30-on :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2461) Djuree válasza Micsurin (#2460) üzenetére


Djuree
félisten

rhino inkább ha kezdő vagy. az jó kis univerzális tank...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2462) Micsurin válasza Djuree (#2461) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi :R

szrk.: össze jönne pénz meg ilyenek miatt mind 2 le gyártom mind2 mert nem tom mi lesz ha át veszi a játékot a PWE :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2463) anubys1984


anubys1984
aktív tag

@Micsurin:
Nekem pont az tetszik a játékban, hogy egyáltalán nincs rákényszerítve az ember, hogy fizessen érte, plat nélkül is kiválóan lehet vele haladni (Egyedül a slotokból van nagyon kevés).
A telefonokra elérhető IAP-játékok sokkal inkább lehúzóak.
Aztán hogy milyen változások lesznek, azt nem tudni...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2464) Micsurin válasza anubys1984 (#2463) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jogos , ha belegondolok.... :R

Ilyen arany puzzlet a dojohozz honna tudok szerezni ? :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2465) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sziasztok !

már gyártom a valkyret , már csak 2 nap kb :C (rhino-t most kezdtem :R ).... véletlen eladtam reggel a systemjét , azt tényleg csakakkor dob Alad V ha 5 másodperc alatt ölik meg ? mert tegnap az egyik orosz gyerek ezt írta , kérdés : Igaz-e ?! És most , hogy gyártom érdemes-e újra beszereznem ?!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2466) anubys1984 válasza Micsurin (#2465) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Nem igaz. Random, hogy éppen melyik alkatrészt dobja. Amúgy valószínűleg lesz még belőle pár darabod, mert neural sensor farmolására az a legalkalmasabb hely.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2467) Micsurin válasza anubys1984 (#2466) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , abból mire meglett a valkyre lett 12 darab :C

a modsokon kivül nincs más fegyver fejlesztési lehetőség ?

most ezeket használom : Paris , Ballistica , Lecta , a kérdés az , hogy mit érdemes ezekbe pakolni ??? :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2468) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Aki nem csinálta még meg a Boltor Prime fegyvert vagy gondolkodik rajta, annak üzenem: az egyik legjobb, leggyorsabb és legerősebb cucc....jó mondjuk kellett bele vagy 4 forma de már az elején is legyak mindenkit, ha nem egyből T3-al kezd az ember. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2469) MichaelSD válasza F.B.I. (#2468) üzenetére


MichaelSD
őstag

4 formával a legtöbb fegyver durva... :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2470) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Valkyrenél a 600 armor nem elírás a wikiben ? :Y :Y :Y Mert ezek szerint a +armor mods-al baromi magas armort hozhat össze :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2471) F.B.I. válasza Micsurin (#2470) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem 1080, hysteria módban meg egyedül nyomom a defense küldiket, konkrétan bármit agyonver másodperc alatt. Nagyon beteg karakter, csak sokan nem szeretik. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2472) Micsurin válasza F.B.I. (#2471) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , akkor jól választotam :R

más: platinumot tudok valahogy kereskedelemel szerezni ? Mert pl sto-ban tudom váltani a pénzt a játékon belül , itt valami hasonló van ? vagy frame slot-hoz szükséges platinumot csak pénzért kapok ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2473) gerisz23 válasza Micsurin (#2472) üzenetére


gerisz23
őstag

Tudsz kereskedni prime cuccokkal,meg modokkal,próbáld a trade channelt ha van eladó felesleges cuccod.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2474) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Tegnap meglett a 11-es mastery. Elsőre sikerült, valahogy nehezebbre számítottam.
Néztem, hogy bizonyos bossoknak neki lehet menni nightmare fokozaton is. Ilyenkor több lootot dobnak, vagy csak a nightmare mod az extra?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2475) Micsurin válasza gerisz23 (#2473) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Modokal pl mivel mert 280% hp , shield meg ilyenek nem ér kb semmit.... Ott honnan láttom az értékét ?

Van magyar klán ahova még a kezdők is beférnek ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2476) gerisz23 válasza Micsurin (#2475) üzenetére


gerisz23
őstag

Sztem felvesznek majd,vki biztos beírja a részleteket,mi csak páran vagyunk,jómagam nemvok túl aktív mostanában.
Hát beírod hogy mid van eladásra plat ár megnevezés nélkül,talán jelentkezik vki rá.
WTS-want to sell
WTB-want to buy
de ha jól emlékszem te vágod az angolt:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2477) anubys1984 válasza Micsurin (#2475) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Itt van egy oldal, ami tartalmazza az árakat (közelítőleg), valamint ugye a szinttől is tud változni, egy kimaxolt Serrationt elég jó áron el lehet adni.

Hazai klánok közül csak a Triton Clan-t ismerem, abban vagyok benne, 100+ tag van és minden fegyver ki van fejlesztve.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2478) Micsurin válasza gerisz23 (#2476) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , anubys1984 neked is köszi , most figyeltem meg , hogy az a BP amit a shopban veszek pl a furis az a gyártást kővetöen eltűnik ? :Y Csak mert tegnap kaptam alertben egy orokin reactor (ez arra jó , jogy rank 30 armora ha ráteszem 60 ilyen skill pontja lesz ugye ? ) és egy olyan arany puzzle BP-t , a kéréds ezekből most mint a talált frame bp-kből csak a nyersanyag szablya meg , hogy mennyit készíthetek ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2479) Djuree válasza Micsurin (#2478) üzenetére


Djuree
félisten

1 BP-ből csak 1 cuccot csinálhatsz. aztán új BP kell.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2480) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Tegnap elkészült Ogris. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg annyira hatékony-e, mint mondják. Bár valamelyik klántárs elmondása alapján nem árt a formázás... szám szerint 4x... :U :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2481) Ribi válasza Kareszovics (#2480) üzenetére


Ribi
nagyúr

Annyiszor azért nem kell, hogy jó lehessen vele szórni.
Ansgstrummal is lehet aprítani. Persze magas szinten abból is kell párat lőni, hogy meg is öljön valamit.
Plusz Ogris mellé kell valami sima pilu ha közel jön valami akkor is tudj mit csinálni.
Szokásos infest defes mapokhoz szerintem mindenki ezeket használja, csak fel valami oszlopra aztán pew pew.

[ Szerkesztve ]

(#2482) Micsurin válasza Djuree (#2479) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , és a reactor-r csak 1 páncélon csak 1-szer használhatom ugye ? :F és ez az arany puzzle mit csinál a páncélal ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2483) Kareszovics válasza Ribi (#2481) üzenetére


Kareszovics
addikt

Igen, arra már rájöttem, hogy Angstrum "fílinges". Van egy 3x formázott Dex Furis, az bőven jó lesz társnak. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2484) Djuree válasza Micsurin (#2482) üzenetére


Djuree
félisten

igen csak egyszer. nem tudom mire gondolsz arany puzzle néven. :F bár az gondolom a forma lenne, az megváltoztat egy polaritás slotot egy általad választottra. [link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2485) Micsurin válasza Djuree (#2484) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Húú , köszi,igen ez az , akkor már mindent értek , és forma BP-hez , hogy /hol a legkönnyebb hozzá jutni ?

szrk.: múltkor lotus adta , egy alertért...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2486) gerisz23 válasza Micsurin (#2485) üzenetére


gerisz23
őstag

Az random,régebben minden livestreamnél adtak vmit egynapos alertel,amúgy teljesen random.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2487) Micsurin válasza gerisz23 (#2486) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , szóval akkor nem lesz olyan könnyü a forma bp szerzés :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2488) gerisz23 válasza Micsurin (#2487) üzenetére


gerisz23
őstag

Forma ,catalyst ,reactor ritka blueprintek,csak várd ki:)nekem mire lett belőle tartalék addigra kicsit belefáradtam a farmolásba.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2489) Micsurin válasza gerisz23 (#2488) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , akkor bizony a forma miatt elő fog kerülni az fránya maestro kártya ami minden mods kártyát űt :DDD

más: ez a hydroid milyen ? jó frame ? Mert ez a víz csápos skillje nagyon látványos :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2490) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Formát elég nehéz szerezni, vagy alertben van, vagy nagy ritkán a Voidban is van rá esély (akár nem blueprintre is). Ahogy eddig látom, ez az a komponens, amiből nem lehet elegendőt összeszedni. Legalábbis ahogy szerzek egyet, rögtön el is használom valami fegyver craftolására. :)

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2491) Micsurin válasza anubys1984 (#2490) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi , igen én is Bp-t kaptam alertsben de akkor nem lesz olyan könnyü beszerezni :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2492) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Na tegnap mentem a vadonatúj Ogrisommal egy Mars MobDef-et, meg egy ODD-ot (igaz csak wave 10-ig, mert álmos voltam :) ). Mindenféle mod nélkül nagyon büntetett, főleg infestet. Már-már olyan csalás kategóriának tűnik nálam, mint a Vauban. :D Ami tuti, hogy könnyű lesz szintezni, Catalyst-ot már meg is kapta.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2493) anubys1984 válasza Kareszovics (#2492) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Éppen most építem az Ogrist. :) Penta már megvan, azzal vicces volt haladni, nullás rangtól kezdve hullott tőle mindenki. Hasonlóra számítok ennél is, csak ez még veszélyesebbnek tűnik, a Pentánál legalább van kihatás, hogy mikor robbanjon.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2494) Kareszovics válasza anubys1984 (#2493) üzenetére


Kareszovics
addikt

Itt is tudod szabályozni azért, mert csak akkor engedi a rakétát, amikor elengeded a charge-ot. Ebből a szempontból szerintem sokkal jobb, mint az Angstrum; az úgy működik, mint a sz@rás: ha menni kell, akkor menni kell. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2495) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha veszek daedauls páncél pakott akkor azt minden páncélomra feltehetem ? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2496) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Na ezt nem értem :F maestro kártya , kiválasztom , 370 platinum , hungary , oké , aztán kártya szám , bizt kód..... lejárat.... Utána invalidot add be , DE nem lehet invalid :Y 2-szer elenőriztem fizetem már pl War Thunderben is ezzel a kártyával , mi a gondom ?????

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2497) r00r1 válasza Micsurin (#2496) üzenetére


r00r1
aktív tag

Egyenleg? :D

(#2498) Djuree válasza Micsurin (#2495) üzenetére


Djuree
félisten

:K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2499) Micsurin válasza Djuree (#2498) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Djuree : :R

r00r1

4600 kell ésjóval több van rajta.... :W

ennyire én sem vagyok hülye , első errornál éztem a netbankot és jó , kéne , hogy legyen , esetleg az lehet , hogy a játékból nyitotam meg ?

szrk.: 30 perc múlva : "The information you supplied is invalid. Please try again." megint se elűtés se semmi :W lejáratom: 01/17 erre beadom 01 / 2017 , mindent megnézzek újra.... és mégis :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2500) Ribi válasza Micsurin (#2499) üzenetére


Ribi
nagyúr

Lehet ahogy a lejáratot, más valamit nem úgy adtál be ahogy kell?
Neved ékezettel ésatöbbi?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.