Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#2901) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Van valaki aki a Steel Meridiant vagy Arbitereket választotta? Kellene majd (ha ott tartok) egy mod ami az én syndicatemben nincs. Lehetne cserélni...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2902) Rickeffe válasza MichaelSD (#2901) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Steel mereidant a Furious Javelinért :)
Bár gondolom ugyanarra pályázunk. :D

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#2903) MichaelSD válasza Rickeffe (#2902) üzenetére


MichaelSD
őstag

Igen, a Furious Javelin kellene nekem is, de nálam nincs. Bár nem hiszem, hogy alapvetően megváltoztatja a Radial Javelint, sőt nem is biztos, hogy megéri, de az érdekelne, hogy milyen. Majd ha aktuális lesz, megint jelentkezem :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2904) r00r1


r00r1
aktív tag

Úr isten mi lett ez a grindfest???? Syndicate pontokat ha elosztanák 10-zel, akkor is sok lenne...Az Arbiters of Hexist választottam, hát egy darabig biztos nem lesz meg a burston, nyx és mirage mod.... :O

(#2905) MichaelSD válasza r00r1 (#2904) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ja, ja, iszonyat sok pont kell.

Odavertem magam az Archwinghez. Még mindig nem tetszik. De legszomorúbb, hogy a Limbo küldetést 30as cuccokkal nem tudom megcsinálni. Siralmas.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2906) r00r1 válasza MichaelSD (#2905) üzenetére


r00r1
aktív tag

Nyugi, én még el se kezdtem.... :O
Megcsináltam az Archwing 1. küldetést, és kész, azóta rá se néztem. Ma egész nap farmoltam pluto - cerberuson a reputationt....sírni tudnék...

(#2907) MichaelSD válasza r00r1 (#2906) üzenetére


MichaelSD
őstag

A Limbo Theorem archwing küldetése ritka szivatós. Most bejött egy kimaxot fazon és így hárman átszenvedtük, de aki ezt kitalálta...

Amúgy a T4 kulcsok repben szerintem nem egy jó ötlet. Egy év múlva mindene meglesz az embereknek és csak a kulcsokat fogják venni.

A másik ilyen zseniális a dolog kulcsok szórása. Próbálj T3MD kulcsot találni. Az az érzésem a statisztika és a valószínűség számítás nem a erőssége a csapatnak.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2908) Ry0K3N válasza MichaelSD (#2907) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Én nem értem az a küldetés miért okozott mindenkinek annyi gondot. Először bemegyek, ott van 3 friss moddolatlan palyer 400/400 körüli friss ropogós archwing HP val hogy na majd ők a janik megcsinálják a küldit. 2 perc után halott midegyik.én meg abortolom. Redditen tanácsolták szólóban egyszerűbb. Oké nézzük meg. Simán megvan minden gond nélkül, kapok 7 bizbaszt a 2 mellé és ennyi volt az egész archwing rész limbóhoz nekem.
Szóval TL:DR verzió : szólózzátok de azért nem árt felkészülni (rhino + armor healt shiled modok azért nem árt)

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2909) Źşë' válasza Ry0K3N (#2908) üzenetére


Źşë'
addikt

mi ketten vittük ki, de ahhoz képest nem volt nehéz, simán lehoztuk - pajzs meg élet kell dögivel mondjuk ez talán a titka - nekem valami 29 proof fragment lett abban a körben :DDD egyébként lesz még egy ilyen, nem vagyok a limbo küldetés végén, de már 2. at csináltam

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2910) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2908) üzenetére


MichaelSD
őstag

mindem maxon, meleeben hat mod. Na jó framehez csak 3at találtam. Ezek szerint a 4es csoportot szívatják.

A Syndicat küldik is jók. Magasabb szintem már egyedül nehézkes, de sokan nem csinálják őket...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2911) Ry0K3N válasza Źşë' (#2909) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

29? 9 kell összesen, 3 minden egyes darabhoz hogy megadja a fúrós küldit

MichaelSD: ha többen vagytok több ellenfél jön több irányból ezért lesz olyan rohadt nehéz

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2912) Źşë' válasza Ry0K3N (#2911) üzenetére


Źşë'
addikt

ennyit találtam, utolsó mobnál leálltunk és összeszedtük a modokat meg a fragementeket

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2913) Troyan001


Troyan001
tag

Nekem most azért tetszik az Archwing, mert a szintezése beleszámít a profile szintembe. 4000 pont kéne a 6-os mastery-hez és használhatnám végre a Phage-emet. :))

(#2914) Troyan001 válasza csati777 (#2896) üzenetére


Troyan001
tag

Tegnap én is jó csapatba kerültem a Nova-mal. Necrok jól tolták a droppot. 40-ig percig mentünk. A lényeg, hogy csak kb 20%-nál aktiválj, vagy előtte kérdezd meg hogy aktiválhatod e. Nehogy ketten épp azt csináljátok.

Void-ban voltunk, azért párszor estek a srácok a vége felé. Nekem tankosabb a nova-m jobban bírtam, de a sobek dps-em már kevés szerintem egy 40-es körüli ellenbe. Mást nem csináltam, mint becsúsztam a tömegbe, Molecular Prime, aztán kiégett a szemem a sok robbanástól.

(#2915) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Apropó. Aura slotot is lehet már swappelni. Mehet az energy szifon mindenhova. :DD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2916) r00r1


r00r1
aktív tag

Este valaki segítene a Limbot kifarmolni? Ts van, már annyira nem is vagyok kezdő, csak valahogy a puboktól tartok...Tudjátok, vannak azok a gyökerek, akik interceptionre is Ash-el/ Rhino-val jönnek, egy szál íjjal... :U

(#2917) Ry0K3N válasza r00r1 (#2916) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Melyik küldije? Az archwinges vagy a fúrós nem megy?

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2918) r00r1 válasza Ry0K3N (#2917) üzenetére


r00r1
aktív tag

Még nem döntöttem el, de jó lenne nem egyedül sz.pni a f.szt... :DDD
A fúrós az mi? Mert ha az lábbal menős küldetés, akkor az annyira nem lehet nehéz.... viszont az Archwing az szívás. Pláne hogy eddig 1, azaz egyetlen modot sem sikerült összehoznom rá...

(#2919) Ry0K3N válasza r00r1 (#2918) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Szólózni kell az arcwinges rész úgy sokkal könnyebb de 0 modos arcwingel nem kéne nekiesni :DDD
Fúrós meg csak sima excavation, 20-25szintű mobok vannak szóval egy frost nem árt mert hamar szétszedik a fúrót. Én azzal szólóztam le.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2920) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv.
Valkyr-nek melyik a jó fegyver? A kétkezes, dual, sima egykezes, ostor vagy ízlés kérdése? Van egy rakat orokin void kulcsom. Oda meghívással lehet csapatott toborozni?

(#2921) r00r1 válasza Ry0K3N (#2919) üzenetére


r00r1
aktív tag

Magyarán nem akarsz segíteni :DD :P, értem én
Az excavationre Nyx P lesz a választás, Frostot nem szeretem...

[ Szerkesztve ]

(#2922) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2919) üzenetére


MichaelSD
őstag

Solozni egy coop játékban olyan gagyi... :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2923) r00r1 válasza MichaelSD (#2922) üzenetére


r00r1
aktív tag

Antiszocframe :O :DD

(#2924) Ry0K3N válasza MichaelSD (#2922) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Néha az az egyetlen megoldás. Napi küldiknél is ha van sabotage meg capture szólózom. Nincs kedvem várni a mögöttem spawnoló Yologamer1337-et míg 3 perc alatt odaketymereg az ajtóhoz amit egyedül nem tudok kinyitni.

r00r1 : abba mi a kihívás hogy én megcsinálom neked? :D

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2925) r00r1 válasza Ry0K3N (#2924) üzenetére


r00r1
aktív tag

Jól írod, nekem semmi :DDD
Pont ezért írtam :))

(#2926) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Uuu phorid jupiteren. Neural sensors here i come!

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2927) r00r1


r00r1
aktív tag

Kipróbáltam az Archwinget, jelentem állat!!!

(#2928) Troyan001


Troyan001
tag

Sziasztok,

A véleményeteket kérném. Nova-hoz keresek beam weapont.

Amprex
Glaxion
Phage
Flux rifle

Nem nagyon tudok dönteni a négy közül. Szerintetek melyik illik jobban a nova-hoz? Flux rifle-t írják az antimatter drop miatt, de a Phage iszonyat jól néz ki ahogy lő :D. Amprex lőszerzabáló ahogy nézem. Aki használta ezeket megosztaná a véleményét?

Köszi

(#2929) r00r1 válasza Troyan001 (#2928) üzenetére


r00r1
aktív tag

Amphrex: CC crit monster. Bár zabálja a lőszert. A halomban lévő ellenek ellen halálos (áthúz az ív)
Glaxion: még pihen a foundrymban
Phage: a legnagyobb DPS shotgun, iszonyat pusztítás, Mirage + Phage= boogie nights
Flux rifle: nekem nem jött be valamiért....de nem rossz.

(#2930) Kareszovics válasza Troyan001 (#2928) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem személy szerint az Amprex vált be a felsoroltak közül. Flux Rifle-t még nem próbáltam. A "szakmát" meg elébb írta a szaktárs. :D

MOD: GLAXION meg simán szép. :K

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2931) Troyan001 válasza Kareszovics (#2930) üzenetére


Troyan001
tag

Köszönöm az infókat!!!! :R

(#2932) MichaelSD válasza Troyan001 (#2928) üzenetére


MichaelSD
őstag

Amprex szerintem a legjobb, de azért különböző fegyverek.

Glaxionnak rövid távolságra hat csak, ha olyan helyen vagy akkor jó. Én a Frostommal használom.
Phagenél az a négy sugár még összeáll nekem idegesítő, de nem rossz. Drakgoon, de a Boar Primeot is jobban szeretem, de ez már ízlés.
Flux Rifle: rövid távolságra jó, proc+slash sebzés, régen ő volt a fegyverek királya, mára csak jó.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2933) r00r1


r00r1
aktív tag

Ez a Limbo Theorem küldetés egy f0s. Nem tudom hogy ki találta ki, de hogy nem volt százas az is biztos. Randomokkal a chasist és systemst kifarmoltuk, mocsok könnyű. De az, hogy szintezni kelljen megint mint a szemét, ráadásul a modok sem hullanak, az nem gyengén kib@szás. Hiába 11-es az archwingem, eddig 1 darab shield capacity modot találtam bele. Ami xp meg a küldetéseken hullik az kb semmire nem elég. Gondolkoztam, hogy megveszem platért, de más csak azért sem fogom támogatni a fejlesztőket....
....most egy kicsit pipa lettem.

Meg szerintem ezt az archwing dolgot is jobban átgondolhatták volna. Az mi, hogy a javasolt frame rhino vagy frost??? A többi??? Mi egyediség van benne? van 3 fegyver, 2 archwing és csókolom. Az meg hogy mire van csatlakoztatva mindegy, csak rhino vagy frost legyen....röhej...

(#2934) MichaelSD válasza r00r1 (#2933) üzenetére


MichaelSD
őstag

Akinek van T3as Mobile Defense CSAK velem játszhatja le!!! Komolyan, nem tudok egy darabot se farmolni és hiányzik a Scindo blade. Szóval akinek van az keressen meg MichaelSD néven és jövök vele, plíííííz! :)

@r001
A Warframe forumokon már elmondtam, hogy az egész archwing egy hülyeség. Nem fűzödik szervesen a játékhoz, buggos, pocsékul kivitelezett... Az, röhej.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2935) anubys1984 válasza MichaelSD (#2934) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Most néztem, és van egy T3MD kulcsom. fungusfunk néven találsz meg, bár mostanság meglehetősen inaktív vagyok, hajtós időszak van éppen, de valamikor kereshetünk megfelelő időpontot a felhasználására.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2936) r00r1 válasza MichaelSD (#2934) üzenetére


r00r1
aktív tag

Akkor egy a véleményünk...
Meg a friend req, van 4 kulcsom.

(#2937) MichaelSD válasza r00r1 (#2936) üzenetére


MichaelSD
őstag

Köszönöm, mindenkit megkeresek aki még nem talált meg.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2938) Źşë' válasza r00r1 (#2933) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem a limbo kb 3-4 nap alatt meg volt, akkor ezek szerint csak nekem nem okozott akkora nagy fejtörést :F nem volt annyira nehéz de könnyű se volt, fegyók előbb feljöttek 30as szintre, a végére kb 25ös szárnyakkal csináltam meg, persze nem egyedül... egyébként a szintezésen vettem észre hogy mintha változott volna valamit... eddig pihent a húzandó cucc, magyarán azzal mentem ami a legerősebb, és eddig szépen párhuzamosan ment bele a tapasztalati pont, de most meg alig ad rá valamicske bónuszt -> ha szárnyakra kell gyúrni akkor használd sűrűn a speckó képességeit

archwingnél ha aktív a 4. képesség azzal el tudod lökni magad mellől az ellenfeleket, és megtisztítja a rádióállomás környékét, és még sebez is rajtuk... mikor kezdtem a játékot akkor se árasztott el modokkal, a legalapabb modokat dobta, és szépen lassan alakultam, szvsz ennél is ez a helyzet, nem is bosszankodtam rajta... egyébként annyira nem nehéz észre venni a kósza modokat, megáll az ember egy pillanatra, majd oldalazva mozog és simán ki lehet szúrni őket, eleinte nehéz volt, de már van egy valag modom, odonatára kevesebb inkább fegyverekre dobál...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2939) Attis24 válasza MichaelSD (#2934) üzenetére


Attis24
csendes tag

Próbáljatok farmolni a Földön excavation küldetésen. Nekem fél év után sikerült szereznem 2 db-ot. XD
Ez még a 15-ös update előtt sikerült, utána ugye bekerült a sabotage kulcs is, így sajnos nagyobb a szórás. A 4. 7. és a 10 v 11. (erre nem emlékszem pontosan) fúrónál ad kulcsot. Simán le lehet solozni is, ha nincs csapat, randomokkal viszont nagyon gáz, mert ott még sok az amatőr.

(#2940) r00r1 válasza Attis24 (#2939) üzenetére


r00r1
aktív tag

Az amatőr helyett nem idiótát akartál mondani?? :U
Interceptionre (Pluto - Cerberus) múltkor sikerült olyan csapatot találni, hogy asszondja 2 ash, meg 1 rhino. És mindhárman dreaddel nyomultak. Az ilyen miért nem solozik inkább??

(#2937) MichaelSD: a tegnapi első két kör után a pofán leszakadt.... de azért jó volt

[ Szerkesztve ]

(#2941) Ry0K3N válasza r00r1 (#2940) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

"a tegnapi első két kör után a pofán leszakadt.... de azért jó volt"
Mi történt? :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2942) Attis24 válasza r00r1 (#2940) üzenetére


Attis24
csendes tag

Én arra gondoltam, hogy sok az alacsony rangú játékos, aki csak a pályát akarja letudni és amint teheti megy a kivonási ponthoz. Persze sok az idióta is, én ha nincs cimbora akivel tudnék játszani, akkor inkább solozok mindent. A Limbot is soloban csináltam és simán meglett minden elsőre. A baj jelenleg a solozással, hogy magasabb szinteken nem lehet bármivel solozni meg van egy két küldi, amit egyátalán nem lehet szerintem egyedül megcsinálni. Egyszer megpróbáltam a 4-es defenset lenyomni egyedül, 12. körig jutottam, de ott már csak abból állt az egész, hogy Frosttal leraktam a bubit és szinte rakhattam a következőt, mert szét is lőtték.... :DDD

(#2943) r00r1 válasza Ry0K3N (#2941) üzenetére


r00r1
aktív tag

T3MD - 1. kör - zseni random + Nova + negatív power strength + Mprime spam = az ellenfél Usain Bolt sebességével vetekedett
2. kör stalker - nyomott egy absorbot a terminál mellett...

(#2942) Attis24: a probléma az, hogy gyakrabban mint kellene nem a megfelelő framet választják. Elhiszem, hogy Ash-überkirály-stalkerra-mázolva-a-menő, meg Rhino 2-4-2-2-4, de azért néha kiveri a biztosítékot. Ráadásul ezek a framek kb 20-as szintig jók, utána csak golyófogó szivacsnak...

(#2944) Ry0K3N válasza r00r1 (#2943) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Pedig Ash egy rohadt jó frame csak sokan nem tudják hogy buildeljék vagy nem tudják jól bebuildelni.
Kerestem Ash játékosokat T3 defre, recruiton kikötöttem hogy bladestorm buildet hozzanak, erre a szerencsecsomagok bejönnek bow fegyókkal vagy ogrissal lövöldözni és 3 percenként elnyomnak egy bladestormot ott szerencsétlenkedve aminek az a vége hogy összeszednek 2-3% damaget a végén.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2945) r00r1 válasza Ry0K3N (#2944) üzenetére


r00r1
aktív tag

Nem tudom, soha nem szerettem a direkt sebzés frameket. Olyan 35-ös szint után tényleg csak golyófogónak jók...SZVSZ

(#2946) Ry0K3N válasza r00r1 (#2945) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Új corrupted strenght moddal 50-60 lvl közöttiek sem voltak problémásak. Ami meg nem hal meg egyből arra ugrik rá még egyszer ugyanabban a körben. :D

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2947) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Ezek a Syndicate küldetések nem jók. Túl kevés játékos van, hogy összejöjjön egy csapat és egy interception mission egyedül elég kínszenvedés.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2948) r00r1 válasza MichaelSD (#2947) üzenetére


r00r1
aktív tag

Délután ha gondolod mehetünk egy párat. Pluton a 7. kör végére kapsz kb 800 pontot...grindfest :W

(#2949) MichaelSD válasza r00r1 (#2948) üzenetére


MichaelSD
őstag

Én megcsináltam nagy nehezen d.e. őket, de szívesen segítek. Holnaptól délutánra hagyom. :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2950) Ry0K3N válasza MichaelSD (#2947) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Ma red veilesnél azért elég sok van, 5-6 sqadot mindig látni.
Szerk:
Vagy most a rendes interceptiönről beszéltek?

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.