Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#2851) csati777


csati777
csendes tag

Akkor örüljek, hogy legalább a 2/3-a megvan? :D

(#2852) csati777 válasza Źşë' (#2849) üzenetére


csati777
csendes tag

Kösz a tippet, elsőre meglett! :DD
http://i.imgur.com/KeGS0l5.jpg?1
Azt hiszem, mégiscsak maradok ennél a játéknál!

[ Szerkesztve ]

(#2853) anubys1984 válasza Kareszovics (#2850) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Vauban, mint login reward. Számomra ez is új. :)
Megnéztem az új frame profile-videóját, de a skilljei és a külseje sem tetszenek. :(

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2854) Źşë' válasza anubys1984 (#2853) üzenetére


Źşë'
addikt

már nagyon régóta van vauban

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2855) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

RIP Excalibur Radial Blind optimized/maximized build...
Bár a javelint mintha felturbózták volna a plusz moddal. :-)
Az sem biztos hogy jó, hogy az összes képesség maxon van. Pl. Maxolt táv + maxolt slashdash. Meg az sem, hogy mindegyik használatban van. Görgővel váltásnál figyelni kell min állsz ha több képesség van betéve mint amit használni akarsz, slashdashnél meg a billentyűzetes megoldás szokatlan nekem mert azzal nem árt mozgás közben célozni is. Mondjuk így meg lefoglalják az embert hogy átépítse a framet. Ami persze nem kötelező :-D

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#2856) MichaelSD válasza Rickeffe (#2855) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem továbbra sincs sok alternatíva az Excaliburnál. Radial Javelin nem sebez eleget magas szinten, ahogy Slash Dash sem. Jump..no comment. Marad a Radial Blind. Slash Dash gyors közlekedésre jó.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2857) Rickeffe válasza MichaelSD (#2856) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Igen a slashdasht én is a gyors közlekedésre használom, csak amiatt említettem mert maxolt slashdash és range esetén könnyen zuhan le az ember innen onnan mert túllő a célon :-D
Ahogy olvasom a jump is kap pluszt, meg a javelin is máshogy működik és a kap egy turbózó modot :-)

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#2858) MichaelSD válasza Chabee (#2847) üzenetére


MichaelSD
őstag

Egyet, akit választasz, az X%át a küldetésben kapott affinitynek hozzáadják a hírnevéhez.
Akit választottál annak vagy egy ellensége akinél X%át a küldetésben kapott affinitynek levonnják a hírnevéhez.
Akit választottál annak vagy egy ellentéte akinél X/2%át a küldetésben kapott affinitynek levonnják a hírnevéhez.
Akit választottál annak vagy egy szövetségese akinél X/2%át a küldetésben kapott affinitynek hozzáadják hírnevéhez.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2859) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Hát szép nagy bughalmaz lett az új peccs archwing részlegen, de azért az a javukra legyen mondva már a 6. hotfixet dobják ki és van egy érzésem kapunk még jópárat hétvégéig.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2860) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2859) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szépen javítják ki a hibákat. Mostanra a játszhatatlanról eljutottunk az egész jóig.

Viszont maga az Archwing nekem nem tetszik. Nem élvezetes számomra és nem érzem, hogy szerves része lenne a játéknak. Egyelőre nem nagyon fogom kultiválni.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2861) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

The feeels :))

Ma mentünk egy vicces vault runt. Nem egészem 5 másodpercel kezdés után ahogy kiugrottunk kezdőhelyről 4 ből hármunknak sikerült egyből meghalnia.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2862) Kareszovics válasza MichaelSD (#2860) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nem beszélve arról, hogy rendkívül a rossz a balansz szerintem közelharc, lőfegyver arányában. Egyszerűen nincs értelme az "ágyút" használni. Közelharc meg sebez, mint a barom, ráadásul "aim"-ol is. :D

Earth Excavation meg mennyen a pics@ba; állandóan a kubrow-k zabálják meg az ásatásom. :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2863) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Nukor :DD

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2864) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2863) üzenetére


MichaelSD
őstag

:)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2865) Rickeffe válasza MichaelSD (#2860) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Ha naponta kib***nak egy ~200 megás frissítést, nem ártana alátenni egy vasat ami bírja. 80-as vonalon jön 200 K-val. Kiábrándító.

Rickeffe

(#2866) Kareszovics válasza Ry0K3N (#2863) üzenetére


Kareszovics
addikt

De utáltam szintezni Catalyst nélkül... :U Rank 23-on lett valami értelme (Rank 8 Hornet + Maxos Mutlishot).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2867) Mirman válasza Kareszovics (#2866) üzenetére


Mirman
őstag

Üdv , ha már Catalyst , akkor ha mielőtt kimaxolok egy fegyvert azelőtt aktiválok rajta egy catalystot akkor az éppen aktuális értéket duplázza meg és midnen szintlépésnél 2 pontot kapok amíg el nem éri a maximum hatvanat , vagy csak egyet és nem fogja elérni a hatvanat sosem ?

(#2868) MichaelSD válasza Mirman (#2867) üzenetére


MichaelSD
őstag

60at, minden szintért 2őt.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2869) Ry0K3N válasza Mirman (#2867) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Egy catalist mindig szorozza az adott szintet kettővel.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2870) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Hát ez a 15ös update nagyon gyenge lett, mondhatnám teljesen felesleges.

- Archwing felejtős. A mobilomon vannak jobb lövöldözős játékok.

- A Syndicatek semmi újat nem hoztak. Ölj és vehetsz haszontalan dolgokat (egy--két mod kivételével). A plecsniket gusztustalanok, nem tudom miért nem lehetett a mostani vállra tenni, ahogy klán meg egyéb plecsniket. Egy rohadt történetet nem írtak a csoportoknak. Mindegyik 1-2 mondattal leírtak. Nem szakadtak bele a munkába.

- Excalibur változtatások siralmasak. Komplett idióta volt aki kitalálta őket. El se kezdem...

- Az képesség rendszer teljes értelmetlen, csak egyel kevesebb slotom van. A modok nagy részét már most használja senki, most még kevesebb változatosság lesz.

- Limbo iszonyatosan idegesító. Mikor nem tudom megsebezni az ellenfelet, mert a Limbo-hintos játékos állandoan aktiválja a képességét, agymenést kapok. Olyan csapatba ahol Limbo van már be sem megyek.

Remélem a 16-os update jobb lesz.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2871) Kareszovics válasza MichaelSD (#2870) üzenetére


Kareszovics
addikt

Bár én még csak óvottan tologattam, de reakciók a véleményedre ( :D ):

- Archwinget én sem értem, már akkor gyanús volt nekem amikor csak Teaser-t mutattak
- Syndicate: nekem annyiból tetszik, hogy van valamiért legalább tolni a játékot, farmolgatni
- Excalibur terén nem tudok nyilatkozni, elvégre nem az én fétisem az a frame :DDD
- képesség rendszer: eddig józan parasti ésszel válogattam össze, mit miért csinálok ezután is így fogom; nem feltétlenül figyelembe véve, hogy optimalizáljunk/maximalizáljunk
- LIMBO: tegnap lett meg a helm, ebben nem tudok érdemben nyilatkozni. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2872) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv.

Van egy 30 as Volt-om tudnátok ajánlani olyan warframe-t ami elég jó távolsági harcos sajna a közelharcban nem jeleskedem, vagy legalábbis egy jó fegyvert a volt-nak amivel tudom tartani a lépést a többiekkel? Jelenleg egy boltor-ral megyek, de lassú a lövedék viszont jó sebzése van. És esetleg egy klánt tudnátok ajánlani ami felvesz kezdőket is?

(#2873) MichaelSD válasza Dagohun (#2872) üzenetére


MichaelSD
őstag

Per pillanat a Boltor Prime az egyik csúcs fegyver. Volt nem rossz távolságra, de mondjuk a Rhino ami azonnal eszembe jut. Valkyr kivételével szinte mind elsősorban távolságra van.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2874) MichaelSD válasza Kareszovics (#2871) üzenetére


MichaelSD
őstag

- Archwinggel nem vagyok egyedül ezek szerint :)

- Syndicate ebből a szempontból nem rossz, de még mindig van 5 hiányzó prime darabom, nem hiszem, hogy az a tény, hogy még többet farmolhatok nekem jó.

- Excaliburnak a Slash Dash és a Radial Javelint ami hasonló modokkal ki lehet fejleszteni. Mindkettő fix sebzésű így T3ban használhatatlan. RJ kapott 3 másodperc stunt, de az animációja tovább tart, úgyhogy nagy ötlet. A Super Jump képességet nem láttam 3szor hogy használta volna valaki. Most láthatatlan az Exclabur ha SJt használ. Hogy minek nem tudom. Az egyetlen amivel lehetetett használni a SJt a Heavy Impact volt, de senki nem használta. Az ugrás sokáig tartott, a sebzés kevés, a finisher move sokáig tart közelharcban, tehát semmit nem nyújt amit egy másik CC vagy egy Boltor Prime ne tudna. Az egyetlen használható képessége a Radial Blind, azt gyengítették. Ha RBt használok, akkor a sarok vagy oszlop mögött lévőre nem hat. Briliáns.Az eddig se túl erős Excaliburnak pont ezek kellettek... :(((

- A 4 képességből, egy két fráme, kivételivel, nem tudsz kettőnél többet használni, mert ellentétes modok kellenek nekik. Vegyük hozzá, hogy 4ből 1 képességnek nincs értelme, nem sokat segít, hogy mind a 4et tudom használni. Viszont 1-el kevesebb slotom van, ami még inkább leszűkíti, hogy mit használ az ember. Kevesebb hely = még inkább optimalizálnak az emberek.

- Limbo csak idegesítő csapatban.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2875) Źşë' válasza MichaelSD (#2874) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem bejön az archwing update, ugyan még picit sovány maga a játékmód, de hiszem hogy feltöltik tartalommal időről időre... egyébként mindegyik képességet lehet használni, csak meg kell találni annak a módját, van ami kevésbé hasznos - van ami igencsak, ezt mindenki maga dönti el hogy melyik stratégiát alkalmazza a játékban, egyébként ezért is szeretem speciel...

sokan csinálják azt, hogy szimplán végigrohannak a mapokon és be sem néznek egyetlen szekrénybe sem, ill. nem szednek szét egyetlen ammo ládát se... mikor meg mutatom h találtam egy cell-t nagyon ritka, hogy meg is köszönik... ez a játék sztem nem a speed run-ról szól, de a játékosok 60%-a simán ezt csinálja
az emberek meglepődnének, hogy milyen secret roomok vannak elrejtve szvsz mindegyik mapon : )

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2876) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Az új aerial slasht meg nem említi senki? Pedig ez a mostani update legjobb dolga. Most elérek helyeket. :DD
Csak még nem jöttek rá a playerek hogy használják. :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2877) MichaelSD válasza Źşë' (#2875) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ez a "mindegyik képességet lehet használni" jól hangzik, de nem állja meg a helyét a gyakorlatban. Pl. összes fix sebzésű képesség 20 szintem már semmit nem ér. Amúgy eleve nem tudod minden képességedet használni, mert ellentétes modok kellenek, hogy jól működjenek. A képességek között nagyon nagy a szórás.
Nem véletlen, hogy pl. Excaluburt Super Jumppal és Heavy Impacttal még egyszer se láttam. Papíron jól hangzik, de gyakorlatban nem éri meg.

Orokin Cellt gyorsabban és többet lehet szerezni, ha megfelelő küldetést csinálod. Nem mondom, hogy nem lehet mindent végignézni, de ha időmet optimalizálni akarom, akkor nem az a megoldás. Ha talál az ember OCt akkor megjelöli a többieknek, legalább is én így csinálom.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2878) Dagohun válasza MichaelSD (#2873) üzenetére


Dagohun
tag

Köszönöm.

Egy kicsit engem is zavar a 2 másodperc per pálya dolog főleg úgy hogy gyakran eltévedek. :)

(#2879) Mirman válasza MichaelSD (#2868) üzenetére


Mirman
őstag

Köszi. :) És mik az értelmes fegyverek szerintetek , vagy mit lenne érdemes így viszonylag az elején használni ?

(#2880) MichaelSD válasza Mirman (#2879) üzenetére


MichaelSD
őstag

Elején mindegy. Szerintem kezd el kihúzni a fegyvereket aztán menet közben rájössz mi tetszik.

Közelharcra a Dakra Prime elég gyorsan összeszedhető. Dual Ichor ocsmány, de az egyik legjobb.

Pisztolyban megoszlanak a vélemények, nem használod úgyse sokat.

Puskában Boltor Prime a nyerő per pillanat, de nyugodtan lehet mást is használni. Én Burston Primeot és az íjakat szeretem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2881) Mirman válasza MichaelSD (#2880) üzenetére


Mirman
őstag

Most közelharcra Orthos van , fő fegyver MK1 Paris multishottal meg a robabntós moddal , minden kimaxolva így azért normálisan tudok vele haladni , Paris Primeot próbálom kifarmolni.

(#2882) MichaelSD válasza Mirman (#2881) üzenetére


MichaelSD
őstag

Orthos Prime is jó közelharca!

Ha kell tudok adni Paris Prime részeket, elég sok van belőle.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2883) Mirman válasza MichaelSD (#2882) üzenetére


Mirman
őstag

Azt nagyon megköszönném , pénteken leszek legközelebb játék közelben , majd aznap írok privátot ha az megfelel neked . :R

(#2884) Źşë' válasza MichaelSD (#2877) üzenetére


Źşë'
addikt

Super Jump - Heavy Impact-al régen se ért semmit emlékeim szerint... meg heavy impact önmagában is értelmetlen kártya. Ahogy észrevettem mindegyik karakternek pont hogy erősség függvényében fel vannak osztva a képességei, más és más célt szolgálva. Engem nem zavar az hogy egyikkel kevesebb ellen hullik mint amennyi a másikkal, elvégre energiaszükséglet is azt tükrözi/sugallja, hogy az a képesség erősebb amely több naftát fogyaszt. Slash Dash-el akár ki is lehet térni egy komolyabb ellenfél elől, szóval sokoldalúan fel lehet használni, nem feltétlen kell szétvágnia egy G3 tagot sztem. Super Jumpal meg könnyebb elérni az említett rejtett szobákat/helyeket, ezeket a képességeket én mind használni is szoktam sokszor van az hogy bekukkantok helyekre, megkönnyíti a mozgást stb... kb mint quake 3ban a strafejump :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2885) MichaelSD válasza Źşë' (#2884) üzenetére


MichaelSD
őstag

Bocsi, de amit leírsz 25-30 szintű ellenfelekig igaz. Nem kitérni akarok, ha nem ellenfelet ölni, mert mivel 30+ szinten nincs idő kitérni meg ugrálni, mert azonnal lerántják a pajzsot és neked annyi. Erre volt jó a Radial Blind régen.

Az hogy téged nem zavar hogy nem vagy hatékony a csapatban az rendben van, de a csapatodat zavarni fogja. A Radial Blind volt az egyetlen képesség amival a csapattagokat is lehetett segíteni.

Slash Dashel egy 20 szintű ellenfelet nem vágsz ketté nem, hogy egy G3át! :)
A Super Jump valóban szuper rejtekhelyeket megtalálni, de talán nem ez a az Excalibur fő profilja.

Az a baj, hogy alacsony szinte nem kellenek a képességek, egy jó fegyver mindent megölsz. Magas szinten viszont az már kevés és itt az új Radial Blind olyan mint az orosz rulett.

Nekem nem az energiaszükséglettel vagy az ellenfelek halálának a számával van a baj, hanem per pillanat csak rejtekhely keresésre jó az Excalibur.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2886) Źşë' válasza MichaelSD (#2885) üzenetére


Źşë'
addikt

"Az hogy téged nem zavar hogy nem vagy hatékony a csapatban az rendben van" egy szóval nem mondtam hogy erre utazok... az hogy slash dashel próbálsz meg érvényesülni 30 szint felett, szvsz elvetélt ötlet (igencsak könnyűek lennének az alap pályák), szerintem direkt nem Tower3 fölé lettek tervezve a framek hisz a plafon az lvl 30, akiket meg skalpolni akarsz azok felettiek, azokra lett kitalálva a catalyst frame fegyóra egyaránt... balance minden játékban van, sztem ebben azért hellyel közzel megfelelő

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2887) MichaelSD válasza Źşë' (#2886) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ebben egyetértünk, hogy a slash dash nem magas szintre van. :)

Eris 26nál kezdődik és 37nél ér véget. Ceres 31-37. Pluto 29-31. És ezek messze nem a plafon egy T4es Defense mondjuk 20. köréhez képest. Ami még nem is sok. Sajnos ezen a szinten támogatni kell a csapatot,mert nem jutunk messzire.

A gond az, hogy akkor melyik képessége jó az Excaliburnak magas szintre?

A hiba azért nem benne van, mert sok választ nem kapok egy jó Excalibur buildre a hivatalos fórumokon sem.

Én szinte csak a Excaliburral játszom ha ez így marad, akkor a Warfamenek nálam annyi. :(

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2888) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Tegnap iszonyat mázlim volt. Első Excavation harmadik tornyából meglett System Phoboson. :D Már szépen épül. Limbo event után kb pihentetem egy kicsit, "sok volt a jóból". :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2889) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv!
A saryn-ról mi a véleményetek érdemes "megépíteni"? Ha új fegyvert gyártok akkor érdemes egy új warframe-mel szintezni? Mert ugye a volt-om már lvl 30 as de ha kezébe adok egy 0km-es fegyvert kicsi lesz a sebzése mivel semmi sincs még benne.

(#2890) Kareszovics válasza Dagohun (#2889) üzenetére


Kareszovics
addikt

Érdemesnek érdemes, de szerintem nem húsbavágó. Már csak azért sem, mert ugye markánsan több fegyver van, mint frame.

Amúgy amit Sarynból láttam (egyszer maxoltam) nem rossz cucc.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2891) MichaelSD válasza Dagohun (#2889) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nagyipari szintezés (valahol már írtam itt):

Kimaxolni a Pentát vagy Ogrist és ODDt tolni. Így frameket és másodlagos ésközelharci fegyvereket kimaxolhatsz.
Elsődleges fegyverre, érdemes egy másodlagos vagy közelharc fegyvert kimaxolni és Sechurát (politikai okokból nem ajánlom) vagy Eris / Pluto Interception / Defenset / Survivalt játszani.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2892) Troyan001


Troyan001
tag

nem akar esni ez a system. Ti mennyi ideig maradtok? Annyi wingem van mint a rosseb :D

(#2893) Troyan001 válasza Troyan001 (#2892) üzenetére


Troyan001
tag

Nah csak sírni kellett fórumon, negyedikből kiesett. :D

(#2894) Dagohun válasza MichaelSD (#2891) üzenetére


Dagohun
tag

Nos ennek a felét se értem. :DD Az első kettő fegyver az megvan. ODD az mi? De visszanézem megkeresem az írásod.

(#2895) MichaelSD válasza Dagohun (#2894) üzenetére


MichaelSD
őstag

ODD=Orikin Derilict Defense

Penta, Ogirs = AOE fegyver

@Troyan001
Grats

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2896) csati777


csati777
csendes tag

Az utóbbi napokban rákaptam a Survival menetekre. Ma besorsolt a gép egy profi csapatba, nagyon rendesek voltak, fedeztek, megjelölték a felvehető cuccokat, stb. Csak akkor ****tak le, mikor elkezdtem aktiválni a support kapszulákat: ne csináljam, csak várjak a 40. percig, kövessem őket, szedjem a lootot, de ne nyúljak a life support modulokhoz és a kapszulákhoz. OK, nem tudtam, miért, de nem vitatkoztam velük. Olvasgattam a Survivalról, de sehol nem láttam, hogy valami hátránnyal járna, ha valaki más aktiválja a kapszulákat. Tipp?

(#2897) MichaelSD válasza csati777 (#2896) üzenetére


MichaelSD
őstag

Valószínűleg nem az volt a baj, hogy Te akartad aktiválni, hanem hogy szinte biztos hogy volt egy jó Nekros a csapatukban. Ha elég gyorsan ölik az ellenfeleket a a Nekros kimaxolt Desacratet használ folyamatosan, akkor elég life support esik az ellenféltől és nem kell aktiválni a nagy life supportokat. Ilyenkor a végére hagyják őket, hogy mlg 5-10 percet kihozzanak.

Szoktak egy alagútban, vagy egy folyosóban is campelni. Vauban, Nekros és ki se jönnek onnan 30-40 percig.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2898) r00r1


r00r1
aktív tag

Ha valakinek szüksége van valamilyen prime komponensre, vegyen fel nyugodtan, a nevem ugyanaz mint itt.
Ingyen odaadom valahogy már nincs türelmem árulni őket.

(#2899) Mirman válasza r00r1 (#2898) üzenetére


Mirman
őstag

Felvettelek . :K

(#2900) csati777 válasza MichaelSD (#2897) üzenetére


csati777
csendes tag

Valóban, két Nekros volt közöttük. Így már világos, köszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.