Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#3000) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2995) üzenetére


MichaelSD
őstag

"A LoS rinyát meg végképpen nem értem miért lesz egy frame ettől überbrutáltáp. A nagy nyílt terepen ahol általában tölti az ember az idejét voidban biztos sokat segít."

Először is általában nem nagy nyílt terepen vagyok. Másodszor Te vagy nem olvastad el, hogy mi az a LOS vagy nem tudom mi bajod. Mi az hogy "LoS rinyát meg végképpen nem értem miért lesz egy frame ettől überbrutáltáp"??? Mindenki azon kiakadva, hogy mekkora nerf és orosz rulettá változtatja a képességeket.

Az Excaliburt ötödszere patchelik és egyre rosszabb, így nem, nem 2 nap alatt, hanem mondjuk az elult 12 hónap alatt kellett volna megcsinálniuk. Helyette egy harmadrangú shootert csináltak tele bugokkal. Amúgy volt szavazás a változtatásról és szépen mindent megvalósítottak amit leszavazott a nép. Ezek után ne magyarázd, hogy miért rinyálunk...

Ne javítsanak semmit, hanem adjanak ki rendesen dolgokat.
Damage 2.0 azért kellett, mert lineáris sebzés. Damage 2.0 után is lineáris az maradt, akkor mire volt jó?
Egyhangú a közelharc, lett energy chaneling. Nincs értelme használni, mert a sima támadás is van annyira és nem használ energiát, mire volt jó?
Archwing, bugos, nincs beágyazva játékba, mire volt jó?
Kubrow, mai napig bugos.
Melee bug 14 hónapja van.
U5 óta rendszeresen kérünk lore updatet. Még a framek leíráshoz sem csinálnak történetet, miért?
stb, stb, stb.

Azt, hogy te nem látod a hibákat a Te problémád nem az enyém.

PS, előző hozzászólásban elírtam:
LOS neked nem okozott gondot, mert te nem is haszáltad az RB/RJ-t LOSsal, ha használtad volna tudod, hogy már rég nem megy a felugrás. De ha menne is a pályák nagy része nem üres nagy tér, így rengeted ellenfélre nem hatna.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.