Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#3951) wjbhbdux válasza K1nG HuNp (#3949) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Úgy tűnik hogy a sortie (napi 3 db nehéz küldetés ha már van jó felszerelésed hozzá) jutalmakban visszahozzák a régi event fegyvereket, a hiányzó modokat meg lehet cserélni/venni másik játékostól, na meg azon kívül is van pár ezer órányi tartalom, ami már nem elérhető az elenyésző mennyiség. Szerintem egy ilyen coop játékba bármikor bele lehet vágni.

gerisz23, keress rá a hibaüzenetre a hivatalos fórumon, ott biztos lesz megoldás.

[ Szerkesztve ]

/s

(#3952) MichaelSD válasza K1nG HuNp (#3946) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem ha tetszik a játék nyugodtan játszál vele. Nem sok dolgot vesztettél.

- néhány Prime fegyver, frame nem elérhető, de rendszeresen visszakerülnek egy rövid időre
- even díjak ritkán elérhetőek
- founder csomag már nem elérhető
- a kereskedő cuccai 2 hetente változnak, ott is várni kell ha valami nem megvehető dolog kell

legtöbb dolog kozmetika ami nem elérhető.

@all
A trader csúszott egy hetet, Valami volt azt hiszem a PS3 fronton és együtt akarják tartani a megjelenést a PCn és PS3an.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3953) gerisz23


gerisz23
őstag

Na,újratelepítettem az egész játékot,kikacsplotam a directx frissítéseket,letörölötem az avira vírusírtót.
Még mindig ugyanaz a hibaüzenet..:(
Some content updates could not be downloaded from our servers.

Please restart Warframe to try again.

The update will be restarted shortly..

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#3954) MichaelSD válasza gerisz23 (#3953) üzenetére


MichaelSD
őstag

Egyszer volt ilyenem. Akkor újra tettem a Windost, mondjuk amúgy is kellett. :)

Nekem ma ment az update. Sajnos, mert akkor szerver hiba lenne, ha nem menne senkinek....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3955) woker válasza gerisz23 (#3950) üzenetére


woker
aktív tag

Próbáltad már a sima Warframe.exe-vel indítani (alapból a 64 bitessel indul)? Régen nálam is volt olyan, hogy egy update után a 64 bites verzió amit ugye alapból indít a steam képtelen volt elindulni vagy frissíteni.

(#3956) Mirman válasza gerisz23 (#3953) üzenetére


Mirman
őstag

Véletlenül nem a steamen keresztül tetted fel a játékot ? Ha igen akkor próbáld meg direkt az oldalról letölteni , nekem a login problémámat ez megoldotta.

(#3957) gerisz23 válasza Mirman (#3956) üzenetére


gerisz23
őstag

Megpróbálom,köszi.
Ha simán wraframe.exevel indítanék akkor kiírja hogy hiányzik egy dll file.Azt leszedtem,bemásoltam,most egy másik hibaüzenetet küld.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#3958) Źşë' válasza gerisz23 (#3957) üzenetére


Źşë'
addikt

próbáld meg ebben a mappában az EE.cfg-t átnevezni és a játéknak engedni hogy újra létrehozza

xyz:\Users\#neved#\AppData\Local\Warframe\

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3959) Mirman


Mirman
őstag

A napi bónuszban mennyire gyakran szokta beadni az 50% vagy 75%-os platinum kedvezményt ? 2 napja beadta a 75%-ot de csak 1000 platot vettem de még kellene bőven. Most kezdtem újra a játékot a héten egy - másfél év kihagyás után.

(#3960) wjbhbdux válasza Mirman (#3959) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én tavaly pl 41x kaptam kedvezmény kupont, nem léptem be mindig de így is kb hetente 1x bedobja, az új login rendszer bevezetése óta 67 loginból 7x.

/s

(#3961) gerisz23 válasza Źşë' (#3958) üzenetére


gerisz23
őstag

Nem használt:(
Letöltöttem a játékot a hivatalos oldalon keresztül de úgyse megy.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#3962) MichaelSD válasza Mirman (#3959) üzenetére


MichaelSD
őstag

Elmúlt hónapban egyszer se kaptam.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3963) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Jön a Saryn Prime....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3964) Kareszovics válasza MichaelSD (#3963) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az cool. Majd egy olyan 1-2 hónap múlva farmolás nélkül trade. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3965) MichaelSD válasza Kareszovics (#3964) üzenetére


MichaelSD
őstag

Újabb flame war a focus változtatások körül. :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3966) Maxtreme válasza MichaelSD (#3965) üzenetére


Maxtreme
addikt

hát joggal. Krva nagy sz*r lett szerintem... (is)

[ Szerkesztve ]

(#3967) MichaelSD válasza Maxtreme (#3966) üzenetére


MichaelSD
őstag

Finoman fogalmaztál. Aki kitalálta azt felvehető Convergence (focus) bigyót, ami a 3 szobára arrébb van, annak letörném a kezét.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3968) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

1280/1850 ingame/steam óra után most először minden mastery 30-on van a founder cuccok kivételével, 2 napig élvezhetem :DDD

/s

(#3969) woker válasza MichaelSD (#3967) üzenetére


woker
aktív tag

Szerencsére engem annyira nem érintett hátrányosan mivel nem farmoltam hardcore módon a focust. Sőt néha talán több is összejön az új rendszerben mint előtte.
Mondjuk az eredeti rendszer sem nyűgözött le hiszen rendkívül kevés focust lehetett szerezni az előző rendszerben is ha csak nem exploitáltad a játékmechanikát.

(#3970) Maxtreme


Maxtreme
addikt

na kinek mit sikerült kifarmolni eddig az új prime accesből, és mennyit szívott velük? :DDD

(#3971) MichaelSD válasza Maxtreme (#3970) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem volt időm, de egyik darab se ami annyira motiválna. Saryn annyira nem lett ütős. A ChineFrame fegyverek, meg framek nem tetszenek. Majd idővel...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3972) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Igeeeeen, megjött az plüss Excalibur!!!

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3973) woker válasza MichaelSD (#3972) üzenetére


woker
aktív tag

Végre! Most már teljes lehet az életem :DDD

(#3974) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Én sem tudtam eddig miért üres az életem, de most végre itt a megfejtés... Ez hiányzott! :R

:DDD

(#3975) MichaelSD válasza Maxtreme (#3974) üzenetére


MichaelSD
őstag

Csoport rendelés? :) :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3976) Maxtreme válasza MichaelSD (#3975) üzenetére


Maxtreme
addikt

Sorry én előbb megvárom amíg minden frameből lesz ilyen plüss változat, és majd egyszerre. :(

:DDD

(#3977) Źşë'


Źşë'
addikt

huhh mi ez a zombi nekros frame, nekem 4 gigát szipkázik le :o

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3978) Maxtreme válasza Źşë' (#3977) üzenetére


Maxtreme
addikt

aha annyi. De nyilván nem csak ennyi a változás :D
Mellesleg a chat ablak nagyon frankó lett szerintem. (viszont a tradenél a max megengedett karakterszám max 180)
Az új frame meg.. fura. Az mondjuk nem rossz hogy saját magát tudja rivájvolni. :D
A grafika is szebb lett (ismét)

[ Szerkesztve ]

(#3979) defede válasza Maxtreme (#3978) üzenetére


defede
tag

A Nekrost miért siratják annyian? nem értem. Átnéztem a leírását a patchnek de nem találtam utalást rá.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#3980) Maxtreme válasza defede (#3979) üzenetére


Maxtreme
addikt

huha nem tudom. Megmondom őszintén Necros-al nagyon nagyon keveset játszottam, nem követem a "pályafutását" :)

(#3981) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Rövid véleményem: sz0pj@nak le. Nálam update óta játszhatatlan. 1 fps-re beszakad az egész, persze csak játék közben, Liset-en minden okés. Egy pályát tudtam játszani úg,y hogy volt 40-50 fps, de akkor meg apró szakadozások voltak, ami miatt szintén játszhatatlan volt az egész.

Ha ezt nem javítják, vagy butítják vissza a játékot érzékeny búcsút veszek tőle így 1700 óra játékidő után, kb szívfájdalom nélkül.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3982) Maxtreme válasza Kareszovics (#3981) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az ali chaten többen is panaszkodtak erre tegnap (főleg Amd vga tulajok) én NV-vel nem veszek észre semmi változást sebesség téren. 72-re van fixálva, arról nem mozdul (maxon)

(#3983) Kareszovics válasza Maxtreme (#3982) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem NV van, de valami katasztrófa. Most kezdtem magam teljesen beleélni, a küldi kb 75%-ig semmi gond (jelzem sima Exter, tehát 2-3 percről beszélünk), erre fogja magát és drop 1 fps-re. Hát olyan passzív agresszió van bennem (nagyon nem merek hangosan "fesztiválozni, mert Feleségem lebasz :D ), hogy most rajtam múlna a fejlesztők fele ravatalon feküdne. Estére meg a másik fele....

MOD: milyen kártyád van? Adatlapodon nincs feltüntetve.

MOD_02_@Źşë': most nézem van driver frissítés, 362.00, de szerintem ez sem lesz megoldás.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3984) Źşë' válasza Kareszovics (#3981) üzenetére


Źşë'
addikt

mikor nekiálltam még havernak dícsértem is külön, hogy mennyire frankón optimalizált a játék, és hogy meg se röccen, na azóta idegesítően néhol indokolatlanul beesett nálam 35-40-60 fps környékére, ahol máskor 100 felett volt... és ennél a játéknál már ez a"kevés" fps marha zavaró... gtx 970... i5 2550k oc 4,2ghz... nem tudom mire vélni, csak egy rendszer újrarakásra gondoltam h talán megoldja... de még nem volt hozzá erőm.. sajna nem is fűzök hozzá sok reményt, hogy ha újra is rakom a rendszert akkor ez ugyan olyan faszán fog menni mint régen

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3985) Maxtreme válasza Kareszovics (#3983) üzenetére


Maxtreme
addikt

EVGA GTX 970 SOC + i5 2500k 4ghz-en (+16gb ram)

Amúgy ez a játék sok esetben nem feltétlen a gyenge hw miatt produkál iszonyat akadásokat, hanem a szerveroldali lagtól.
Megjegyzem a netkódja csapnivaló, nem kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#3986) Kareszovics válasza Maxtreme (#3985) üzenetére


Kareszovics
addikt

Na közben pofázott NV Exp, hogy van új driver (362.00), frissítettem, illetve NV Exp-el optimalizáltattam a játékot. Volt két sima köröm. Hátha ennyi volt a gond (kopp-kopp-kopp).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3987) Kareszovics válasza Kareszovics (#3986) üzenetére


Kareszovics
addikt

Na hivatalosan is bejelentem, hogy a driver frissítés megoldotta a dolgot. Inaros is épül faszául, mindekni örül (még Vincent is). :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3988) defede válasza Maxtreme (#3980) üzenetére


defede
tag

Kis játék után rájöttem. Nem kevésszer haltam. Alig jött élet gömb. R:I:P: simogatós build.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#3989) zsombi8585


zsombi8585
csendes újonc

Üdv mindenkinek!
Sajna még csak kezdő vagyok és nem túl jó angolos , de nem enged tovább a 3-ik küldetés után nem kapok új qvestet és nem értem hogy miért?
Arról nem is beszélve hogy hiába max-os az Exkaliburom és a fegyverzet is de XP miatt nem adja meg a Rhinót hiába van meg minden alkatrész hozzá nem tudom legyártani mert kell még xp.
Ez miért van?
A segítséget előre is köszönöm.

(#3990) wjbhbdux válasza zsombi8585 (#3989) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Questeket nem kapsz sorban a bevezetőkön túl, mindegyik máshol kezdődik, van amihez a marketen kell valamit creditért venni, van ami boss kill után indul, a Wikin lehet utána nézni, de ezeket nem kell sorba megcsinálni, ráér később ha oda jutsz.

Rhino az egyetlen warframe ami mastery szinthez van kötve, 2-es szintűnek kell lenned hozzá. Azon kívül bármelyik másikat válaszhatod, vagy csak új fegyverek 30-as szintre húzásával is el lehet jutni a 2. szintig.

/s

(#3991) zsombi8585 válasza wjbhbdux (#3990) üzenetére


zsombi8585
csendes újonc

Köszönöm a segítséget, most 1 kicsit megnyugodtam hogy nem én vagyok akkor a hibás teljesen.
Rinót illetve már rengeteg fegyvert toltam fel 30-ig legyen az elsődleges másodlagos vagy kard és sajna még így sem kaptam meg a rinót.

[ Szerkesztve ]

(#3992) woker válasza zsombi8585 (#3991) üzenetére


woker
aktív tag

A mastery teszteket akkor ugye nem csináltad meg?

(#3993) zsombi8585 válasza woker (#3992) üzenetére


zsombi8585
csendes újonc

No látod azt nem , de akkor most már tudom hogy mi kell még .
Nagyon szépen köszönöm a segítséget.

(#3994) woker válasza zsombi8585 (#3993) üzenetére


woker
aktív tag

Mielőtt nekiállnál a mastery teszteknek javaslom a [warframe wiki] böngészését mivel ott le van írva, hogy melyik teszt mit tartalmaz ami elég hasznos lehet a sikeres és gyors megoldáshoz főleg mivel a magasabb szintűeknél van 1-2 amit könnyű elbukni ha nem megfelelő frame-et használ az ember.

(#3995) Maxtreme válasza woker (#3994) üzenetére


Maxtreme
addikt

Vagy később valamelyik relayben próbálgatni, mielőtt az ember élesbe menne.. :)

(#3996) zsombi8585 válasza woker (#3994) üzenetére


zsombi8585
csendes újonc

Köszönöm szépen a tippeket Nagy segítség volt . Már csak ki kell várnom a 24-óra lejártát és meg is van a kis Rhinó . Mégegyszer nagyon szépen köszönöm . :)

(#3997) Reno7


Reno7
senior tag

Üdv

Új vagyok a játékban, és érdekelne hogy az új kasztokat -valódi pénzen kívül- csak a tervrajzzal, és orrvérzésig grindeléssel lehet megszerezni? Van ebben a játékban AH esetleg? Hydroidot szeretném megcsinálni de nem sok mindenem van hozzá.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#3998) robinK válasza Reno7 (#3997) üzenetére


robinK
csendes tag

Hydroid darabjait a Földön lévő főellenseg legyőzésével szerezheted meg addig csináld azt a küldetést amíg minden darabját kidobja, lehet 5-6szor is meg kell csináld a küldetést mire meglesz mind. Maga a blueprintet pedig a market-bol vedd meg. Itt egy kis segítség: http://hu.warframe.wikia.com/wiki/Hydroid

Lenovo G510(Intel i3-4000@2,40GHz, 8Gb Ram, Crucial MX SSD 500GB + 1TB HDD, AMD RADEON 8750+ IntelGraphics 4600) + Oneplus 6T

(#3999) woker válasza robinK (#3998) üzenetére


woker
aktív tag

Hát a "...lehet 5-6szor is meg kell csináld a küldetést mire meglesz mind..." azért igen csak barokkos khm alul becslés. Annyiból megszerezni 1 frame-et az ordas nagy mázli kategóriába tartozik. Ez a játék a grindről szól szóval fellehet készülni, hogy bizony sokszor kell nekifutni az ilyennek különösen ha prime dolgokat akar az ember megszerezni.

@Reno7: a wow szlenget akár el is felejtheted ;) mivel nincsenek ún. kasztok warframe-ek vannak amik teljesen különböznek/különbözhetnek egymástól. Kereskedni meg vagy a relay-en tudsz (ami elég macerás szvsz) vagy a dojóban a trading postnál (az utóbbihoz talán kell egy minimum mastery 2 és a mastery szint határozza meg, hogy hányszor tudsz kereskedni 1 nap) ajánlatokat meg a trading csatin tudsz könnyen találni árakat meg pl itt tudsz nézni: [link] A kereskedés sajnos elég kiforratlan annak ellenére, hogy már jó ideje része a játéknak.

És nem mellesleg tessék a wikit olvasni, ott pontosan le van írva, hogy mi hol esik.

[ Szerkesztve ]

(#4000) zsombi8585 válasza woker (#3999) üzenetére


zsombi8585
csendes újonc

Üdv!
Szeretném megkérdezni hogy a Rhino mint tank karakter mennyire játszható / élvezhető ha jól van modolva.
Még csak ma lesz meg de a WIKI-n semmit sem írnak róla, nagy sajnálatomra .
A segítséget / útmutatást előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.