Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#3651) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Sejtettem én hogy kacsa, de mondom rákérdezek hátha Ti többet tudtok. :R

(#3652) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Ez az új Simulor fegyver nem jó, de jópofa használni.

Éppen a festékeket csinálm a dojoba, macera egyedül...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3653) Maxtreme válasza MichaelSD (#3652) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én elneveztem portable Vauban-nek. :D

Amúgy ja. Kalap xar. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#3654) MichaelSD válasza Maxtreme (#3653) üzenetére


MichaelSD
őstag

Rámegy a Heavy Caliber és nem rontja a pontosságát. De nekem se lesz a kedvencem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3655) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Rövid és tömör leszek.

Mag prime
Boar prime
Dakra prime

July 7. Csá

(#3656) MichaelSD válasza Maxtreme (#3655) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ez túl tömör volt :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3657) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Végre meglett a Fluctus Limb, már nagyon untam Earth / Erpot.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3658) Maxtreme válasza MichaelSD (#3656) üzenetére


Maxtreme
addikt

Kiveszik őket a jàtèkból. Tegnap este a region menüben szinte làzadàs volt amiatt hogy eltűntetik a Mag primeot.
Valami 3-4 DE tag volt aktìv 1 időben :D

(#3659) Kareszovics válasza Maxtreme (#3655) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hallottam én is. Még szerencse, hogy van egy fölös Dakra P settem, két hónap múlva pont jó lesz. ;] Boar Prime aprólékból múltkor lett ducat, MAG P-ból egy valami kivételével van settem. Na majd meglátjuk mire lesz elég.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3660) Maxtreme válasza Kareszovics (#3659) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nekem csak MAG setem van, de az krva sok :D (systemet kivéve mert az csak 2... Asszem az elkövetkezendő napokba menni fogok pár t3survivalt és t4 intert :D)

[ Szerkesztve ]

(#3661) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Tudunk Warframe userneveket egyeztetni?

---
Warframe username: MichaelSD
Clan Haven Prime

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3662) Maxtreme


Maxtreme
addikt

username: Maxtreme1983
Clan: Harcos Magyarok

[ Szerkesztve ]

(#3663) MichaelSD válasza Maxtreme (#3662) üzenetére


MichaelSD
őstag

Köszi.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3664) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Nick: SgtAvitusHUN

HUN ELITE TEAM (ex Hungarian Tennos :D )

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3665) Daffchy válasza MichaelSD (#3661) üzenetére


Daffchy
őstag

A fórumba nem igazán vagyok aktív, de a játékban valamivel gyakrabban feltűnök... :)
Szóval ha nem bánjátok én is megosztom veletek:

Nick: Daffchy
Clan: Harcos Magyarok

(#3666) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Köszönöm, mindenkit bejelöltem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3667) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Double Credit weekend van!

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3668) Rickeffe válasza MichaelSD (#3646) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Hosszú idő óta tegnap lépek be, gyors meccs seimenin excallal. Nyomom a jumpot hogy meneküljek 'oszt javelin. Mondom wtf. Aztán láttam, hogy miről beszéltél :) én marha jól szórakozok ezzel a kardágyúval :D. (Mondjuk én használtam a jumpot is sokszor.)

Rickeffe

(#3669) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Loki P-t jelenleg mennyire nehéz megszerezni ? Mert nagyon tetszik fekete/arany színben , és ember p kezd unalmas lenni :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3670) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Hali

Több mint egy éve nem warframeztem, megéri visszatérni? :)
Steamen sokan írják, hogy minden egyes új updattel egyre grindosabb a játék, ez mennyire igaz?

Anno azért hagytuk abba haverokkal, mert egyre többször ugyanazok a terek ismétlődtek újra és újra aztán ráuntunk.

"Let's agree to disagree!"

(#3671) Źşë'


Źşë'
addikt

most valami globális szerver probléma lehet? mert nem lép be

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3672) Źşë' válasza Źşë' (#3671) üzenetére


Źşë'
addikt

ahogy olvasom globális

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3673) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tujátok mennyiért vettem ma Mag Prime setett ? :DDD (60) megvárom míg ki veszik és eladóm :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3674) woker válasza Źşë' (#3672) üzenetére


woker
aktív tag

Nekem az elmúlt napokban többször is jelentkezett ez. Ma pont egy meccs végén halt meg a rendszer és fagyott le tőle a program. Újraindítás után meg jött ezzel a hibával megint.

(#3675) MichaelSD válasza woker (#3674) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem is egyszer elszállt.

@bivalyolo:
Warframe per definíció grind. Ezen nem nagyon lehet változtatni.

@Micsurin
Nem olyan vészes, de én nem szeretem a Survivaleket, azokat megveszem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3676) Micsurin válasza MichaelSD (#3675) üzenetére


Micsurin
nagyúr

? Nem értem ? kiveszik a játékból , most 60-ért szereztem meg tutti felmegy majd az ára :D és az 1 szeten felül volt még 1 chasisoom azt meg egy Paris P-re cseréltem :D több mint jó nap volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3677) MichaelSD válasza Micsurin (#3676) üzenetére


MichaelSD
őstag

Loki Pre írtam.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3678) Maxtreme válasza MichaelSD (#3667) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ezért be is aktiváltam jól pénteken 1 + credit boostert. 5 körös dark sector def 96k, egy Raid meccs ~650k :D

Mag p-ről annyit h napokkal ezelőtt még 20p körül ment az egész set, szal most h kiveszik ilyen 100-150 körül szórják..
Hál isten sikerült összefarmolnom 4 teljes setet.. Na majd 1 hónap múlva.. :DD

(#3669) Micsurin: A systemet nehéz, főleg mostanában. Kb 1 hónapja volt olyan nap h kettőt is kaptam (darabját el lehet adni 120-140p-ért) de mostanában semmi..
T4Def rot c dobja egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#3679) Micsurin válasza MichaelSD (#3677) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+Maxtreme : Köszi :R Inkább várok , kiveszik a magot , felmegy az ára és majd meglátom... mert a Frost ára is elgurult , tegnap 350-400 közt adták Traden :Y

szrk.: Meg T4Def-re ember is kéne :( és barátaim már nem nagyon tolják a játékot , se klán se semmi , marad a recruit channel de ott meg a lámák vannak :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3680) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a gém hihetetlen , egész nap játsozm jó , jó , majd most 10 percen belül 2-szer T3DEF , 15 kör , visual c++ run time libay error , ok, újra , 20 kör , megint :W hát az isten rakja bele a .... :W Valami ötlet ? :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3681) MichaelSD válasza Micsurin (#3680) üzenetére


MichaelSD
őstag

Reinstall, nekem régebben az segített.

T4D per pillanat Mag Greedy Pull + Mesa + Frost 30 körig nem gond. GP nerf után meglátjuk mi lesz a nyerő.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3682) Micsurin válasza MichaelSD (#3681) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mesa helyet ember , és World on Firerel rohangál , haverokkal ez nekünk beszokott jönni , persze ki az a hülye aki rohangál ? :DDD Köszi akkor újra is teszem a gamet. Mag nem tudom milyen, játszok a gondolattal , hogy Mag P-t megépítem , de Frost ára is elszállt a kivételét követően , inkább várok a cél az a loki :D (más nem , m kard téged választalak :D )

szrk.: a fura csak a Defeknél dob ki , nem tudom miért , 70-80 fps maxon , majd kék megáll , és jön ez a bisz-basz

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3683) Maxtreme válasza Micsurin (#3682) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ember +wof? Uhh ès meddig juttok? :)
Mi frost, mesa, speed nova, ès gpmag kombòval szoktunk menni 20 ès 40 körös runokra. Fegyvernek quanta, esetleg soma p a bevállt recept. (Mind2 jòl bontja a nullifereket. )

(#3684) Micsurin válasza Maxtreme (#3683) üzenetére


Micsurin
nagyúr

30-35-ig nem szokott gond lenni , mindenki hozza a már jól bevált halálra formázott , tápolt boltort :DDD

szrk.: soha nem értem miért nézzik le a woft-t , ember P ha azzal rohangál nagyon jól össze rántja az enemyt :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3685) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Dafuq , "collect and craft" ha ma Magot kiveszik én meg sem építhetem a darabjait a bp-kből ? :Y vagy miért írja ezt ? csak szerezni nem lehet majd bp-ket , vagy építeni sem lehet majd ? :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3686) Zola01 válasza Micsurin (#3685) üzenetére


Zola01
tag

Bármikor meg tudod majd építeni.
Csak nem fog több bp esni voidból, szóval csak más játékosoktól lehet őket beszerezni.

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#3687) Micsurin válasza Zola01 (#3686) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R

Régen nem lehetett a Forma BP-t is tradelni ? :Y most nem engedte

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3688) MichaelSD válasza Micsurin (#3687) üzenetére


MichaelSD
őstag

Forma soha nem volt tradelhető szerintem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3689) Micsurin válasza MichaelSD (#3688) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Peig mintha régen a BP az lett volna :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3690) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Elkezdödött...
Itt az Ash Prime, aminek nem örülök, mert most egy hónapig Bladetromokat kell élveznem...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3691) Micsurin válasza MichaelSD (#3690) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DDD jó lesz az ,ha jól láttom vectis prime ? :Y

Ilyen nincs , 3x40 perc , T2 surv és nuku loki :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3692) Maxtreme


Maxtreme
addikt

GP Magnek kakukk aki még nem tudná:

Mag’s Greedy Pull Augment will now only draw in items for Mag.

(#3693) MichaelSD válasza Maxtreme (#3692) üzenetére


MichaelSD
őstag

Mekkora hülyeség. Nem oldja meg a problémát, mert Trinity vagy egyszerűen Energy Restorokat dobálnak majd játékosok.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3694) Źşë' válasza Maxtreme (#3692) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor mindenki G-Mag-el nyomul majd hogy magának gyűjtse a finom falatokat :DDD picit fel tud borulni az egyensúly - egyébként nem értem ezt a húzásukat, mert ez egy csapat alapú játék, melynél még a karakterek képességei is fontosak (a jó csapatmunka eléréséhez), az hogy csak magának dolgozik ellentmond a játék lényegének :W

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3695) Micsurin válasza Maxtreme (#3692) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó az még , meg is építettem a Primet , tegnap T4 Def-en egy mag a corpusoknak a pajzsát kis ujjból vette le nekünk meg töltötte fel , az embereket is csak úgy dobálta nagyon morbid volt :DDD Csak azt nem tudom mit adjak majd a kezébe a 3 kedvenc közül , nincs ötletetek ? (Boltor prime , Paris Prime , Latron prime , mind agyon vannak formázva és mindben van energia növelő ) íjhoz van ilyen arrow mutation is . Mi lenne magnak az ideális ? És Lex P Glaive P mennyire kuka ha magra akarnám rátenni ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3696) Źşë' válasza Micsurin (#3695) üzenetére


Źşë'
addikt

a fegyver hogy mit akarsz használni csak rajtad múlik, nincs kapcsolat fegyver és frame között...
inkább az a döntő hogy melyik frakció ellen akarsz játszani, és hogy van moddolva / formázva a fegyvered/framed

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3697) MichaelSD válasza Źşë' (#3696) üzenetére


MichaelSD
őstag

a fegyver hogy mit akarsz használni csak rajtad múlik, nincs kapcsolat fegyver és frame között...

khm. Excalibur <-> kardok. Jó kivétel, de nem tudtam megállni. :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3698) Źşë' válasza MichaelSD (#3697) üzenetére


Źşë'
addikt

persze, de ez is mióta kb? :D 4 napja?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3699) MichaelSD válasza Źşë' (#3698) üzenetére


MichaelSD
őstag

Már legalább két hete! :D

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3700) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Épül Ash P Helm + Chassis. BP + Sys már állítólag sz0p0sabb kérdés... :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.