Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#3901) MichaelSD válasza defede (#3899) üzenetére


MichaelSD
őstag

@Maxtreme: jó tipp, nem vagyok Loki szakértő, csak a spy küldetésekre használom.

@defede:
Ami fontos, hogy a 17-es update-tel sokkal kevesebb forma tervrajzot kapunk. Régen a csapból is forma esett, most már farmolni kell, ami nem gáz (T2ext, T2cap, T4Def vagy T4Int), de sok idő....

1. Ezen lehet vitatkozni, melyik jobb vagy nem. Legtöbb frame jó valamire, de nem mindenre. Játékstílus kérdése. Vannak amiket macera kifarmolni, de nem tudom, hogy ez a drágább ár oka vagy sem. Sokan azért tolják sima frammel, mert nem szeretik a prime kinézetét. A prime framek nem sokkal erősebbek, ritkán múlik a küldetés a "primeságon".

2. Amit leírtál az a tökéletes frame. Ilyen formában nincs, de van ami közelít. Nézd meg a Rhinot, kb. tudja ami leírsz. Szerintem a kedvenc frame-je a játékosoknak. Menekülésre Charge vagy Stomp, Roar sebzést növel, Iron Skin pedig egy pajzsot ad, AOE-re van a Stomp. Egyszerű játszani vele, de ütős.

Vannak framek, amik szerintem alapok, vagy legalább is hosszútávon hiányozni fog, mert sok csapatba kérik / keresik. Persze minden frame-mel lehet jót játszani, és ha jól kimaxolod akkor mindegyik lehet jó. De ezek szerintem gyakran kellenek.

Köztelező:
Frost - Globe-ra maxolva - defense, intercetption küldetéseknél kötelező
Nova - Molecular Prime-ra maxolva - van normál és gyors verzió, mindkettőnél jóval kevesebb sebzés kell és robban az ellenfél, magával rántva társait. A gyorsnál gyorsabban mozognak, ezért gyorsabban lehet befejezni egy küldetés. Nagyon sok helyen hasznos.
Loki - invisibility-re maxolva - spy küldetésekhez elengedhetetlen
Nekros (vagy Hydroid) - famoláshoz
Trinity - csapat gyógyítás - gyakran kell

Jó ha van:
Vauban: AOE csapdái vannak, support frame, survivalban gyakran kell
Nyx - Interceptionre vagy survivelra a Chaos hasznos
Mirage - hosszú ideig vakít (stun), raidhez kell
Limbo - át tud menni a fénycsapdákon spy küldetésekben (nem használom, de sokan szeretik)

Ajánlott:
Excalibur - Dracohoz Focus növeléséhez, bár ez változni fog (remélhetőleg)

Kb. ennyi.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3902) defede válasza MichaelSD (#3901) üzenetére


defede
tag

Köszönöm megint :). Nagyon jó összefoglaló, ez így nem volt sehol leírva. Induláshoz tökéletes, tudom mi az irány már. Irány farmolni.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#3903) Źşë'


Źşë'
addikt

nem tud valaki véletlen Warframe Sound pack letöltési linket? ami hangok vannak a játékban (gondolok itt elsősorban Lotus; Grineer hangokra), találtam egyet warframe fórumon de az valami gagyi utángyártott

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3904) MichaelSD válasza Źşë' (#3903) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem a zene nincs fent. Van egy webes csomagjuk amiben vannak hangok, de zene nincs.

--------------------------------------------

Fomorian küldetés van még 2 napig. Akinek kell kifarmolhatja az Imperator Vandal archwing fegyvert. Pluton lehet farmolni omega izotopot a fomorian disruptorhoz, ami kell a küldetéshez. Érdemes Pluton / Hieraconon farmolni. Nekros + 1-2 Ember és gyorsan megvannak az izotopok és a cryotics is.

Megjött a rapier, elég durva lett, bár nem tetszik, mert semmi nem látni belőle olyan gyors.... :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3905) Maxtreme válasza MichaelSD (#3904) üzenetére


Maxtreme
addikt

101 runt mentem mire dobott receivert... :Y

(#3906) MichaelSD válasza Maxtreme (#3905) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem a receivert kidobta az előző eventben 3-4 körben, de a stockkal sokat szenvedtem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3907) Maxtreme válasza MichaelSD (#3906) üzenetére


Maxtreme
addikt

Azzal én nem, mivel nem kell hozzá, így hát nem is kerestem.. ;] :DDD

Am ja. A barrel és a bp nekem is megvolt az előzőből, csak idő hiányában a receiver farm elmaradt.

(#3908) Źşë' válasza MichaelSD (#3904) üzenetére


Źşë'
addikt

az Imperator Vandal az még nem egy korábbi archwing event bónusza volt, legalábbis nekem úgy rémlik, akkor még meg is lett és nem kellettek hozzá partok

ez a csomag ez hol van pontosan, warframe.com-on nincs fenn, ellenben egy rakat remek wallpaper, amik tényleg jól néznek ki

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3909) MichaelSD válasza Źşë' (#3908) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az Imperator Vandal mindig darabokból állt és ugyana ez a Fomorian Threat nevű csoda volt a küldetés.

Webkit

OK, akkor a barrellel szenvedtem. :) A hangsúly a szenvedésen! :)

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3910) Źşë' válasza MichaelSD (#3909) üzenetére


Źşë'
addikt

köszönöm, de sajna ez is ki van herélve, hiába 500 mega, tele van bmpvel, 1-2 Lotus hang van csak benne

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3911) defede


defede
tag

Szeretnék egy kis segítséget kérni újra. Kifarmoltam a valkyr-t és utánanézegettem de konkrétan leírva nem találtam:
1. ha histerya képességet használom miből számolódik a sebzésem? Melyik fegyverből a 3 közül?
2. milyen fegyverek a legjobbak neki? Van egy BO prime-om + Boltor prime - ezekből lehet jót kihozni?
3. ha tudnátok valami jó buildet amivel (persze ha megszerzem az esetleges rare modokat) tudnám szólózni T3-at
4. fegyver modolásnál mire kell figyelnem?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#3912) woker válasza defede (#3911) üzenetére


woker
aktív tag

1. Egyikből sem. Kizárólag a warframe-re rakott modok befolyásolják.
2. Az 1. pontból kifolyólag amelyiket akarod.
3. [link]
4. Arra, hogy olyan modokat tegyél fel amelyek a fegyver jó tulajdonságait erősítik, azaz sok értelme nincs egy "status build-nek" egy olyan fegyveren aminek alapból alacsony a status chance-e. Pl. Soma-t crit-re kell/érdemes mivel magas az alap crit chance.

(#3913) MichaelSD válasza defede (#3911) üzenetére


MichaelSD
őstag

3. T3x-et egyedül tolni nem hatékony. Lehet, de nincs sok értelme. Gyorsabb vagy egy félig normális csapattal.
4. Fegyvertől függ. Ahogy írták, az erősségeket kell erősíteni.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3914) defede válasza woker (#3912) üzenetére


defede
tag

Köszönöm mindkettőtöknek. Kezdem már kapizsgálni miről is szól a játék :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#3915) Źşë'


Źşë'
addikt

ha egy mínuszba lévő szindikátust akarok felhúzni, akkor ugye az egyik már meglévő az mindenképp ellensége... ilyenkor csak a pontokat vesztem el az adott/meglévő szindikátustól vagy a szintet is?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3916) woker válasza Źşë' (#3915) üzenetére


woker
aktív tag

A szintet is, de ha újra felakarod húzni akkor nem kell már adakozni csak pusztán megerősíteni, hogy szeretnéd vissza az adott szintet amint megvan a szükséges pontszám.

(#3917) Źşë' válasza woker (#3916) üzenetére


Źşë'
addikt

értem, az még mindig jobb, gáz lenne ha a reactorokat meg catalystokat zabálná - kedvet kaptam másik 3at is kimaxolni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3918) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Tényleg ha mondjuk én anno voltam olyan marha hogy nem vettem meg az összes szindikátus sigl-t, de mondjuk váltani szeretnék (mert pl kéne a 100-as energiatöltő :D) akkor erre van más lehetőség, vagy buktam? :)

(#3919) MichaelSD válasza Maxtreme (#3918) üzenetére


MichaelSD
őstag

Felhúzód a másikat, megveszed a mi kell, majd felhúzod a régit.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3920) Maxtreme válasza MichaelSD (#3919) üzenetére


Maxtreme
addikt

De hogy húzom fel ha nincs meg a hozzájuk tartozó sigl? Mert a probléma az ez. :)
Megvenni ugyebár nem tudom, mert erősen -ba vagyok az "ellenséges" csapatoknál.

(#3921) MichaelSD válasza Maxtreme (#3920) üzenetére


MichaelSD
őstag

Csak akarni kell... ;)

Én Perrin vagyok, tehát felet kapok még Lokara. Valamint a Red Veilt tolhatom, ami nem von le a Lokaból és a Perrinből. Ebből az következik, hogy a Red Veil egyik Syndcatot "felesbe" növeli, Red Veilnél a Steel Meridiant. Ergo, addig tolom a Red Veilt, míg meg tudom venni a Meridian sigilt.

Más összeállításban ugyanaz.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3922) Maxtreme válasza MichaelSD (#3921) üzenetére


Maxtreme
addikt

na én pont a red-nél és a steelnél vagyok alapból. Ezek csak "egymást" növelik.
Egyéb 5let? :D

[ Szerkesztve ]

(#3923) MichaelSD válasza Maxtreme (#3922) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ilyen hülye kombinációt senki nem választ! :)

Red Veil:
+50% Steel Meridian
-50% Cephalon Suda
-100% Arbiters of Hexis

Steel Meridien:
+50% Red Veil
-50% New Loka
-100% Perrin Sequence

Kéne lenni egy initiation gombnak ahol megkapod a sigilt. Vagy már megvan neked, nézd meg hogy nincs a listádban benne. Ha egyik se írj egy ticketet.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3924) Maxtreme válasza MichaelSD (#3923) üzenetére


Maxtreme
addikt

Épp ezért mondtam hogy anno mint nem hozzáértő, elég balf*szul választottam, és ezért vagyok meglőve :)
No de majd akkor körülnézek.

ps: a múlt héten nekem is meglett a 21. :)

[ Szerkesztve ]

(#3925) MichaelSD válasza Maxtreme (#3924) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ez az új operations nagyon gáz. Gyakorlatilag 5 boss, rare, uncommon and common modokkal. Tetjében az elsőt 2 nap alatt legyőzték. Grind a köbön...

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3926) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Kellene egy Entropy Burst mod (Cephalon Suda szindikátus adja, a supra fegyverhez), de nekem nincs Suda szintem. Tud valaki adni egyet, vagy cserélni másik szindikátus modra?

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3927) woker válasza MichaelSD (#3926) üzenetére


woker
aktív tag

Szerintem 8-9 között talán már betudok lépni és elvileg van elég pontom is, hogy kitudjak venni egyet. Majd keress meg (ugyan ez a nickem).
Perrin sequence vagy New loka modok érdekelnének majd mert azokat még nem húztam fel.

(#3928) MichaelSD válasza woker (#3927) üzenetére


MichaelSD
őstag

Most estem be. Ha bármi kell a Perrin, Loka, Veil modok közül szóljál!

Bejelöltelek Friendnek.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3929) MichaelSD válasza Maxtreme (#3924) üzenetére


MichaelSD
őstag

Akkor is valami nem jó nálad. Itt egy fórum téma, pont ide vág.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3930) heky007


heky007
csendes tag

Sziasztok Ps4-en játsza valaki a játékot?
Most kezdtem elkelne egy kis segítség, előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3931) MichaelSD válasza heky007 (#3930) üzenetére


MichaelSD
őstag

Sorry, PCs vagyok. :(

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3932) woker válasza MichaelSD (#3928) üzenetére


woker
aktív tag

Szerintem valami nem sikerült mert nem jött új friend request. Ha ugyan ezen a nicken vagy fent akkor én is küldtem egyet neked és majd meglátjuk működik-e. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3933) MichaelSD válasza Maxtreme (#3924) üzenetére


MichaelSD
őstag

@Maxtreme
Megoldás, hogy beszállsz napi szindikátus küldetésekbe, amikhez kell hírnév. A medálokat fel tudod venni és szerintem be is tudod váltani. Lehet hogy ez járható megoldás...

@Woker
ok

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3934) Maxtreme válasza MichaelSD (#3933) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ez eddig rendben, de csak azokhoz van napi küldetés akik oldalán állsz.. medálokat (marks?)
Azokat felszedem, de értelemszerűen csak a csapatodnak tudod eladni, illetve oda számolja a pontokat.

(#3935) woker válasza Maxtreme (#3934) üzenetére


woker
aktív tag

Pontosabban oda és a szövetségesükhöz.

Amúgy én is a Red Veillel kezdtem (mondjuk azt is csak hónapokkal azután, hogy bevezették a szindikátusokat). Amúgy én szépen lassan haladok és épp a 4. szindikátusom fogom kimaxolni.

(#3936) Maxtreme válasza woker (#3935) üzenetére


Maxtreme
addikt

így van.

(#3937) MichaelSD válasza Maxtreme (#3936) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem ma egy klán taggal elmentem egy szindikátus küldetésre (ő hostolt) és megkaptam a medálját a szindikátusnak, amiben minusz sok vagyok. A medálokból lehet fejleszteni.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3938) Źşë'


Źşë'
addikt

Void Trader most nem jött vagy hol van/volt, kerestem is de nem találtam

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3939) Kareszovics válasza Źşë' (#3938) üzenetére


Kareszovics
addikt

Jövő hét, ahogy néztem tolták event miatt.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3940) Źşë' válasza Kareszovics (#3939) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, remélem megéri várni akkor

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3941) Kareszovics válasza Źşë' (#3940) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ja, valami Prisma frame 2000 ducatért. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3942) gerisz23


gerisz23
őstag

Sziasztok!Tegnap gondoltam felmegyek játszani,de nem tudtam frissíteni a játékot.Lehetséges hogy server leállás volt?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#3943) Źşë' válasza gerisz23 (#3942) üzenetére


Źşë'
addikt

én már jártam úgy hogy nem frissített és ezt csak az ismételt letöltés hozta helyre

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3944) gerisz23


gerisz23
őstag

Nem tudja valaki mennyi platot adnak most egy frost primeért?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#3945) wjbhbdux válasza gerisz23 (#3944) üzenetére


wjbhbdux
veterán

(#3946) K1nG HuNp válasza wjbhbdux (#3945) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Van értelme full kezdpként leülni a játék elé?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3947) wjbhbdux válasza K1nG HuNp (#3946) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Lehet nem kezdőként leülni egy játék elé? :F

/s

(#3948) Kareszovics válasza wjbhbdux (#3947) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szerintem egész pontosan úgy értette, hogy egy lassan 3 éve kiépült MMO-ba kezdő játékosként milyen esélyekkel indul. :) Úgyhogy, le van maradva egy halom eventtel meg ilyenek.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3949) K1nG HuNp válasza Kareszovics (#3948) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Pontosan :O

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3950) gerisz23 válasza wjbhbdux (#3945) üzenetére


gerisz23
őstag

Köszi!
Sajnos a játék újratelepítèse sem oldotta meg a problémám,nem tudok patchelni.Vagy 5x próbálta a verifyt aztán jött a hibaüzenet.Még 1 dolgot megpróbálok délután,ha nem jön össze akkor írok a supportnak.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.