Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#2401) Ribi válasza r00r1 (#2400) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát T3 defet toltunk tegnap, de 30 után már baromira nem sebeztem az alap fegyverrel, aztán csak az angstrum hatott, de abból is vagy 3-4 kellett a nagyobbakba. Milyen fegyvert érdemes beszerezni ami sebez is rendesen és mit kell belepakolni? Defhez mondjuk Frost nem árt, bár tény, hogy nova belassít mindent utána meg megy a lődözés.

[ Szerkesztve ]

(#2402) r00r1 válasza Ribi (#2401) üzenetére


r00r1
aktív tag

Mi úgy csináltuk, hogy: Loki körbe körbe, radial disarm spam, ha közel értek, akkor excal radial blind. A hullámon belüli 2. hullám pedig nyxé. Nova meg mprime mindent (- erővel, így felgyorsulnak). Ez volt a taktika, nem volt semmi nehézség benne.
Fegyverek: Boltor pr, burston pr, soma, peta/ogris/mindkettő, paris prime, dread, phage, boar pr, marelok, angstrum, brakk, detron, akbolto, dual ichors, dakra pr, dragon nikana, orthos pr, galatine, reaper pr/hate
Ezek mindig megvannak, a többit csak mastery gyűjtésre használom.

(#2403) Djuree válasza r00r1 (#2402) üzenetére


Djuree
félisten

stugot kihagytad. ;) messze a legjobb secondary...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2404) r00r1 válasza Djuree (#2403) üzenetére


r00r1
aktív tag

Azt ki sajnos, és igazad is van... :R

(#2405) Kareszovics válasza Djuree (#2403) üzenetére


Kareszovics
addikt

Annyira hajtod ezt a stug-ot.. berágok, ma elkezdem építeni :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2406) Djuree válasza Kareszovics (#2405) üzenetére


Djuree
félisten

iszonyat sebzést lehet vele összehozni és ugye területre hat. csak hát ugye késleltetve robban, de jól be kell szórni a terepet és nem lehet gond. :DD
hányszor de hányszor megöltem vele magam. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2407) F.B.I. válasza Djuree (#2406) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mi most Nyxt használunk, fegyverek helyett ODD-ben. Beülök és lőnek boltorral, kiugrik 400K sebzés is...még 50-es hullám felett is hullanak, mint a legyek, színtiszta csalás! (PS4) :DDD

Amúgy eltudná valaki mondani, hogy az új updatek óta mire kell építeni a Nova-t, mert ritka gyenge lett?

Itt még egy boltor prime bp is 60 platináért megy, egy maxos serrationért meg 150 platinát is tolnak az amcsik.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2408) Djuree válasza F.B.I. (#2407) üzenetére


Djuree
félisten

nem lehet migrálni ps4-re most. :W fákk....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2409) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Lassan kezdek agyvérzést kapni ettől az eventtől. Sehogy nem sikerült 45 pont fölé jutni.
Egyszer sikerült összesorsolnia úgy a gépnek, hogy kemény ellenfelek jöttek, akkor valószínűleg meglett volna, csak félúton eltűnt a host és egyedül maradtam. A 300+-os ellenfelek egy ütéssel szedték le a Rhino-ról a páncélt. Sok esélyem nem volt...

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2410) Ribi válasza anubys1984 (#2409) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én 750 pontnál szedtem össze az 53-at. 46 után ugrott fel.
Kb 2x-ről indulva 4 konstans emberrel. Rohadt unalmas volt. Elején beírtam, hogy aki most itt van, az nem lép ki amíg meg nem lesz. Szerencsére nem szakadt meg a connection sose.

(#2411) Źşë' válasza anubys1984 (#2409) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon kell benne rusholni, talán ez a titka az egésznek

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2412) Ribi válasza Źşë' (#2411) üzenetére


Ribi
nagyúr

Rusholáshoz szerintem semmi köze.
Legalábbis ahogy mi csináltuk. Szinte minden menet után tálatgosan 2 pontal emelkedett. 0-4 között váltakozott.
Volt amikor vagy 5-6 halál volt és tötymörögtünk és emelkedett, volt amikor végigrohantunk, 0 halál és 0-val lett több pont. Látszólag csak grindfest az egész.
Arról van infó, hogy van-e valami a fegyveren kívül ami miatt érdemes tolni 48 pont után is?

(#2413) anubys1984 válasza Ribi (#2412) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Tudtommal nincs utána semmi.
6 pont: badge
17 pont: modok
48 pont: Prova Vandal

Mivel érdemes a leginkább amúgy nekiindulni?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2414) Ribi válasza anubys1984 (#2413) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hogy hogy mivel? Karival?
Szeritnem mind1. Csak sok legyen a sebzés.
Mondjuk rhinot a strapabírás miatt szeretem, a kis fingós madarak nem igazán izgatnak, cserébe kelthetem fel azokat akik mindig lefekszenek.

[ Szerkesztve ]

(#2415) anubys1984 válasza Ribi (#2414) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Szinte el sem hiszem, hogy sikerült végül. :DD
1000 pont felett lett végül egy 55 pontos runom. Rhinoval mentem, de vegyesen volt minden a csapatban.
Azt hiszem, most egy kis pihentetés jön részemről ezek után.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2416) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Meglett Rank 11. Nagyon könnyű volt. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2417) anubys1984 válasza Kareszovics (#2416) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Videók alapján azt inkább nehéznek gondoltam volna. Mivel teljesítetted?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2418) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Soma + Excalibur. Az Excaliburban volt egy maxos Marathon, megy maxos Quick Rest. Kb ennyi. :) Csak azért nem Nova, mert most volt formázva és nem fért volna el a kettő lehet.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2419) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sziasztok ! Pár buta kérdés:
Most haverral 2-en visszük (excalibur loki) az összes pályát megtudjuk majd így csinálni ? most tartunk a Vénusznál ( csak a 4 szélső pálya kell már)
Oberon jó választás lehet kezdőnek ? mert ma megvettem a printjét !
Pár alapvető dolgot vagy wiki szerűséget találók valahol ?

szrk.: jól érzem , hogy loki nem volt jó választás 1. karinak ?

szrk2.: mennyien játszák a játékot ? nincs veszélyben bezárás v csalók vagy hasonló miatt ???

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2420) MichaelSD válasza Micsurin (#2419) üzenetére


MichaelSD
őstag

Végig tudjátok vinni.

Loki közkedvelt frame, de nagyon speciálilis (láthatalan).

Én szeretem az Oberont (nem tetszenek a vékony kezei...), ízlés kérdése.

Magas szinten úgyis kelleni fognak bizonyos frameket amiket keresenek csapatba.

http://warframe.wikia.com/wiki/WARFRAME_Wiki

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2421) Micsurin válasza MichaelSD (#2420) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi ! Oberont azért kérdeztem mert baromira tetszik és nem tudtam , hogy egy excalibur+oberon jó páros lehet-e :R

szrk.: amúgy van teamdeath match vagy hasonló vagy csak ilyen co-op játék van ? :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2422) MichaelSD válasza Micsurin (#2421) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ahhoz, hogy végig menjetek a pályán bármelyik frame jó.

A pvp nem az erőssége a Warframenek, de van.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2423) Micsurin válasza MichaelSD (#2422) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi ! " Bármelyik frame " így is csomószor meghasalunk : lvl 9 loki + lvl 9 excalibur pedig skilleket mindent használunk.... az oberon-al ha jól olvastam tudok healelni ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2424) Ribi válasza Micsurin (#2423) üzenetére


Ribi
nagyúr

Loki kicsit papír, mert kevés a shieldje, de később a láthatatlanság sokszor jó, mert úgy brutál sokat sebez.
Viszont annak tényleg kell pár mod, hogy tényleg jó legyen. Haveromnak is csomó ideig nem volt meg a Flow (több energy) és így alig tudott láthatatlan lenni, amivel pont a loki lényegét nem tudta kihasználni.

(#2425) r00r1 válasza Ribi (#2424) üzenetére


r00r1
aktív tag

Khm....Loki lényege a radial disarm, nem pedig a láthatatlanság. Survi, def mapokon kb. nélkülözhetetlen. Aki Lokit csak úgy modolja, hogy láthatatlanság 90%, az kb olyan, mint amikor a Rhinok nyomnak egy Iron skint, és b@sznak mindenre... :DD
Loki volt nekem is a kezdő, azóta meg lett a prime is, az egyik legsokoldalúbb frame mind2 (már aki tudja használni - nem az ittenieknek szól).

(#2426) Ribi válasza r00r1 (#2425) üzenetére


Ribi
nagyúr

Amikor missönöket csináltunk haverral, akkor volt 1-2 boss, amin én 0-t sebeztem, ő meg levágta láthatatlanul 2 sec alatt. Nekem ez jött le. Nem sok magas szintű defet toltunk eddig, de a defek rendszerint úgy néznek ki, hogy frost gömböt tol, nova belassít mindenkit aztán péppé robbantunk mindent. Radial disarm hatását még nem élveztem sokat, de lehet rossz emberekkel játszottam.
Rhinoval rendszerint amúgy én is ezt tolom, max ha kelteni kell akkor jön a stomp, hogy nyugi legyen a környéken és aztán ráérek kelteni. Meg persze dmg ampot nyomkorászom.
Persze leginkább random emberekkel megyünk ott meg mindenki csinál amit épp kedve van. De még véletlen ha egyik hullámba ezt csinálta, a másikba biztos mást csinál így még számolni se tudok a többiekkel. És akkor ez legyen az én hibám?

Egy kezdőnek meg rohadt mindegy, hogy a magas szintű def/survi mapokon milyen a radial disarm, mebben azt hiszem megegyezhetünk :U
Mapok bedarálásában a Rhino bőven a legjobb, csak mész előre és bedarálsz mindent, puttyogtatnak rád nem izgat.

[ Szerkesztve ]

(#2427) r00r1 válasza Ribi (#2426) üzenetére


r00r1
aktív tag

Pedig a radial disarm életmentő tud lenni..
A 2. bekezdésben vázoltak csak részben fedi a valóságot.
Ha valaki csak Rhinoval akar végig szaladni a pályákon, megteheti, bár szvsz egy bugyuta frame - vagyis a legtöbben úgy használják.
Loki inkább egy segítő frame, speciális. Az ellenfelek szintjétől független hasznos tud lenni, ha nem lőnek vissza...
Lemértük a """"tank"""" rhino-t T3 survivalnál (valahol a 70. perc környékén). Max intensify, max blind rage Iron skin 1,5 s alatt lejött. Arra jó volt, hogy Trinity blessingjei közti időt áthidalja.

[ Szerkesztve ]

(#2428) Ribi válasza r00r1 (#2427) üzenetére


Ribi
nagyúr

Azért mondom, hogy magas szintűt nem toltam, viszont egy kezdőnek amiatt ajánlani ami ilyenkor jön elő, felesleges. Rhinóval menni kész megváltás volt túlélés szempontjából.
Persze Rhino meg nincs a kezdő karik között.
Maggal mentem eleinte, annak is legalább 2x annyi volt az shieldje és a tömegirtó spelljei miatt is könnyebb volt vele menni. Cserébe nem sok mindenre jó magasabb szinten.

(#2429) MichaelSD válasza r00r1 (#2427) üzenetére


MichaelSD
őstag

A Radial Disarmal csak az a gond, hogy rengeteg Frame kiváltja vagy jobban csinálja: Excalibur, Nova, Rhino, csak hogy 3at mondjak.
Nem rossz, de területre akarok hatni, akko a Radial Disarm az egyik leggyengébb szerintem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2430) MichaelSD válasza MichaelSD (#2429) üzenetére


MichaelSD
őstag

A Rhino egy kényelmes frame.

A "T3 survivalnál(valahol a 70. perc környékén"-nek nincs sok értelme, azonkívűl, hogy elmondhatok, hogy voltál 70en.

Amúgy Blind Ragenek sok értelme nincs. A Rhino primary képessége a stomp és a Roar. Azoknál fontosabb, hogy sokszor és soká tudjam használni, minthogy erősek legyenek. (Stretch, Streamline, Focus, Flow, Continuity)
Az Iron Skin bonus a Charge meg gyengus.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2431) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi a válaszokat ! Multiplayernél kiadja a játék , hogy a felszerelésem valamiért nem felel meg meg stb... :( mi a gond ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2432) r00r1 válasza MichaelSD (#2430) üzenetére


r00r1
aktív tag

Épp rhinot farmoltunk....3. nekifutásra meglett...úgyhogy volt

(#2433) Ribi válasza Micsurin (#2431) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ezt kicsit bővebben.
Milyen multiplayernél? Egész játék az.
Nem pvp-re akarsz bejelentkezni?

(#2434) Kareszovics válasza Ribi (#2433) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szerintem az a problémája, hogy kevés a Conclave Rate-je (de szép magyar is ez :D ) és nem tud belépni Versusba, vagy van elég Conclave Rate-je és nem a jó értékhatárosba lép be.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2435) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Úgy néz ki a perfect world entertainment felvásárolja a Digital Extremes-t.
RIP Warframe. :(((
Hát eddig tartott.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2436) Djuree válasza Ry0K3N (#2435) üzenetére


Djuree
félisten

:o :W :O

irjátok alá:
[link]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2437) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Akkor a craftolási rendszertől meg a hasónloktól búcsúzhatunk :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2438) gerisz23


gerisz23
őstag

Na erre én is kiváncsi leszek..igaz nemvok aktív,de nem örülnék neki ha kinyírnák a játékot.
STOba is most csinálnak új craft rendszert,de nem lesz jó...

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2439) Micsurin válasza gerisz23 (#2438) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pont ez ugrott be amúgy.... ÉS jön az a kurv@ Zen is :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2440) Rickeffe válasza Micsurin (#2439) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Az élet kemény. Feltornáztuk nekik a játék értékét remek üzlet lehet ez. :)
Illetve biztos a felvásárlás vagy csak kering valami pletyka?

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#2441) gerisz23 válasza Micsurin (#2439) üzenetére


gerisz23
őstag

Jah hogy ide is?akkor el kéne költenem a platinámat azthiszem...
Mondjuk ha lehet farmolni warframbe zent,és átvihető akkor az úgy nem lesz rossz dolog-bizonyos szempontból.Aki akar ingyen fizetőeszközt az farmoljon,nemtudom milyen árfolyam van warframbe,nem adtam el semmit.
Attól függetlenül nem örülök neki hogy eladják,a játék elején aki költött rá annak volt beleszólása a fejlesztésbe,most ők is elvesztik ezzel minden "jogukat"
Le is frissítek gyorsan....

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2442) gerisz23


gerisz23
őstag

Költöttem egy kis platot,ember prime rhino prime megvan vagy 50-ből

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2443) Vagaba válasza gerisz23 (#2441) üzenetére


Vagaba
tag

hát itt azt mondják, hogy: [link]

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#2444) gerisz23 válasza Vagaba (#2443) üzenetére


gerisz23
őstag

Nice köszi,reméljük így is lesz:)Van egy két jó hozzászólás a linken,érdemes beleolvasni:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2445) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Akkor most eladják , nem adják , lesz bele szólás nem lesz , össze zavarodtam :U :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2446) Źşë' válasza Micsurin (#2445) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt kb csak annyira lehet tudni mint egy választás végét - kár rajta stresszelni, lesz ami lesz, úgy is azt kell elfogadni és akár szívni miatta

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2447) Micsurin


Micsurin
nagyúr

No erre gyorsan szeretnékválaszt mert felbaszot a játék... megvedtem Oberon blueprintjét , legyártotam az első részét , ma reggel kész , claim , és hol a másik 2 része ???? :W

szrk.:system-et gyártotam de nincs meg a sisak és a chasis :W újra vegyem meg vmi ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2448) anubys1984 válasza Micsurin (#2447) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Minden frame három komponensből áll. Helmet, System, Chassis. Ha mindhármat legyártottad, utána tudod összerakni magát a frame-et.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2449) Kareszovics válasza Micsurin (#2447) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szóval rakjuk tisztába:

Egy frame ugye három részből áll: system, helm, chassis. Ha ezeket legyártod, akkor lehet gyártani esetedben az Oberont. Mivel elmondásod alapján még csak a system van készen, nyilván ki kéne farmolnod a chassist meg helmet, utána legyártani mindkettőt és akkor tudod gyártani Oberont.

Türelemmel kell lenni, nem idegeskedni. :D

MOD: elkéstem. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2450) Micsurin


Micsurin
nagyúr

De ez nem fair azt sem tudom honnan farmolhatom az Oberon részeit mert a Wiki semmit nem mond róla igazából :W :W Megint egy rohadt pénz éhes játék , mire dobja a kövi itemet 2 hét , a 3. már lesz 5 hét.... és még a 72 órás gyártás... :W közben lehet jön a PWE is akik meg rá teszenek mindenre egy lapátal :W

szrk.: nem a craftal van gond , azt hidtem , hogy a Bp adja az egészet , szóval mindent :O tegnap egész nap csak galliumot farmoltam hozzá :W Honnan tudom gyorsan kifarmolni a BP-ket ? Vagy marad a plastik ?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.