Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#2351) Kareszovics


Kareszovics
addikt

"óvatosan kell vele pjúpjúpolni.."

Na most égettél ki... :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2352) r00r1 válasza Kareszovics (#2351) üzenetére


r00r1
aktív tag

Há' de most nem?? stuggal 10. szintig többször öltem meg magam, mint ahány ellenséget... :DDD :DDD :DDD

(#2353) Djuree válasza r00r1 (#2352) üzenetére


Djuree
félisten

azzal vigyázni kell, de olyan tömegsirt lehet vele csinálni mint semmi mással, én főfegyvernek is azt használom tömegben.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2354) r00r1 válasza Djuree (#2353) üzenetére


r00r1
aktív tag

pláne nyx-el: magad alá lősz, gyosan absorb - mini nuke
(Dicsekvés ON) Tegnap ODD-ztünk, egyik srác elesett. Loki prime (én) switch teleport a haldoklót a párkányra, aztán decoy-al magam is. Újraéletsztettem, aztán mondta, hogy mekkora pro élesztés volt..mondom cöhh

(#2355) Ribi válasza Kareszovics (#2349) üzenetére


Ribi
nagyúr

Angstrum szerintem infest defense-en kicsit ultimate. Pluto 30-40-re felpattanok a lámpaoszlopra és péppélövök mindent viszonylag gyorsan. Perpill blast sebzésre 4k-t ír nálam. 50-es mobokat is 1 lövéssel viszi el. később nem tudom mennyire használható, de ilyen mókázásra elég jó. Viszont a rosszul lövök még rhino-t is azonnal megfekteti boostolt shielddel.

Kérdésem lenne, hogy a + 60% poison/fire/akármi dmgt minden lövéshez hozzáadja, vagy status chance függő?

Tud valaki egy jó magyar klánt ahova lehet csatlakozni?

(#2356) F.B.I. válasza Ribi (#2355) üzenetére


F.B.I.
veterán

+ ha van egy Nyxed és beülsz egy absorba, 86-os maximusok is lefekszenek 40-es ODD-nél.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2357) Djuree válasza F.B.I. (#2356) üzenetére


Djuree
félisten

lehet átmigrálok ps4-re. :DD
bár amíg nincs mégegy tv nem kéne, bnőm túl sokat nézi. :o

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2358) F.B.I. válasza Djuree (#2357) üzenetére


F.B.I.
veterán

Akkor előbb Tv kell. ;]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2359) Djuree válasza F.B.I. (#2358) üzenetére


Djuree
félisten

előbb saját lakás kéne, amiben van legalább mégegy szoba. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2360) r00r1 válasza F.B.I. (#2358) üzenetére


r00r1
aktív tag

Támogatom! Múltok sógornál (na jó, meg csak jelölt) próbáltam játszani, egész már érzés, mint monitoron. Pedig "csak " egy 82-es tévéjük van (most vették)

(#2361) Ribi


Ribi
nagyúr

Na az újabb "kieg"ben ki mire jutott eddig?
Merre lehet utánaolvasni mi is ez pontosan?

(#2362) r00r1 válasza Ribi (#2361) üzenetére


r00r1
aktív tag

http://hu.warframe.wikia.com/wiki/Update_13#13.0.7.1
Legalul a részletek
Most jött értem a stalker, megvan a Hateeeeee :Y :Y :Y
OMG, kicsit féltem, h valaki bejön az irodába, és letépi a fejem, de hál' Istennek senki nem zargatott!

(#2363) Djuree válasza r00r1 (#2362) üzenetére


Djuree
félisten

Lool. :DDD
Nálunk bezzeg le van tiltva minden, telepíteni sem enged semmit. :(((

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2364) r00r1 válasza Djuree (#2363) üzenetére


r00r1
aktív tag

Ez annyira nem nagy cég... :DDD
El is kezdtem építeni a Hate-t. Ha másra nem, mastery gyűjtésre jó lesz.

(#2365) Kareszovics válasza r00r1 (#2362) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szerintem Ribi már a 13.8-ra gondolt amúgy. :DDD

Nem nagyon durranás, ebédszünetben kb 10 perc alatt meg is lett a Badge Soloban; klánban meg olyan arcok vannak, hogy már akkor is kimaxolom az eventet, ha belépek melléjük aludni. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2366) r00r1 válasza Kareszovics (#2365) üzenetére


r00r1
aktív tag

Update 13.8 ill 13.8.1 a magyar wikia legalján. Csak valamiért így rakta be a linket.

(#2367) Djuree


Djuree
félisten

prova vandal. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2368) r00r1 válasza Djuree (#2367) üzenetére


r00r1
aktív tag

A dual stat modok képein az új warframe!!!!
Fákkje :C :C
[link]

(#2369) Kareszovics válasza r00r1 (#2368) üzenetére


Kareszovics
addikt

Na akkor megint lehet farmolni, mint hülye... :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2370) r00r1 válasza Kareszovics (#2369) üzenetére


r00r1
aktív tag

és szerintem ez az event is két részes lesz, mint a Tethra's doom

(#2371) Kareszovics válasza r00r1 (#2370) üzenetére


Kareszovics
addikt

Jaja, emlékszek.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2372) Ribi válasza Kareszovics (#2365) üzenetére


Ribi
nagyúr

Na pl, hogy ez a badge mi, meg ez a 48 pontos izé vagy mi. Erről nem nagyon találtam infót.

(#2373) r00r1 válasza Ribi (#2372) üzenetére


r00r1
aktív tag

A lényeg:
Ideális esetben vagytok 4en. Mind a négyőtöknek van egy összpontszáma. Ez alapján átlagol a rendszer,és állítja be a nehézséget. Minél nehezebb a küldetés, annál több "best score"- t kapsz.
Pl.: ha mind a 4en 6 legjobb ponttal rendelkeztek, akkor a végén 6 pontot kaptok.
ha hárman 6 ponttal rendelkeznek, egy valaki pedig 28-al akkor a küldetés végén 11,5 "best score" lesz.
Ezért érdemes olyanokhoz betársulni, aki már sok küldit végig vitt. Így garantált a magas pontszám. Előtte meg lehet csinálni egy párszor soloban is.
Asszem így működik. Szóval nem a teljes pontszám számít, hanem a legjobb pontszám

(#2374) Ribi válasza r00r1 (#2373) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hűha...
Tegnap 1x nyomtuk, akkor gondolom mindneki 6 pontot kapott, persze hogy mit hol merre azt azóta se nagyon tudom. Egyik cucchoz 4/5 után nem találtunk trutyit. Aztán valamiért mégis eldőlt.
Na majd talán ma szórakozunk vele.

(#2375) r00r1 válasza Ribi (#2374) üzenetére


r00r1
aktív tag

Tipp: a trutyit amit kerestek a scannerrel lehet a legkönnyebben megtalálni.

Na látod: nem kellek én ide :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2376) Ribi válasza r00r1 (#2375) üzenetére


Ribi
nagyúr

Millen scannerrel?
Ja asszem meg is van. Google segít :)

[ Szerkesztve ]

(#2377) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Végtelenül primitiv ez az event. Ha nem barátokkal csinálod, akkor grindeld és előbb utóbb meglesz.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2378) Djuree válasza MichaelSD (#2377) üzenetére


Djuree
félisten

elég könnyü eventek szoktak lenni. egyedül is lenyomom, pedig nincs egy über karim. 8-as vagyok, soma visz mindent.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2379) Rickeffe válasza MichaelSD (#2377) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Az úgy csöppet uncsi. :)

Rickeffe

(#2380) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Meg is lett az event. Órákat szenvedtem Online, hogy meglegyen a 48 pontom. 44 fölé nem akart menni sehogy. Berágtam, próbáltam egy Solo-t és 60 pont. Ennyi. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2381) Źşë' válasza Kareszovics (#2380) üzenetére


Źşë'
addikt

mitől függ az hogy mennyi pontot kap az ember? pl te esetedben?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2382) Kareszovics válasza Źşë' (#2381) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én már hallottam egykét elméletet de eddig nem tűnt tutinak egyik sem. Állítólag minél többször tolod a totál pontodnak megfelelően növeli a map nehézségét ezáltal nőhet a best pontod is. Ez így magában ugye akkor igaz, ha solozod. Nyilván coop-ban is, csak ha beszáll melléd egy kezdő, akkor bassza lefele a best score-t, de ugye ez sem baj, mert ettől még totálod nő és van ugye rá esély, hogy előbb utóbb összesorsol Online olyannal akinek már magasabb a bestje, nehezebb mapot ad ezáltal a Te bested is magasabb lesz. Ajjaj... Remélem érhető. :D

De például teljes egészében ez sem matek. Mert ugye meglett a 60 pontom. Jött egy srác akinek még nem volt meg a 48. Csináltunk neki elsőre egy 41 pontost (nyilván nagyon alacsony volt kezdője). Ha mist átlagot néztünk volna, akkor 60+41/2= ~50, tehát a srácnak meg kellet volna hogy legyen a követelmény, de csak 45 -öt kaptunk a végén.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2383) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Van új event? Meddig tart? Legközelebb csak hétfőn vagy kedden leszek gépközelben.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2384) Kareszovics válasza anubys1984 (#2383) üzenetére


Kareszovics
addikt

Még 4 nap.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2385) Rickeffe válasza Kareszovics (#2382) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Meg aztán a Stalker is jött a 45 pontosban a legnagyobb csúcsforgalomban olyan helyen ahol még véletlen sem volt nagy tér :D

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#2386) Kareszovics válasza Rickeffe (#2385) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ja, hogy az a "srác" Te vagy. :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2387) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Tegnap előtt este végre kiesett Vauban Chassis. Már épül is Frame. Már csak az a kérdés, hogy mit kukázzak ki, mert nincs helyem: Valkyr, Banshee, Oberon? A többi olyan frame amit már reactoroltam, vagy tetszik vagy szimpi, vagy beszéltük, hogy tényleg hasznos lehet bármikor.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2388) F.B.I. válasza Kareszovics (#2387) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én a Valkyrt nagyon szeretem, hiszti képességével, meg sok durationnal, szinte mindent lehet vele nyomni, nincs ellenfél, semmi. ;)

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2389) Kareszovics válasza F.B.I. (#2388) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mint múltkor is írtam Corrupt modolom a Framejeimet (iszonyat meló lesz) és most a Rhino újból reneszánszát éli nálam. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2390) anubys1984 válasza Kareszovics (#2387) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Oberon számomra csalódás volt, szerintem azt nyugodtan kukázhatod. Bár Banshee sem a kedvencem, csak kimaxolásig használtam.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2391) r00r1 válasza Kareszovics (#2387) üzenetére


r00r1
aktív tag

ÉN a helyedben vennék platot, vagy adnék el pár modot (mondjuk kimaxolt serration), aztán vennék slotot. Nekem az összes frame megvan, hidd el: jó tudat, hogy semmit nem kellett kukázni :)

(#2392) Kareszovics válasza r00r1 (#2391) üzenetére


Kareszovics
addikt

Alapvetően ezen már túl vagyok, mert pl. a MAG-ot és az EMBERT-t már eladtam, amikor mindkettőből meglett a PRIME. :D Van egy nagyon jó srác, akivel jókat üzletelek, benne bíztam, csak sajnos plattal nem boltol. :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2393) Ribi válasza r00r1 (#2391) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mennyire lehet eladni dolgokat platért? Csak azt látom, hogy töménytelen mennyiségű hirdető van, de hogy vesz-e bárki is azt nemtudom.

(#2394) Djuree válasza Ribi (#2393) üzenetére


Djuree
félisten

vesznek. :K
a plat csak nálunk sok pénz, máshol semmi.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2395) r00r1 válasza Ribi (#2393) üzenetére


r00r1
aktív tag

Én szoktam, anno a legendary core-al kerestem 400-at :)
De ilyen hogy serration max, hornet strike max, redirection max, vitality max <- ezeket el lehet passzolni 80-100-ért.
Vagy most a T4 defence, Vor - desecrate -> dual stat mod, legalább egy, aztán eladod 30-ért.

(#2396) Ribi válasza r00r1 (#2395) üzenetére


Ribi
nagyúr

És ezeket általában be kell maxolni, vagy simán rare5 core-t is lehet eladni?
Mondjuk pár kártyát a büdös életbe be nem maxolok, vagy nem sok esély van megszerzésre.

ui: Végülis nem kell sok, nekem is kb csak slotra.

[ Szerkesztve ]

(#2397) Djuree válasza Ribi (#2396) üzenetére


Djuree
félisten

az ilyen 2 platokért megy.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2398) r00r1 válasza Ribi (#2396) üzenetére


r00r1
aktív tag

Pl múlthéten adtam el egy 9/10 serrationt 90p-ért. Szerintem jó adás-vétel volt.
Az a lényeg, hogy fegyverből a serration/ hornet strike/ heavy caliber -t lehet sokért eladni (meg annyira nem is nehéz kimaxolni). pl múltkor egy ideje nem húztam semmit, csak játszottam. Nézem, összegyűlt kb 7000 mod, kerestem egy serrationt, auto fuse, 9/10...
Warframehez pedig a redirection/ vitality (inkább az előző) kombóra érdemes rámenni.

(#2399) Ribi válasza r00r1 (#2398) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát 7k nem lesz 1 ideig. Főleg hogy mostanában ODD-ben állandóan kiírja 20-30 kör környékén, hogy connection lost oszt vissza a menübe. Mondom !+/"+!%!%=%!/=meg... Még csak nem is host migration, hogy egyedül végigtolhatnám.

(#2400) r00r1 válasza Ribi (#2399) üzenetére


r00r1
aktív tag

Tegnap velünk is eljátszotta, a bosszantó, mikor a T4Def-en a 49. wave után szakad meg mindhármunk kapcsolata. Csóri host srác meg csak kínlódott, meg vonyított egyedül...
Az utimate összállítás (szerintem)
Def: Loki, Nyx, Nova, Excal
Surv: Loki, Nyx, Nekros, Nova

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.