Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#3851) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Steam workshopban egész jó skinek készülnek. Akinek van Steam fiókja szavazna ezekre? Köszönöm, és a készítő is! :)

Erre és erre.

Amiket kiválasztott a DE, elég (L:http://steamcommunity.com/workshop/browse/?appid=230410&browsesort=accepted§ion=mtxitems)gagyik(/L) szerintem.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3852) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Szóval ezek gagyik szerintem.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3853) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Első itemeknek mit érdemes lecraftolni jelenleg?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3854) gabezzz222 válasza TheProb (#3853) üzenetére


gabezzz222
csendes tag

Hát, ha most kezdted a játékot, a legegyszerűbb sorban haladni a bolygókon, gyűjtögetni az alapanyagokat, a küldetések is jönnek majd sorban. A wikin fent van, hogy melyik főellenféltől milyen warframe alkatrészeket szerezhetsz, és rengeteg tervrajz van a market-ben.
A fegyvereknél mindenkinek más a kedvence, de helyzetfüggő, hogy mi az ideális. Kezdőként pl. nekem régen a lex, a paris, meg a strun bevált, ezeket fel lehet húzni tűrhető szintre. Ja, még a Hek elég erős shotgun, de talán csak 4-es szinttől lehet használni...

[ Szerkesztve ]

(#3855) TheProb válasza gabezzz222 (#3854) üzenetére


TheProb
veterán

Hát 33órám már benne van, jelenleg asszem 3-as rank-on vagyok, de egy ideje megrekedtem, nem jön a mastery vagy mi a tök kell hozzá. Ettől független még nagyon nem látom át, mit hogyan merre kell a játékban.

Meglesem majd amiket felsoroltál, köszi.

u.i: Volt-tal vagyok, ez esetleg kicsit specifikusabbá teszi a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3856) gabezzz222 válasza TheProb (#3855) üzenetére


gabezzz222
csendes tag

Ha kimaxolsz fegyvereket, vagy warframeket, azért kapod a tapasztalati pontokat - a játék rendszere így van kitalálva.
Ezért kell mindig új cuccokat építeni, használni, felhúzni, ha mastery szintet akarsz lépni. Amelyik fegyver nem jön be, eladod, ami tetszik, megtartod, de ha már megszerezted / építetted, mindig húzd fel level 30-ra.
A Volt elég jó karakter, mostanra kezdik egészen jól kiegyensúlyozottá tenni a warframe -ket, mindegyikkel lehet komolyabb szintre is menni, ha megfelelően válogatod össze a kártyáit (build-et).

[ Szerkesztve ]

(#3857) TheProb válasza gabezzz222 (#3856) üzenetére


TheProb
veterán

Akkor azért rekedtem megy 1 szinten, mert minden jelenlegi fegyverem már kimaxolt.
Akkor craftolnom kell majd vmit.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3858) Źşë' válasza TheProb (#3857) üzenetére


Źşë'
addikt

Vannak a Forma nevű elemek a játékban, amivel adott kártya hely polaritását tudod megváltoztatni, ha pl egy adott polaritású helyre ugyan azon polaritású kártyát raksz be akkor megfelezi neked a mod (kártya) kapacitás igényét, ezzel még erősebbé tudod tenni a warframed/fegyvered - viszont ilyenkor lenullázza az adott fegyvert/warframet, így újra kell húzni 30as szintre, és ez az újabb felhúzás 30as szintre már nem fog hozzá adódni a mastery rangodhoz, minden fegyvert/warframe-t csak 1x lehet mastery rank húzásra "használni"

Forma Blueprinteket (Forma tervrajzokat) lehet találni random Orokin vagy Derelict küldetéseken, viszont ahhoz hogy be tudj jutni egy ilyen küldetésre kell találnod egy Void kulcsot (Orokinhez). Derelicthez pedig tudsz gyártani, ha megveszed a Marketből a Blueprintjét (elég egyszer megvenni, és akkor annyiszor tudod legyártani amennyiszer akarod ill. van rá nyersanyagod)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3859) TheProb válasza Źşë' (#3858) üzenetére


TheProb
veterán

Ja ezeket a "formákat" már én is nagyjából kisilabizáltam, bár erről a módosításról még nem hallottam.

Más: Érdemes szenvedni a kobro egg-es mission-el vagy szarjam le és inkább cisnáljam azokat amivel tudom tolni a progress-t? Egy companion-om vagy mim már amúgy is van.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3860) MichaelSD válasza TheProb (#3859) üzenetére


MichaelSD
őstag

Kubrowból is 4 vagy 5 féle van. Kimaxolva egyet-egyet ők is XPt adnak. Macera kifarmolni őket.

Keress meg Warframebe (ma már nem leszek csak éjél körül) megdoblak pár fegyverrel amiből kettőm van.

Warframe u.e. a nevem....

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3861) Rickeffe válasza TheProb (#3859) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Bár ez még a régi rendszerben készült build (Excal), de tény hogy nem biztos hogy túl kell variálni :)

Rickeffe

(#3862) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Valakinek megvan a WAR? Én nem tudtam ellenállni, megvettem :D
Nem szeretem a heavy meele-ket de ez marha jó.

(#3863) wjbhbdux válasza Maxtreme (#3862) üzenetére


wjbhbdux
veterán

én türelmes vagyok, majd esik a BP egyszer. bár még brakkom sincs, pedig mr21 és lassan 3 éve játszom :DDD

/s

(#3864) Maxtreme válasza wjbhbdux (#3863) üzenetére


Maxtreme
addikt

hehe brakkom nekem sincs, szintén majdnem mr21 (mr20) :D

(#3865) MichaelSD válasza Maxtreme (#3864) üzenetére


MichaelSD
őstag

Én rapiert várom, a War még nincs meg, de már MR21en vagyok. Brakkom van.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3866) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

3/4 1 éve nem láttam már stalkert ami rám vadászott volna :D

Rickeffe

(#3867) MichaelSD válasza Rickeffe (#3866) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az nagyon sok idő! Nekem havonta többször is jön. Ez pech a Te esetedben.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3868) Źşë' válasza Rickeffe (#3866) üzenetére


Źşë'
addikt

biztos ritkán nyírbálsz bosszokat :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3869) Źşë'


Źşë'
addikt

void trader hh ilyen gyorsan felszívódott? mit árult egyáltalán? wiki page beborult, nem látni semmit..

//na helyreállt az oldal, nem maradtam le sokminedenről ahogy nézem

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3870) MichaelSD válasza Źşë' (#3869) üzenetére


MichaelSD
őstag

Két prisma edo darab volt, nem egy nagy durranás. A többi meg már volt.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3871) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Ki hogy áll a focus fejlesztéssel? ;]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3872) Źşë' válasza MichaelSD (#3871) üzenetére


Źşë'
addikt

baromi lassan megy, én még mindig az első képességet tolom ki, bár sokat nem is játszom a warframmel mostanság

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3873) MichaelSD válasza Źşë' (#3872) üzenetére


MichaelSD
őstag

Naramont csinálom (Excaliburnak a közelharchoz jó), de én is elég lassan. Az egyik Naramon képesség holnap lesz kimaxolva (max. crit).

Állítólag a focus affinity is olyan lesz mint a normális affinity, megosztva a csapatban, nem csak aki megöli az ellenfelet. Jelenleg Trinityt találni Dracohoz nehéz....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3874) Maxtreme válasza MichaelSD (#3871) üzenetére


Maxtreme
addikt

Pont tegnap feküdtem rá kicsit jobban a témára, eddig annyira nem foglalkoztam vele. Így hogy a legtöbbet használt cuccaimon szinte mind van, elég gyorsan összegyűlik. 1 Draco alatt olyan 20-30k körül simán összejön. (a Madurainak estem neki)

(#3875) Tnil válasza MichaelSD (#3871) üzenetére


Tnil
tag

Kb 1 nap alatt sikerült kemény 2500-at összeszednem egy lencsét használva a rhino prime-ba... egy darabig még elbíbelődünk vele. :D

(#3876) MichaelSD válasza Tnil (#3875) üzenetére


MichaelSD
őstag

Focus affinityt gyakorlatilag csak Dracoban érdemes farmolni. 2 lassú és 2 gyors kör alatt ki lehet maxolni (kb. 15-20 perc).

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3877) woker válasza Tnil (#3875) üzenetére


woker
aktív tag

Ne aggódj, én is hasonló tempóban gyűjtöm a focust :DDD (mivel csak a napi sortie-kat csinálom meg többre nincs időm/kedvem).

(#3878) Źşë' válasza MichaelSD (#3876) üzenetére


Źşë'
addikt

de azt is csak olyan frammel ami ellenségeket darál, mert supportálásra nem ad focus pontot :/
fegyóval még nem próbáltam mert a szokásos felállás volt / excal, trini, frost meg egy nova vagy éppen random

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3879) MichaelSD válasza Źşë' (#3878) üzenetére


MichaelSD
őstag

Excaliburral megy csak, ezért macera (és irgalmatlan butaság is ahogy most van). Messze ez a leghatékonyabb sajnos...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3880) Maxtreme válasza MichaelSD (#3879) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ash (prime). :)

(#3881) MichaelSD válasza Maxtreme (#3880) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem (de nem vagyok Ash szakértő), messze nem tudsz olyan gyorsan írtani Ashsel, mint a Radial Javelienre maxolt Excaliburral. Minnél gyorsabban halnak meg a Grineerek, annál gyorsabban van respawn.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3882) Maxtreme válasza MichaelSD (#3881) üzenetére


Maxtreme
addikt

hát ha jól van belőve (erő+táv+effi) dracon a map 80%át leirtod 1 ultval.

[ Szerkesztve ]

(#3883) MichaelSD válasza Maxtreme (#3882) üzenetére


MichaelSD
őstag

Abban biztos vagyok, csak (szerintem) az Ash Bladestromja sokáig tart, mert az animáció relative hosszú. Nézd megy affinityt kapsz egy kör alatt, ha csak At és Bt foglaljátok él. Én Excaliburral 25000-t (+-5%).

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3884) Maxtreme válasza MichaelSD (#3883) üzenetére


Maxtreme
addikt

hmm lehetséges, én meg Exca szakértő nem vagyok :) (valahogy sosem nőtt a szívemhez)
Saryn volt az gazi ide am.. :)

(#3885) Źşë' válasza Maxtreme (#3884) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, saryn volt a joker, most helyére meg ember lépett azaz őt erősítették fel (nem a kedvencem am), most már látom én is amit MichaelSD írt még régebben, úgy kártyáznak a karikkal ahogy nekik tetszik... :(((
igaz saryn túl op volt, na de akkor se kellett volna ennyire nerfelni, ez a kombo ökörség meg egyenesen siralmas, amit rátukmáltak sarynra - már csak az hiányozna h novát is nerfelik :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3886) Maxtreme válasza Źşë' (#3885) üzenetére


Maxtreme
addikt

pedig pedig... Figyeld meg eljön az az idő mikor a molecular prime csak azokra a mobokra fog hatni akiket épp lát a nova...
Legalábbis a fejlesztők "logikája" erre enged következtetni.

szerk: Igen sajna Sarynt nagyon nagyon elrontották.

[ Szerkesztve ]

(#3887) defede válasza MichaelSD (#3860) üzenetére


defede
tag

Szeva! Bocs a fura kérdésér előre is. Kezdő vagyok még. Nekem azt mondták hogy fegyvert nem lehet egymással trade-elni. Vagy klán szabályozza? Dojo-ban próbáltuk és nem engedte.A másik illető is kezdő még bár kicsit előrébb jár mint én.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#3888) MichaelSD válasza defede (#3887) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ez nem ilyen egyszerű... :)

Bizonyos fegyvereket lehet csak: prime, wraith, syndicate és prisma pl. ilyen. A standard fegyvereket (amit a liseten vagy a dojoban készítesz) nem cserélhetők.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3889) defede válasza MichaelSD (#3888) üzenetére


defede
tag

Köszi. Akkor marad a kínlódás mert neki csak gyártott van :(. Bár legalább 2 közepesre felhúzott mod-ot tudott adni bele ami jól jött. Kicsit nagy még a káosz a fejemben de nagyon tetszik, most hogy Diablo 3 már kezd nagyon unalmassá válni ez lehet az utód.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#3890) Maxtreme válasza defede (#3889) üzenetére


Maxtreme
addikt

Először ezzel mindenki így van (mint a legtöbb játékkal) egy óriási kaotikum az egész, de viszonylag hamar bele lehet jönni.

Am egyre jobban hajlok afelé h megveszem IVARA-t.. 20-30 Spy-ból 1 part sem eset.. Elég volt. :D

(#3891) wjbhbdux válasza Maxtreme (#3890) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nekem kb 5-6 óra farmolás volt, csak a chassis esett lassan.

/s

(#3892) Kareszovics válasza Maxtreme (#3890) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én meg se próbálom Ivarat + Nezcha vagy mit farmolni. Egyszer úgy is dob 75-ös kupont, aztán bevásárolok pont annyit, amennyi szükséges. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3893) Maxtreme válasza Kareszovics (#3892) üzenetére


Maxtreme
addikt

Nezha nekem viszonylag könnyen összejött, csak sys-t kellett vennem (60p-be fájt szal..:) )

(#3894) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Ecsém' megint mekkora szarokat hozott a trader. :Y
Ha legalább Quanta skint lehetne használni a Vandalon, de ofc nem. :W

(#3895) MichaelSD válasza Kareszovics (#3892) üzenetére


MichaelSD
őstag

Én is így vagyok vele. Vannak dolgok amik annyira ritkák, hogy sajnálom rá az időt.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3896) defede


defede
tag

Kösz a válaszokat.
Srácok! Volttal kezdtem de valahogy nem igazán fekszik a stílus. Ismerős segítségével kifarmoljuk hamarosan a Loki-t. Tudtok segíteni milyen fegyverek lennének jók és az alap modolásuk milyen? Állítólag ez jó ha solo farmolni szeretnék de ha láthatatlan módban vagyok akkor túlélem a magasabb farmolásokat erősebb karakterek mellett.
A másik hogy vettem egy kis platinát és nem szeretném hülyeségekre elszórni. Egy kezdőnek mit ajánlatok mire költse ha esetleg marad még a fegyverek megvásárlása után.
Egy alap farm karaktert akarok összerakni utána meg megdolgozni másik frame-ért és fegyverekért.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#3897) MichaelSD válasza defede (#3896) üzenetére


MichaelSD
őstag

Fegyvert ne vegyél, elég gyorsan összeszedhet ami kell.

Ha Lokival láthatatlan vagy akkor időre (duration) erősíts. Csöndes fegyvereket használj, hogy ne vegyenek észre, vagy melee fegyvert.

Bármilyen buildet csinálsz, mindenképpen kellenek Corrupted Modok a Derilict Vaultokból, amik magas bónuszt adnak valamire, de valamiből levonnak. Pl.: Narrow Minded, Fleeting Expertise.

Én Loki buildem láthatatlanságra (Primed) Continuityt, Narrow Mindedt és Streamlinet használok. A többi ízlés kérdése, nekem disarmra van a többi (Redirecion, Vitality, Fast Deflection, Overextend és Stretch).

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3898) MichaelSD válasza defede (#3896) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ha tényleg az elején vagytok, akkor a bolygó bossokat öljétek, mert azok frame részeket dobnak. Több frame = sok affinity = gyors szintlépés.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3899) defede válasza MichaelSD (#3898) üzenetére


defede
tag

Köszönöm a tippeket, megfogadom.
Pár kérdésre még tudnál válaszolni?
1. miért van olyan nagy különbség a frame-ek árában a marketnél (mindegyik az alap verzió)? Annyival jobbak vagy annyival nehezebb kifarmolni őket? Mindegyiknél megéri a prime verzió? A laderboardon láttam olyanokat akik (holott van nekik prime frame) a sima frame-ben töltik a játékidejüket.
2. van olyan frame aminél van 1 menekülő képesség (akár láthatatlanság, akár stun kivéve teleportot), valamilyen sebzésnövelő képesség, 1 erős aoe képesség + valami pajzs a túlélésre. Nem közelharci, nem a legjobb túlélő viszont folyamatos energy töltéssel kiemelkedő területi sebzést okoz? Vagy itt a képességek inkább támogatók és a sebzés legjavát a fegyverek adják le? Nem nagyon játszottam magas szintű karakterekkel ezért nem tudtam lelesni a taktikájukat.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#3900) Maxtreme válasza MichaelSD (#3897) üzenetére


Maxtreme
addikt

Lokiba (szerintem) ajánlott még a hushed invisibility is. Legalábbis én használom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.