Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#2051) Djuree válasza wjbhbdux (#2047) üzenetére


Djuree
félisten

ma este 6-ig volt csak, én meg 7-kor vettem meg a boostereket hozzá. :((( :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2052) Djuree válasza Djuree (#2051) üzenetére


Djuree
félisten

mindegy, ígyis húztam be vagy 10 cellt meg vagy 10 neural sensort is, meg neurodest is, de abból amúgy is volt egy zsákkal. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2053) durma77


durma77
csendes tag

Megvolt a phage vizsgája... Bementem egy nyxel és a lvl 12 phageel soloban a lvl 30 phorid ellen. 3+3+2 perc volt :D (odaut+boss+kiút és mindenkit megöltem:))

(#2054) Djuree válasza durma77 (#2053) üzenetére


Djuree
félisten

hát a bolygókon soloban egy jól modolt frame-el bármivel végigmegyek ellenállás nélkül. próbáld ki odd-ben vagy t3 defben. sokat nem ér sajnos, pedig nekem 30-as...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2055) Djuree


Djuree
félisten

új sentinel:
[link]
scannelhetek mostmár szarásig, eddig úgyse foglalkoztam vele. :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2056) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Krumpli alert van.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2057) MichaelSD válasza Djuree (#2055) üzenetére


MichaelSD
őstag

Csak nekem nem nagyon működik a scan. Meg másoknak sem... :(

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2058) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Ma meglett végre az ötös rang. :)
Prime cuccokat mindet be lehet szerezni a void-ban, vagy csak az aktuálisakat?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2059) Djuree válasza anubys1984 (#2058) üzenetére


Djuree
félisten

mindet. wiki segít mit hol találsz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2060) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Live Streamet nézte valaki? Volt valami okosság?

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#2061) anubys1984 válasza Djuree (#2059) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Köszi, megtaláltam az infokat. :)

Amúgy egész napos krumpli-alert van! :))

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2062) durma77


durma77
csendes tag

Hál' istennek megvan a mastery 7. Nade mi van ott ami megéri???

(#2063) Djuree válasza durma77 (#2062) üzenetére


Djuree
félisten

semmi. supra, de nem nagy szám.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2064) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Annyira bírom, hogy amikor a napi bónuszt forgatja, mutatja a 75-ös tokent, majd eggyel átforgatja és ad egy 20-ast... Anyád! :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2065) durma77 válasza Kareszovics (#2064) üzenetére


durma77
csendes tag

Nyugi így jártam én is amikor kellett volna :) Most meg mutatott 6 kulcsot meg 4 formát és kidobott 2k sentinel xp-t. A lvl 30-as shadere :D Köszi.... Nem tudom. Jött már valakinek jól az xp? Szerintem csak azért lehet kapni hogy ne legyen túl jó.... Különben dobalna a formát kulcsot mindent

(#2066) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Ma este felmerült bennem a kérdés, hogy az Orthos helyett inkább mégse a Fangot tartsam meg inkább. Utóbbi nagyon megtetszett a napokban. :K

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2067) wjbhbdux válasza Kareszovics (#2066) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Tarts meg mindent, dobj egy kis aprót a fejlesztőknek! :K

/s

(#2068) Djuree válasza Kareszovics (#2066) üzenetére


Djuree
félisten

fang prime, dakra prime vagy dual ichor. én az utóbbit használom, jó bár kicsit randa. :D bár az orthos prime se rossz, csak blade-t nem dob a játék, venni meg nem fogok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2069) 1NST1G8R válasza Djuree (#2068) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

JAT KITTAG A LEGJOBB!!!!! :DDD

Fortune doesn't favor fools.

(#2070) Kareszovics válasza 1NST1G8R (#2069) üzenetére


Kareszovics
addikt

A BP megvan hozzá, csak le kéne gyártani. Ott a probléma, hogy nincs helyem :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2071) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Hátha tudtok segíteni : hogy lehetne gyorsan pénzzé tenni 5000 platinát PS4-en?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2072) Djuree válasza F.B.I. (#2071) üzenetére


Djuree
félisten

már megint az a fránya biznyic! :DDD
amúgy nemtom.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2073) Djuree


Djuree
félisten

ingyé fegyó! (nak ne nézd a használhatóságát :DDD )
[link]

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2074) MichaelSD


MichaelSD
őstag

A Protoskin szép lett!

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2075) Djuree válasza MichaelSD (#2074) üzenetére


Djuree
félisten

kár h excaliburhoz van, senki nem használja...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2076) MichaelSD válasza Djuree (#2075) üzenetére


MichaelSD
őstag

*ehm* :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2077) durma77 válasza Djuree (#2075) üzenetére


durma77
csendes tag

Ez azért erős túlzás... Bár én speciel amennyit lehet tőlem vele... Vegigkinlodtam érte plutot :D Amúgy most még lett egy lokim is di nem tudom hogy lehetne még duration kártyát szerezni. Hiányzik sajnos egy...

(#2078) Djuree válasza durma77 (#2077) üzenetére


Djuree
félisten

egy kezdő frame, átlagos skillekkel, semmi end game-ben használható dolog. sztem legalábbis.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2079) MichaelSD válasza Djuree (#2078) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az OP Rhinohoz képest gyenge. Viszont a Radial Blind kimaxolva nagyon durva, gyakorlatilag láthatatlanság az egész csapatnak. Szerintem az egyik legdurvább képesség a játékban. Jó felállással 2 Energy Siphonnal a csapatban a végtelenségig tudom használni.
Tény viszont, hogy a másik 3 nem sokat ér magas szinten.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2080) 1NST1G8R válasza MichaelSD (#2079) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Magas szinten egy csomó frame nagyjából 1 skillesre redukálódik mikor egy ulti már nem elég kb. egy alap ellen megöléséhez sem. Ilyen a Nekrosnál a desecrate vagy Frostnál a snow globe amik a leghasznosabb skillek a csapatjátékhoz, de ettől még jó framek, sőt nélkülözhetetlenek is egyes szituációkban (Nekros pl. Survival-on a +oxigén drop miatt ugye, meg hát a +HP se utolsó szempont), szóval egyet értek, nem olyan rossz az Excalibur sem. :K A másik meg hogy úgyis balanszolnak majd ha nagyon feleslegessé válik egy-egy frame, hiába OP most a Rhino/Nova/Vauban, majd jól nerfelik őket aztán sírhat a nép mint a League of Legendsben. :D

Más: asszem sosem leszek rank 8-as, az a kikúrt ugrálós teszt sehogy sem akar összejönni. :W Tecsőn láttam egy videót viszont ahol Novával teleportálgattak, de az asszem 10-es update-ről volt még, megoldható még úgy szerintetek a teszt, próbálta esetleg valaki? Még nem tudom kirpóbálni mert nincs Novám, de ha működne felcsillanna a remény, mert ez így kb. esélytelen. :(((

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#2081) Djuree válasza 1NST1G8R (#2080) üzenetére


Djuree
félisten

azzal én is sokat szarakodtam, bugos, sose ment, 4 napig szarakodtam, jól felbaszta az agyam, aztán néztem egy youtube vidit, van egy pont ahonnan el kell ugrani úgy sikerült, máshonnan nem ment.
megkeresem neked a hsz.-t.
"sikerült ugyanis nem kis szenvedés árán megcsinálni azt a rohadt mastery 8-as tesztet. a titka hogy lassan kell, nem szabad folyamatosan szaladni, ill. a futást gombot ugye nyilván nem nyomtam folyamatosan mert elfogy a stamina, de az előre gombot se lehet folyamatosan mert akkor az uccsó tesztnél nem ugrik át a falra. :W bug...
megnéztem egy vidit róla és ott láttam hogy mindenhol megáll."

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2082) 1NST1G8R válasza Djuree (#2081) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Kösz, teszek ma (is) egy próbát... :R

Fortune doesn't favor fools.

(#2083) Kareszovics válasza Djuree (#2081) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én is olyan 5-6000 Xp-re vagyok Rank 8-tól, előre parázok tőle, hogy szét fog kúrni az ideg. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2084) Rickeffe válasza MichaelSD (#2079) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

1+ Radial Blind // Overextended + Narrow Minded + Constitution + Continutity // aztán szecska :D

Rickeffe

(#2085) lacek39 válasza Kareszovics (#2083) üzenetére


lacek39
csendes tag

Nem kell "félni" tőle, nekem elsőre sikerült.
Csak jó időben kell ugrani.

(#2086) 1NST1G8R válasza lacek39 (#2085) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Azért az sem mellékes hogy hová. :P

Fortune doesn't favor fools.

(#2087) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kérdezném (mert PS4-en nyomom) egy G2020 proci, HD6570, 4Gb memó kombóval elmegy a játék, 720p, 20-30 fps-el? Eretnekség de valaki nyomja PC-én kontrollerrel? :B

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2088) 1NST1G8R válasza F.B.I. (#2087) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Szerintem többel is elmegy mint 30fps, én laptopon nyomom (i5 proci, 4Gb RAM, GeForce GT540M) magas grafikai beállításokkal, 1366x768 felbontással stabil 60 fps. És igen, Xbox360 kontrollerrel nyomom, sokkal kényelmesebb, bár a célzás körülményesebb (mondjuk Phage-el mind1 :D ) de mozogni relative könnyebben lehet.

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#2089) F.B.I. válasza 1NST1G8R (#2088) üzenetére


F.B.I.
veterán

:R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2090) MichaelSD válasza Rickeffe (#2084) üzenetére


MichaelSD
őstag

Pontosan! :) :)

Ezt a kombót használom én is. + Stretch és akkor csak a szabadtéri pályán nem hat mindenkire....

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2091) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Krumplialert van megint. Munkaidőben... :(((

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2092) Kareszovics válasza Ry0K3N (#2091) üzenetére


Kareszovics
addikt

...és tényleg, kár volt elolvasnom. Itt is munkaidő rulzz. :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2093) durma77


durma77
csendes tag

Helo!
Lenne egy gyors kérdésem.Valaki használja a toridot? Hogy lehet abból jól használható fegyvert csinálni?

(#2094) leviske


leviske
veterán

Ha valakinek kell klán, annak tudom ajánlani Hajdi alapította Orokin Skywalkert. Kötelességek nincsenek, simán csak ismerkedünk, lootolunk, meg díszítjük a dojot.

(Nyugodtan lehet nekem is írni, ha valami egyéb kérdés van.)

[ Szerkesztve ]

(#2095) k.soma


k.soma
senior tag

Sziasztok! Nem jártam még itt ebben a topicban, de most rákérnyszerültem, mert sehol sem kaptam választ.

Mit tudok azzal csinálni, hogy a játék minél több effektet kapcsolok ki, minél jobban butítom a grafikát, annál kevesebb százalékban használja ki a videókártyámat?! Void-ban 10% fölé nem ment a GPU usage úgy, hogy minden ki volt kapcsolva és low-on volt. Utána rámentem a Geforce Experience-ben a Warframe optimalizálására. Kb kicserélte a játékon belül az egész beállításos fájlt, de a grafot belőtte a legmagasabb beállításokra, minden bekapcsolva (vsync is). Utána mentem egy T1 capture-t és ott már több FPS-em és nagyobb GPU kihasználtságom volt, mint a korábbi low grafnak a lowján játszott játékban. Aztán kikapcsoltam ilyeneket, hogy PhysX meg Color Correction, élsimítás, és megint lement ilyen 40FPS alá Voidban..
Nincsen túl jó videókártyám, egy GTX 560Ti kicsit OC-zott változata. Arra tudok gondolni, hogy kifogy a VRAM-ból és onnantól haldoklik. Régen egy GTX 580-al játszottam, ugye az 1,5GB-os volt, ott nem tapasztaltam ilyesmit.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#2096) Djuree válasza k.soma (#2095) üzenetére


Djuree
félisten

sztem nem a kari, nekem is 1 gigás és semmi gondom nincs, fullon megy rendesen. driver esetleg? legújabb van fent?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2097) wjbhbdux válasza k.soma (#2095) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a void és randomra más is nálam is összevissza tud akadni, néha lemegy 12 FPS-re, aztán akármit kapcsolok annyin marad a mission végéig. egyszerűen ilyen a game jelenleg.

/s

(#2098) F.B.I. válasza wjbhbdux (#2097) üzenetére


F.B.I.
veterán

PS4 elég brutál hw de ott is diafilm egy void capture vagy egy komolyabb survival...mondjuk ott egy gyors close aplication megoldja a dolgot, újraindítás után jól fut 1 órát.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#2099) Djuree válasza F.B.I. (#2098) üzenetére


Djuree
félisten

dobjad ki azt a péest! ;]
...csak szólj hova dobod. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2100) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Aranyos....

Mondjuk az a Zselatint hogy húzta ki az Excalibur a helyéről egy rejtély...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.