Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#2951) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2950) üzenetére


MichaelSD
őstag

Én az syndicatek interception küldetéséről beszéltem, hogy nagyon idegesítők mert nem lehet egyedül megcsinálni, vagy nagyon macerás.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2952) Rickeffe válasza Ry0K3N (#2944) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

T4en úgy emlékszem, ash meg loki bírta jól mert egyszerűen nem látják. Főleg survivalnal.

Rickeffe

(#2953) r00r1 válasza Rickeffe (#2952) üzenetére


r00r1
aktív tag

T4Def, legjobb felállás - legalábbis 35. wavenél még unatkoztunk:
Nyx - chaos build - max range
Loki - radial disarm build - max range
Nova - "+" power strength, max duration
Frost - snowglobe build

Sikerült tegnap kifogni egy ilyet, mindenki tette a dolgát. Loki folyamatosan tolta a radial disarmot, Nova MPrime spam + chaos spam. Egész egyszerűen verhetetlenek voltunk..

@Ry0K3N: kösz a tegnapi segítséget :R
Még mindig arra várok, hogy valaki az Earth excavationt csinálja... Arra benevezek, és egy jó darabig pihentetem az Archwinget...

(#2954) Ry0K3N válasza r00r1 (#2953) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Jó az a felállás csak lassú.
Am nincs mit, kár hogy nem jött össze. 2 főnél egyszerűen annyian jönnek nem bírtam visszafoglalgatni a pontokat.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2955) csati777


csati777
csendes tag

Én csak pár hete játszom, de normális dolog ez a napi 200 megás patchelés? MMORPG-k sem szoktak ennyit letöltögetni.

(#2956) r00r1 válasza csati777 (#2955) üzenetére


r00r1
aktív tag

Heti egyszer szokott jönni, általában szerda esténként, a nagyobbak csúszás miatt általában 1-2 nappal később..

(#2957) csati777 válasza r00r1 (#2956) üzenetére


csati777
csendes tag

Bocs, elírtam, heti 200 megát akartam írni.
De mivel ma login rewardként kaptam egy Forma-t, nem is baj az a heti 200 mega... :)

(#2958) r00r1


r00r1
aktív tag

Höh, meglett a Limbo is, anélkül, hogy bármely Arcwing farmban kellett volna szívni.
Randomok behívtak, így lett meg mindhárom komponens. Bár azóta is villog a Limbo quest - amit elkezdtem, de nem jutottam semerre.
Kicsit fura maga a frame, igazi support, semmi DMG képességgel. Nem tudom, még szoknom kell....

(#2959) Attis24 válasza r00r1 (#2958) üzenetére


Attis24
csendes tag

Az 1. és a 4. képessége is sebez. Látok benne fantáziát, de még ki kell ismerni az tény.

(#2960) Kareszovics válasza Attis24 (#2959) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát én olvastam egy guide-ot, de biztos én vagyok analfabéta vagy nem tudom. Kb úgy kezdtem el tolni, ahogy írta a srác,de nekem nem megy. :O

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2961) r00r1 válasza Kareszovics (#2960) üzenetére


r00r1
aktív tag

Linkelhetné' e ( csak így berényiesen e)

(#2962) Kareszovics válasza r00r1 (#2961) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tessék parancs'!

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2963) r00r1 válasza Kareszovics (#2962) üzenetére


r00r1
aktív tag

Há' köszönöm! :R

(#2964) Kareszovics válasza r00r1 (#2963) üzenetére


Kareszovics
addikt

Kicsit haladtam Limboval, végre feloldódott a "maxos" képessége. Na az azért kemény. Majd a linkelt guide "arena" leírását újból áttekintem, bár most már sejtem, hogy kell buildelni. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#2965) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Limboval az a baj, hogy ha nem tudja a csapat, hogy mit csinálsz, akkor többet ár mit használ. Márpedig általában nem tudják, hogy mit csinálsz.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2966) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Lehet szavazni mi, merre menjen. Nem mintha meghallgatnának minket ld. Excalibur szavazás és témák, de meg van az érzés, hogy csináltál valamit... :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2967) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Eris/Viver farm vicces dolog. Mindenki másképpen csinálja, de mindenki mindenkit anyáz.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2968) r00r1


r00r1
aktív tag

Valkyr bastet helmet alert - ha valakit érdekel....

(#2969) Źşë' válasza r00r1 (#2968) üzenetére


Źşë'
addikt

jó bugos volt :) szokásos npc beragadás spawnhelyre

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2970) MichaelSD válasza Źşë' (#2969) üzenetére


MichaelSD
őstag

Mit összeszenvedtünk. Állítólag a mozgó védelmi pont miatt van. A változó védelmi pont meghülyíti az AIt. Mindenesetre szenvedés volt.

Viszont volt egy 4000 repes Viverem me, ami jót tett a lelkemnek. Meg utána toltuk r00r1-gyel a küldiket, persze Scindo Blade megint nem jött MD T3-on.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2971) r00r1 válasza MichaelSD (#2970) üzenetére


r00r1
aktív tag

A tegnapi rep farm kutya volt... :))
Végre valamire jó Limbo

(#2972) Attis24 válasza MichaelSD (#2970) üzenetére


Attis24
csendes tag

Sikerült valahonnan farmolnotok T3 MD kulcsot, vagy csak van tartalék?
Amúgy jó alternatíva lehet a 3-as Sabotage kulcs (ott is dob scindo bladet), egy reward jár a küldetésért, egy pedig a 3 rejtett láda közül valamelyikből esik.

(#2973) MichaelSD válasza Attis24 (#2972) üzenetére


MichaelSD
őstag

Attis24, meghallgatták kívánságaidat! A válasz: Earth / Cumbria excavation küldetés. 2-3 kulcsot ad, általában 1 T3ast és 1 T2est. Elég jól leget farmolgatni. Érdemes összeállni 3es csoportban, mert akkor mindenki kap egy kulcsot és 4 küldetést tudtok megcsinálni.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2974) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Uraim, kint van az új patch, és úgy tűnik, hogy elindult a shitstrom. Joggal..

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2975) r00r1 válasza MichaelSD (#2974) üzenetére


r00r1
aktív tag

Milyen patch? Milyen shitstorm???

(#2976) gerisz23


gerisz23
őstag

Lesz valami világrekord kísérlet is ha jól láttam.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2977) r00r1 válasza gerisz23 (#2976) üzenetére


r00r1
aktív tag

Pénteken lesz, az a bajusz fog kelleni amit kaptunk.
Most láttam a fórumot, elkeserítö a hozzáállásuk. Azt hiszem hogy egy ideig pihentetni fogom a játékot...

(#2978) MichaelSD


MichaelSD
őstag

A patch.

Shitstorm meg gyakorlatilag az egész fórumon. ;)

Nekem is elegem lett.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2979) MichaelSD válasza MichaelSD (#2978) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ebből Mass Effect 3 lesz. :)

Az új patch red textje (ami a chatboxban megjelenik) azzal kezdődött, hogy "The people have spoken!", mondván az "emberek szóltak, meghalloták, jön a patch". Na most olyan szinten megint elcsesztek benne dolgokat, hogy ihaj.

Angolul van, de zseniális:

"Ok DE since its so funny, i'd like to tell some jokes

Joke 1 : Cmon DE you don't need to focus on the players that have been by your side the whole entire time, its just not in your line of sight.
Joke 2 : I mean excaliber he was trash anyway right, and trinity was so 1960's who plays healers these days anyway. and Mag, who even cares about giant magnets anyway lets face it last time we cared about magnets was back in science class but really we haven't been in school for a while so its irreverent, but screw it nobody cares about physics anyway.
Joke 3 : Last time i checked spec savers were doing a pretty good deal for 2 for 1 on glasses, sounds like a good deal to me (line of sight)
Joke 4 : Hey DE you know the range on saryn ulti pretty great nobody cared about the damage anyway, lets make it a heal instead. then it would be useful
Joke 5 : i guess the new suggestion for nucleur warefare should take some suggestions from the ol' hellion dregs i mean, if we had given that idea to a few trigger happy nations we would be winning wars faster. Or lost you never know
Joke 6 : by the way, i think tower 4 is too easy with our freshly nurfed frames! might want to add another 100% damage increase and throw in a few more mod reductions, i mean cmon, 50 is way too high nowerdays.
Joke 7 : in the west part of viver born i was made and amazed on the grinding mission where i spent most of my days, chillin out cappin corpus acting all cool, and bashing some moa's with mah big heavy tool, after a couple of DEVS were up to no good, they nerfed everything under my hood, I did 60 minutes to long and the community got scared, and rabecca said, "were making nerfs and reducing vivir back to the dead."
Joke 8 : Knock knock.... whos there..... its the care workers, we'd like to take excal prime back to the vegetable factory...
Joke 9 : hey guys wanna hear a joke, grand master founder
Joke 10 : Whats the diference between DE and star wars, at least the Jedi actually listen to the council
Joke 11: when lotus said, "leave nothing alive" i didnt think they ment the Liset.
Joke 12 : Whats faster than running a T1 capture mission,everyone leaving due to this patch"

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2980) r00r1 válasza MichaelSD (#2979) üzenetére


r00r1
aktív tag

You just made my day, Sir! :R :))

(#2981) MichaelSD


MichaelSD
őstag

DevStream lesz pénteken. Mindig gázos, de most széttépik őket, ebben biztos vagyok.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2982) r00r1 válasza MichaelSD (#2981) üzenetére


r00r1
aktív tag

Felajánlottam, hogy segítek nekik - ha akarják...
Van egy állás is, amit megpályázok, ha hazaértem. Nem szeretném, ha elsúvadna a süllyesztőben a játék. És még soha nem voltam Kanadában, pedig az egyik kedvenc országom.
A bosszantó, hogy olyan triviális hibákat ejtenek, amik kb alapvetően elkerülhető minimális odafigyeléssel.

Bár a megérzésem - és ne legyen igazam!!! - hogy ez még csak a kezdet.
http://www.digitalextremes.com/news/2014/10/partnership-announced no comment :U

(#2983) MichaelSD válasza r00r1 (#2982) üzenetére


MichaelSD
őstag

Már válaszoltam is, de szerintem a teljes fókuszt elvesztették a fejlesztésben. Ebben szerintem nagy szerepe van az archwingnek, mert az sok erejüket lekötheti.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2984) r00r1 válasza MichaelSD (#2983) üzenetére


r00r1
aktív tag

Az Archwing modult kurva nagy hiba volt kiadni...pláne félkészen....

(#2985) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Nekem kicsit úgy tűnik mintha a "bevásárlás" óra nagyon fontosnak éreznék, hogy minden héten fel tudjanak mutatni valamit a részvényeseknek. Mindegy hogy az faszság-e vagy sem, át lett-e gondolva vagy sem. Pl. az extractort sem értem miért kellett az az archwing nodeoktól függővé tenni, sokan, köztük én sem játszok nagyon ezzel. A dark sector nodeoktól pl ha jól emlékszek nem függtek az extractorok. A képességek meg "varázslatok" miért kell belevinni erőltetett fizikát (LoS)?
Egyébként meg így sokan minél hamarabb újabb framet keresnek, esetleg ugye költenek is rá ami meg pénz, máris lehet mutogatni a nyereséget. Kérdés hogy ez hosszútávon helyes lépés-e. Aki besokall az lelép, jönnek új emberek akik csak az újat látják, nem tudják mi volt így nem is hiányolják.
Lehet, hogy rosszul látom, de nagyon kezd elszaladni velük a ló. :-)

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#2986) Ry0K3N válasza MichaelSD (#2978) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Jajj most nem lehet falon át exploitolni és kigrindelni 3 nap alatt a reput. Aztán meg sír utána a delikvens hogy mennyire szar a DE hogy a sindicate sem ér semmit sem mert 3 nap alatt kirepuzta.
Most lényegében vivieren kívül hol láthatóak az aktuálisan nerfelt framek? Sehol. Ugyanúgy nem használja őket szinte senki. Meg a sindicate repuk sem azért lettek beletéve hogy 3 nap alatt kiexploitolja az ember.
Látni ezt a sírást mindenütt számomra igen vicces. :D
Az emberek mindig mindenhol a legkönnyebb utat akarják bejárni minden MMO-ban, a lehető legkisebb befeketetéssel epixet lilát egyebet kapni és megy a rinya ha nem mehet másképpen nekik.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2987) r00r1 válasza Ry0K3N (#2986) üzenetére


r00r1
aktív tag

Exploit, hogy Mag mágneses képessége átmegy a falon?
Mennyit farmoltál Viveren? Mi átlag 3000 - 4000 pontot kaptunk/ 30 perc. Ezt a syndicatek teljes 240000 pontszámával elosztva 80 run Viveren. Most komolyan erről kellene, hogy szóljon a játék? Ez akkora hack? Mert szerintem a régi játékosok kreatívan rájöttek, hogy hogy tudják a legtöbbet kihozni a csapatból, milyen felállással, a lehető leghatékonyabban.
Ez mire volt válasz? Arra, hogy az egész Syndicate rep pontszámítás el lett k.rva. Nem kicsit, nagyon.
Ez egy megoldás volt magára a hibára.

És szerettem Maget, bár Excalt és Trint nem nagyon használtam (az utóbbit high level ODD-n).

(#2988) Attis24


Attis24
csendes tag

A Viver nerffelését a játékosok petíció formájában kifejezetten kérték. A syndicate pontozás nem a sacrifices rész viszont igen csak kifogásolható (személyes vélemény).

(#2989) Ry0K3N válasza r00r1 (#2987) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

A probléma itt nem az hogy át megy vagy nem megy át a falon, ha 10000 pont kellene összesen akkor is exploitolnák az emberek. Az exploit meg nem megoldás semmire sem de a játékosok nem várnák meg ám míg kicsit optimalizálódik a helyzet hanem visítva nekiállják döngetni az ajtót DE-nél.
Meg DE sem tudta mégis mennyi grind kell hogy kimaxolja az ember a reput mert még nem csinált ilyesmit, ez meg mindig később derül ki tesztelés után hogy mégis mi lenne az optimális. Mindig is így csinálták ezután is így fogják csinálni, kidobnak valamit figyelik a feedbacket és utána korrigálnak rajta. De egyesek annyira túl tudják reagálni hogy az már komikus.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2990) r00r1 válasza Ry0K3N (#2989) üzenetére


r00r1
aktív tag

"Meg DE sem tudta mégis mennyi grind kell hogy kimaxolja az ember a reput mert még nem csinált ilyesmit,"
Bocsi de SZVSZ a Devek dolga lenne ezt kiszámítani, ahogy én is. A 4 matematikai alapműveletből kettőt kell hozzá alkalmazni.
Ez szándékos volt a részükről, így szeretnék megtartani a veteránokat, illetve plusz időt nyerni a játékidőhöz. Ennyire nem lehetnek hülyék...egyszerű bepróbálkozás volt részükről, amire jött a játékos társadalom részéről a feedback.

(#2991) Ry0K3N válasza r00r1 (#2990) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

A teszterek dolga lenne azt kiszámolni nem a deveké. A teszterek meg jelen esetben mi vagyunk :P
Igen így akarják megtartani a veteránokat hogy legyen mit csinálniuk de most egyszerűen kicsit sok reput állítottak be azt ennyi. Mellesleg hozzáteszem wowba többet farmolsz 1 repuért, ogrila 2 hónapig tartott csak úgyhogy nem értem miért vannak sokan ennyire kiakadva :DDD

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2992) r00r1 válasza Ry0K3N (#2991) üzenetére


r00r1
aktív tag

Figyelj:
Van a gyökér-ok analízis. Mi a hiba eredete? Hogy hónapokig tartó grindolással lehetett csak kifarmolni a szükséges rep pontokat ------>
A játékos társadalom talált egy hatékony módot az elcs.szett pontrendszer kiküszöbölésére ----->
A DE ezt patchelte, csak az a baj, hogy a metódust szüntette be (azzal hogy nerfelte a frameket), ahelyett, hogy magát a hibát szüntette volna meg.

(#2993) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2986) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ez zöldség amit leírtál, bocs.

Ne haragudj, de olvasd a el a fórumokat. 99%ban nem a Viver nerf a probléma. Mindenki tudta, hogy exploit. A probléma az, hogy semmit nem oldottak meg. 80%os hatékonysággal ugyanúgy lehet expoitolni, csak most más framekkel. Viszont tönkrevágtak a Magot és az Excaliburt. Ha az interception térképet 30% megnagyobbítják megoldódik a probléma, de több más megoldás is lehetett volna.

Majd ha Te kedvenc frameidet vágják tönkre, meglátjuk mennyire lesz vicces.

Szerinted rendben hogyha frame nem közkedvelt akkor mégjobban lehet nerfelni. Érdekes logika. A gond az hogy az idióta LOS mechanikát más framekre is kiterjesztik. Amúgy az Excaliburt használták néhányan.

Nem a könnyebb úttal van a baj. A 15.xes patchek 95% pocsékok voltak. Ez most csak a hab a tortán.

Amúgy a Syndicatet teljesen mindegy, hogy 1 nap vagy 1 év alatt tolja ki valaki, mert semmi használható nincs benne.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#2994) Ry0K3N válasza r00r1 (#2992) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

A hiba eredete hogy a játékosbázis lusta és most azonnal akar mindent és most hogy el lett véve a homokozólapát megy a rinya.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2995) Ry0K3N válasza MichaelSD (#2993) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Olvastam a fórumokat és túl sok a rinyáló kisgyerek.
Azoknak a frameknek tökmindegy így is szarok voltak eddig is. Viver exploiton kívül nem használták semmire sem, így is rájuk férne egy rework. És most azt várod azonnal megoldanak mindent 2 nap alatt? Hogy kijavítják egyből neked a frameket hogy minden területen használhatóak legyen? Hogy kijavítják a mob spawnt és a sidicate pontokat? Szerinted ez 2 órás munka egy olyan játéknál amivel 10k felett van az állandó játékosszám?
A LoS rinyát meg végképpen nem értem miért lesz egy frame ettől überbrutáltáp. A nagy nyílt terepen ahol általában tölti az ember az idejét voidban biztos sokat segít.

"Amúgy a Syndicatet teljesen mindegy, hogy 1 nap vagy 1 év alatt tolja ki valaki, mert semmi használható nincs benne."
Akkor meg minek megy a rinya hogy nem lehet sindicatet farmolni? x)
Ez jelenleg a legjobban túlreagált dolog eddig a warframeben.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2996) r00r1 válasza Ry0K3N (#2994) üzenetére


r00r1
aktív tag

(#2994) Ry0K3N: a hiba eredete hogy a játékosbázis lusta - ne nevettess, az összes framet kifarmoltam, türelemmel. Farm eddig is volt, csak különbséget kellene tudni tenni a farm és a grind fogalma között. Viver és a syndicatek az utóbbi kategóriába tartoznak.
De van egy olyan érzésem, hogy az álláspontunkat nem is akarod érteni. De majd ha Novánál, Nyxnél vagy Rhinonál bevezetin a LoS-t, egy szót se halljunk :DDD
A probléma ugyancsak az, hogy vannak a közkedvelt framek, és vannak a nem túl populárisak.
És pont a nem túl népszerűeket nerfelik halálra, holott azokat kellene felhozni elfogadható szintre (Ember, Banshee - hetek óta nem láttam egyet sem...)

(#2997) Ry0K3N válasza r00r1 (#2996) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Viver az amikor grindolva farmolod a sindicate pontokat ha már ott tartunk mi mit is jelent valójában. :DDD
LoS sosem okozott nekem gondot egyik frammel sem most hogy meg bejött az aerial slash még úgy sem kellene hogy gondot jelentsen senkinek sem mivel a legtöbb ability aktiválható ugrás közben.
A nem túl népszerű frameknek rework kell mert jelenleg oka van hogy nem használják.

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2998) r00r1 válasza Ry0K3N (#2997) üzenetére


r00r1
aktív tag

Oké, hivatalosan is feladtam...

(#2999) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2997) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem olvasod el amit írtam. Nem az a baj, hogy nem lehet farmolni Sydicatet, hanem hogy szétvertek sok más dolgot menetközben. Amúgy továbbra is lehet farmolni, csak kb. 80%-os hatákénysággal, tehát még meg se oldották a problémát.

LOS nekem nem okozott gondot, mert te nem is haszáltad az RB/RJ-t LOSsal, ha használtad volna tudod, hogy már rég nem megy a felugrás. De ha menne is a pályák nagy része nem üres nagy tér, így rengeted ellenfélre nem hatna.

Amúgy az ODD ugyanúgy exploit, Sechura szintén, de az nem zavarja őket. Tény, hogy Vivert exploitolták, de mit vártak? Hogy majd mindenki 6 hónapon kereszül megcsinálja a nap 3x3 Syndicate küldetést, egy olyan játékban ami arról szól, hogy mindent farmolni kell?

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3000) MichaelSD válasza Ry0K3N (#2995) üzenetére


MichaelSD
őstag

"A LoS rinyát meg végképpen nem értem miért lesz egy frame ettől überbrutáltáp. A nagy nyílt terepen ahol általában tölti az ember az idejét voidban biztos sokat segít."

Először is általában nem nagy nyílt terepen vagyok. Másodszor Te vagy nem olvastad el, hogy mi az a LOS vagy nem tudom mi bajod. Mi az hogy "LoS rinyát meg végképpen nem értem miért lesz egy frame ettől überbrutáltáp"??? Mindenki azon kiakadva, hogy mekkora nerf és orosz rulettá változtatja a képességeket.

Az Excaliburt ötödszere patchelik és egyre rosszabb, így nem, nem 2 nap alatt, hanem mondjuk az elult 12 hónap alatt kellett volna megcsinálniuk. Helyette egy harmadrangú shootert csináltak tele bugokkal. Amúgy volt szavazás a változtatásról és szépen mindent megvalósítottak amit leszavazott a nép. Ezek után ne magyarázd, hogy miért rinyálunk...

Ne javítsanak semmit, hanem adjanak ki rendesen dolgokat.
Damage 2.0 azért kellett, mert lineáris sebzés. Damage 2.0 után is lineáris az maradt, akkor mire volt jó?
Egyhangú a közelharc, lett energy chaneling. Nincs értelme használni, mert a sima támadás is van annyira és nem használ energiát, mire volt jó?
Archwing, bugos, nincs beágyazva játékba, mire volt jó?
Kubrow, mai napig bugos.
Melee bug 14 hónapja van.
U5 óta rendszeresen kérünk lore updatet. Még a framek leíráshoz sem csinálnak történetet, miért?
stb, stb, stb.

Azt, hogy te nem látod a hibákat a Te problémád nem az enyém.

PS, előző hozzászólásban elírtam:
LOS neked nem okozott gondot, mert te nem is haszáltad az RB/RJ-t LOSsal, ha használtad volna tudod, hogy már rég nem megy a felugrás. De ha menne is a pályák nagy része nem üres nagy tér, így rengeted ellenfélre nem hatna.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.