Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#3351) Źşë'


Źşë'
addikt

rekord időt futottunk ma T3survivalon, 82perc, ilyen ~170es szintű mobok jöttek a végére :DDD kemény volt a csapat, ha nem is dobott 4xrotC körben egy nyamvadt Nova Prime partot se, de csessze meg, azért frankó game volt :R ja és esett ~157 mod!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3352) Maxtreme válasza MichaelSD (#3350) üzenetére


Maxtreme
addikt

Aham. ..és azt hogy állítom össze? :)
Ugyanis a Corrosive ugyebár z Electricity + Toxin, de ha ehhez teszek Cryo Roundsot, abból lesz Magnetic + Toxin:

Vagy úgy érted/értitek hogy 2 külön profilba?

(#3353) Rickeffe válasza Maxtreme (#3352) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Vedd ki a tüzet és a hideg a többi után legyen

Rickeffe

(#3354) MichaelSD válasza Rickeffe (#3353) üzenetére


MichaelSD
őstag

Pontosan. Toxin + Electricity és utána a Cold. Amúgy sorrendben kombinál. Sőt a fegyvernek ha van saját elemtje, akkor az az első.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3355) Maxtreme


Maxtreme
addikt

aham, na viszont ez már nálam gázos kombó a polrizációk miatt. :)

(#3356) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok ez a Trade Tax dolog mi a bánatos pöcstől függ?
Számtalanszor volt már olyan hogy pl el akartam adni több void key-t (mondjuk 4-et) de Trade tax problémára hivatkozva elküldött anyámba a játék.

(#3357) Rickeffe válasza Maxtreme (#3355) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Polarizált helyeket lehet cserélni egymással

Rickeffe

(#3358) Maxtreme válasza Rickeffe (#3357) üzenetére


Maxtreme
addikt

jah tényleg, az igaz :W (ez az amire még nem volt szükségem, ergo hirtelen nem is ugrott be :DDD )

(#3359) Źşë'


Źşë'
addikt

T4 kulcsokat lehet valahol farmolni? ill. melyik szindikátus adja rewardként?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3360) wjbhbdux válasza Źşë' (#3359) üzenetére


wjbhbdux
veterán

interception missionok C rewardja (4./8./stb. kor), level 20 folottinel az endlessek, level 10-20 kozottinel a tobbi

/s

(#3361) Źşë' válasza wjbhbdux (#3360) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, az kemény móka lesz akkor, minden 4. kör a rot C interceptionben?
T4 Sabotage farm lenne Novához - megvenni nem akarom a hiányzó elemet, mert pont ez a szép a játékban, h összerakd - Wyrm Prime blueprintet kegyetlen nehezen dob be, kb már 20xT2Ex kört futottam de semmi :/

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3362) Kareszovics válasza Źşë' (#3361) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én tegnap este Miter farmoltam poénból, hogy utána mehessen Panthera. :D Már két alkatrész + BP megvolt, utána meg 2 körben kidobta a maradék kettőt. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3363) Źşë' válasza Kareszovics (#3362) üzenetére


Źşë'
addikt

most álltam neki annak en is, volt már miterem, aztán ha jól emlékszem hikou kell még neki, azt meg tegnap elindítottam, ma estére meglesz, bár lényegtelen mert van legyártva vagy 50 fegyverem, amihez meg idő kellene felhúzni - lényegében nem is akarom elkapkodni, majd tesztelem őket, elég változatos az arzenál szerencsére :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3364) Kareszovics válasza Źşë' (#3363) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én most Boltor P-t maceráltam, 3 formával elég is volt. Igaz én inkább adtam neki plusz statust, mint dmg; ha dmg-re mennék akkor még egy forma kéne. Illetve húzom Vaykor Marelokot. Te jó ég... :Y Nagyon durva. Illetve most lesz maxos LEX PRIME is, még csak catalyst van benne, de úgy is nagyon szép.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3365) Gyeptégla válasza The Feri (#3346) üzenetére


Gyeptégla
csendes tag

Szerintem Draco és Stephano a legjobb. (Az ilyen meccseket rendszerint reputation farm, néven hirdetik) Szerezz be egy trinity-t. Tegyél bele reactort, tanulj meg vele energiát tölteni és csatlakozz egy excalibur csapathoz. Azért mondom a trin-t mert ennek a taktikának ez a karakter a lelke, szóval nagyon egyszerű vele játékba kerülni. Igaz tapasztalat is kell hozzá, de az kis gyakorlással megszerezhető és legalább fejlődsz is. Az excaliburokkal meg az a baj, hogy amit az ultijával öl azokért nem kap xp-t szóval fegyverhúzásra nem ideális. Egy 4 körös run alatt 0-30ra huzhatsz egy fegyvert és még orokin cell-t is kaphatsz...

(#3366) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Az új update óta kaptunk egy csudifrankó bugot..
Nem egyszer előfordult olyan tradelgetés közben (nálam is és másnál is) hogy villog a chatablak, de nem látok bent üzenetet.
Az előbb is rámírt valami amcsi csaj h kéne neki ez meg az, én megkaptam, de Ő nem látta amit írtam.
Valami haveja "közvetíttette" le a bizniszt :)

Ahogy nézem ez a hiba akkor áll fent, mikor valami probléma történik a játék hálózati réseznél, és az adott nickname után egy '_1'-es szám jelenik meg.

(#3367) The Feri válasza Maxtreme (#3366) üzenetére


The Feri
csendes tag

megnyugtatlak ez nem új, én már kb másfél hónapja tapasztalom, sőt velem is előfordult hogy nézem a clan chat eblakot ésott a nevem mellet az említett _1, aztán még ott vagyok rendesen is, bár az tényleg új hogy chatelni nem lehet mert tudtam velük/velem chatelni, csak hívni nem tudtok egymást.

(#3368) Ry0K3N válasza Maxtreme (#3366) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Az már nagyon rég bug, nem új dolog.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#3369) wjbhbdux válasza Ry0K3N (#3368) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nem bug, az IRC ilyen. ujra kell csatlakoznia annak akit ledobott, miutan a szerver is felfogta hogy leesett, akkor nem lesz _1.

/s

(#3370) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Aham, akkor csak nekem volt újdonság :)

(#3371) woker


woker
aktív tag

Tegnap este már nem logoltam vissza már a legfrissebb patch után, de úgy tűnik a DE megint minőségi munkát végzett: fekete képernyő ha dx10 vagy a dx11 opció be van pipálva...

Úgy tűnik ebből valami rendszert csináltak, hogy pár havonta egy patchelés után szinte működésképtelenné válik a játék. :(((

(#3372) Źşë' válasza woker (#3371) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem semmi bajom nincs ilyen téren a játékkal (nvidia), sőt ahogy nézem megoldották a physx gondot is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3373) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

4 óra múlva void trader Brakkal :)

/s

(#3374) Kareszovics válasza wjbhbdux (#3373) üzenetére


Kareszovics
addikt

Előre lelövik, hogy mi lesz Tradernél? Forrás? :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3375) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Ezt a dolgot még mindig nem volt alkalmam kipróbálni. Ez ilyenkor hogy? Írni fogja a játék hogy aktuálisan melyik bolygón, melyik relay-en van a trader? na és ott hogy találom meg, Ahogy az első napokban betévedtem egy Relay-re, hát az nem túl kicsi. :DDD
Ha megvan csak odamenni a "konzolhoz" és válogatni a cuccokból v wtf? :)

Bocsi a sok kérdésért, csak rohadt sok pénzem van (3.5 milla) és jó lenne valami értelmes dologra költeni.

(#3376) Kareszovics válasza Maxtreme (#3375) üzenetére


Kareszovics
addikt

A credittel még alapból nem mész semmire. Orokin Ducat is kell amit a prime partok eladásából tudsz realizálni. Nem bonyolult ahogy belépsz relaybe a szobor után van középen. Fognak állni körülötte bőven hogy rájöjj hol van. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3377) wjbhbdux válasza Kareszovics (#3374) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nagyon sok minden kiszivárgott mostanában, pl lesz 10 PVP rang meg Title-ök mellé. Este 8kor pedig devstream elő 8 fős Raid bemutatóval.

[ Szerkesztve ]

/s

(#3378) Maxtreme válasza Kareszovics (#3376) üzenetére


Maxtreme
addikt

okés :D
Prime part is van elég sok ami nem kell. Ezt ugyanúgy itt el tudom adni?

szerk: ..és az mindegy melyik relaybe megyek?

[ Szerkesztve ]

(#3379) wjbhbdux válasza Maxtreme (#3378) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Eladni bárhol tudsz, a trader csak az egyikre jön majd.

/s

(#3380) Kareszovics válasza wjbhbdux (#3377) üzenetére


Kareszovics
addikt

PVP, Te jó ég.... :D Na az az amit tuti nem csinálok. Csak felb@sznám magam rajta. :D

MOD: Prime Streamline is érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3381) Maxtreme válasza wjbhbdux (#3379) üzenetére


Maxtreme
addikt

aham, értem köszi. :R
Nah csináltam is magamnak 1500 orokin ducatot. Gondolom ezért már kapok valamit. :)

Am a kérdés még mindig adott. A játék írni fogja h melyik relayen van a trader?

[ Szerkesztve ]

(#3382) Kareszovics válasza Maxtreme (#3381) üzenetére


Kareszovics
addikt

Írja! Ahol eladtad a ducatokat, ott kiírja melyik relayre érkezik.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3383) The Feri


The Feri
csendes tag

Lene 1 sürgös kérdésem, eddig gyönyüóörően futtot a játék, most meg hogy be patcheltem mindig ha nem soloba vagyok szaggat mint az állat, (koliba voltam nem tudom miért hogy mennyiért mit basztak el)(eddig is fulll lowon volt), kikapcsoltam a dx 10 modot, ere örökké keres updatet, ha meg beakarom zárni akkor nem válaszol éscsak a feladtkezelő segét, mit tehetek?
Bocs a helyesírásért, de szörnyü ideges vagyok már majdnem kettébe vertam az asztalt

[ Szerkesztve ]

(#3384) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Primed Continuity van.

(#3385) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Dupla kredit hétvége!

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3386) Maxtreme válasza MichaelSD (#3385) üzenetére


Maxtreme
addikt

jaja.
Na majd most kell sok void t3/t4-et menni. :D

(#3387) The Feri


The Feri
csendes tag

Lenne 1 értelmes kérdésem a legutóbbi után, az Excalibur proto armor skint meg lehet még szerezni, ha nem akkor meg lehet cserélni?

(#3388) wjbhbdux válasza The Feri (#3387) üzenetére


wjbhbdux
veterán

tavaly március végén a játék megjelenésének évfordulóján lehetett 1 hétig megvenni.

/s

(#3389) csati777


csati777
csendes tag

Pár hónap kihagyás után most tértem vissza, és az egyik pályán egy zsákutcában a földön találtam egy furcsa cuccot. Egy kb. fél méter magas, hegyével lefelé fordított, félig átlátszó világoskék piramis forgott egy helyben. Mikor átmentem rajta, a játék kiírt valami 1/3 feliratot (gyanítom, hármat kell belőle megtalálni), de mire elolvastam, eltűnt.
Még sosem láttam ilyet, van valakinek tippje, mi lehet ez?

(#3390) wjbhbdux válasza csati777 (#3389) üzenetére


wjbhbdux
veterán

[link]

dojo, tenno lab, jobb oldalt

/s

(#3391) Źşë' válasza csati777 (#3389) üzenetére


Źşë'
addikt

szindikátus quittance-ok lehetnek

//perrin sequence-nél vannak ezek, szindikátus küldetések alatt tudsz keresni hasonló, nem éppen azonos "ereklyéket" amiket le tudsz adni "relay"-eken adott szindikátus teremben - attól függ melyik szindikátusban vagy benne ill. melyiknek csinálsz küldetést

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3392) Redmaster


Redmaster
csendes tag

Üdv. Nem rég kezdtem bele a játékba és lenne most hirtelen 2 kérdésem.

1. Van-e értelme a valamelyik szindikátushoz csatlakozni és ha igen akkor mi az?

2. Néha a pályákon találok halott Warframe-eket amikhez ha közel megyek akkor szétporladnak. Na azok miért vannak ott?

Baconbe csavart szalonna

(#3393) Maxtreme válasza Redmaster (#3392) üzenetére


Maxtreme
addikt

1. amelyiknek jobban tetszik a "kínálata" :D Amúgy az elején szerintem nincs értelme csatlakozni, mert vannak sokkal fontosabb dolgok mint a Syndicate-re áldozni pénzt meg catalyst-eket..

2. Sok értelme nincs, átl töltény ad vagy más szarságot.

(#3394) MichaelSD válasza Redmaster (#3392) üzenetére


MichaelSD
őstag

1. Amelyik pofija tetszik. :)
2. Igazából nincs. A fegyverek masteryhez kellenek majd. Max 2 mod van ami farmolásnál hasznos, de ha klánba vagy valaki odaadja.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3395) csati777 válasza Źşë' (#3391) üzenetére


csati777
csendes tag

Ez az, hálás köszönet! :R

(#3396) Maxtreme


Maxtreme
addikt

srácok
pár napja olyan elhatározásra jutottam, hogy én a jövőben csak a prime cuccokat fogom gyűjteni... (amit kb 90%ban már sikerült is abszolválnom) node felmerült bennem egy kérdés. Ha én teszem azt minden prime framet és fegyvert kimaxolok, utána bucsut inthetek a mastery rank emelkedésnek, vagy úgy is fejlődik a profil, csak sokkal lassabban?

(#3397) wjbhbdux válasza Maxtreme (#3396) üzenetére


wjbhbdux
veterán

30-as szintre hozva minden warframe, archwing és kubrow 6000 mastery pontot ad, minden sentinel, fegyver és sentinel fegyver 3000 mastery pontot ad. Prime és nem Prime változatok külön is. Meg jár egy minimális mennyiség minden bolygón lévő nem archwing pálya első teljesítéséért.
Egyszer el fogsz jutni oda hogy mindent le kell gyártanod ha tovább akarsz lépni.

[ Szerkesztve ]

/s

(#3398) Maxtreme válasza wjbhbdux (#3397) üzenetére


Maxtreme
addikt

Értem, köszi. :R

A primed modok tradelése hogy megy? Mindkét félnek rendelkeznie kell legalább 1 millával (Clan Tax)? Mert nekem van közel 4, viszont a másik fél csak 500k-val rendlekezett, és emiatt (??) nem tudtunk üzletet kötni. :)
A másik, ilyenkor az 1 milla ugrik?

(#3399) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Tactical Alert és egy Heavy Blade mod jár érte. Egész jópofa, heavy bladdel kell gyalulni az ellenséget.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3400) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Ez a tactical alert jól folytatódott. Nagymellényes MR18 Ecal Prime palyer úgy gondolja hogy ő most Dracózik egyet az impact damages radial jav buildjével de elvérzik fél perc alatt. Erre kilép host migration és maradunk ketten egy random loki playerrel.

Hát nem gondoltam volna végigcsinálom :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.