Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Malibutomi válasza Micsurin (#2250) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja élvezetes lenne 60km-röl inditani egy pöttyre a radaron.

Más: adtam még egy esélyt a p-51-nek T4-ben, de AB használhatatlan, az hogy egy spit emelkedik míg stall-ba esik, kilövöm rá az egész tárat, és nemhogy kill, még egy critet sem kapok.
Olyan gyenge oda a fegyverzete, mint alsóbb szinteken a spit 7.7-es köpködöi, vagy rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#2252) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

Hozzá lennék már szokva a dupla fedeles gépekhez,vagy tényleg ennyire nehéz irányítani ezt a LaGG 3-8-at?Egész jókat lehetne vele aprítani,ha az ellenfél egy helyben maradna,mert akkor nem kellene a plafonig feltolnom az egeret,hogy el tudjam találni.

(#2253) PAtr0n válasza mikrosuttii (#2252) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne szokjál hozzájuk, mert azoktól csak rosszabb fordulékonyságú gépek lesznek, talán kivéve a japán zero-kat. A Lagg-ok BnZ-re valók, lecsapsz, aztán odébb állsz, emelkedsz vissza a magasba, hogy újra lecsaphass nagy sebességgel. Fordulóharcba ne menj vele, mert könnyen leszednek.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2254) mikrosuttii válasza PAtr0n (#2253) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Most egy Mig-3-15-re gyűjtök research pontokat.Arról mi a véleményed?Illetve az I-16 type 18-ról,mert erről is kb. ugyan az a tapasztalatom van,mint a LaGG-ról,csak ezt valamivel jobb irányítani,de kisebb a tűzereje (szerintem).

(#2255) PAtr0n válasza mikrosuttii (#2254) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az I-16 alapjába véve elég fordulékony, és szerintem abban a Tierben a tűzereje is pont megfelelő. A Mig-ek majdnem ugyanaz a zenész mint a Lagg széria, BnZ-re valók, de nem túl erős fegyverzet jellemzi őket, a Yak-ok picit már fordulékonyabbak, és hasonló tűzerővel rendelkeznek mint a Lagg-ok. Igazából egyikkel se jársz rosszul, nagyon jól használható gépek, csak tudni kell őket használni.
Mellesleg ha nagyon belejöttél az AB módba, javaslom próbáld ki ugyanezen gépeket RB-ben is, hogy kicsit tanuld az expert irányítást, és tudj időben, jól cselekedni. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2256) mikrosuttii válasza PAtr0n (#2255) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Értem,köszi!RB-ben kétszer voltam,eredmény nélkül.Nekem az nem megy.Maradok az AB-nál,nekem az való :DDD

(#2257) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Hali,

Van esetleg olyan köztetek, aki vett tank pack-et? Vagy esetleg olyan aki már kapott beta access-t a ground forcesba?

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#2258) Szőrös  válasza ЯΞNΞGΔT (#2257) üzenetére


Szőrös 
veterán

Jelen , CB-ben benne vagyok.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2259) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

vki squadban késő délután/estétől?

- no es importante -

(#2260) ЯΞNΞGΔT válasza Szőrös  (#2258) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Jó neked, tetszik? :)
Pack-et vettél vagy megcsináltad a missionöket? Már tűkön ülök, hogy mikor küldik az invite-ot, januárban megvettem a sherman pack-et de most úgy néz "titokban" szépen írogatják átfele a "Mid-February"-t simán "February"-ra...

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#2261) Szőrös  válasza ЯΞNΞGΔT (#2260) üzenetére


Szőrös 
veterán

Küldiket csináltam meg és úgy kerültem be.
Nekem tetszik , nagyságrendekkel jobban mint a "rivális".

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2262) ЯΞNΞGΔT válasza Szőrös  (#2261) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Én is a riválisról jöttem át...azokból nagyon, nagyon elegem lett. Már repcsizek is egy jó ideje, az pl fényévekkel jobb mint 'A' rivális (a szememben). Viszont most ez a húzásuk, hogy se szó, se beszéd megváltoztatják a 3rd wave dátumát kicsit a másik bandára emlékeztet. Azok csináltak anno olyat, hogy egy szerver leállás után kiírták utólag a főoldalra, hogy tervezett karbantartás volt :F

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#2263) K3NZO


K3NZO
senior tag

Valaki vett már ""tank pack"-ot?

"Per aspera ad astra"

(#2264) ЯΞNΞGΔT válasza K3NZO (#2263) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Én igen.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#2265) K3NZO válasza ЯΞNΞGΔT (#2264) üzenetére


K3NZO
senior tag

Megérte, akkora élményt nyújt mint a repülős szekció?

"Per aspera ad astra"

(#2266) rollaz válasza ЯΞNΞGΔT (#2264) üzenetére


rollaz
tag

Akkor én is kérdeznék. Jól gondolom, hogy az orosz honlapon keresztül jobban megéri megvenni mondjuk a Sherman Advanced packot - ennek analógiájára bármelyik csomagot? A .com oldalról átirányítva 59 € összeget ír, míg a .ru-ról érkezve 1800 RUB. A különbség tetemes, nagyságrendileg 7000 HUF.

(#2267) ЯΞNΞGΔT válasza K3NZO (#2265) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sajnos nem kaptam még meg az invite-ot. Éppen arra várok (és vagyok miatta morci, mivel mára ígérték és semmi infó nincs róla kiírva sehol), de én úgy gondolom hogy igen, illetve a videók alapján sokkal jobban fogom élvezni mint a másik tankos játékot. Én a tankokat jobban szeretem mint a repcsiket, és ha olyan jó lesz mint a repülős rész (eddig nagyon úgy néz ki) akkor már rossz nem lehet :)
Szerintem amúgy picit drágán adják a tank pekkeket (bár lehet egy keveset spórolni, ha usd-ben fizetsz), de nekem megér annyit, ha tényleg leköt majd.

rollaz: Na az még nem jutott eszembe :) Én dollárban vettem (proxy-n keresztül) .comról. Amit te írsz az még jobb megoldásnak tűnik, ha működik...

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#2268) rollaz válasza ЯΞNΞGΔT (#2267) üzenetére


rollaz
tag

Rövidesen kiderül működik-e. :)

(#2269) Fel válasza rollaz (#2268) üzenetére


Fel
addikt

Működik.
Csak arra figyelj, hogy a bankod esetleg zárolhatja a kártyád biztonsági okokból, mert nem feltétlen tartják biztonságosnak az orosz vásárlást.
Nekem az OTP rögtön blokkolta is a kártyám, de felhívtak, mondtam minden OK, úgyhogy nem volt gond.

(#2270) ЯΞNΞGΔT válasza Fel (#2269) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Én meg mit összeküzdöttem, mire találtam egy normálisan működő amcsi proxy-t (ráadásul az oldalukon van proxyszűrés is)..

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#2271) rollaz válasza Fel (#2269) üzenetére


rollaz
tag

Köszi!

Így azért - köztünk maradjon - elég csúnyán ki lehet játszani a rendszerüket, anyagiak terén. Őszintén szólva, eddig mindent vagy Steamen, vagy a .com storeon keresztül vettem, ezek után lehet megfontolom, hogy .ru legyen a csapásirány.

A felségjelzéssel kapcsolatos eszmecseréhez egy kis szakmai vonal. A szóban forgó típusból egyébként 3 darab került leszállításra, a további, 20 darabos rendelést nem teljesítették a németek.

(#2272) #21346560


#21346560
törölt tag

1 csatában 3 gépből 3 knocked out.... 30-40 vitallal.... :U

(#2273) PAtr0n válasza #21346560 (#2272) üzenetére


PAtr0n
addikt

AB vagy RB? Nagyon nem mind1. Amúgy meg nem értem ezt a sok pilot knocked out-ot. Vagy tálcán kínáljátok a pilótát vagy nem tudom, de engem nagyon ritkán szednek ki azzal, legyen az AB, vagy RB mód.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2274) Dictator^ válasza PAtr0n (#2273) üzenetére


Dictator^
veterán

Ne viccelj már, ma 3 pilotámat lötték ki t3 orosz repcsikből.
Mindegyik pilota 50+ vitality-s, 1 lővésből haltam.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2275) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

két gyors kérdés: a spiteken miért nincs combat flap beállás? csak landing és raised
2, AB módban tier2-3 környékén mennyi szerzett pont számít kb jónak, olyan 1500?

- no es importante -

(#2276) rollaz


rollaz
tag

Egy olyan csatáról tegyetek fel replay-t, amikor sok a pilot knock out, hátha tudnak segítséget adni a tapasztaltabbak. Radikálisan lehet csökkenteni ezek számát, ha odafigyelünk mikor milyen manővert hajtunk végre. Értsd, ha üldöznek, akkor nem fogom a gépet úgy fordítani, hogy a pilótafülke szabad célpontot nyújtson. Ez általában a fordulóharcot játszók legrosszabb szokása.

(#2277) PAtr0n válasza Dictator^ (#2274) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor könnyen lehet, hogy sikerült aimbotos csalókkal összefutnod. Nem mondom, hogy engem nem szedegetnek ki, de feltűnően sokszor nem. Nem kizárt, hogy még finomítani fognak a rendszeren, a hivatalos fórumokon is megy a sírás miatta.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2278) Dictator^ válasza PAtr0n (#2277) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem tudom, de azért tényleg érdekes, hogy 50 feletti vitality-vel !lazán! kiszednek.
Valaki linkelt valami aimbotos videót ide, bár látom, hogy bekeretezi a repcsit, de aimbotot én nem láttam a videón (hang nélkül néztem), lehet csak valami vicc videó volt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2279) ferero válasza Dictator^ (#2278) üzenetére


ferero
tag

sajna lehet kapni csalást, ...aranyszárnnyal kombinálva. speedhack stb.
cod ghosts-ból pedig a tiszta játék miatt jöttem a repcsibe

"Taurus"

(#2280) PAtr0n válasza Dictator^ (#2278) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én linkeltem videókat róla, pl. ezt is.
Amúgy, hogy milyen könnyen lövik ki a pilótát függ a skulótól is. Űrméret, fajta, stb... Nyilván, egy 20 vagy 23mm-től, hamarabb beadja a kulcsot, mint egy 12.7-estől, vagy egy 7.7-estől.
Mellesleg én sose értettem a csalókat. Én egyszerűen nem lennék büszke arra, hogy csalással vagyok valaki. Valószínű ezért nem viszem túl sokra ebben a mai világban sem. Az utolsó cheat amit használtam, a noclip volt a HL1-ben, de azt is csak azután, miután végigtoltam. Ennek már 15 éve :) ja meg az IDDQD, IDKFA a Doom-ban, de annak meg lassan 20 éve :D

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2281) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Srác megnézte egy Komet-tel, hol van a határ :D
Nem semmi, hogy ott már majdnem fekete az ég. Nagyon sok mindenre figyeltek ebben a game-ben.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2282) Dictator^


Dictator^
veterán

4x RP jár az első nyertes körért.
3 gameből, 3x kilőtt a csapattársam, mert ugyanarra a killre mentünk, jelentem, egyszerre kezdtük el lőni kb, de az enyém lett..
Másikba ugyanez..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2283) #21346560 válasza Dictator^ (#2282) üzenetére


#21346560
törölt tag

Engem akkor is kilőtt a csapattárs, amikor én kezdtem el lőni elöbb, ő meg csatlakozott, és a végén én kaptam a kill-t....

(#2284) PAtr0n válasza Dictator^ (#2282) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hihetetlen mennyi gyökérrel találkoztok, én a rammereken kívül szerencsére nem futok TK-zókba.Még. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2285) Dictator^ válasza #21346560 (#2283) üzenetére


Dictator^
veterán

3. gamebe volt ilyen nekem is.. igazából lesz@rom.

Bíró szerepbe mentem át én is a 3. gameben, elhiheted mi történt :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2286) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

A prémium acc. az hogy működik?Egy napot vettem ki.A kérdés,hogy csak akkor telik belőle az idő,amikor játszok,vagy játékon kívül is fogy belőle az idő?

(#2287) rollaz válasza mikrosuttii (#2286) üzenetére


rollaz
tag

Folyamatosan telik le, nem csak akkor, amikor a játékban vagy.

(#2288) mikrosuttii válasza rollaz (#2287) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Valahogy megoldhatnák,hogy csak játék időközben teljen belőle az idő.

(#2289) PAtr0n válasza mikrosuttii (#2288) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ezt nem gondolhatod komolyan. Ez kábé olyan lenne, mintha te bérletet váltanál mondjuk konditerembe, de csak akkor vonódna az idő, amikor ott vagy. Kinek érné az meg?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2290) mikrosuttii válasza PAtr0n (#2289) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Szmájlit akartam a végére,csak már lejárt a limit a szerkesztésre :DDD

(#2291) PAtr0n válasza mikrosuttii (#2290) üzenetére


PAtr0n
addikt

Úgy már más :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2292) ferero


ferero
tag

csak nekem nem indul a game, vagy tényleg behalt a gaijin szerverpark.....

"Taurus"

(#2293) donmackó válasza ferero (#2292) üzenetére


donmackó
őstag

Nekem sem megy. :((

Release the cable hounds!

(#2294) #21346560


#21346560
törölt tag

A lényeg, hogy nekiálltak javítani :D

(#2295) Revolit válasza #21346560 (#2294) üzenetére


Revolit
senior tag

Csak egy kis szikszalag és WD-40 kell neki ;)

Nekem is volt már ilyen, sőőt, pont tegnap este úgy foglaltam el középső repteret dominitionba, hogy eleve túl gyorsan szálltam le, propellerem tönkrement, ééés még ki is lőttek, és elfoglaltam miközben számlált vissza, hogy leaving your aircraft :D És kaptam kemény 12 pontot... azt mind...

(#2296) #21346560


#21346560
törölt tag

Dominésön... elfoglalom a repteret a játék elején, erre csapattárs seggbe lő...

(#2297) PAtr0n válasza #21346560 (#2294) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, ez elég gyakori, hogy roncsot kezdenek "javítani". Tegnap nagy élmény volt, AB-ben Spaviero-val a játék elején szét trollkodtam egy mellékbázist, de rám szálltak 2-en, kénytelen voltam a főbázisunk felé visszamenekülni, szerencsére leszedték rólam őket, de lőttek egy leak-et, ezért leszálltam a repterünkre. Kijavítottak, épp felszállok, már arra kószál megint 2 enemy. Felszállok, 1-et meglőttem, kapott is valami crit-et, de nem enyém lett aztán a kill. Erre rámfordult a Beaufighter enemy, és kigyújotta az orromotort. mondom baj nem lesz, 2 még van a szárnyon, meg leteszem újra a gépet, úgyis itt van alattam a kifutó. Mire ezt megcsináltam az égés miatt, már fekete volt a törzs, meg a 2 szárny is, de megjavítottak, pedig már vártam, hogy távolodjon a kamera :) Felszálltam megint, erre már ott volt az enemy-ből vagy 3 megint. Az első szembejövő Spit kilőtte mind2 szárnymotort, na azok nélkül a Spavi már halott, de azért oldalról megkíséreltem visszaszállni a kifutóra, ami hellyel-közzel sikerült, nem lőttek ki, de sajnos a körnek vége volt addigra.

Mellesleg pont a napokban dicsekedtem, hogy én még nem találkoztam nagy paradicsomokkal eddigi pályafutásom alkalmával, de ez tegnap meg is dőlt, AB-ben BF110-el kilőttem egy B25-öt, mert nagyon kínlódott vele egy Yak percek óta, erre utána rámszállt a gyökér, és kilőtt. :U Nem baj, valaki résen volt még a csapatból, és őt is leszedte egy csapattárs. Be is írtam az idiótának TK-snak, látszik, hogy az oviban mindig elvették tőled a mackót. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#2298) erikke17 válasza #21346560 (#2294) üzenetére


erikke17
őstag

Velem tegnap olyan történt megint, hogy leszálltam ellenfél bázisára (Domination) foglalni és semmi még meg is álltam.. Persze szétlőttek gond nélkül fél percen belül.. Sajnos nem az első ilyen eset... :S :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#2299) Micsurin


Micsurin
nagyúr

egyre több a nyomorék...... KI lövöm a b17 (yak 9k) erre rám szál egy gyerek , hogy elloptam a killjét....
lő-lő-lő , mellé , elszáll előttem mondanom sem kell az az 1db 45mm-s lövedék az i185-ösét milyen hamar kapta darabjaira.... :DDD csapatárs reakciója : "szóban forgó noob neve , omg this is a premium loser "

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#2300) Dictator^ válasza Micsurin (#2299) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja, ezt Én sem értem.
Ugyanezt csinálta velem egy T3-as BF, csak nálunk úgy volt, hogy én kezdem el lőni, beszállt a haver, majd persze pár crit hit miatt, az enyém lett a kill. Nos már a repcsit se üldöztem, táraznom kellett, a srác utánamszállt, lőtt pár critet, de ÉPP nem zuhantam azonnal le.. beírtam, hogy ez mire jó?

Válaszolt rá:
"It's just a game, calm down".

Lelőttem a gyereket mert elémszambázott.

Rekaciója:
"OMG WHAT A NOOB WHY?"

Most tényleg? Ennyire primitív, hogy még ezt sem esik le neki?
Aztán behúztam a gépet egy sziklának, hogy szépen minuszolja a killemet neki :)

Automata ban rendszer meg semmit nem ér kb.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.