Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#315) D.R.O.


D.R.O.
tag

- Hád az úgy vót, hogy méntém az érdűbe, oszt odaírtem egy túhúz, oszt a Gazsi mesélt valami árányhálról. Mondtam is mágámnák hogy kifogomén eztet nekem csudálatosan. Hógászok nágybá mikó kifogom áz árányhálát. Erre az mégszólal:
-Hé te erősen pigmentált egyén! Ha visszadobsz teljesítem három kívánságodat.
Ín rááltam áz álkura oszt visszadobtám á túba. Az árányhálácská erre aszongyja nékém:
-Hát mondjad te erősen pigmentált egyén, mit kívánsz elsőnek.
Gondolkodom erísen, oszt eszembejut valami, és aszondoám nekijje: Idefigyuzzá té árányhál hát az felesígem kövéír is meg büdös is, agyjá mán nekem valami dögös kis luvnyát mán na.
-Menj haza te ersősen pigmentált egyén és meglátod majd hogy ott vár álmaid asszoya.
Házá is méntem oszt látom ám hogy uttan vár éngem egy Pumála Andresson. Rávetem mágám jól, mégádomnéki ami jár, oszt kiküldöm pízt keresni mer éni is köll valamibűl nemigáz? Náh amint ement pínztkeresni látom ám hogy hun lakunk mink. Égy putribá. Hátez így nem jó ám nekünk, uzsgyi visszá a csudálatus árányhálhoz. Így is lett. Mondom néki: Hé te árányhál agyjá mán nekem csudálatos kacsalábonforgó palotát. Erre az aszongyja níkem:
-Jól van te erősen pigmentált egyén menj haza és ott vár rád.
Így is téttem. Házámentem, és válóbanott volt ám a kácsálábon forgó pálotá ami mán csakáz enyím volt. Nah de látom ám, hogy a gárázsba uttanfigyel a Zsiguli kifelé. Nemjól vanez így, gándáltám, hát visszabáktáttam áz fántáztikus árányhálhoz,hogy ádjon mán valami jó kis verdát nékém. Mondom is néki: Te csudálatosán fántásztikus árányhál adján mán nékém egy Mercédez Benz típúsú vérdát mán mén mer ném jó az Zsiguli nékem mán na, érted. Erre ő:
-Te erősen pigmentált egyén menj hát haza és ott vár majd a legújabb model, minden extrával és kiegészítővel.
Úgyis téttém, házáméntem és látom ám hogy uttan vágyon égy szép kócsi. Godolkodám hágy léhétné éztet meghálálni áz árányhálnák. Hát fogtám mágám visszáméntém á tóhuz és mégkérdeztem. Te csudálatos fántásztikus árányhál, ki óly júttéttvélém és csáládommál mondcsak mi téhétnék én érted? Erre ő:
- Hát te erősen pigmentált egyén ha már így rákérdeztél akkor megmondom: tegyél magadévá itt és most.
Hát gundultám mágámbá miért isne, hiszen ánnyi jót tett mán vélém, nékiláttunk a dolognak. Aztán egyszer csák látám ám hogy áz fantásztikus csudálatos árányhál átváltózik kilenc éves kisleánykává, és ákkor jöttek a rendűrök. Hát így tűrtént tisztelt bíróság.

A Marsról jöttem, de már kúr*ára visszamennék!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.