Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6024) WOW&CS


WOW&CS
csendes tag

Sziasztok!
Van egy kisebb-nagyobb problémám és nemtudom a tápom miatt van e. A gépem komfigja: ASUS P5Q Deluxe lapban egy Core 2 Duo E8500 foglal helyet hűtéséről egy ASUS V60 gondoskodik A VGA-m egy ASUS GTX285 HDD Seegate 1 TB (SATA 2.0)
Egy ASUS DVD író és 2x2GB OCZ PLatinum ram. Nah ezt a gépet egy ASUS 550 W tápal működtetem. Szóval Crisys-nál tapasztalt problémáim, az átvezetőfilmeknél és má az intronál is ugyanannál apontál fogjamagát és újjraindul a gép semmi előrejelzés nélkül és játék közben is csak gondoleggyet és újraindul. COD 4 nél is ugyanezt a problémát tapasztalom de pl counter strike source tökéletessen fut full grafikán hibanélkül. Először túlmelegedésre gyanakodtam feltettem pc probe 2 őt smart doctort és figyeltem a hőfokokat hát se az alaplap se a procim se ramjaim se a vgam full terhelésen sem haladták meg a 60 C fokot. Aztán mondoim driver probléma legujabb nvida driver win 7 phsyx driver directx 10 mindent feltettem. Mégis ugyanez miért lehet ez? Windows 7 (7100) as próbaválltozat van telepítve a gépemre Microsoft gyári oldalról letöltve, a játékok eredetiek azzal se lehet gond. Segírséget előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.