Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) 14adam válasza haky (#4300) üzenetére


14adam
addikt

Én most igy hirtelen a lapra tipelnék :U

(#4302) hodostamas


hodostamas
addikt

Sziasztok!

Van egy 450W-os Thermaltake tápom. Ma tűnt fel, hogy ha nincs bekapcsolva a gép, a táp forró, a tetejét alig lehet megfogni. Eddig ez nem tűnt fel.
Ez normális?

(#4303) 14adam válasza hodostamas (#4302) üzenetére


14adam
addikt

Ez nemnormális.De amikor megy a gép akkor is forró?

(#4304) hodostamas válasza 14adam (#4303) üzenetére


hodostamas
addikt

Nem, akkor a benne lévő két venti miatt csak simán meleg.

(#4305) mr_ricsi válasza hodostamas (#4302) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Ez sok tápnál, főleg a régebbieknél teljesen normális. A Chieftek tápom 8W-ot vesz fel akkor is, ha nincs semmi rádugva, és ez a 8W bőven elég ahhoz, hogy álló ventik mellett idővel jól felmelegedjen az a kis doboz.
Én mindig áramtalanítani szoktam a gépeimet, csak véletlenül marad 1 órára áram alatt, de ez is elég volt, hogy 40 °C felett legyen a doboz teteje. Hogy egy egész éjszaka után mennyire melegedett volna, azt nem tudom.

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4306) hodostamas válasza mr_ricsi (#4305) üzenetére


hodostamas
addikt

Köszi, akkor ezek szerint nálam is normális :)
Ezentúl nálam is áramtalanítva lesz mindig a gép ha nincs használva.

(#4307) mv


mv
aktív tag

Üdv!

Kaptam egy 530 Wattos Hipro szervertápot. A gondom az vele, hogy ha hálózatra kötöm azonnal elindul a ventillátora, ez hiba, vagy normális dolog szervertápoknál?

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#4308) tilbury


tilbury
csendes tag

Sziasztok!

Lenne 1 kis gondom :(

A minap este otthagytam a gépemet 3D képet rendereltetni. Úgy kb, fél-3/4 óra mulva benézek szobába, hát a gép nemmegy. A power led világított, de nem ment semmi. Hosszan nyomva kikapcsoltam. Na azóta meg sem nyikkan. Mintha nem kapna áramot. Próbáltam cmos cleart-t, semmi változás, próbáltam elemet kivenni kis időre, semmi :(
Lehetséges, hogy a táp adta meg magát?? 1 elég régi gépecske amúgy. Codegen 230W-os a táp amúgy.
gondoltam hátha közületek tapasztált már hasonlót, ész nélkül nem akarok táp után rohangálni, lehet nem is az a gond.
Ha tudna vki segíteni azt megköszönném.....

UI.: sípolni (elvileg) nem sípolt semmit, gondolom csak hallottam volna másik helyiségben.

(#4309) zsolt1129 válasza tilbury (#4308) üzenetére


zsolt1129
addikt

Az könnyen előfordulhat hogy a táp adta meg magát.Codegeneknél ez tömegjelenség.Igy látatlanba azt tudom javasolni hogy próbáld ki egy másik táppal is (ha van rá lehetőséged).

(#4310) syC válasza tilbury (#4308) üzenetére


syC
addikt

Biztos táphiba! (kivéve ha nem volt égett szag a szobában )

(#4311) Piero89


Piero89
aktív tag

Sziasztok!

Sikerült Crossfire-t kialakítanom 2 db 2600XT-ből,és azt vetem észre,hogy játékok közben egyszer csak fel fel zúg a tápom pár másodpercre aztán elhalkul.Ez mitől van? CF előtt nem csinálta.

Amúgy a tápom egy FSP 450 CRG.

mod: meleg nincs a gépházba,úgyhogy azt kizárnám hogy attól van.

[ Szerkesztve ]

(#4312) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

Compaq Pdp124p max.185w -os tápegységről megy a rendszerem,mai nap feltettem a Speedfan nevezetű progit és :Y

Képen látható
( -12V: -0,51V ) érték miatt agódok.

Ennek értelmezésében kérném a segítségeteket,mert nem tudom,hogy mi lehet a gond!

Samsung 160gb sata II-es vincsi van a gépembe, tápcsatlakozó szabványos
(sárga,fekete,píros,fekete és narancssárga)kiosztású a rendszerem tökéletessen müködik. Nem értem,légyszi ,ha tudtok segítsetek!

[ Szerkesztve ]

(#4313) Hequila válasza zodo (#4312) üzenetére


Hequila
őstag

( -12V: -0,51V ) érték miatt agódok.

Ne tedd! ;)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4314) zodo válasza Hequila (#4313) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.
,ha lehet kifejtenéd kicsit bővebben?
vagy ,mert szoftveres mérésről van szó és ebből kiíndulva, no para ?

(#4315) fer válasza zodo (#4312) üzenetére


fer
őstag

Azzal ne foglalkozz, nem ismeri fel rendesen a szenzorjaidat! Vagy próbáld meg te beállítani!
Nekem volt, hogy 105 fokot is mutatott! A SpeedFan nem jó semmire!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#4316) mr_ricsi válasza zodo (#4312) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Ennek értelmezésében kérném a segítségeteket,mert nem tudom,hogy mi lehet a gond!"
Az, hogy a SpeedFan nem ismeri az alaplapodat. Emiatt nem tudja, hogy mi mit mutat.
Vagy beállítod kézzel, vagy ne használd. (Esetleg a későbbi verzióit kipróbálhatod, vagy küldhetsz az alaplapodról riportot.)

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4317) salaxx


salaxx
tag

Üdv Mindenki!

A helyzet a következő....a gépem már anno elfogyasztott egy FSP Blue Storm 500 W-ost kb másfél év alatt, akkor ki lett garanciában cserélve, jelenleg is ezt használom. Akkori tünetek kizárólag újraindulások voltak és a vinyók kattogtak néha.

Most azonban a gép üresen hagyva kb 1 nap alatt vagy újraindul vagy csontra lefagy az XP, úgy hogy semmire nem reagál. Játékkal ezt az időt "sikerül" fél órára de van hogy 2 percre redukálnom (1 hete zajlik a jelenség). Játékos "meghalás" jelenségei: monitor lost signal, csak resetre reagál a gép és a hangszóróm sípol vmi irgalmatlan frekvencián.

Erős terhelésnél (pl játék) a gép oldallapját levéve és fülelve kb 90% os valószínűséggel tudom mondani hogy a tápból apró kattogások, pattogások jönnek. (a pattogás 100% csak a helye 90 hogy a táp)

Az a baj hogy nem 1 új konfig, szóval elvileg lehetnének más bajai is de a tápra gyanakszom ismét, mert:
- babona vagy nem...mégiscsak tönkrement már 1 ilyen
- a proci nem melegedik túl (még P4 northwodd 3 GHz, nincs húzva), meg amúgyis bazinagy ASUS Silent tower pro van rajta
- az alaplap 6 éves kb ASUS P4C800, de nem látok 1 kondit sem púposnak amit ajánlottak hogy nézzem meg
- RAM-ok (2x1GB Kingston DDR1 1,5 hónaposak, 2x512 noname DDR1 6 éves) de a probléma csak 1 hete tart
- videokártya szintén 1 hónapos Sapphire 3850 AGP

Légyszi ha vmi jó tanácsot tudtok, vagy vmi tipikus tünet ráillik a tápbajra, akkor írjatok légyszi. Az a baj hogy nem nagyon tudok csere tápot szerezni ami jó is lenne (mert adtak jó pajtások de sajna olyan régi volt csak hogy sata sincs rajta) és ezért nem nagyon tudom mással tesztelni...pedig muszáj lenne....mert hanem táp és veszek 1-et feleslegesen akkor morcos lennék azért

Köszi előre is

(#4318) salaxx


salaxx
tag

U.I.: ha ez esetleg számít vmi élettartam szempontból...szóval ez a táp is kb 2 éves és a gép kb havonta 1-2-szer van kikapcsolva

(#4319) DarPet


DarPet
tag

Hi!

Van egy Chieftec 360W-os tápom meg a cuccoknál felsorolt konfig. Az EVEREST szerint az 5V-os ágon 5.6-5.7V-ok vannak. A BIOS-ban bekapcs után/restart után 5.2 körül mozog... Normális ez a feszültség? Lehet, hogy csak rosszul olvassa ki az értékeket a program?

Köszi a választ!

(#4320) salaxx


salaxx
tag

Hi mindenki!

egy picit OFF, de nem hinném hogy bármit is megzavarok, mert:

...szóval a kérdésemre 6 nap után sem érkezett válasz/reakció, úh vettem új tápot és minden OK, a 2-vel feljebbi hozzászólásban található hibákat előidéző FSP BLue Storm 500 W ELADÓ 4500 FT-ért.
Akit érdekel PÜ rám, lehet 1-2 ezresért megjavítva régi fényében tündököl, de én már vettem másikat, úh nem érdekel továbbra.

Köszi

(#4321) zsolt1129 válasza DarPet (#4319) üzenetére


zsolt1129
addikt

Szvsz ez a kis ingadozás teljessen normális.

(#4322) DarPet válasza zsolt1129 (#4321) üzenetére


DarPet
tag

Reménykedtem benne, de elkezdett kékhalálokat bevezetni a gép, főleg játék közben, de volt már, h sima netezéskor is. Most megpróbálom egy másik táppal, remélem így jó lesz, és csak a tápot kell cserélni...
Lehet gond, hogy ATX táp van rákötve egy mATX alaplapra?

(#4323) mr_ricsi válasza DarPet (#4319) üzenetére


mr_ricsi
veterán

"Normális ez a feszültség? Lehet, hogy csak rosszul olvassa ki az értékeket a program?"
Szoftveres mérés nem mérés. Az 5,2 normális, az 5,6-5,7-nél pedig már bármelyik TTL IC pukkadozhat.

"Lehet gond, hogy ATX táp van rákötve egy mATX alaplapra?"
Nem.

[ Szerkesztve ]

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#4324) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Sziasztok!

Érdekes kérdésre keresek választ.
Arról van szó, hogy az elmúlt egy hónapban itt az irodában 8 gépből 6ban meghibásodott a táp. Régi noname ill. Codegen un. "235w" meg "300w"-os tápok voltak. Mi okozhat ilyet, hogy egy hónap alatt ennyi tönkremegy, úgy, hogy előtte 4 évig semmi gond nem volt. Elkezdtek újraindulni, meg nem indulni, meg merevelemezt, videókártyát nem "bekapcsolni".
Csak office meg win futott mindegyiken, enyhe nethasználattal.
Vírus nem igazán valószínű, hogy ilyet okozna, meg amúgy is tűzfal-proxy mögött van minden +nod32.
Lehet-e, h a windows frissítések megemelik a watt igényt?
Vagy valamilyen feszültségingadozásakármi van a vezetékekben?
Azóta különben mindegyikben FSP350-esek vannak és persze semmi gond.
Ki tud valami biztatót mondani erre a rejtélyre?

(#4325) colorblind


colorblind
csendes tag

Sziasztok,

tegnap este meghalt a gépem és én többek között táp hibára is gyanakodok.

Ha rendesen bebootol és elindul a windows is, akkor kb. 5-10 perc munka után lefagy a gép (filmnézés, internetezés, csak úgy be van kapcsolva - minden esetben).

Van olyan, amikor már a boot sem fut le rendesen: ilyenkor vagy már a kezdő vga képernyőn megáll, vagy eljut a következőig (cpu, memória, meghajtók), de itt automatikusan újraindul.

Tudtok segíteni abban, hogy ezek alapján milyen hibára lehet valószínűsíteni?

A konfig:

AMD 4200+ X2 S939
2 GB KINGSTON RAM
ASUS A8N-E
3DCLUB 7800GT VGA
250GB SAMSUNG SATA
ENERMAX TÁP (HA JÓL EMLÉKSZEM 535W)

előre is köszönöm

(#4326) DarPet válasza mr_ricsi (#4323) üzenetére


DarPet
tag

Köszi!

(#4327) Lonsi válasza zeorsdfd (#4324) üzenetére


Lonsi
tag

Nem vagyok szakember, de én túlfeszültségre gondolnék. Ennyire egyszerre nem véletlenül megy tönkre 6 táp. Csak valami fizikális oka lehet a dolognak és a legsanszosabb a túlfesz. FSP-ben van túlfesz védelem?

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#4328) zeorsdfd válasza Lonsi (#4327) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Állítólag van.
És lehet valahogy mérni ezt a túlfeszültséget, esetleg perelhetném az Elmüt?

(#4329) Lonsi válasza zeorsdfd (#4328) üzenetére


Lonsi
tag

Multiméterrel tudod mérni, azt, hogy ezért perelheted-e az ELMŰ-t azt nem tudom. Jogászokat kellene megkérdezni, de előbb meg kellene nézni, hogy valóban túlfeszről van-e szó. Amennyiben van túlfesz, esetlegesen azt is meg kellene nézni, hogy az épületben a vezetékek jól vannak-e kötözgetve, illetve nincse-e valami hibás készülék, ami visszatáplál egy kis feszkót.

Luk én vagyok az apád. Apa-apa akkor én vagyok a te Lukad.

(#4330) Hequila válasza zeorsdfd (#4328) üzenetére


Hequila
őstag

Túlfeszültség jellemzően nem ilyet csinál.
A rossz tápok kimeneti puffereit kellene ellenőrizni. Arra tudok inkább gondolni, hogy egyforma tápok, közel azonos feltételek mellett voltak használva, így az élettartamuk is közel azonos volt.
Pereskedni meg nincs értelme ennyiért. Egyébként irodában azért illene a gépek elé tenni egy-egy UPS-t... :U

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4331) t-rac


t-rac
senior tag

Üdv!
Lenne egy problémám,ami szerintem táppal kapcsolatos. Szóval Márciusban vettem raktam össze a gépem:

-Chieftec 450W
-Gigabyte IP35-DS
-Core2Duo 2.66
-2x1 GB GEIL BLACKDRAGON
-Inno3D 8800GT 512 MB
-200 GB SAMSUNG SATA
-60 GB MAXTOR (NEM SATA)
-PIONEER DVD-RW SATA

Az volt a baja kis idő után,hogy első bekapcsolásnál X idő után mindig elment a kép,és egy egyszínű képet adott (vagy rózsaszín volt a monitor,vagy zöld,szürke,fekete).
Ez a hiba még most is fennáll.
Olyan is volt,hogy nem kapcsolt be,csak ha kikapcsoltam a tápot,vártam 10 percet,majd vissza.
Most éppen az a baja hogy néha lefagy,és a vinyó az folyamatosan kattog mintha ki-be kapcsolgatnám.

Nem tudom,hogy minden a táp hibája-e,ezért kérem a segítségeteket,valamint az érdekelne hogy rossz a táp,vagy csak kicsi a konfighoz. Bár azt valahogy nem akarom elhinni hogy 450W kevés egy ilyen konfignak.

(#4332) t-rac


t-rac
senior tag

[link]
Egy ilyet is néztem.

(#4333) t-rac


t-rac
senior tag

Bemásolom az Everestet is,mert azzal is érdekes eredmények születtek.
[link]

(#4334) Traxx


Traxx
őstag

Üdv!

Egy haverom problémájával kapcsolatban kérnék tanácsot...adott egy X2 6000+ (89W TDP) proci, 8800 GT OC vidkari, 2 vinyó, egy DVD-írós rendszer. Mindezt egy 350W-os Bluestorm II táp hajtja, a kidöglött 450-es Chieftec után visszakerült. Nos, a tünet: melegszik rendesen a táp, elmondása szerint vagy 35-40 fok...és elég meleg levegőt is fúj ki. Alapon hűvös, csak jobban leterhelve jön elő a jelenség (kisebb gépigényűeknél nem igazán, Crysis alatt pedig adja az érzést :( ). A háza elég tágas és jól szellőző, elöl-hátul van 1-1 12 centis venti. A rendszer egyébként stabil. Kérdés: adhat-e okot aggodalomra ez a hőfok? A Chieftec ugyanis ezt nem produkálta, és látványosan az sem erősebb ugye, mint ez az FSP...

Köszi előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4335) Szipi válasza Traxx (#4334) üzenetére


Szipi
aktív tag

Üdv.

35-40C nem sok, a tápban amúgy is található túlmelegedés védelem (ami általában ~100C körül lép életbe).

Nekem 400W-os van ugyenebből a fajta tápból és nekem is meleg levegőt tol ki ha terhelve van és hőség van, amúgy meg csak langyosat pedig üresben 200W-ot vesz föl a konektorból(terhelve meg 300W-ot).

(#4336) t-rac válasza t-rac (#4333) üzenetére


t-rac
senior tag

UP!

(#4337) Szabi790612


Szabi790612
tag

Hali mindenkinek
egy olyan problémám van, hogy vettem én egy Enermax 1000-es tápot.....be is raktam a gépbe, és mikor indítottam volna a rendszert, akkor lecsapta az egész lakásban a villanyórát, ezt körülbelül ötször ismételten eljátszotta velem....többször már nem mertem, és ki is vettem...
Most akkor a táppal van vmi?? A villany az egész lakásban két éve volt áthúzva, a villanyóra az meg

(#4338) zsolt1129 válasza Szabi790612 (#4337) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ki tudod próbálni máshol a tápot?Nem hiszem hogy 1000W lecsapná a villanyórát.

(#4339) pr0bi


pr0bi
senior tag

Adott egy uj fsp saga 400w-os táp. Időközönként, de főleg pl. valamilyen játék alatt elég hangosan és magas fordulaton beindulnak benne a ventilátorok. Ezt meg is értem, de kicsit hangosnak találom a dolgot, de ettől függetlenül lehet hogy ez ilyen és normális.
Ti mit mondtok ? Lehet ez attól hogy nem elég az energia ellátás és ilyenkor kicsit rákapcsol a szerkezet ? :F

(#4340) Ra3


Ra3
őstag

sziasztok, nekem egy zsír új CoolerMaster táppal van gondom (eXtreme power 500w), állítólag ezekben automatikus a ventiszabályzás, az enyémben már bekapcsolás után is full fordulaton pörög a venti, az irodában lévő két régebbi gépet simán lenyomja hangerőben.
először nem tudtam hogy mi a fura benne, de szétszedés/hallgatózás után kiderült hogy a táp a ludas.
erről van szó:
[link]
szerintetek mit érdemes csinálni vele?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#4341) Hequila válasza Szabi790612 (#4337) üzenetére


Hequila
őstag

Valószínűleg gyári hibás, vidd vissza, hogy próbálják ki.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4342) Hequila válasza pr0bi (#4339) üzenetére


Hequila
őstag

Valószínűleg nincs semmi gondja, csupán ilyen. Ódákat olvashatunk itt az FSP-k halkságáról, de én nem nevezném őket halknak (egy 350-es BSII-est és egy 300-as PNF (vagy PNR?) meghallgatása után mondom ezt, tehát lehet van valóban halk modellje is gyártónak).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4343) Ra3 válasza Ra3 (#4340) üzenetére


Ra3
őstag

Közben arra gyanakodva hogy nem a táp, hanem a gép valami rejtett hibája miatt pörgeti mgát ezerrel a táp ventije, átraktam egy jóval kisebb gépbe is, de ott is full fordulaton ment a egyből. Hétfőn még járatom 6-8 órát aztán ha nincs változás megy vissza garba...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#4344) Hequila válasza Ra3 (#4343) üzenetére


Hequila
őstag

Nincs rajta véletlenül 3 pines csatlakozó, amit az alaplap ventilátorcsatlakozójára lehet dugni? Ha van, és rádugtad, akkor húzd le.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#4345) t-rac


t-rac
senior tag

Valaki írjon plz a 4331-re.

(#4346) Ra3 válasza Hequila (#4344) üzenetére


Ra3
őstag

nincs, egyből én is azt kerestem, mert egy régi Chieftec-emen volt. ebben valami automata vezérlés van, valószínüleg az nem működk jól:

mondjuk a kép széle nem látszik, de 1300-2200 között pörög, alapon 20dB, maxon meg 32-33dB, ami azért jelentős különbség...
na mindegy jövő héten még egy kicsit tesztelem aztán visszaküldöm gariba, majd beszámolok a fejleményekről.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#4347) Ra3 válasza t-rac (#4345) üzenetére


Ra3
őstag

Szerintem egy 450-es Chieftec elég kell hogy legyen ennek a gépnek, az enyémet 400-as viszi gond nélkül. Ha a kép még mindig elmegy akkor esetleg kipróbálnám egy kölcsön vga-val, hátha azzal van gond, ha az jó ekkor meg egy kölcsön táppal, így viszonylag könnyen kiszűrheted a gyenge láncszemet.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#4348) demagóg válasza Hequila (#4219) üzenetére


demagóg
aktív tag

Ez az egyszerűbb változat tulajdonképpen "csak" egy többcsatornás (lassú, integráló típusú) multiméter, éppen ezért csak a durva problémák kiszűrésére, gyorstesztre való. Az alaplapi beépített "műszernél" (?) viszont sokkal jobb. Vannak igen drága, műterheléssel (akár dinamikus is lehet) kombinált több paramétert mérő (pl. hullámosság) típusok amelyek nem rosszak, de egy rutinos szervizes ezek nélkül is megvan.
Mivel már régebben vetődött fel benned a kérdés, ezért ez a kis csúszás talán még belefér. :B

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#4349) Bikerider


Bikerider
aktív tag

Helló!
Leírom a ujgép adataimat először is:
Ep35DS3R,E2160-Samsung F1 750Gb-os winyo, SB Audigy Se hangkártya, Fsb Epsilon 700W-os táp, 9600Gt 512 MSI OC,4x1Gb RAM,Aerocool Extrem Engin 3T és jól szellőzik.
Következő a problémám, hogy olyat csinál, hogy eltelik egy bizonyos idő és elkezd akadni a játék, de nagyon csúnyán és hirtelen feljön egy fekete képernyő és azzal a hibaüzenettel, hogy a program szabálytaslan műveletet hajtott végre és ezért leáll és ebben az üzenetben egy szép vendor kód és egy csomó szám. És a proci nincs húzva. Meg azt vettem észre, hogy volt mikor 6órán keresztül töltötte a totalcmd-t és még a powerdvd-nél is ezt írja 2 óra filmnézés után. Még a régi játékok is akadnak mint az underground 2 és a fear. Mi lehet a baj, légyszi segítsetek. Minden alkatrész teljesen új és voltak is cserélve. A régi gépem adatai:
P5LD2SE, Proci ugyanaz de ki lett próbálva másik procival is és ugyanezt írta ki,ATI 1950PRO 2Gb ram, 450WD winyo, hangkártya is kilett cserélve, mert megrozsdásodtak az érintkezők, 450W stabiliti power, RaidMax Ninja ház
És két három játékban búgós hangok vannak, de az alaplapival nem. pl a Gears of Warban akkor akad amikor feljön a szöveg.
Ki lett próbálva alaplapi hangkártyával is, de ugyanúgy csinálta a problémát.
[link]
[link]
Nalam az osszes jateknal ezt csinalja a Diablo jaszhatatlanul akad.9600gt utan beletettem egy Sapphire dual slot hd4850-at es 5 jateknal elment a hang.A linket E2000 proci forumon tudodjatok megnezni,ez a hiba uzeet.Az Oprendszer mar szamtalanszor volt uj.
A tapom Fsp 700 epsilon 80+ ciripel pedig 2,5-honapos

(#4350) Hequila válasza demagóg (#4348) üzenetére


Hequila
őstag

:R
Erre voltam kíváncsi. Van egy bótos ismerősöm, az esküszik erre a ketyerére, hiába mondom neki, hogy terhelni kellene egy kicsit ahhoz, hogy reálisabb képet adjon a dolog.
Viszont az ő kütyüjén van egy olyan érték is, ami a táp valamelyik paraméterére utal, 200-ig jó az érték, alatta rossz. Van ötleted, hogy ez mi lehet? Hozzáteszem, nem láttam a szerkezetet, így fogalmam nincs mi lehet.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.