Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#811) xstyle válasza Parci (#796) üzenetére


xstyle
tag

Én kérek elnézést, mivel érzésre nekem ugyan olyan babaoldalas, mint volt.

Akkor úgy kellett volna leírjam, hogy aki az oldal kinézetét értelmezi és próbálja a funkcióhoz igazítani az nem csinálja ezt jól , elnézést a véleményért, ez nem ilyen oldalhoz való design.

Szerintem meg kellene egy olyan oldalt ahol tényleg el akarnak adni valamit, hogy merre irányul a designja.

Edigital pl (napokban cserélték le) bal oldala funkcionálisabb lett (régi hw apró) középrészét elcseszték, mert egybe folyik,de csilli villi...

Árukereso-t ajánlanám, vagy ipont-bár ez utóbbi is kicsit túl van okosítva működési szempontból.

Viszont azt meg kell kérdezzem ,hogy miért nincs olyan lehetőség, ahova kértétek volna a usereket, hogy küldjenek ötleteket az oldal kinézetével kapcsolatban,de lehet csak én nem tudok erről akkor elnézést ?

pl linkelnék egy oldalt és megmutatnám, hogy azon az oldalon az miért, jó, vagy képet, amin megrajzolnám, így kialakult volna elvileg a köz számára kellemes hasáb szám és elrendezés, szín formátum is kb.

Van arra remény, hogy a design elemen tudok változtatni , szín, elrendezés, ha hozzáfogok rajzolgatni, vagy hozzá se kezdjek ? Sajnos nincs időm arra, hogy felesleges időt pazaroljak, ha nincs értelme, mert ragaszkodtok ehhez.

Nem is zavarok tovább.

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.