Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#808) hito válasza olbaidhun (#789) üzenetére


hito
nagyúr

Tehát nem nyilváníthatok véleményt, mert nem vagyok benne a top100 kereskedőben és "csak" 41 pozitív értékelésem van? Nem beszélj már butaságokat kérlek. Itt bárki nyilváníthat véleményt az új oldallal kapcsolatban, még az 1 napos újoncok is, és ez így van jól. De megnyugtatásodra közlöm, hogy annak a számnak amit ott látsz kb. a 10x-esét bonyolítottam már le, csak nem kuncsorgok pirosért. Sőt, utálom ha adnak, mert akkor viszonozni kell és ahhoz lusta vagyok (de mindig megteszem) :D Bár tudom, ez nem jó, mert a mi érdekünk az üzlet utáni értékelés.

Istenem, de jó lenne majd egy év múlva az orrotok alá dörgölni az itt leírt véleményeteket. :(

Na, kitartás mindenkinek, én tényleg nem szeretnék nagyon belemerülni ebbe a vitába, semmi értelme, jópár napig úgyis puskaporos lesz a levegő, ilyen hangulatban meg nem érdemes vitát folytatni, csak az indulat szól a legtöbbekből.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.