Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) axlfsi válasza arnikusz (#18448) üzenetére


axlfsi
veterán

Hol talaltad? Ha nem a redditen vagy Ubi forumon, lehet be kellene linkelni a csovesbanat fejlesztoknek (habar nyilvanvaloan semmit nem fog erni, ...)

UI.: mondjuk, a tortenet 03.01-n kerult rogzitesre, de nem igazan hinnem, hogy azota ez sokat valtozott.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#18452) Bird válasza Alvin_ti4200 (#18441) üzenetére


Bird
addikt

Full random, bárhol eshet, ahol target loot van ott nagyobb eséllyel. :U

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18453) BT86 válasza arnikusz (#18447) üzenetére


BT86
tag

A 25 itemet hol lehet megtalálni? Vak vagyok, vagy csak valami teljesítéséhez van kötve? :DDD

(#18454) #75376384 válasza BT86 (#18453) üzenetére


#75376384
törölt tag

belepsz vmelyik karakterrel es beszorja a nalad levo cuccok koze. sokat ne varj tole, ami a minoseget illeti.

(#18455) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nem tudom, hogy csak nálam, vagy nálunk, de a DARPA küldetés bugol Heroicon.
2 helyen is:
Az első talán annyira "nem vészes", azon a részen, amikor lerobbantják az erőmű alatt a talajt, és ott ahogy bemegyünk, jobb oldalt fent elől van egy ajtó, - mivel teljesen különbözőek a pocketek, és függ attól is, hogy ki hova áll,- de jön ki jó pár csapat mob onnan, és ha lőjük őket, akkor egy healer mindig beragad az ajtón belül, és jó esetben még egy ládát is lerak. Ezt mondjuk lehet orvosolni, mivel Oxidizer-el lehet (nélha) sebezni, ha szerencsétek van a ládát olyan helyre rakta, amit el lehet érni a chem launcher hatósugarával, illetve a mob az össze vissza szaladgál, de néha beakad olyan helyre, ahol lehet sebezni, és ha lemegy a páncélja, akkor minő meglepetés, de kijön az ajtón :C

A másik az sokkal szívatósabb, mert egyszerűen heroicon NINCS benne checkpont. Azaz ha megfekszel a végén, akkor szépen kirak az elejére, és lehet előlről kezdeni.
Ez mondjuk onnantól kezdve szívatópálya, hogy ha valaki sorba megy a küldetéseken, akkor ez az utolsó, és Heroicon jelenleg nagyon nem könnyű, ezen elvileg nerfelnek a következő patchben, de hogy javítják-e magát a bugot, a másik 1000 mellett, azt nem tudom.

Mondjuk teljesen jellemzi a játékot, hogy a bugot egy véletlen buggal sikerült megoldani, az egyik csapattársnál elment az áram, kidobtuk a csapatból, és én visszamentem a saját sessionömbe, nekiindultunk ketten, és a felénél vettük észre, hogy NORMAL a nehézség, de csak kiírásban, mert a mobok Heroic nehézségűek voltak, viszont a végén már volt checkpoint a bossfightnál, így meg is lett :)
A küldetés végén persze a világ Heroicon volt. :U

Ha valaki nem akar nagyot szívni ezzel, akkor érdemes Challange-ben végigtolni a manhunt-ot.

;) - The Power of the Light Side

(#18456) #75376384 válasza Anonymus23 (#18455) üzenetére


#75376384
törölt tag

ketten is annyire szar volt? vagy ott valamivel azert egyszerubb lett a vege?

(#18457) arnikusz válasza Anonymus23 (#18455) üzenetére


arnikusz
veterán

Pentagon is bugos, tegnap 3 szorra engedett tovább már az elején a forced open ajtó.
Darpánál szintén zenész ott is hagytam, majd ma challengen úgyse ad jó lootot.
Viewpoint museumnál heroiccal indultam, majd csatlakoztak és látom normal, viszont a végén a Heroic XP-t adta.
Ma viszont bemegyek DZ-be, hátha ad maszkot tudom nem targeted loot de ki tudja.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18458) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Mai Diamondback (Kenly College)

Z Fold 4

(#18459) Anonymus23 válasza #75376384 (#18456) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mindig más volt a pocketben, volt olyan, hogy ahol előtte 3 piros mob jött ott 4 lila kutya :DDD
Rendesen össze van ez hangolva :U (2 fős pocketekről van szó)
3-ra lett meg így is, hogy már tudtuk, hogy van checkpoint.
Ha valaki csinálja Heroicon:
Ugye a boss-t minimum 2x kell lenullázni, először fenn az állványon, utána meg lent véglegesen.
Amikor fenn van még az állványon, akkor meghatározott mennyiségű mob jön, ha az mind le van lőve, akkor már csak a boss van fenn, így az első szakaszban érdemes kilőni az addokat, majd a bosst, de a második szakaszban meg ki kell a boss-t alfázni, mert úgy tűnt, hogy addig jönnek az addok, amíg a boss él.

;) - The Power of the Light Side

(#18460) BT86 válasza #75376384 (#18454) üzenetére


BT86
tag

Köszi! Úgy tűnt az előző esti termés volt az inventoryban, de lehet akkor kipakoltam a végén és hasonlóan "jó" minőségű itemek jöttek helyettük.

(#18461) dvd24 válasza Anonymus23 (#18455) üzenetére


dvd24
senior tag

:W

(#18462) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Megvettem a játékot már level 7-es vagyok de 6 órányi játék után sem igazán értek sok mindent.
Pl. nem enged craftolni vagy csak egy-két dolgot. Azt írta, hogy lehet a padot fejleszteni de azt sem tudom...
Aztán 6 óra játék alatt egyszer sem haltam meg de én sehol sem találok nehézségi beállításokat. Jelenleg így elég könnyű a játék kellene egy kicsit több kihívás...
Ezt az egész multit nem értem. Néha látom, hogy hív segítséget egy ügynök de ha megnyitom a térképet semmit sem látok. Aztán olvastam, hogy vannak csoportok frakciók miegymás. Én ilyeneket nem látok/találok. Ezek hol vannak, mire jók stb.

Így elsőre ennyi. Egyébként nagyon tetszik a játék és nagyon élvezem csak ha már megvettem szeretném kihasználni minél több részét.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18463) Hublot


Hublot
senior tag

:DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#18464) arnikusz válasza adamssss (#18462) üzenetére


arnikusz
veterán

Összefoglalót javallot áttekinteni. Craftolni feleleges 30 szint alatt és Tier 5 előtt, de utána sem most már. Ami esik folyamatosan a magasabb öltözz és fejlődj.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18465) Gubu0101 válasza #75376384 (#18454) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én is visszakaptam ugyan azokat a nevesített fegyvereket,amiket betörtem,így megint betörtem mind :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#18466) #75376384 válasza adamssss (#18462) üzenetére


#75376384
törölt tag

az endgame elereseig csak jatsz es tanuld meg a játékot. a lvl6 az semmi. az valahol az első max második küldetés után van. meg kb csak hyena frakció jöhetett szembe, lassan jon a true sons is, majd a többi.

a "nem nehez" dologra majd visszatérünk, ha eljutottal addig, hogy feltedd a világ nehézséget heroic szintre. :D

[ Szerkesztve ]

(#18467) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Új kedvenc :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#18468) sith7 válasza Gubu0101 (#18467) üzenetére


sith7
nagyúr

finom :K

(#18469) Alvin_ti4200 válasza T0rnad0 (#18458) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hogyé' adod? :))

(#18470) adamssss válasza #75376384 (#18466) üzenetére


adamssss
veterán

De az hol lehet? Mmint hol lehet allitani a nehezseget? :)
de koszi a tippet. mondjuk kivancsi vagyok hogy ez milyen jatek ha akkor kezdodik amikor vege van :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18471) soo277 válasza adamssss (#18470) üzenetére


soo277
őstag

Majd ha endgame kész, el érted 40es szintet, választhatod nehézséget;)

BT: wersoo#21211

(#18472) Lefty


Lefty
addikt

Most kezdtem vagy kezdek el ujra aktivan jatszani. Most az van, hogy a gear score az total megszunt, van level 40 aztan jonapot? Illetve par cuccon neha van 1db talent. Kicsit mintha egyszerubb lenne, amit most igy elsore nem banok. Viszont annyira fossa a cuccokat, hogy pikkpakk betelik mindig az inventory...

(#18473) Synaptic


Synaptic
senior tag

A TFR klánból van irtt valaki ? 3. napja dekkolok a várószobában belépési szándékkal , de még nem nyitott rám senki :DD

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#18474) adamssss válasza soo277 (#18471) üzenetére


adamssss
veterán

Ja ok. Akkor jatszom becsulettel es hallgatok.
viszont a szint az nem max 30? Van valami kiegiszto es nem csak azzal lehet elerni a 40-es szintet?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18475) TommyS_27 válasza Synaptic (#18473) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Szia! Gyere fel most fent vagyok!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#18476) Synaptic válasza TommyS_27 (#18475) üzenetére


Synaptic
senior tag

Sul4co az ign em. Nem tudom mikor leszek , éppen mesét olvasok a kölköknek :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#18477) alibiman


alibiman
aktív tag

Elértem a 40-es szintet, de nem igazán értem, hogy mi történik. Hova lesznek az XP-k? A bal oldalon továbbra is a 40-es szintet írja ki, oszt annyi.

(#18478) mg1992mg válasza alibiman (#18477) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Végezz a New York-os sztori vonallal, utána fog az SHD szint aktiválódni, oda fog majd az XP csorogni, addig, amit szerzel, megy a feleslegbe.

(#18479) TommyS_27 válasza Synaptic (#18476) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Írtam dc-n! :K

https://www.twitch.tv/ltommys

(#18480) arnikusz


arnikusz
veterán

State of the game buffolják az AR-t a health dameget növelik.
A Hollow maszkhoz, a Contractor glovehoz, az Overlord térdvédőthöz hozzányúlnak nerfelik, hogy használjanak mást is. A Focus talent nem működik. 2 szettet használok és nesze neked.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18481) alibiman válasza mg1992mg (#18478) üzenetére


alibiman
aktív tag

Ah, értem, köszi!

(#18482) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Tegnap esett egy Chameleon Hard JTC-n (a Season Manhuntot csinálom), de én nem látom, hogy ez mitől lenne olyan nagy szám ahhoz képest, amim van. Kábé 100 lőszert el kell puffogtatni vele, ha jól célzol, hogy igazán ütős lehessen, de az alap sebzése meg még középszerű se, accuracy meg tragédia.



(#18483) FireKeeper válasza Alvin_ti4200 (#18482) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

chameleon szerintem azóta felejtős hogy kijött, állatul néz ki az kétségtelen, de vannak nála jobb AR-ek. próbáld meg a FAMASt, a custom p416-t vagy a honey badgert. jah de persze ennél jobb rollokkal azért.

#18480: azért valljuk be elég nevetséges volt hogy szinte kivétel nélkül mindenki azt a három cuccot vitte. az mondjuk más kérdés hogy nem azért mert annyira jók hanem mert minden más szar :D
M1A nerfet is várom, k.rva unalmas hogy mindenki azt viszi. a többi rifle, főleg a gyengébb szekció (LWM4, LVOA, Urban MDR) igazán kaphatna egy kis buffot mert fasorban sincsenek az M1A-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#18484) soo277 válasza FireKeeper (#18483) üzenetére


soo277
őstag

De jól irtad :K ne az M1a kapjon nerfet,hanem buffolják a többit

BT: wersoo#21211

(#18485) arnikusz válasza FireKeeper (#18483) üzenetére


arnikusz
veterán

Akkor visszamegyek Acesre, ha meglesz a Nemesis- 20 milliót sebez fejre ott lesz az SVD megint és kész.
A Yaahal hollow maszk ami DZ only és 21% health damaget ad a nyomorult youtuberek miatt nerfelik, holott kérdezném kinek van, ill. egy egész hétvégét tötltöttem a farmolásával, de egyse esett.
Főként solo játékosként heroic szinten ezek nagy segítséget jelentettek Sniper specialitásban perfekt focus mellénnyel.
Megint az van, hogy nem játszanak a játékukkal és valamelyik kitalált valami hüleséget és nesze bumm balta nerf.
Megjegyzem a 2 csövű exo fegyver is várhatóan rifle lesz a Raid 2-vel, arra kíváncsi vagyok mennyire lesz túlbuffolva?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18486) i@lex válasza arnikusz (#18480) üzenetére


i@lex
őstag

A health damage-nél nem tudom van-e haszontalanabb cucc a játékban jelenleg...
Az armorjuk bomlik nehezen a moboknak, ahogy az lent van olvadnak, mint a hó.

A három említett cuccból én csak a foxot használom az armor damage miatt, a többi gatya. Contractor glove: Rifle mellett pazarlásnak érzem eldobni a cseszka 15% chd-jét. Hollow: health damage...

Jelenleg 52% chc mellett, 180% chd van, és az shd órából még kihúzható 8% chc, és 17% chd.

Úgyhogy részemről jöhet a nerf. :)

[ Szerkesztve ]

(#18487) i@lex válasza i@lex (#18486) üzenetére


i@lex
őstag

* grupo sombra

(#18488) arnikusz válasza i@lex (#18486) üzenetére


arnikusz
veterán

A mobokat nerfeliK, az AR-nél érdekes módon a health damaget növelik akkor ebből számomra az következne, hogy a health damage hasznos.
Egyébként már összeraktam fejben az új Sniper szettet az 1/3-a megvan a többit beszerzem hétvégén, mert a patch jövő hét kedden landol.
Illetve egy status effektes buildet is összerakok acosta zsák, 3 china light, 1 hana, 1 golan, az elemeken status effect mindegyiken 10% ill skill haste, a specializáció Gunner a pulse miatt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18489) Lifer092 válasza arnikusz (#18480) üzenetére


Lifer092
senior tag

Overlord térdvédő esetében tudható hogy milyen jellegű nerfet kap?

(#18490) FireKeeper válasza i@lex (#18486) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

valamit keversz, a fox's prayer dmg to target out of covert ad. amúgy a damage to armor amit a contractors glove ad, sokkal erősebb bónusz mint cseszsett 15% CHD, akkor is ha nem lmg-t használsz. pláne hogy ilyen sok CHD-ed van alapból, az a +15 már lófing, cserébe eldobsz egy csomó alap sebzést.

#18489: gondolom leviszik +10% (vagy még kevesebb) dmg to target out of coverre.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#18491) i@lex válasza FireKeeper (#18490) üzenetére


i@lex
őstag

Igen dmg out of cover, sorry.

A koszos 15% chd nekem nagyobb számokat produkált, mint a contractor glove bónusza, így amellett maradtam.

(#18492) Lifer092


Lifer092
senior tag

Amúgy mondom én hogy a végén annyit nerfelik az M1A-t hogy egy használhatatlan fos lesz. Szokásos felállás ha valami jó akkor baltát neki, ahelyett hogy a többi Rifle-vel kezdenének valamit. Ők maguk tesznek cuccokat "must have" kategóriába, akkor mit kell csodálkozni ha mindenki azt hozza. Amúgy M1A a múltkori nerfel már PvP-ben jóval kevesebbet sebez, azóta nem találkoztam 1-2 shot szettes játékosokkal. Nem azt mondom hogy nem k. erős még mindig PvP-ben is ha jól össze van rakva a szett, de ettől függetlenül más szett is bőven élhető ha valaki nem szeret pattogtatni. Mondjuk annyira nem a világvége ha visszább vesznek a DMG to target out of cover -ből de azért azt se felejtsük el hogy M1A-hoz sem "könnyű" egy olyan szettet építeni ami valóban erőssé teszi a fegyvert, DMG to target önmagában ehhez "lópikula" hogy nagyot lőjön.

Átgondolatlan statokkal szórnak ki dolgokat, amikre később rájönnek hogy hű hát ez nagyon OP, csesszük má' szét. :N

(#18493) -=Jam=- válasza i@lex (#18491) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De a CHD csak akkor jön, amikor critet lősz, azt ne felejtsd ki a képletből. Ha 60% a chc, akkor a 15% CHD 9%-nak felel meg lövésenként átlagban. Arról nem is beszélve, hogy a damage to armor az multiplikatív szorzó. Úgyhogy el kell keserítselek, de a contractor's gloves a best in the slot item a DPS buildhez.

(#18494) i@lex válasza -=Jam=- (#18493) üzenetére


i@lex
őstag

Mindet és mindenkit értek, de én a számokat figyeltem, az a chd-nél nagyobb volt, nem is kevéssel, az maradt. Long story short. :)

“Ha 60% a chc, akkor a 15% CHD 9%-nak felel meg”

Ezt nem tudom értelmezni.

[ Szerkesztve ]

(#18495) -=Jam=- válasza i@lex (#18494) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Persze, hogy nagyobb volt, amikor critet lőttél, de attól még a DPS-ed kevesebb lesz, de Te tudod.

Egy egyszerű példa vegyünk 10 golyót, és mondjuk 100 alap damage-et.

60% chc + 15% chd = 6*115 + 4*100 = 1090
11% DTA = 10*111 = 1110

És itt még nincs is belevéve, hogy multiplikatív szorzó a többi damage-hez képest, mint head shot, chd, damage to out of cover...

Talán ha tovább olvasnád a mondatot megértenéd...

[ Szerkesztve ]

(#18496) i@lex válasza -=Jam=- (#18495) üzenetére


i@lex
őstag

Véletlenül sem akarlak megbántani, ezért rád hagyom inkább. :)

De ezt engedelmeddel aláírásként lopom.

“Ha 60% a chc, akkor a 15% CHD 9%-nak felel meg”

[ Szerkesztve ]

(#18497) arnikusz válasza -=Jam=- (#18495) üzenetére


arnikusz
veterán

Ezt a sok matek káronkodást. :D
Menni kell oszt lönni. :DDD
De nem mert cover shooter a game. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18498) Gigant20


Gigant20
tag

Lehet ,hogy kellene másra is rakniuk DMG to armor-t és DMG to target out of covert és akkor használnák az emberek azt is! :K

Amíg vannak ilyen OP értékek egyes itemeken addig ne csodálkozzanak ,hogy mindenki abba szaladgál, persze rögtön nerf a megoldás. Talán a többi szar kéne buffolni és nem rögtön a nerfhez nyúlni.

A krafting is nevetséges, fegyvereken kívül értelmetlen bármit is legyártani. Kinyírták a RAID only buildeket is ezzel. Persze most az a megoldás, hogy kiveszik a RAID only státuszt. Grat megint. Ezzel minden rendben, most már lehet majd farmolni. :W

Arról, hogy a loot (RNG) kevesebb lesz de jobb lesz (igéret) már nem is beszélve. Tegnap egy Heroic Zöld küldin 2 db Zöld itemet kaptam összesen, az is Hard Wired volt amit lehet kraftolni és kb. mindegy mi van rajta mert 1 atributumos! :W :W

[ Szerkesztve ]

uplay: jul3s4ty_HUN

(#18499) -=Jam=- válasza i@lex (#18496) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ja, hogy nem megy a matek, akkor bocsánatot kérek :D

Te szerencsétlen ostoba olvasd már tovább a mondatot, és próbáld meg értelmezni...
Leírom utoljára, hátha felfogod... Nem minden lövésedre számolódik rá a CHD, csak amikor critet lősz. Na most ha 60%-ban lősz critet, akkor az LÖVÉSENKÉNT 9%-os plusz sebzést jelent.

[ Szerkesztve ]

(#18500) i@lex válasza -=Jam=- (#18499) üzenetére


i@lex
őstag

Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.