Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) GoSleep válasza i@lex (#18496) üzenetére


GoSleep
kezdő

Te amugy tenyleg ennyire hulye vagy?vagy direkt csinalod?olvasd mar el mit írt!ennel szajbaragosabban lehetetlen mar leirni...

[ Szerkesztve ]

(#18502) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Erről ez a klasszikus jutott eszembe:

Hülyével vitatkozni, olyan mint egy galambbal sakkozni: ledönti a bábukat, rászarik a táblára, aztán boldogan ugrál, hogy ő nyert.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#18503) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

muszáj amúgy egymást pocskondiázni? komolyan mint az oviban :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#18504) GoSleep válasza TommyS_27 (#18502) üzenetére


GoSleep
kezdő

:D :D :D Ez jo :DD

(#18505) -=Jam=- válasza TommyS_27 (#18502) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Na ezt nem hallottam még, de nagyon jó :C

(#18506) i@lex válasza FireKeeper (#18503) üzenetére


i@lex
őstag

Hát látod...

Témánál maradni luxus...

(#18507) -=Jam=- válasza i@lex (#18506) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hallod ember, te tényleg ennyire sötét vagy? Ki tért el a témától? Nézd már vissza, hogy én leírtam neked normálisan, hogy miért nincs igazad, és te kezdtél el okoskodni...

(#18508) i@lex válasza -=Jam=- (#18507) üzenetére


i@lex
őstag

Leirtad, kétségtelen, az már más téma, hogy marhaság.

De nyomjad csak.

(#18509) -=Jam=- válasza i@lex (#18508) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Várom a cáfolatod, mi benne a marhaság?

[ Szerkesztve ]

(#18510) stultus78


stultus78
tag

Hali!
Gondom van remélem ti tudtok segíteni.
Elvileg már lvl 30 ban kellene tevékenykednem, de elég régen az 515 ös szinten vagyok és fin..om sincs mit kéne csinálni. . .
A zoo küldi után nem a lvl 30 jön?
Feloldott egy caomó küldit. Mind megcsináltam, gyüjtögetem a spec pontokat 2 feloldva teljesen a 3. At hajtom. Egyszerüen nem tudok 515 fölé menni legalább 2 hete. Mit kellene tennem?
:F

(#18511) -=Jam=- válasza stultus78 (#18510) üzenetére


-=Jam=-
őstag

515 a max, az a lvl 30 után van már Tier 5-ben. Annál nem tudsz feljebb menni ha nincs meg a DLC.

(#18512) i@lex válasza -=Jam=- (#18509) üzenetére


i@lex
őstag

“60% chc + 15% chd = 6*115 + 4*100 = 1090
11% DTA = 10*111 = 1110”

Ott bukik a storyd, hogy a 60 chc nem azt jelenti, hogy 10-ből 6-szor jön a crit, ekkora chc-vel lehet az több is 10 lövésnél, már 7-nél nagyobb dmg-t osztasz ki. Egy 100+-os lmg-nél ez hatványozottan igaz.

(#18513) -=Jam=- válasza i@lex (#18512) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hosszútávon azt jelenti, hogy a lövéseid 60%-ban lesznek critek, és igen egy 10-es mint kicsi ennek a vizsgálatára, az csak a szemléltetésre volt példa. Olyan ez mint a pénzfeldobás, lehet, hogy egy 10-es szériában mind írás lesz, de lehet a következő 10 vagy 100 meg fej, az ÁTLAG a lényeg, hogy egyre jobban 50-50%-hoz fog közelíteni minél többször dobod fel azt az érmét.

[ Szerkesztve ]

(#18514) Kiscsőke


Kiscsőke
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#18515) Kiscsőke válasza -=Jam=- (#18513) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Fel fog menni a vérnyomásod, engedd el...

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#18516) stultus78


stultus78
tag

Egy csomó egzo fegyvert nem tudok feloldani.
A fegyóm dmg- je12e. Ez itt megált.( assault rifle) nem esik jobb.dlc nélkülennyit tud? :Y

(#18517) i@lex válasza Kiscsőke (#18515) üzenetére


i@lex
őstag

Menjél játszani szépen.

(#18518) velizare válasza i@lex (#18512) üzenetére


velizare
nagyúr

küldi végi összesítő alapján inkább kevesebb, mint több az a crit a 60%nál. mindezt úgy, hogy nem használom az exo sisakot.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18519) FireKeeper válasza stultus78 (#18516) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, de ne csak a számokat nézd, lvl30-on az NPC-k is a GS515 cuccokhoz vannak hangolva.

a probléma inkább csak az, hogy a játékos populáció elég minimális már lvl30-on, aki kicsit komolyabban veszi az mind behúzta a DLC-t.

kb mint a Div1, ahol a kora ellenére elég sokan nyomják még az endgame-et, de lvl1-29 között totál halott.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#18520) alibiman válasza -=Jam=- (#18495) üzenetére


alibiman
aktív tag

Bocsi, hogy belevau! Az a tapasztalatom, hogy ha a CHC 50% felett van, folyamatosan kritel. Egyfolytában narancssárga vagy vörös számok röpködnek a moboknál. Lehet, hogy a fejlesztésnél az volt a szándék, hogy pl. 52%-os CHC esetén összességében a lövések 52%-a legyen krites, azonban azt tapasztalom, hogy 50% fölött alig van nem krites találat. Most ez vagy bug, vagy szándékos. Én is azt látom, hogy ha sikerül a CHC-t 50 felett tartani, akkor - jelenleg - érdemes a nagy CHD-re gyúrni.

Aztán lehet, hogy rájönnek, és majd módosítják. :D

Egyébként az esély szó nem azt jelenti, hogy fixen azt az arányt hozza valami. Akkor nem esélynek hívják, hanem aránynak, azaz nem CHC hanem CHR. Amikor egy ilyen (esély) szabályt kell követni, elég könnyű hibázni a programozásnál, pontosabban nagyon nehéz életszagúra leprogramozni. Csináltam már párszor ilyeneket, azért mondom.

Ha viszont jól csinálták meg, akkor még az is elképzelhető, hogy a "szerencsés" játékosoknál sűrűn beesik a krit, a "pecheseknél" meg ritkán. Mint a lottó nyeremény, vagy a kártyalapok.

[ Szerkesztve ]

(#18521) stultus78 válasza FireKeeper (#18519) üzenetére


stultus78
tag

Értem. Akkor lehet hogy jön egy dlc. Tudom hogy a számok semmit nem jelentenek (dmg). pl. Csak láttam ahol ez a szám 200e. A sebzés nekem meg max 2-40e.
Ezzel a felszereléssel. Ezen még dolgozom. :R u

(#18522) -=Jam=- válasza alibiman (#18520) üzenetére


-=Jam=-
őstag

A vörös az pont nem crit, az csak sima fejes crit nélkül. De elég ha küldetés végén megnézed az összesítőt, hogy mennyi lövésed volt crit, még 60%-nál is általában 50-55% körül van.

Az esély az mindig hosszútávon értendő kifejezés, minél nagyobb mintát nézel annál jobban fog közelíteni az adott %-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#18523) alibiman válasza -=Jam=- (#18522) üzenetére


alibiman
aktív tag

Tudom, hogy a vörös fejlövés. Azért 3000 órát lenyomtam a DIV1-ben. :-)

Majd megnézem, amit írtál, mert az a pontos. Én most egyelőre azt írtam, amit láttam.

(#18524) Anonymus23 válasza velizare (#18518) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én a múltkor nézegettem és az akkori statoknak megfelelően ide is beírtam, hogy náléam olyan 50% körül alakul a valós CHD, és értékben pedig a teljes dmg-hez képest 60% a CHD.
Akkor én a konkrét WD-hez mértem, mert jó lett ovlna tudni, hogy mi ér többet 1-2% WD vagy 2-3% CHD, és így kb felezni lehet, persze a CHC lottó-t azt sohasem lehet tudni.
AR-el nekem nem úgy tűnik, hogy 10 lövésből csak 5 lenne CHD, sokkal többnek tűnik, persze lehet minden x-edik sebzést írja csak ki.

;) - The Power of the Light Side

(#18525) Kiscsőke válasza Anonymus23 (#18524) üzenetére


Kiscsőke
aktív tag

Azért azt is vegyük figyelembe, hogy a hitreg is a bányászbéka alsó fertálya alatt teljesít.

A remény hal meg utoljára! (meg a patkányok)

(#18526) dvd24 válasza arnikusz (#18480) üzenetére


dvd24
senior tag

Kiváncsi vagyok mennyire nerfelik az exo maszkot és fox's prayert. Lehet megéri majd átállni az új fajta sawyer kneepadre mert azt meg buffolják. A leírása alapján jó lesz a focus mellé.

(#18527) arnikusz


arnikusz
veterán

Feltett kérdés Ubi forumon:
Why is there still purple gears and weapons from caches on heroic missions???

Válasz:
Containers in the open world and in mission can drop purple loot quality, as the containers do not check the difficulty and are also more of a bonus. While we can look to make changes in the future for this, we don't want it to be the best way to farm loot by identifying which missions have the most containers.

The only containers that scale with difficulty are the big yellow ones you find accessing the supply room after clearing a Control Point (just the big one, not the others around). If you received purple drops from those big yellow containers, please share some screenshots/videos so that I can send those to the team for further investigation.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18528) Lifer092 válasza dvd24 (#18526) üzenetére


Lifer092
senior tag

Hát remélem nem cseszik szét teljesen..... :U :U

(#18529) Anonymus23 válasza dvd24 (#18526) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezek mindenre képesek :K

Én addig is gyűjtögetem a maxos -1 cuccokat, és majd látjuk mire jutunk velük.

;) - The Power of the Light Side

(#18530) arnikusz válasza dvd24 (#18526) üzenetére


arnikusz
veterán

Exo masz Coyote nerfről nem volt szó.
A nevesített Yaahal maszk nerfjéről beszéltek.
Anonymus pont tegnap esett egy maxos Providence térdvédő.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18531) dvd24 válasza arnikusz (#18530) üzenetére


dvd24
senior tag

Igaz, a maszkot benéztem, de a +30% dmg-es sawyer akkor is megér majd egy próbát.

(#18532) arnikusz válasza dvd24 (#18531) üzenetére


arnikusz
veterán

Először essen aztán meglátjuk, van maszk helyettesítőm AR Buildhez.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18533) soo277 válasza arnikusz (#18532) üzenetére


soo277
őstag

Mit használsz?
Amúgy dobhat valahol Nemesis t?

BT: wersoo#21211

(#18534) Anonymus23 válasza soo277 (#18533) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen.
Én 2x kaptam már Nemesist, az egyiket egy sima mob dobta Camp White Oak-on, de akkor ott a Sniper volt a targeted loot.
A másikat meg invaded American History boss dobta, és D&H volt a targeted loot, néztem is, hogy vajon mi piroslik ott. :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#18535) Nagus


Nagus
senior tag

Meglett az összes NY hunter maszk, az utolsónál a 4 hunterhez még 2 random rouge agent is becsatlakozott, mert ott szoktak random spawnolni. Kiszedtem a nem éppen fényes jutalmat is a 8 fehér kulccsal.

(#18536) Madoc


Madoc
veterán

Sunyiba nerfelgetnek itt.. Famas-om a kezdeti 105k sebzés után tegnap már csak 91k-t sebez. Ez a kijelzett ami a karakterlapon van, és ennyi pereg alapból a mobokból is. :((

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#18537) arnikusz válasza soo277 (#18533) üzenetére


arnikusz
veterán

Nemesis ahogy Anonymus írta.
A patch előtt volt egy jó Aces buildem, az kuka lett. Most a 2 használt build Gunner EB és M249, ill. Sniper- Baker Dozen és M249. Elkezdtem készülni kedd utánra és elsőként Összeraktam Airaldi maszk, Airaldi perfek focus mellény, Providence tok, Airaldi Vigilance zsák, Petrov contractor Glove, Overlord térdvédő, bement egy SVD a M249 mellé.
Maszkonál van egy maxos Petrov, egy Punch Drunk ami most 10% fejlővés sebzést ad, de keddtől 20%-lesz. Van természetesen Providence és Fenris jó statos maszkom is.
A hétvégén beszerzem az utolsó előtti darabot a Nemesisből ill. farmolom az SVD-t, valamint az Aces elemeket.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18538) Gubu0101 válasza Nagus (#18535) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mi volt benne? :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#18539) redXIII


redXIII
senior tag

Ez mekkora :DD :DDD
[link]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#18540) arnikusz


arnikusz
veterán

Tank Sniper build páncélvesztés és fekvés nélküli commendationokra.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18541) -=Jam=- válasza arnikusz (#18540) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Elmész a küldetés végére, hagysz egy mobot, ALT+F4, visszamész lelövöd és kész a commendations :) Ugyanez igaz a 4 fős fekvés nélkülire is.

(#18542) arnikusz válasza -=Jam=- (#18541) üzenetére


arnikusz
veterán

Szeretek megküzdeni a felvarróért amit soha nem használok. :D
Viszont a 4 fős fekvés nélküliben lehet jó lenne. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18543) Gubu0101 válasza arnikusz (#18542) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van sebzés is vagy csak páncél :DÍgy mennyi az M1A?

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#18544) arnikusz válasza Gubu0101 (#18543) üzenetére


arnikusz
veterán

345K, a szett csak az 5 New Yorki commendationra készült.
A Tombot csináltam meg és a végén látom esett egy piros odaérek és BTSU kesztyű mert ma ott az a targeted loot. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#18545) BT86


BT86
tag

Tényleg ennyire jól dobják a missionök az exot? A kommentek kicsit vegyesek.
[link]

(#18546) Bird válasza BT86 (#18545) üzenetére


Bird
addikt

Nagyon nem.... Ma terdvedos kuldiket csinaltam heroicon, challengen vegyesen. 26 shd szintet leptem, 0 exo lett estere a jutalom...

Ugy vettem eszre viszont, hogy hetvegenkent jobban adja az egzotikusakat.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18547) Gubu0101 válasza Bird (#18546) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem most jött 2 is egy mission,kesztyű meg ch box,kesztyű sárgától a közepe tájt a box meg a bosstól.Meg is lepődtem,ma este ez a 3 egzom...Invaded Air&Space heroicon :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#18548) Bird válasza Gubu0101 (#18547) üzenetére


Bird
addikt

Gz. :K

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18549) BT86


BT86
tag

Az ottani kommentek is ugyanilyen vegyesek voltak :DDD
Grat!

(#18550) Attila.85 válasza BT86 (#18549) üzenetére


Attila.85
csendes tag

Kedd szerda csütörtök reggelente első küldik

i5 9600k Corsair 16GB ASUS ROG STRIX 1070 SAMSUNG S10+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.