Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18901) Rellind


Rellind
senior tag

60-120gb SSD-t vennék! Ajánlatokat p.m -ben kérnék.
Köszönöm. :R

(#18902) justflash válasza D.Orion (#18895) üzenetére


justflash
tag

Szokásos problémamegoldó módszer a Telekomnál. :)

Csatornázás közben letépett ADSL bekötés:

-szerdán sikerült leszedni (bekötéskor mondtam a faszinak hogy alacsonyan lesz, húzzuk át a másik oszlopra, ha kell kifizetem a 3 méter plusz kábelt, válasz: máshol is így van, jóaz)
-szerda délután 2-kor bejelentettem, 24 órát ígértek
-csütörtökön 2-ig semmi, telefon 14:15kor: úton van a szerelő, fél 4-kor kövi telefon: ugyanaz, 5-kor:sajnos nem ért oda (tudom bzmg), ígéret a péntek 8 órára
-pénteken detto, este 6kor fogyasztóvédelem említésére új ígéret szombatra
-szombat reggel 9: szerelő megjelenik, pingvinezés:neki vonalbeázás (wtf) van a munkalapon, a bekötést nem tudja megcsinálni, az az alvállalkozó dolga, nyitnak egy új ticketet és hétfőn kijönnek (persze, 'nyád), megemlítettem neki hogy mintha lenne megfelelő eszköz és anyag a kocsijában ahhoz hogy megcsinálja: aztnemlehet, nem az ő dolga, mikor elkérem a főnöke számát (aki persze nem elérhető) megsértődik
-szombat 11óra: szerelő lelép, net nincs, kéne a melóhoz, ismerőstől szerzek anyagot, megcsinálom én (mázli, nem lett szálszakadt a kábel, csak össze kellett toldani), tudok dolgozni,
-következő hét szerda: megjelenik az alvállalkozó szerelője, megnézi a munkámat és közli hogy hát ez tökéletes (köszi, büszke vagyok hogy megcsinálhattam a munkádat és jó lett)

Ügyintézésre beadott panaszbejentés elbírálása: "Munkatársunk a szabályzásnak megfelelően járt el, a panasz nem jogos."

Ja, bekötni a rendelés után 17 órával jöttek. :)

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#18903) mdk01


mdk01
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#18904) Varoz


Varoz
őstag

Üdv. urak!

Igénytfelmérek. :D
Ha eladnám a Toshiba 2.5" 320GB HDD-met, venné valaki? :D
Kevés kilométerrel, garázsban tartott, nem dohányzó, hölgy tulajdonostól. :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18905) Napfénysüti válasza Varoz (#18904) üzenetére

Hölgy tulaj értékcsökkentő tényező. ;]

Més que un club!

(#18906) Varoz válasza Napfénysüti (#18905) üzenetére


Varoz
őstag

Gázos Punto? :U

:DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18907) MunezXBK válasza Varoz (#18904) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja. Firkálj rám lszi pü.-t, anyagi kár megjelöléssel! :D

(#18908) Napfénysüti válasza Varoz (#18906) üzenetére

Az már gáz most más a menő. :DDD

Més que un club!

(#18909) Tom5 válasza Varoz (#18904) üzenetére


Tom5
addikt

ár?

(#18910) Varoz válasza MunezXBK (#18907) üzenetére


Varoz
őstag

He? :DDD
Most akkor ezt úgy, hogy értsem is! :D


Tom5

6k?

Pár hónapos a cucc, 398 indulás/leállása volt összesen.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18911) ABE


ABE
őstag

Hali,

Tud valaki tuti helyet, ahol min. P2000-es caiszolópapírt lehet venni? Eddig sajna csak 1500-asat kaptam.

Előre is köszi,

(#18912) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok.
Szükségem lenne kölcsön egy bármilyen monitorra pár napra sörért,csokiért.... Egy gépet kellene feltelepitenem és tesztelni. Hozom-viszem. Részleteket megbeszéljük.
Köszönöm. :R

(#18913) tzimash


tzimash
őstag

Basszus... jöttünk haza az előbb, az Ybl utcában egy róka kószált, átment az úton és parkolón keresztül az Eszperantó tér felé ballagott.

(#18914) honda23 válasza tzimash (#18913) üzenetére


honda23
aktív tag

A móri úton pár éve is mászkáltak. Ott csaptam el majdnem egyet. Jönnek be kukák környékére.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#18915) juliabrilke válasza honda23 (#18914) üzenetére


juliabrilke
addikt

Eladó rókasál 40k. Rendeléstől számítva 1 héten belül szállítom. :C

(#18916) Andris837 válasza juliabrilke (#18915) üzenetére


Andris837
senior tag

:D

Közben meg simán nyertünk Pápán. Szép volt fiúk! :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#18917) juliabrilke válasza Andris837 (#18916) üzenetére


juliabrilke
addikt

A Vidi gyorsvonat nem áll meg minden állomáson és megállóhelyen. ;]

De még mindig azt mondom, hogy a külföldi kupára ennél erősebb teljesítmény kell.

(#18918) mtade válasza Rellind (#18912) üzenetére


mtade
aktív tag

Aktuális még? Egy 17"os lenne, lövöldei átvétel, holnap délelőtt ősz utca. Kábelt csak a dvi-t tudnék adni a tápos mellé...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18919) MunezXBK válasza Varoz (#18910) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Erre voltam kíváncsi. :D Eladtad már?

Tzimash: lehet, hogy aranysakál, nagyon kicsit különbözik a rókától.

(#18920) hzsolee válasza tzimash (#18913) üzenetére


hzsolee
őstag

Az este láttam a tévében, hogy frankón megjelentek a medvék meg a farkasok is kis hazánkban. Naa majd ha a mackók "burogattyák" a kukákat nem a szurkolók......

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#18921) Napfénysüti válasza hzsolee (#18920) üzenetére

Azokat a szurkolókat nyugodtan megburíthatják a medvék. :DDD

Més que un club!

(#18922) forras2 válasza hzsolee (#18920) üzenetére


forras2
őstag

Azt, hogy tegnap láttad a TV-ben, az azért van, mert már nincs más hír amivel foglalkozzanak. Szinte mindig is voltak farkasok meg medvék a hazánkban. Főként a szlovák és a román határ környékén. Kb 20 éve volt, amikor voltunk a Bakonyban (Tés környékén) vaddisznó hajtáson, és ott lőttek ki 1 farkast. Vagyis, fogalmazzunk úgy, hogy hamvas szürke színű német juhász kutyát :))

(#18923) tzimash válasza MunezXBK (#18919) üzenetére


tzimash
őstag

Felőlem lehetett az is :)
Képek alapján mégis azt mondom róka volt.

(#18924) Rellind válasza mtade (#18918) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszönöm. Már megoldva. :R :R :R

(#18925) Varoz válasza MunezXBK (#18919) üzenetére


Varoz
őstag

Még nem. Miért, érdekelne? :D

Más: Nem tudtok egy jó helyet ahol szépen le tudom mosni az alvázat is? Menne műszakira a verda és elég redvás az alja. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18926) gabyka


gabyka
aktív tag

Van eladó 4 db Axis 211 IP-kamerám. Ilyen. Használt, de próbagari és ajándék vadiúj tartókonzol jár mellé. 15k/db-ra gondoltam. Ha egyben megveszed ( :K ) 5k felárért adok 48V/1,46A téglatápot + tápelosztót és poe-feladókat...

(#18927) Varoz


Varoz
őstag

Nem jár valaki Pesten a napokban?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18928) hzsolee válasza forras2 (#18922) üzenetére


hzsolee
őstag

Bocsi, köszi a kiigazítást. Mi is a bakonyi erő szélén lakunk, de még nem láttam farkast.
(A második szomszéd, a Farkas Pista bácsi remélem nem számít...Ja és a vezetékneve, nem a nemi szervére utal) :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#18929) hzsolee válasza Varoz (#18904) üzenetére


hzsolee
őstag

Ha az előttem szólókat, mégsem érdekelné a vincsi, vevő lennék rá...Megy Pü-is

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#18930) zsotesz81 válasza Varoz (#18927) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én ma meg tegnap ott voltam, csak fórumot nem néztem :DD .
Btw, nem volt rossz a play IT, volt innen valaki?

[ Szerkesztve ]

(#18931) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Eladó socket 775-ös lapja van valakinek, ami kezeli 45nm-es processzorokat?

(#18932) Sub-S válasza juliabrilke (#18931) üzenetére


Sub-S
senior tag

Van egy eladó Gigabyte GA-EP31-DS3L (1.0), hálókari nem jó rajta.

(#18933) juliabrilke válasza Sub-S (#18932) üzenetére


juliabrilke
addikt

Milyen áron lenne? Esetleg csere is szóba jöhet?

Azt lehet tudni, hogy mi lett a hálókártyájával?

(#18934) Motaba78 válasza Varoz (#18927) üzenetére


Motaba78
őstag

A heten megyek elorelathatolag szerda vagy csut.

(#18935) Varoz válasza Motaba78 (#18934) üzenetére


Varoz
őstag

Oktogont meg tudod járni? :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18937) Sub-S válasza gyenge47 (#18936) üzenetére


Sub-S
senior tag

Csábító az ár. :)

(#18938) cellpeti


cellpeti
veterán

Érdekelne valakit esetleg egy kihúzható kanapé ágyneműtartóval? Megkímélt szép állapotban! Képet tudok küldeni privátban

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18939) Andris837 válasza cellpeti (#18938) üzenetére


Andris837
senior tag

Írtam pü-t.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#18940) gyenge47 válasza Sub-S (#18937) üzenetére


gyenge47
tag

Jah, akkor még nem néztem utána az áraknak :DDD

(#18941) mtade


mtade
aktív tag

Sziasztok! Eléggé off kérdésem lenne. Épületgépész lenne közöttünk? Társasházi fűtéssel kínlódok, közös képviselő vállat vonogat. Sejtem a gondot és megerősítés kellene. Thx.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18942) csaba77


csaba77
csendes tag

nincs valakinek ilyen átlakítója?

[ Szerkesztve ]

Csibe

(#18943) csaba77 válasza csaba77 (#18942) üzenetére


csaba77
csendes tag

már tárgytalan a dolog.

Csibe

(#18944) coqito


coqito
tag

Esetleg valakit érdekelne egy eladó akvárium?
(Hajlított sarkú 45 l-es aksi , ledes világítású, Eheim 2215 külső szűrő, citromsava CO2 generátor)

(#18945) gyenge47 válasza coqito (#18944) üzenetére


gyenge47
tag

Irányárat írsz?

(#18946) coqito válasza gyenge47 (#18945) üzenetére


coqito
tag

Hát ez nehéz kérdés, nem nagyon néztem utána hogy mi mennyi manapság.
Amennyiért vettem: aksi:9000 szűrő:9000 lámpa:14000 co2: 13000

Ez ügye 45 000 lenne de hát ennyiért úgysem kel el, ezért szerintem ilyen 35 körül lenne érdemleges talán.

(#18947) justflash válasza mtade (#18941) üzenetére


justflash
tag

Írj egy PÜ-t.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#18948) mtade válasza justflash (#18947) üzenetére


mtade
aktív tag

Thx, összedobok pár vázlatot, és írok.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18949) bacsis


bacsis
Közösségépítő

skaccok!
Asszonynak szombaton lesz a szülepetés napja, és elvinném vacsorázni fehérvárra...
NEm tudtok ajánlani valami jó helyet? lehetőleg ne legyenek elrugaszkodott árak, viszont ne egy Burgerking vagy Mcdonalds szintet képviseljen...
tehát a 67 étterem tök jó lenne... ha kb 75%-al csökkentenék az áraikat :U
Köszi a javaslatokat előre is :R

(#18950) mtade válasza bacsis (#18949) üzenetére


mtade
aktív tag

Én asszonyt a Kertészbe hordom, szerintem hangulatos is, és nem is drága. A másik ilyesmi hely a Kiskulacs.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.