Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18751) t1 válasza Komi28 (#18746) üzenetére


t1
addikt

Néha megy, de nincs semmi nagy eszeveszett akció :(

(#18752) Andris837


Andris837
senior tag

Nálam se jön be az edigital oldala...
Idén nem terveztem semmilyen elektronikai cikk vásárlását. Talán egy új monitorra ruháznék be, ha sikerülne eladnom a tabletemet. :B

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#18753) mtade


mtade
aktív tag

Költözött már valaki androidról windows phone-ra?
Androidon szépen el vannak rendezve a kontaktjaim, ezek működnének wp-n is?
A gmail mennyire működik wp-n?
Úgy egyébként jó a wp? Kellene egy telefon, ami nem android, böngésznék, telefonálnék, íméleznék...
Köszi!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18754) JanR válasza mtade (#18753) üzenetére


JanR
addikt

Egy az egyben le tudja szinkronizálni a kontaktokat a wphone is. Talán annyi, hogy a kategorizált telefonszámokat (elsődleges, munkahelyi, stb..) nem ugyan úgy kezeli. Itt úgy értem, hogy nálam az elsődlegesként beállított számokat nem szinkronizálta le, de minden mást igen (mivel a windows rendszerében nem "elsődleges"-ként van az elsődleges telefonszám :D). Remélem érthető volt.

szerk: gmail is teljesen jól használható, semmiben nem fogsz hiányt szenvedni. Én azért váltottam vissza androidra, mert azt szoktam meg, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#18755) mtade válasza JanR (#18754) üzenetére


mtade
aktív tag

Köszi!

Lumia 630 lenne az új delikvens, de nagyon hozzászoktam a droidhoz....Gmailt szeretem, gyakorlatilag sms helyett használom... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18756) rekop válasza mtade (#18753) üzenetére


rekop
senior tag

Ha jó telefon kell, ami nem android és a felsorolt feltételeknek megfelel: iphone. i4S olyan 40-50k körül mozog minden szempontból hibátlan. (tapasztalatból mondom)
Más: keresek WD 1TB 3.5"-os hdd-t. Keveset használt(nem baj ha új), 100/100-as érdekel csak, piaci ár alatt.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#18757) JanR válasza rekop (#18756) üzenetére


JanR
addikt

Meg tudnám cáfolni, maradjunk annyiban :)

Nem vitázni akarok, de úgy is mindenki a saját szájíze szerint vesz telefont. A legjobb lenne ha mind a kettőt kipróbálná. Személy szerint én a windows-t venném.

(#18758) Napfénysüti válasza rekop (#18756) üzenetére

Csak gondolom az használtan kerül annyiba.
630-at meg újonnan is vehet ennyiért. Faternak is Nokia 630-at vettünk első okostelefonnak nemrég és nagyon hamar megtetszett neki pedig ő előtte utálta ezeket. Teljesen jó amúgy a WP én már a 7-es óta ezt a rendszert használom.

siti :C

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18759) siti


siti
senior tag

egyszerűen döntsük el melyik jobb: aki be tud róla most lépni edigitalra és venni egy akciós tabletet, az a jó telefon :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#18760) riki


riki
senior tag

BestByte az szépen megy [link], az Edigital az halott.Majd azt mondják" támadás" érte őket.

(#18761) rekop válasza JanR (#18757) üzenetére


rekop
senior tag

Szinte éreztem, hogy jönnek majd az "okosok" és nem maradhat el a fikázás sem. :))
Nekem ilyen csempés telefonom(lumia 620) kb. egy hétig volt amíg nem érkezett meg az iphoneom, de egy static ip-t nem tudtam rajt beállítani.(biztos megcáfoltok, csak user error volt :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#18762) siti válasza rekop (#18761) üzenetére


siti
senior tag

átestünk az exkluzív mit tud és mit nem kategóriába. :))
fut rajta a csöcsös youtube videó meg lehet csetelni a haverokkal kategóriánál maradjunk. Ilyen alapon a legnagyobb bajom az iphonnal, hogy nem sony :D

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#18763) JanR válasza rekop (#18761) üzenetére


JanR
addikt

Na ácsi. Semmi okosság nem volt benne és semmi fikázás, annyit írtam mindössze, hogy meg tudnám cáfolni és azt is inkább a "minden szempontból hibátlan"-ra vonatkozott. Volt több almás telefonom is, tudom miről beszélek, de vitát nem fogok nyitni, mert teljesen felesleges. Részemről ennyiben ki is merült a téma - OFF -

(#18764) Tom5


Tom5
addikt

Link Ismét eladó.

(#18765) mtade


mtade
aktív tag

Céges telefonomat cserélik, lehet listából választani, nekem kb 5k lesz a befizetendő a 630nál.
530 ingyen lenne, de annak nincs gorillaüvege.
Alma Q drága lenne, elhiszem, hogy dúdol nekem elalvás előtt, és ha megrázom a készüléket, megrendeli azt a pizzát magától, amit épp kivánok, de erre nekem nincs szükségem.

Böngészek, levelezek, telefonálok, és gyakran kiesik a kantárosgatya zsebéből. Néha jó lenne youtube-ot nézni rajta, de enélkül is megvagyok többé-kevésbé...
Erre kell, a zöld robotot unom kicsit. S2re nem találok olyan romot, ami olyan érzés lenne, mintha kicserélnék a telefonomat.
Amihez ragaszkodom, az a google címjegyzékem, elég terjedelmes, nem akarnám megint rendezgetni...

Ennyi... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18766) Napfénysüti válasza mtade (#18765) üzenetére

Pedig már akartam javasolni hogy vegyél almát még ha hatszort annyiba kerül is. ;] :DDD

Més que un club!

(#18767) juliabrilke válasza mtade (#18765) üzenetére


juliabrilke
addikt

De ha egyszer egész nap gép előtt vagy, akkor miért fontos a net.
Persze a meztelen nénis videók kivétel, mást mondjál. :D

(#18768) mtade válasza juliabrilke (#18767) üzenetére


mtade
aktív tag

Mai webkettes generáció nem Pravdával jár a mellékhelységbe... :D

Egyébként bár ülnék egész nap a net előtt... :D

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18769) freemanone válasza mtade (#18768) üzenetére


freemanone
őstag

hidd el napi 8órában kötelezően netezni borzasztóan kimerítő és unalmas az első egy hónap után.... tapasztalatból mondom, annó (jópár éve) 6 hónapot ültem a transferen IBM-nél és ott konkrétan ez volt. Az utolsó 2 hónapban már nem is takargattam hogy online játékokkal tolom....

(#18770) Napfénysüti válasza freemanone (#18769) üzenetére

6 hónapig voltál transferen? :Y
Az kemény, az életemet eluntam volna ott annyi idő alatt. Nekem málom volt mert csak 2 hetet kellett ott dekkolnom.

Més que un club!

(#18771) kovsol válasza Napfénysüti (#18770) üzenetére


kovsol
titán

Engem már második nap bemutattak a csapatnak ahova felvettek.

May the Force be with you!

(#18772) run4fun


run4fun
tag

Akkor eddig viszem a pálmát a first day-emmel. :D

(#18773) freemanone válasza Napfénysüti (#18770) üzenetére


freemanone
őstag

Roszabb volt annál, mert volt ugyan csapatom, de új csapat volt, a site-on még nem létező akkoriban, ami 8 fővel indult friss felvételizőkként.
A lényeg az, hogy 2 hónap semmit tevés, 1 hónap intenzív classroom traning, 2hónap semmit tevés ismét, majd 1 hónap classroom ismét, amit 2 hónap semmittevés követett, majd 2 hónap kiutazás több részletben, meló átvétele az angoloktól ez idő alatt és bumm, nincs tovább angol csapat, egy képzett rookie osztagot kaptak, kereken 6 főt, amit előtte 6 fő 10+év tapasztalattal rendelkező expert vitt Portsmouth-ban.....!
A legrosszabb a hosszú semmittevés utáni hirtelen váltás, a pörgős oktatások és a melóba való belerázódás között, az borzasztó volt.
Túléltük és azóta egy nagy csapat lett belőle, de elég kemény volt, most decemberben lesz 8 éve! :D

Egészen addig amíg át nem vettük a melót transferhez tartoztunk, de egyéni csapatként. Utánna lettünk egy új 6 fős department. Ezért a 3*2 hónapért számolom 6 hónapnak a transfert, de valójában több volt és mégse....

[ Szerkesztve ]

(#18774) makro válasza Napfénysüti (#18770) üzenetére


makro
aktív tag

Nekem ~3 hét volt. 3 nap semmittevés után elkezdtem hisztizni, hogy kellene már valami munka... Így 2 hetet töltöttem az IT-soknál, mielőtt a csapatomhoz kerültem.

(#18775) kovsol válasza run4fun (#18772) üzenetére


kovsol
titán

Mostani helyemen 9:30-ra mentem reggel. Délben már az új TL-el ebédeztem együtt. A gépem már ott várt az asztalomon. Két nap volt mire megkaptam a fényképes badget. Természetesen egy rakat hozzáférésem előre meg volt kérve. Szóval hétfőn kezdtem, és végül csütörtökön már teljesen munkára kész voltam. Aznap meg is kaptam az első changemet is, had vegyem fel a ritmust.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18776) forras2


forras2
őstag

Van itt köztetek esetleg valaki, aki vodafone-nál dolgozik, vagy ért a vodafone-s nethez?
1 kis beállításban kéne segítség, de ezekkel a vodafone-s szőke nőkkel nem megyek semmire :o

(#18777) run4fun válasza kovsol (#18775) üzenetére


run4fun
tag

Hát akkor azt hiszem a Te csapatod a nyerő, nálunk azért van tötymörgés... :)

(#18778) Napfénysüti válasza run4fun (#18777) üzenetére

Ő már nem az IBM-nél nyomja, ez látszik is. ;]

#18779: Zsolti gondolom de azért csak jobb mint a kéknél nem?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18779) kovsol válasza Napfénysüti (#18778) üzenetére


kovsol
titán

Itt se megy mindig ilyen zökkenőmentesen azért.

May the Force be with you!

(#18780) freemanone válasza Tom5 (#18764) üzenetére


freemanone
őstag

btw, már nem! :D

(#18781) juliabrilke válasza forras2 (#18776) üzenetére


juliabrilke
addikt

Miben kellene egy kis segítség. Szerintem meg tudjuk oldani. :)

(#18782) forras2 válasza juliabrilke (#18781) üzenetére


forras2
őstag

Valamit a netemen kell beállítani, de a vodafone-s szőke csaj nem képes rá, hogy értelmesen elmondja.
A lényeg az az, hogy bármilyen kép fölé viszem az egeret, mindig azt írja ki, hogy "nyomja meg a shift+R gombot, a jobb képért"
1 csomó videót nem játszik le. Egyszer már csináltam ezt, de nem tudom már, hogy hol, és hogyan állítottam be.

(#18783) Tom5


Tom5
addikt

Miért van az, hogy chrome alatt szaggatnak a FullHD tartalmak youtube-on? IE alatt megy szépen. Flash a legfrissebb, már újra is tettem a böngészőt. Mi a toszom lehet? :W

(#18784) freemanone válasza Tom5 (#18783) üzenetére


freemanone
őstag

mért nem html5-öt használsz....? [link]

jut eszembe: chrome alatt html5-öt használ automatikusan, a flash használatát kényszeríteni kell.

Amúgy a szaggatás alatt darabot betöltést, avagy konkrét lejáttszási problémát értesz? közben a proci terhelés hogyan alakul?

[ Szerkesztve ]

(#18785) Tom5 válasza freemanone (#18784) üzenetére


Tom5
addikt

De Html5-ben megy. Tegnap lettem rá figyelmes, ha felteszem fullHD-be akkor akad. De ebben az esetben az egész youtube felület darál. Lassú. Cpu használat olyan 8-10%. IE- alatt minden jo és 1-2% a CPU használat. :F WTF. Flash kikapszolás sem oldotta meg a dolgot.

(#18786) Sub-S válasza forras2 (#18782) üzenetére


Sub-S
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy az APN-nél internet.vodafone.net helyett standardnet.vodafone.net-et adj meg.

(#18787) tzimash válasza Tom5 (#18783) üzenetére


tzimash
őstag

Próbáld meg kikapcsolni a hardveres gyorsítást.

(#18788) forras2 válasza Sub-S (#18786) üzenetére


forras2
őstag

Igen. Csak az APN-t hol találom, az itt a kérdés :)

(#18789) freemanone válasza forras2 (#18788) üzenetére


freemanone
őstag

[link] 6. oldal elvileg erről szól. Gondolom windows-ra kell.

[ Szerkesztve ]

(#18790) juliabrilke válasza forras2 (#18788) üzenetére


juliabrilke
addikt

A modem beállításánál lesz eszközkezelőben. De az is lehet,hogy más tárcsázó programot használsz.
MDMA mondjuk.(nem, nem a drogot :) )

(#18791) forras2 válasza freemanone (#18789) üzenetére


forras2
őstag

Ez nekem nem jó :N
Nálam az ilyen beállításokat a vodafonemobile.wifi oldalon kell beállítani.
Elmondta a csaj, hogy mit kell átírnom, de azt nem, hogy hol kell. Kb 20 perce beszéltünk, és addigra sem sikerült kiderítenie, hogy hol kell átírnom, így ott feladtam a harcot.

juliabrilke
Konkrétan se APN beállításokat, se MDMA beállítást nem találok.

[ Szerkesztve ]

(#18792) juliabrilke válasza forras2 (#18791) üzenetére


juliabrilke
addikt

MDMA egy program: link

Ott meg tudod adni benne a már leírt apn-eket.

(#18793) Sub-S válasza forras2 (#18791) üzenetére


Sub-S
senior tag

[link]

'vodafonemobile.wifi apn' első találata. :)

[ Szerkesztve ]

(#18794) forras2 válasza forras2 (#18791) üzenetére


forras2
őstag

Nahm, sikerült megoldanom.
vodafonemobile.wifi --> bejelentkezel --> mobil széles sávú --> kapcsolat --> előfizetés típusát át kell állítanom egyedi beállításokra, és ott tudom átírni.
Köszi srácok a segítséget :R

(#18795) Viper26


Viper26
nagyúr

Valami nagy balhé van a József Attila utcában...vagy 6 rendőrautó, tűzoltók, mentő..embereket visznek bilincsben, és le van zárva az utca... :F :Y

iPhone 14 | FR955

(#18796) Andris837 válasza Viper26 (#18795) üzenetére


Andris837
senior tag

Fasza. Akkor hozzánk azért nem értek még ide a zsaruk ... :( már vagy egy órája bejelentettünk egy betörést...

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#18797) bim válasza Viper26 (#18795) üzenetére


bim
veterán

Nem ott van a rendőrkapitányság? :DDD

(#18798) Andris837 válasza bim (#18797) üzenetére


Andris837
senior tag

De.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#18799) cannibal válasza Viper26 (#18795) üzenetére


cannibal
senior tag

Akkor ez volt az a nagy szirénázás.

(#18800) Viper26


Viper26
nagyúr

Valami nagy gáz van... :U

iPhone 14 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.