Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18501) Komi28 válasza LamerGyuri (#18481) üzenetére


Komi28
senior tag

Végigpróbáltam az összes opciót, sajnos nem jött be egyik sem :( :D

(#18502) MunezXBK válasza Blaise (#18500) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Más nincs?

(#18503) chatran


chatran
őstag

Mi történt az Epox alaplapgyártóval? Jó régen láttam már Epox lapot.

(#18504) Delerium


Delerium
senior tag

Érdeklődnék, hogy a Magyar Vállalkozásfejlesztési Alapítvány valamelyik fehérvári projektjében nincs benne valaki?

"I fight for the Users"

(#18505) Komi28


Komi28
senior tag

Futóművet hol érdemes beállítatni? Mennyiért csinálják?

[ Szerkesztve ]

(#18506) Tom5 válasza Komi28 (#18505) üzenetére


Tom5
addikt

LamerGyuri-it kérdezd. Ő ""kultúrált emberhez"" méltóan szokott segíteni az ilyen kérdésekben. (nevéhez hűen - Láma) ;]

(#18507) MunezXBK válasza Komi28 (#18505) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Állatkórház után, balra. Valami Béla, 5k és profi.

(#18508) kem válasza madarasz92 (#18498) üzenetére


kem
addikt

nemsokara repulok haza landonbol. vigyek egyet?

Köszi!

(#18509) siti válasza Komi28 (#18505) üzenetére


siti
senior tag

gyümölcs utcában. gondolom más lesz az ára, ha a ferrarit viszed és nem a szuzukit :)

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#18510) sedo válasza siti (#18509) üzenetére


sedo
tag

bár ferrarival (sajnos) még nem próbáltam, de történetesen egy pár éves bömösre és egy igen régi swiftre ugyan annyi volt :D

5-6k között, ez lemaradt

[ Szerkesztve ]

(#18511) Komi28 válasza MunezXBK (#18507) üzenetére


Komi28
senior tag

A gumisnál van a futóműbeállító is? Arra gondoltál?

(#18512) honda23 válasza Komi28 (#18505) üzenetére


honda23
aktív tag

Vásártéri út, Tóth Béla, ha rossz a futóműved, egyből megmondja, mit kell először kicserélni, és utána állítja be. Bármilyen autót beállít. Sportautókat is akár.
Ez egyirányú utca kifelé a balatoni útra, széchenyi, majd homoksor végén jobbra állatkórház után és ott is vagy. Balatoniról ne hogy bekanyarodj, ott szoktak állni a zsaruk és büntetnek is azonnal.
Gumis is és autót is mosnak.

[ Szerkesztve ]

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#18513) gyenge47


gyenge47
tag

Van kedve valakinek tüntetni szép városunkban? Sejtem tudjuk mi ellen :)
Fórumtalálkozó úgyse mostanában volt :)

(#18514) D.Orion válasza gyenge47 (#18513) üzenetére


D.Orion
veterán

A sok tüntetőnek üzenem, hogy szavazni kellett volna elmenni. Annak több értelme lett volna, 2/3 esetén bármit megszavazhatnak.

(#18515) kem


kem
addikt

Olcso webcamja van valakinek elado?

Köszi!

(#18516) Viper26 válasza D.Orion (#18514) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem gondolod te sem komolyan...KIRE? :F

iPhone 14 | FR955

(#18517) Napfénysüti válasza Viper26 (#18516) üzenetére

Tök mindegy kire csak ne a narancsok kétharmadára, gondolom így értette a fórumtárs.

Més que un club!

(#18518) honda23 válasza Napfénysüti (#18517) üzenetére


honda23
aktív tag

Ennyi, sok ütődött magyar állampolgár...
Az a 1,5 milla ember miatt szív most a többi.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#18519) Timyyy


Timyyy
őstag

Kirándulni voltam BP-n, és hazafelé ezt sikerült fényképeznem Fehérváron:

(#18520) D.Orion válasza Napfénysüti (#18517) üzenetére


D.Orion
veterán

Jap, pontosan így. No, de nem politizálok. Valszeg a harmadjára már nem úsznám meg 24óra pihivel. :B

(#18521) justflash válasza gyenge47 (#18513) üzenetére


justflash
tag

Engem nem érint, kollégákkal megtettük az óvintézkedéseket, melóhelyen éles a seedszerver, van rajta szünetmentes is, Viktor bekaphatja. ;]

Mondjuk azóta a külső mailek fél napos csúszással jönnek be, de hát kit érdekel a vevői reklamáció. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#18522) makro válasza kem (#18515) üzenetére


makro
aktív tag

Van egy pár itthon, de nem mai darabok.
Mindjárt előkeresem őket, csak a megfelelő dobozt kell megtalálnom :D

(#18523) Varoz válasza Komi28 (#18505) üzenetére


Varoz
őstag

Mi is csinálunk a gokartpályán. 5k itt is. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#18524) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Valakinek van tapasztalata abban, hogy dual és quad-channel memóriák között sebességben, azonos órajelen mekkora valós különbség van programok használata során? (elsősorban nem Aida, Sandra memória sebesség tesztekre gondolok)

Főleg AMD oldalról érdekelne, de Intel tapasztalat is jöhet. :R

(#18525) madarasz92 válasza kem (#18508) üzenetére


madarasz92
őstag

Megoldottam köszi szépen:)

(#18526) hzsolee válasza D.Orion (#18514) üzenetére


hzsolee
őstag

Aha, csak szólok mi a helyzet mostanában....

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#18527) makro válasza kem (#18515) üzenetére


makro
aktív tag

Előkerültek :D

Labtec V-UAQ13: [link]

Trust WB-1400T: [link]

Genius Eye 310: [link]

500 ft/db

(#18528) JanR


JanR
addikt

Kingston microSD 32GB class4 mozgat valakit? Bontatlan, úgy kaptam, de nem kell.

(#18529) Tom5 válasza JanR (#18528) üzenetére


Tom5
addikt

ár?

(#18530) JanR válasza Tom5 (#18529) üzenetére


JanR
addikt

5 ropetta szerintem ideális lenne.

(#18531) kovsol válasza juliabrilke (#18524) üzenetére


kovsol
titán

van quad channelt tudó amd? Amúgy a mai prociknál már a single és a dual között is sok esetben alig van 5-10% külömbség a 3-4 csatornát támogató inteleknél meg szintetikus teszteken kívűl kb nulla haszna van. Pár speciális program használja csak ki. pl tömörítő programok

May the Force be with you!

(#18532) juliabrilke válasza kovsol (#18531) üzenetére


juliabrilke
addikt

Persze, hogy van! Nem véletlen kérdeztem. ;)

Igen, Intel oldalról találtam kimutatást, hogy 0-1% volt a különbség quad channel esetén.
Viszont eléggé eltér a 2 architektúra, így ezért lennék rá kíváncsi.
Persze nem vétel előtt akarnék rájönni, hogy csak speciális programok tudnak belőle profitálni. :)

Órajel eddig se volt nagyon döntő, hátha a quad channel többet gyorsít.

[ Szerkesztve ]

(#18533) Dare2Live válasza juliabrilke (#18532) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha 4csatornát tud akkor ugyis használja az ember nem kerül többe, ahol ez számít oda ugyis ram is kell.

ha meg elméleti a kérdés akkor kéne tudni milyen proci és mi fut rajta. Ha hajlamosak starvingra akkor igen, ha nem nem.

intelnél egy 4790K esetén teszteken már megjelenik, hogy éhezik. 4csatorna nincs ellenben van gyorsabb ram és meghálálja. Egy 4310nél meg gondolom nincs értelme húzni/drágább ramot rakni bele. Az 5xxxekbe meg nem véletlenül van 4csatorna ott biztos komoly starving lenne.
AMDnél nem tudom ott ha jól emlékszem az APU miatt lehet éhezés.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18534) juliabrilke válasza Dare2Live (#18533) üzenetére


juliabrilke
addikt

Egy elég egyedi Interlagos Opteron. Talán legjobban Opteron 6276-nak mondanám.

Ramokat hivatalosan 4 darabjával kell tenni a procihoz, DDR3 1333 és 1600Mhz-es modulokat támogat.
Most 1333Mhz, LV (1.35V) van mellette. Registered ECC, így az időzítések kicsi nagyobbak.

[ Szerkesztve ]

(#18535) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

1 vicces sztorit osztanék meg veletek!
Áprilisban vásároltam 1 vodafone-s mobilinternetet, amiben nappali adatforgalmam 12 GB és éjszakai adatforgalomnak van 100 GB, legalábbis amikor vásároltam, ezt mondták.
Éjjel elfogyott a NAPPALI adatforgalmam, éjfél után jóval. Felhívtam a vodafone-t most reggel. Mint kiderült, 1 éves hűségnyilatkozathoz nincs éjszakai adatforgalom, de azért nullázták nekem most a netemet, annak ellenére, hogy éjjel fogyott el az adatforgalmam. És nem 12 GB-t tudok most felhasználni, hanem 13312 MB-t.
Ha nincs éjszakai adatforgalmam, azaz a panaszom nem volt jogos, akkor miért nullázták az adatforgalmamat? :U

Illetve a szerződésemben tényleg nincs benne, hogy jár a 100 GB, de anno amikor vettem, azért 1 éves hűséggel vettem, mert jár a 100 GB így is, de most kiderült, hogy mégsem. Tehát írás nincs róla, csak az én szavam, hogy átvertek. Vagyis ahogy a csaj fogalmazott a telefonban, "félre tájékoztattak", és ez miatt írt 1 panaszt, amit ki fognak vizsgálni. De hát ez vicc, maga ellen nem fog dönteni a vodahoki.
Szerintetek, rám nézve, lesz ennek valami jó vége? :U

(#18536) juliabrilke válasza forras2 (#18535) üzenetére


juliabrilke
addikt

Csak lassítanak ilyenkor csiga sebességre, nem? Mármint ha eléred a korlátot.
2 éves hűségre átváltani nem opció esetleg? Akkor biztosan megkapod a +100GB éjszakai forgalmat. (remélhetőleg ;] )

(#18537) forras2 válasza juliabrilke (#18536) üzenetére


forras2
őstag

Nem! Csak a facebook megy ilyenkor semmi más. Minden más oldalnál bejön a vodafone-nak a honlapja, ahol azt írja, hogy elfogyott az adatforgalmam. Nem szeretném még 1 évre lekötni magam, így is csak ideiglenesen van/volt szükségem a netre, utolsó 3-4 hónapot csak muszájból fizetem majd ki :K

Jahm, és ami kimaradt, volt rá példa, amikor 1 éjszaka alatt közel 60 GB-t töltöttem le, mégsem fogyott el a nappali adatforgalmam :K

[ Szerkesztve ]

(#18538) mokujin2


mokujin2
csendes tag

Sziasztok!
Akad valakinél egy Sata kábel? Sata-s 2,5"-os vinyóhoz kellene, beleszeretném tenni a gépbe. Ugyan az a kábel kell hozzá mint a Sata III-hoz úgy hogy teljesen mindegy. Pár száz forintot adnék érte. Akinek van egy, az jelezze vagy írjon privátot! Előre is köszönöm.:))

!!! Visca el Barca, y Visca Catalunya !!!

(#18539) mtade válasza mokujin2 (#18538) üzenetére


mtade
aktív tag

Nemrég néztem, edigitalban 500ft körül van. ;)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#18540) Dare2Live válasza mokujin2 (#18538) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

eljösz érte adok

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18541) Napfénysüti

Nem tudom mennyi hangtechnikai szaki van itt de tudnátok ajánlani headsetet amin azért már zenét hallgatni is lehet?
Mondjuk olyan max 15-20k környékén. :R

Més que un club!

(#18542) kovsol válasza Napfénysüti (#18541) üzenetére


kovsol
titán

miért nem az erre szakosodott szakmai topicban kérdezed meg?

May the Force be with you!

(#18543) Napfénysüti válasza kovsol (#18542) üzenetére

Ez egy jó kérdés, de gondoltam hátha itt is ért hozzá valaki. :)

Més que un club!

(#18544) justflash válasza forras2 (#18537) üzenetére


justflash
tag

Ők b@szták el, csak nem szeretik bevallani. Ennyi. :)

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#18545) deicide válasza Napfénysüti (#18543) üzenetére


deicide
veterán

Én csak hifihez valamelyest, füleseknek nem voltam nagy barátja sosem. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#18546) juliabrilke válasza forras2 (#18537) üzenetére


juliabrilke
addikt

Egyébként meg. Jön az ingatlanos adós buli.
Ott majd a nem tetsző szolgáltatásokat szépen meg lehet szüntetni ASZF módosításra hivatkozva.
Az én mobilnetem hasonlóan fog járni.

(#18547) Napfénysüti válasza deicide (#18545) üzenetére

Melóba kellene igazából és itt jól jönne ha telefonáláskor is tudnám használni mert amit a cég ad headset az egy hulladék. :(

Més que un club!

(#18548) forras2 válasza justflash (#18544) üzenetére


forras2
őstag

Az a baj, hogy ez engem nem vigasztal, és a pénzemet sem kapom vissza, mert ebben az esetben inkább nemet mondtam volna, és mentem volna a pannonhoz :K

juliabrilke
És ez mit is jelent? :U

[ Szerkesztve ]

(#18549) A@ron


A@ron
tag

Vajon kis hazánkban is fogják valahol újra adni a mozikban a következő héten a Fűrészt, vagy az esélytelenek nyugalmával kéne föltennem ezt a kérdéstM

(#18550) juliabrilke válasza forras2 (#18548) üzenetére


juliabrilke
addikt

Módosítanak a szerződéseden. Te viszont nem fogadtad el, ezért ha jól emlékszem 15 napon belül megszüntetheted bünti megfizetése nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.