Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25130) ViZion válasza Akybron (#25129) üzenetére


ViZion
félisten

Nah én a teszkóbótban vettem DVD írót... Dettó nem tudták mi van, asszony volt jogosult, mire előkerítették a papírokat már mennie kellett, mondom én írok alá helyette. Hűűűha azt ne. Mondom akkor pénzt vissza, mert neki ment a busz, szal. csá. Egy órát vártunk ott, nem égő nektek? Akkor írjak.
...megvolt minden, őr is ott röhögött a közel 1,5 órás bénázáson, majd mikor számlával a kezemben indultam volna, akkor rám szólt: mutasd a blokkot, műszaki termék csak lepecsételt blokkal vihető ki.

A bő 1,5 óra bénázásuk, a hihetetlen balfék hozzáállásuk, az, hogy 5-en intézkedtek (azaz egymást kérdezgették és telefonáltak), közben az őr, aki kérdezett végignézte... szal. itt valami elpattant. A bejáratban a két fejjel magasabb majomnak üvöltve foglaltam össze az elmúlt 1,5 órát, majd felhívtam figyelmét, hogy itt a számla, tehát a blokkot a retard munkatársainál keresse, pecsételje vagy húzza a p*csére, nem érdekel. Valami "Balf*ß itt mindegyik?" kérdéssel elléptem mellette, köpni sem tudott, annyira megleptem... SOHA nem akarok sulinetet, a matricát látva feltörnek az emlékek és Hulk megint döngeti a kapukat bennem... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.