Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bacsis: Támogassááá', hogy ingyenesek maradhassúúúúnk!!!!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
LOGOUT
Subaru topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
_Smooth
senior tag
Csak teljesítményre érted? Nekem azért bőven elég lenne
És már legalább turbós ^^)
Én a kis szutyi 1.4 TSi-kkel is remekül elautóztam (igaz, az mind FWD volt).Amúgy ahhoz képest, hogy a többi márka is hasonlóképp szereti emlegetni a tradíciókat, máshol még ennyire se látom ezt igaznak.
BMW-nek is van már FWD járgánya, a nagy szívó motorokat is sorra váltják kisebb turbósokra, Mercinél is huszonéve megy a paletta kiszélesítése (kis gokartok, ronda 4ajtós kupék, buta nagykombi valami izé, kisbuszok, most már pickup is), felhagynak a dieselekkel is (én ugyan nem bánom, de a mercinél nagy hagyománya volt), Fiat is kezd megbízható autókat gyártani (gecitroll), Jaguar kombizik, dieselezik, Ferrari turbós motorkkal - lassan ott is biztos jön majd hibrid vagy elektromos valami.
Úgyhogy ahhoz képest azért nem érzem annyira valótlannak.
És nem kötöszködni akarok, se őket védeni, csak én tényleg azt érzem, hogy azért itt a jól bevált dolgokból amit és amíg csak lehet, igyekeznek megtartani (legalább 1-2 modellben).
Új hozzászólás Aktív témák
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- ASUS TUF Gaming F15 FX506 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-11400H - 8GB - 512GB - RTX 3050 Ti - 1,5 év gari
- DELL PowerEdge R730xd 26SFF rack szerver - 2xE5-2680v3 (24c/48t, 2.5/3.3GHz), 64GB RAM, 10G, H730p
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest