Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) dzsoni válasza tomazin (#1400) üzenetére


dzsoni
senior tag

borocska se jáccik. legyen jimbeam, néha az befigyelget, mint pl most is jól ;].

tv2-t én se értem, pedig Sváby nemszeresse scifi-t, lehet rájöttek hogy sok embert meg lehet felük fogni.

(#1402) dzsoni válasza ALI_G (#1399) üzenetére


dzsoni
senior tag

van ott több is ami lol, egyik kedvencem amikor o'neill (két l-el, nem ahogy te írtad :D) elsüti az antirepi fegyvert a 8x02 New Order pt2-ben, a repi darabokra hullik és Thor felnéz a pult mögül. olyan rohadt nagyra nyitja a szemeit hogy most mivan hogy beszarás :), vagy Dr. Wier döbbent feje amikor a 3x10-ben dr. Beckett az ugróban elüvölti magát hogy: THE TURTLES! :D

kedvenc o'neill szövegem (6x12 - Unnatural Selection):
O'neill: They didn't go for it.
Carter: They didn't approve the mission?
O'neill: Oh no, they did that. Once they knew the stakes and the fate of the universe tuff. Both the President and Hammond realised we had no choice. He sends... good luck, godspeed and all those things he says when he thinks we're gonna die.
Carter: So what didn't they go for?
O'neill: The name I suggested.
Carter: For the ship?
O'neill: Yeah.
Carter: Yeah Sir, we can't call it the Enterprise.
O'neill: Why not?
Carter: The codename for the project is Prometheus. What's wrong with that?
O'neill: It's a Greek tragedy. Who wants that?

ill. egy másik kedvenc gyöngyszem Rodneytól a sga 2x05-ből: What am I, MacGyver? Fix it with what?

(#1403) tomazin válasza dzsoni (#1402) üzenetére


tomazin
veterán

az O'neill-os poénok nekem is hiányoznak,mondjuk igaz a vége felé már nem negyon tudtak jó dolgot rakni a szájába,és emiatt is irtak ki...

(#1404) dzsoni válasza tomazin (#1403) üzenetére


dzsoni
senior tag

azért a 8. évadba befért mégegy bál onil beszélgetés: arcátlanság! - nem, tonhal :D

(#1405) ngabor2


ngabor2
nagyúr

megnéztem a 3x19-et. 2 dolog biztos:
- a 3x20 félrész lesz (miért ne... láttunk már ilyet, de én utálom)
- a 4. évad igen izgalmasan fog indulni. jófajta ellenséggel.

spoiler

csak azt nem értem, hogy miért nem szedték fel a ''főnököt'' is. nélküle kb. megállt volna az egész.

(#1406) tomazin válasza ngabor2 (#1405) üzenetére


tomazin
veterán

SPOILER

Én se jöttem rá miért nem lőtte fejbe...vagy arra miért nem robbantották fel a tárcsázót a dárdával,mert akkor nem ment volna olyan könnyen,hogy eltűnik... :U

azért nem lőtte fejbe, mert még infóval szolgálhatott volna... ha nem szökik meg. a tárcsázót meg azért nem robbantotta fel, mert akkor a kapu se ment volna (lásd még: 48 óra). NG

(#1407) Arnold2


Arnold2
őstag

Hű de komoly rész volt! Tökre tetszett.
Meg, mivel Ronen az egyik kedvenc szereplőm,külön tetszett,hogy volt véleménye és nem egy amolyan Sheppard féle pincsikutya volt.
Végre egy jó rész. Rég láthattunk már ilyet :C

(#1408) bdav válasza ngabor2 (#1405) üzenetére


bdav
őstag

én nem vagyok benne biztos hogy ezt a történetszálat viszik tovább a szezonzáró részben. de az fix hogy megint félbevágják majd (grrr, még nem volt olyan Atlantis évad ami ne úgy végződött volna. de az SG1 9. évad vége is durva volt ebből a szempontból - meg a DS9 5. évada, de azt szerencsére folyamatosan láttam :) )

SG1 aktuális része is nagyon rulz volt. (2 ennyire ütős rész sztem régen volt már egy héten)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1409) dzsoni válasza ngabor2 (#1405) üzenetére


dzsoni
senior tag

megölnéd a 4. évad egy metaplotját? :)

(#1410) dzsoni válasza bdav (#1408) üzenetére


dzsoni
senior tag

nem ezt a szálat fogják, megnyugodhatsz :)

Amúgy nekem nem tetszett atlantis, viszont sg1 odavágott rendesen.

(#1411) Arnold2 válasza bdav (#1408) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem ezt a szálat fogják továbbvinni.
Nem tudom mennyire spoiler,de most nem igazán a lidércek lesznek a főgonoszok hanem mások.Persze nem hanyaglják el a Lidérceket (lásd valaki nem lőtt le valakit),de az évadzáró és a következő évad eleje másról fog szólni.

(#1412) bdav válasza dzsoni (#1410) üzenetére


bdav
őstag

Atlantis télleg olyan Alien-feelingű volt most (ahogy nem is felejtették el megemlíteni benne :D)

wraithet nem lehetne wraithenk hívni? lidérc furcsa nekem :D (tudom h. annak fordították a kockakettőn és valóban ezt jelenti :) de ennek ellenére is)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1413) Arnold2 válasza bdav (#1412) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekem a lidérc is bejön,s könnyebben is tudom leírni :) .

(#1414) KPepe válasza dzsoni (#1402) üzenetére


KPepe
senior tag

4x01, Small victories

Carter: We made it!
Thor: It was your stupid idea, Major Carter.
.
.
.
Carter: Well, if you ever need any more dumb ideas, you know where to find me.
:C

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1415) tomazin válasza Arnold2 (#1411) üzenetére


tomazin
veterán

hát ezt sajnálom,mert nekem inkább ez tetszene.Nem néztem bele mi lesz pontosan,de már volt sg-1 ben is lenyomták haggyuk már őket :(

(#1416) ngabor2


ngabor2
nagyúr

az utolsó 6 részre kiváncsi leszek. gondolom a 10x20-ban derül ki, hogy sikerült-e a tervük.

(#1417) Arnold2 válasza ngabor2 (#1416) üzenetére


Arnold2
őstag

Szerintem meg nem sikerült. Van egy olyan sanda gyanúm,hogy valami gebasz történt, mert így túl egyszerű lett volna,már SG1 mértékekben. Meg akkor mit mutatnának a filmben?

Szerintem a végén majd az ősök is beadják a derekukat és jönnek mit az áradás s egy hatalmasan gigantikus csatát láthatunk majd,mondjuk a filmben.

(#1418) ngabor2 válasza Arnold2 (#1417) üzenetére


ngabor2
nagyúr

SPOILER!

attól, hogy az ori kinyiffan, még a követőik nem fogják egyből otthagyni a vallást. sőt, a priorok se fogják elhinni, hogy megmurgyeltek. legjobb tudomásom szerint nem az oritól kapják az erőt közvetlenül.

(#1419) Arnold2 válasza ngabor2 (#1418) üzenetére


Arnold2
őstag

Ok,rendben,majd meglátjuk.
De én tartom ama véleményem hogy túl egyszerű lett volna.

(#1420) Forest_roby válasza ngabor2 (#1418) üzenetére


Forest_roby
őstag

--// SPOILER //--

Merlin csalódott lenne ha nem sikerült volna.... :U / De nem tom, amondó vagyok, hogy ki kell várnunk, hogy sikerült -e vagy nem /
Minden esetre, ha sikerült - ha nem, Adria elég mérgrs lesz, ha felébred...
/ egyébként tönkre ment a pajza :F /

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1421) Nimrod válasza Arnold2 (#1417) üzenetére


Nimrod
addikt

Babylon 5 kópia szagát érzem. :F

(#1422) Arnold2 válasza Nimrod (#1421) üzenetére


Arnold2
őstag

Arra gondolsz mikor a vége felé a nagyon gonosz láthatatlan bogarak ellen fellépnek a barna szkafanderbe bujt jók?
(bocs de már nem vágoom a nevük)

(#1423) Nimrod válasza Arnold2 (#1422) üzenetére


Nimrod
addikt

A közepe felé talán, amikor az árnyak (bogarak) és a vorlonok (szkafander) egymásnak esnek, majd összeszednek pár őst (ötöt találtak ha jól tudom) és a szövetséggel nekik mennek. Az árnyak és a vorlonok elmennek a csete-paté végén és hagyják a fiatal fajokat élni, de az árnyak csatlósai maradnak és piszkoskodnak (például megfertőzik a Földet egy vírussal lásd az Excalibur sorozat).

mod: ez nem a vége, mert utána még hosszú a sorozat, politikai harcok meg satöbbi.
mod2: a vorlonok nem voltak jók egyáltalán, csak az első nagykövetük, Kosh (bár, mindegyiknek az volt a neve). :))

[Szerkesztve]

(#1424) Arnold2 válasza Nimrod (#1423) üzenetére


Arnold2
őstag

Most hogy mondod kezdenek visszajönni az emlékek :) Még áltaánosban láttam mikor adták a TVben most meg már 3. éves mérnőkpalánta vagok.
Azért mondom hogy a vége felé mert az utolsó rész amit láttam (s ez volt a befejező epizód) az az volt hogy egy árny egy vorlon és John Sheridan és még valaki (gyanítom hogy egy ős akkor vagy mi) vannak egy hajón. Megbeszélik az aznapi időjárást s hogy már megint kikapott a csapat s végül megegyeznek hogy átadják a teret, mint ahogy írtad, a fiatal fajoknak.
Hogy ez után voltak e még filmek arról nem tudok.

(#1425) Nimrod válasza Arnold2 (#1424) üzenetére


Nimrod
addikt

Az ősöket nem lehetett látni, bár volt valaki aki segítette Sheridant és adott neki pár évet. Akkoriban RTL adta le egymás után többször is, de volt amikor nem adta le végig. Az utolsó részeket sosem tudtam megnézni, de a torrent segített. :DDD
Szóval remélem, hogy nem ez lesz az SG-vel, mert ez egy ellőtt puskapor.

(#1426) Forest_roby válasza Nimrod (#1425) üzenetére


Forest_roby
őstag

lehet, hogy az irok nem lattak a babilon 5 -ot. :( ;]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1427) dzsoni


dzsoni
senior tag

Na kis helyreigazítás. Aki nem látta az utolsó sg1 részt az ne olvasson tovább, a lehetséges SPOILER-ek miatt.

Daniel az első verzióban 3 részen keresztül lett volna prior, de mivel benyögték a cancelt kicsit fel kellett gyorsítani a folyamatokat. Oriék most kicsit pihenni mennek, mert le kell zárni több szálat is, nem akarnak félbehagyni semmit. Az utolsó résszel nem lesz vége még az orinak, sőt egész érdekes rész lesz :), méltó befejezése 10 évadnak. Az utolsó oris történet az első dvd-n lesz az idén megjelenő kettőböl. A második totál másról fog szólni.

(#1428) KPepe


KPepe
senior tag

Az SG-1 és a Csillagkapu: Atlantisz néhány alkotója együttesen belevágott egy internetes sci-fi sorozat készítésébe Sanctuary (''Menedék'') címmel, amely állítólag egyedülálló nézői élményt fog nyújtani.

Martin Wood, a Csillagkapu-sorozatok egyik producere és gyakori rendezője elárulta, hogy január 31-én befejeződött az első epizódok forgatása. A főszerepekben Amanda Tappinget (Samantha Carter alezredes) és Christopher Heyerdahl-t (Halling, lidércek) láthatjuk majd. A sorozatot Damian Kindler és Martin Wood írják.

Az epizódok hagyományos TV-s módon 40 perc hosszúságúak lesznek. Ami egyedivé fogja tenni a Sanctuary-t, az a különleges kezelőfelület. A rajongók arra számíthatnak, hogy a történet izgalmas, a nézőélmény pedig forradalmi lesz.

Tapping-en és Heydahl-on kívül két ''új'' színészt is láthatunk majd a sorozatban, valamint néhány epizód erejéig David Hewlett-et (Dr. Rodney McKay) is.

A történetről egyelőre semmit nem tudunk, de Wood azt nyilatkozta, hogy egy része hangulatilag hasonlítani fog a Batman: Kezdődik! című filmhez. A felhasználói felület természete sem ismert, de annyi bizonyos, hogy nem csupán nézni lehet majd a részeket, lesz egy bizonyos szintű interaktivitás.

Az internet-alapú epizódok egyik előnye az lesz, hogy nem kell semmit sem kivágni az időtényező miatt. A Sanctuary-t nem kötik majd a percek. Mindegyik rész olyan hosszúságú lesz, amit az adott történet megkíván, tehát első nézésre is a rendezői változatot láthatjuk majd.

Négy rész már készen van, és az országhatároktól függetlenül bármilyen internetes felhaasználó elérheti majd őket. Csak akkor lehet majd folytatni a forgatást, ha a rajongók folyamatosan nézik majd a sorozatot.

A Sanctuary honlapján egyelőre csak egy előzetes képet láthatunk, de Martin Wood arra ösztönzi a rajongókat, hogy gyakran nézzenek fel az oldalra, mert nemsokára teljesen elindul.

[link]

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1429) macskuliusz válasza KPepe (#1428) üzenetére


macskuliusz
csendes tag

Ez a Christopher Heyerdahl rokona Thor Heyerdahlnak aki a Kon-tikivel átszelte a csendes óceánt?

(#1430) KPepe válasza macskuliusz (#1429) üzenetére


KPepe
senior tag

őő, lol. A családfa nem volt bent a hírben. :D

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1431) macskuliusz válasza KPepe (#1430) üzenetére


macskuliusz
csendes tag

Utánnanéztem az unokaöccse Thornak.
Persze tudom hogy nem tartozik ide. Elnézést. :U

(#1432) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Atlantis - az elveszett város!!! LOL :DDD Több ilyen részt!!!! :C

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1433) KPepe


KPepe
senior tag

Hejj, már megint de szarul lett vége az Atlantis 20. résznek. Természetesen félbehagyták a sztorit, és most lehet várni júliusig a folytatással... :W

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1434) Arnold2


Arnold2
őstag

SPOILER



Ezt már ellőték egyszer az SG-1-ben hogy kijutink valahol és foggalmunk sincs hol vagyunk vonalat. Az I re a pont akkor lenne ha itt is az Asgardok lépnének közbe...

(#1435) troland26 válasza KPepe (#1433) üzenetére


troland26
őstag

Én ma néztem meg a 20. részt tetszett csak nekem is ez a halálom amikor pikk-pakk nincs lezárva egy rész ..... nem mondod ,hogy majdnem fél évet kell várni pffffff :((

(#1436) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jaaaj, ez az uccsó sg rész nagyon jó lett! Vala dumái jók voltak:
''kezdetben csak a szex szex és szex volt a lakás bármely szobályában bárhol bármikor...''

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1437) raczger válasza CPT.Pirk (#1436) üzenetére


raczger
őstag

annyira nem volt jó a mostani sg-1 rész, az előző jobb volt, viszont az atlantis az nagyon jó volt! kíváncsi mi lesz majd a folytatásban ( még fél év, bele fogok halni! :O )

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1438) raczger válasza Arnold2 (#1434) üzenetére


raczger
őstag

hát nemistom, mostanában nem nagyon volt asgard aktivitás a sorozatban, de ki tudja.... esetleg az apollo megmenti őket. vagy hoznak a semmiből egy zpm-et, de úgyis jó dolgot fognak kitalálni!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1439) bdav válasza raczger (#1437) üzenetére


bdav
őstag

nekem bejött. sokat lehetett röhögni rajta :)

Asgardok meg kicsit gyengültek menet közben. Emlékszem az első megjelenésükkor a kisujjukkal lealáztak 3 ha'tak-ot :) most meg csak tologatják a bogyókat az Odessy-n/Daedaluson/Apollon

[Szerkesztve]

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1440) raczger válasza bdav (#1439) üzenetére


raczger
őstag

igaz, de jobb szeretem az ilyen harcos izéket, meg ha már itt van lassan a vége, inkább az Ori-al kéne foglalkozniuk

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1441) Arnold2 válasza raczger (#1438) üzenetére


Arnold2
őstag

Az Asgardokat csak poénbúl írtam. Be is ba*na ha megjelennének (bárkkor is replikátor szituáció volt).

Nekem tetszett ez az SG1 rész. Jókat lehetett rajta nevetni,s én bírom Valát szóval külön öröm volt, hogy úgymond hozhatta magát. Bár már majdnem kikapcsolatam mikor jött a busz... :D Az nagyon komoly rész volt.

(#1442) Forest_roby válasza Arnold2 (#1441) üzenetére


Forest_roby
őstag

''Bár már majdnem kikapcsolatam mikor jött a busz...''

Isteni közbeavatkozás * vagy csak b@szott nagy szerencse :F
*nyilván felemelkedettekre gondolok.
Amikor ez a rész megtörtént rögtön az jutott eszembe, hogy ennyire balek nem lehet a nő. Pont akkor jön a busz és pont megmenekül Deni boy. Nem hiszem. Bár lehet, de fura lenne.

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1443) CPT.Pirk válasza Arnold2 (#1441) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

''Bár már majdnem kikapcsolatam mikor jött a busz...''

Hülye földönkívüliek... :C

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1444) raczger válasza Arnold2 (#1441) üzenetére


raczger
őstag

én csak röhögtem egy jót mikor jött a busz :DDD

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1445) dzsoni


dzsoni
senior tag

Atlantis miatt nem kell sírni, nézni kell BSG-t 4400-at HEROES-t SUPERNATURAL-t :D

Utóbbi kettőn most vagyok túl, 4 nap alatt daráltam be a részeket, addiktság on :)

(#1446) ALI_G válasza Arnold2 (#1434) üzenetére


ALI_G
veterán

6x11-re gondolsz :D jönnek a replikátorok :) Pont ebben a pillanatban néztem meg. Elkezdtem előről nézni. Mivel heti 2 rész van, így csak 2x ennék egy héten. Valahogy ennem kell?! Nem?! :DDD

(#1447) dzsoni


dzsoni
senior tag

2007.03.04. vasárnap 20.00 - Hősök 1x01-1x02 TV2

Ezis kötelező! :D

(#1448) tomazin válasza dzsoni (#1447) üzenetére


tomazin
veterán

Ennek van valami angol címe?(vagy csak sima Heroes)

Jött egy busz:Hát lol..de legalább jót nevettem :)

(#1449) bbazsy válasza tomazin (#1448) üzenetére


bbazsy
őstag

sima heroes..

és kezd elmenni a vicc kategória felé.. szvsz

[Szerkesztve]

..

(#1450) Pópa válasza bbazsy (#1449) üzenetére


Pópa
senior tag

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy az első 15 részből kiderült a nagy semmi :D
De nézzül tovább, mert yóó :))

Trust is good, control is better!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.