Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Arnold2 válasza dzsoni (#1200) üzenetére


Arnold2
őstag

Khhhhmm. Még az éjjel megcsinálta... ;) :P
[link]

(#1202) doc válasza Arnold2 (#1201) üzenetére


doc
nagyúr

nagy pirospont a példás teljesítményért :C
:R

(#1203) dzsoni válasza Arnold2 (#1201) üzenetére


dzsoni
senior tag

hehe, hasonlo fanatizmus vehette hatalmába akkor a tisztelt fordítót, mint azt a pár vadbarmot (including myself ofkorz :))) akik tegnap este ámokfutó ovodásként viselkedtek az ag forumon :D

(#1204) bdav válasza g@bo (#1196) üzenetére


bdav
őstag

na ez a ds9 megmozgatta a fantáziám. angol v. magyar a hang?

Atlantis 3x11 zsír volt :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1205) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Atlantis 3x12 Echoes: 2006. november 27.
sok-sok tű van a formás khhhhm... alatt! :))



mod: és vajon mi lehet a sárkány neve? ( jan.03 ) :Y

[Szerkesztve]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1206) Arnold2 válasza Forest_roby (#1205) üzenetére


Arnold2
őstag

Szerintem Géza lesz a neve. Vagy ki tudja lehet hogy becsempésznek egy kis magyar szálat és Paff a bűvös sárkány lesz (a.k.a;)aff the magical dragon).

(#1207) Arnold2


Arnold2
őstag

Hű, egész izgi volt ez a 12. rész. Az eleje meg tök félelmetes (míg rá nem jöttek az ok-okozattra,ahogy mindig).

Felirat a szokott helyeken, de csak nektek: lsd: #1201 HSZ.

(#1208) opr


opr
veterán

Atlantis s03e11 naggyon király volt :DDD
bár lehet h csak az irtó hosszú várakozás édesítette meg kicsit, de akkor is.
Namár csak az sg-1 s10e11 kell, meg hogy újra együtt menjenek, és minden ok-s lesz :DDD

végre újra megy trió (bsg, sg-1, atlantis) :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1209) tomazin


tomazin
veterán

atlantis 13? mikor lesz már? meg most hétfőnként van a csk??az jó nagy szar,mert hétfőn nem naon néz az ember tv-t->nézettségi mutató leesik->nem veszik az új évadot->nem lesz mit néznünk :O

(#1210) Forest_roby válasza tomazin (#1209) üzenetére


Forest_roby
őstag

Nyomok egy Up -ot!!!

''atlantis 13? mikor lesz már?''

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1211) tomazin válasza Forest_roby (#1210) üzenetére


tomazin
veterán

elvileg hétfőn kellett volna lennie..de ma már kedd este van :(

(#1212) Arnold2 válasza tomazin (#1211) üzenetére


Arnold2
őstag

Ja hétfőn leadják és kedden már tölthető.
De már majdnem szerda van...

(#1213) tomazin válasza Arnold2 (#1212) üzenetére


tomazin
veterán

már szerda és még mindig nincs a kolihálón :O

(#1214) doc válasza tomazin (#1213) üzenetére


doc
nagyúr

a ''végnélküli'' torrentoldalról már tegnap leszedtem, szóval van az... :U :B

(#1215) dzsoni válasza tomazin (#1209) üzenetére


dzsoni
senior tag

hétfőn nem naon néz az ember tv-t->nézettségi mutató leesik->nem veszik az új évadot

A SkyOne fizetős csatorna Kanadában, mint nálunk a HBO, nem érdekli az üzemeltetőket hogy hányan nézik a csatit amíg fizetnek. A nézettségi adatok a scifi channel esetében fontos, hogy az amerikai közönség mennyire veszi a dolgot, de ott majd csak jövő tavasszal lesz atlantis premier. A 4. (5.-6.) évadra már aláírtak az atlantis szereplői, szal attól nem kell félni hogy sg nélkül maradna a jónép, legalábbis jövő évben biztos hogy lesz még, nem beszélve a két sg1 dvd filmről. A nézettség meg amúgy is hanyatlik scifiéknél, az sg1 volt az első áldozat, de szar a BSG is, pedig azt rendessen hypolja mindenki, és mégis...

(#1216) Nimrod válasza dzsoni (#1215) üzenetére


Nimrod
addikt

Csináljon belőle valaki reality-show-t és egyből lesz nézettség. ;]

(#1217) ALI_G


ALI_G
veterán

Az SG1 is folytatódott? :F

(#1218) dzsoni válasza ALI_G (#1217) üzenetére


dzsoni
senior tag

Az majd jövő szerdához 3 hét mulva lesz (jan 3.).

(#1219) tomazin válasza dzsoni (#1215) üzenetére


tomazin
veterán

A SkyOne fizetős csatorna Kanadában, mint nálunk a HBO, nem érdekli az üzemeltetőket hogy hányan nézik a csatit amíg fizetnek
Ezt ugyi nem gondoltad komolyan?Ha nem nézik a műsort,akkor egy idő után john a kovács úgy dönt,hogy ehh szar ez a csati nem fizetem,és kiköttetem,és hagyjanak kalapálni..
Mondjuk lehet,h én vagyok túlságosan spórolós,és az ámerikait nem érdekli a cucc..nem tudom.Én ha nem tetszene kiköttetném.

Szerda este végre felkerült kolihálóra is a 13as....háááát.... :(

1218:Kiváncsi leszek naon (már akármit találnak ki,elb@szni csak nem tudják)

[Szerkesztve]

(#1220) tomazin válasza tomazin (#1219) üzenetére


tomazin
veterán

Jujj azt kifelejtettem,h nagyon örültem,h végre leszedték Kolyát..tetszett,mint negaítv szereplő,de ez a nyírjuk ki Sheppardot már kicsinyes volt részéről(legalábbis az eddigi terveihez képest)

(#1221) ALI_G válasza tomazin (#1220) üzenetére


ALI_G
veterán

Kedves szalontai!

Ha valamelyik részből írsz részletet, akkor azt előtte feltétlen jelezd, mert van aki még nem látta, és elrontod az élményét. (nem olyan volt erről szó, és akkor csúnyán törölték a hozzászólásokat!)

Pl. így: Spoiler veszély!, stb...

(#1222) dzsoni válasza tomazin (#1219) üzenetére


dzsoni
senior tag

SG szempontjából tök mindegy hogy hányan nézik a SkyOne-on, mert a Scifi a megrendelő, másrészt a SkyOne kanadai csatorna, usákok nem nézik, nem tudnak nézettséget mérni. HBO-n se néz meg az ember minden szart csakmert előfizetett rá, azt néz meg amit akar (az persze más kérdés hogy olyan műsorokat kell nyomni amit vesz a nép, és szvsz az SG ide tartozik különben nem adnák le).

(#1223) tomazin válasza ALI_G (#1221) üzenetére


tomazin
veterán

bocsi igazad van :B

(#1224) tomazin válasza dzsoni (#1222) üzenetére


tomazin
veterán

és szvsz az SG ide tartozik különben nem adnák le
Hát a nézettségi adatokat tekintve folyamatosan veszít nézettségéből.Mindig csak azt lehet olvasni a csk.hu-n :(

(#1225) dzsoni válasza tomazin (#1224) üzenetére


dzsoni
senior tag

Igen ezt lehet, de ha jobban beleolvasnál a forumokba akkor azt is tudnád hogy nem az sg nézettségekkel van baj hanem áleszcuzámmen a scifi nézettségével. Minden sorozatuk hanyatlik, az sg az sga a bsg, mind. Globálisan van gond a scifinél, de ettől függetlenül az sg jó (személy szerint nekem a 10. évad az egyik kedvenvcem eddig) és éppen ezért nyomja több csatorna is.

(#1226) tomazin válasza dzsoni (#1225) üzenetére


tomazin
veterán

Hát ettől sem lett sokkal rózsásabb a helyzet. :(

(#1227) Nimrod válasza dzsoni (#1225) üzenetére


Nimrod
addikt

A sci-fi egy jó ideje haldoklik, talán azért, mert ahhoz gondolkodni kell néha.

(#1228) ALI_G


ALI_G
veterán

Sajnos mi nem tudunk mit tenni a sci-fi haldoklásáért. Nekem elegendő hogy élvezhetem, a többi hülye meg nézze csak győzikét, meg azt a szőke csajt, ahogy bénázik. (nemtom hogy hívják azt a bitch-et, de lehet nem is akarom tudni) :D

mod: ja meg a tánci-táncis műsort, és az éneklőset...:)

[Szerkesztve]

(#1229) Arnold2 válasza ALI_G (#1228) üzenetére


Arnold2
őstag

Most mi bajod van Dorinával?? Ő is egy ember. Igen is megbecsült tagja társadalmunknak. Na jó nem is,de jókat kuncogtam miközben leírtam a sok hülyeséget.

Na de Csillagkapu. Holnap jön a 14. rész Kanadában. A rész megint nem szorosan a Wraith elleni harcról fog szólni (legalább is eddig úgy tudni) hanem egy kicsit dr. Weir centrikus rész lesz. Persze lesz benne akció is.
Nos hát kiváncsian várom.

(#1230) Forest_roby válasza Arnold2 (#1229) üzenetére


Forest_roby
őstag

Hat igen, elég régen hallottunk már a Wraith-ekről - úgy néz ki, mostanában koplalnak. : )

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1231) ALI_G válasza Arnold2 (#1229) üzenetére


ALI_G
veterán

tömören: :F :U ;] :W :DD

Én azért szeretném, ha már vmi bimm-bamm-bumm-os kiszívom a Zagyadat wraithes rész jönne :))
ne menjünk má át lostba, ahol minden rész vkiről szól...

(#1232) dzsoni


dzsoni
senior tag

Nemtitkoltan a 3. évadban az asuranok a főgonsz nem a wraith, így nem is kell sok wraith-es részt várni. A wraith amúgy sem lett volna eredetileg a főellen, csak az sg1 sokáig huzta és nem tudták egyböl átrakni a repiket atlantisra.

(#1233) Forest_roby válasza dzsoni (#1232) üzenetére


Forest_roby
őstag

azért már végezhetnének velük!!! ;]

/Lassan jön a köv. rész... :Y :D :Y /

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1234) Forest_roby


Forest_roby
őstag

A 15. részt adták le és nem a 14.-et! :Y :Y :Y

LOL!! :DDD :DDD

[Szerkesztve]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1235) ALI_G válasza Forest_roby (#1234) üzenetére


ALI_G
veterán

:F micsoda?!

(#1236) Forest_roby válasza ALI_G (#1235) üzenetére


Forest_roby
őstag

Felcserélte a SciFi channel a két részt.... :DDD

mod.: Jó volt a mostani rész is!! :))

[Szerkesztve]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1237) ALI_G válasza Forest_roby (#1236) üzenetére


ALI_G
veterán

de miért?! :F

(#1238) dzsoni válasza ALI_G (#1237) üzenetére


dzsoni
senior tag

SPOILER:Mert a Tao of Rodneyban olyan szereplők vannak akik a Sunday epizódban lesznek utoljára és furcsa lenne ha a következő részben újra megjellenének.

Ápdéjtelünk kicsit:
Atlantis 3x15 - Sunday: december 18.
SG1 10x11 - The quest II. : 2007. január 9.

kicsit csúszik sajnos az SG1 is :((

(#1239) doc válasza Forest_roby (#1236) üzenetére


doc
nagyúr

akkor most várjam meg a következőt, és nézzem meg azt, utána pedig a most leadottat?
vagy nem függnek annyira össze?

(#1240) ALI_G válasza dzsoni (#1238) üzenetére


ALI_G
veterán

értem. de ezt szerintem azért jobban is meg lehetett volna szervezni, igaz kelllett volna hozzá a forgatókönyv átírás is.

(#1241) dzsoni válasza doc (#1239) üzenetére


dzsoni
senior tag

nézheted a mostanit, ez lesz a hivatalos sorrend

(#1242) doc válasza dzsoni (#1241) üzenetére


doc
nagyúr

ok, köszi, megkönnyebbültem :D

(#1243) dzsoni


dzsoni
senior tag

2007 vagy 2008-ban jön az új sg sorozat :R

(#1244) Forest_roby válasza dzsoni (#1243) üzenetére


Forest_roby
őstag

ahány galaxis annyi sorozat? :F

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1245) Arnold2


Arnold2
őstag

Na most eset le hogy kit fognak kiírni a sorozatból. Azért kellett megcserélni a részeket.
Kár pedig bírtam a karakterét...

(#1246) Forest_roby válasza Arnold2 (#1245) üzenetére


Forest_roby
őstag

nekem a részből nem derült volna ki......

nem akarok sokat elárulni, nem is fogok, de a nagyon okosaknak, akik nem akarnak megtudni semmit SPOILER:

//az sg1 -ban a megfelelőjét kinyírták... őt nem fogják.... még visszatérhet : )
//egyébként meg nem tetszett a beszéde, nekem nem fog annyira hiányozni, ha kapunk helyette egy jó csajt… : )

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1247) Arnold2 válasza Forest_roby (#1246) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekem sem ebből a részből derült ki csak összeraktam a képet!

SPOILER



Nem ölik meg? Azt tudom hogy saját akaratából megy,s aki ''helyette'' jön nem lesz az utódja. Hát majd meglátjuk hogy hogy oldják meg. De azt tudod,hogy aki helyette jön nem kapott valami sok epizód szereplési lehetőséget. De mindenesetre nekem akkor is bejött mint karakter.

(#1248) dzsoni


dzsoni
senior tag

#1244: nemtom, hány galaxis van? ;]

#1246: ki akarták, csak a sok rajongó nemtetszése miatt, visszahívhatónak variálták


A következő rész a The Game lesz nem a Sunday, nem kell majd megijedni miatta :).
Az ep-k sorrendeje amit ismerünk a forgatási sorrend volt nem a bemutatók sorrendje, ezért lehet némi kavarás.

(#1249) Forest_roby válasza dzsoni (#1248) üzenetére


Forest_roby
őstag

#1244: nemtom, hány galaxis van? ;]

You know! IDIC: infinite diversity in infinite combinations ;) _\V/

[Szerkesztve]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1250) Forest_roby


Forest_roby
őstag

hány óra lehet nálunk, amikor USA-ban v. Kanadában lejátszák az épp esedékes részt? :F


ui.:elöbb kérdezek mint keresek - biztos megtalálnám a választ :B

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.