Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Hujikolp válasza ngabor2 (#1500) üzenetére


Hujikolp
őstag

nekem is nagyon tetszik, bár egy aposztrófot lehagyott belöle, de amugy tényleg nagyon jó.

egy honlapon találtam nemrégiben, sjna a lapot már nemtudom, de jóvolt. vannak még ilyen összemixelt képek, ha gondoljátok akkor felteszem :D

[Szerkesztve]

(#1502) dzsoni válasza Hujikolp (#1501) üzenetére


dzsoni
senior tag

párszor már [link]eltem, de sosem elég :DDD

[Szerkesztve]

(#1503) tomazin válasza Hujikolp (#1499) üzenetére


tomazin
veterán

nem kaccsol :O

(#1504) Hujikolp válasza tomazin (#1503) üzenetére


Hujikolp
őstag

probáld meg késöbb, a link jó, csak a szolgáltató néha HUNcutkodik ;)

(#1502) dzsoni én is pont erröl az oldalról akartam berakni képeket, szerintem ezek nagyon jól sikerültek :)

(#1505) tomazin válasza Hujikolp (#1504) üzenetére


tomazin
veterán

jupíí ment.
Az első naon teccik :D (szeretem az ilyen politikai hirdetés kifigurászós cuccokat)
a 2. nem annyira,de az első :C

Olyan fura,h neked is ua. az avatarod van,mert igy néha asszem addig kell nézni,és néha nem veszem észre,h az nem én postom :W :)

[Szerkesztve]

(#1506) Hujikolp válasza tomazin (#1505) üzenetére


Hujikolp
őstag

engem is megszokott ez téveszteni, sokszor rád azthiszem, h az én postom van ott, de valójában nem is :)

(#1507) Xantomas


Xantomas
őstag

---===SPOILER===---

Naszóval, gyakorlatilag erre az évre véget értek a jelenben játszódó sg1-es részek. RIP :(

Olyan nagyon hülyén lett vége

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1508) KPepe válasza Xantomas (#1507) üzenetére


KPepe
senior tag

Hát igen, kissé hülyén lett vége, de ha jó lesz a befejezés (és a filmek), akkor még jól is sülhet el.

És tényleg, RIP SG-1... :R

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1509) Poctar válasza KPepe (#1508) üzenetére


Poctar
senior tag

hát mit nem kell megélni-e az embernek.
Egy klasszikust temetünk. :R

(#1510) dzsoni válasza KPepe (#1508) üzenetére


dzsoni
senior tag

Ne rippeljed mán te :D, majd a dvdket rippelheted le a vinyodra jól :)

Nem lesz ennek itt vége, legalábbis nagyon remélem. Két film jön még, azt vehetjük 2 duplarésznek, aztán ha sikeres lesz (miértne lenne az) akkor szerintem jön majd még több is. Lehet hogy még jobban is járunk így. Évente 2-3-4 film tömör SG1 töltelék nélkül, nekem teccene ;)

Másrészt az atlantis és a 3. spinoff miatt kell az SGC a földi kapcsolatok miatt, ha meg már az lesz akkor ha megemlítés szintjén is, de szóba fog kerülni az SG1.

(#1511) tomazin válasza Xantomas (#1507) üzenetére


tomazin
veterán

nem tudom tesómnak meg nekem is naon teccet...nem tökölés volt,hanem adtak az érzésnek... :U

(#1512) Xantomas válasza tomazin (#1511) üzenetére


Xantomas
őstag

Csak, hogy idézzem magam: ''Olyan nagyon hülyén lett vége''
Nekem is tetszett, csak olyan érzésem volt a rész közben, mintha többször elaludtam volna, és kimaradnának részek.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1513) tomazin válasza Xantomas (#1512) üzenetére


tomazin
veterán

meghagyták,hogy gondolkozzál is egy picit,és röptesd a fantáziádat ;)

(#1514) Nimrod


Nimrod
addikt

Tegnap találtam Second Life-ban, szerintem egész szépen meg van csinálva az armor, de azt sajnos nem tudom, hogy ugyanúgy nyitódik-csukódik mint a sorozatban. :F

[link]

[Szerkesztve]

(#1515) ALI_G


ALI_G
veterán

na akkor mikor fog jönni az új season sg1 és sga-ból? már várom. addig meg loston meg prisonön kell éljek :(

(#1516) raczger


raczger
őstag

most a 10x19-es rész nagyon ott volt, nagyon jól meg lett csinálva
a vége is jó volt, és aki tudja kb mi lesz a 20. részben akkor az érti és nagyon eltalálták a résznek a végén a hangulatot meg mindent:) kár hogy lassan itt a vége, igaz még lesz dvd-n de akkor is, sorozatban az igazi:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1517) Xantomas válasza tomazin (#1513) üzenetére


Xantomas
őstag

Megnéztem újra, immár felirattal. Van egy olyan érzésem, mintha tényleg elaludtam volna párszor a rész közben. Voltak olyan jelenetek amikre nem is emlékeztem. Na igen, nem hajnali 5 körül kellett volna megnézni.

Nem tudom SPOILER lesz e vagy nem: A tok-ra még mindíg földalatti szervezet, vagy már legálisan, és nyíltan tevékenykednek?

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1518) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ma sikerült megnéznem a 18, 19-es részt, Teal'c mit keresett a vaginás előadáson? :F Szerintem ősem tudta... :DD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1519) dzsoni válasza ALI_G (#1515) üzenetére


dzsoni
senior tag

szeptember, de még idén :)

(#1520) Hujikolp válasza CPT.Pirk (#1518) üzenetére


Hujikolp
őstag

emlékszel h Vala apja szerzett 2 jegyet valamire? na azvoltaz, csak azt akkor nemmondta senki. a végén persze rájött h hol van, és amikor felirat nélkül néztem, nemlrtettemm,de felirattal :))

(#1521) CPT.Pirk válasza Hujikolp (#1520) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

jah tényleg, mikor a liftben kérdezte hogy mit csinálsz pénteken...

ahh, meg mikor a végén a ''nyuszi kuki''-t (egy időben tényleg ezt írták a zacsira) eladta a fater potencianövelőnek, áááá.... :C

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1522) tomazin válasza Xantomas (#1517) üzenetére


tomazin
veterán

Ja én azt hittem,hogy rendesen nézted a részt,csak olyan érzésed volt,mintha kihagytak volna részeket..so ezért nem értettem :D

Hujikolp: Pedig szvsz azt szinkron nélkül is lehetett érteni ;)

[Szerkesztve]

(#1523) Hujikolp válasza tomazin (#1522) üzenetére


Hujikolp
őstag

én nemvagyok olyan jó angolos (még) és nem is a szövegre figyeltem, hanem h most ennek mi az értelme... :B

(#1524) tomazin válasza Hujikolp (#1523) üzenetére


tomazin
veterán

Vagina....blabla vagina...blabla vagina vagina vagina...juhééé

Kb ennyit mond a nő az elején,pont azért,h aki nem feminista,vagy prűd vagy mittomén gyorsan hajítsa a tűzbe a könyvet,vagy fusson el...Igaz szegény nem tudott :D

(#1525) Xantomas


Xantomas
őstag

RIP :R
Megnéztem az utsó részt.
Hogy ne legyen spoiler, valaki majd privátban írja le, hogy, akkor most mi van a nagyszeműekkel.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1526) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Vége! :O

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1527) Forest_roby válasza Forest_roby (#1526) üzenetére


Forest_roby
őstag

Mit írhatnék? Vége 10 év csodálatos sorozatának ( és egy szereplőt kihagytak belőle, nem értem miért - ha vki, akkor Ő megérdemelte volna a szereplést ), kell egy kis idő, hogy feldolgozzam! A részről inkább nem írok, de biztos vagyok, hogy aki vár a részre v. a feliratra az most meg se közelíti ezt a topicot.
Áááá, nem igaz, úgy lehangolódtam, hogy meg se tudok mozdulni - csak az ujjaim mozognak és az agyam pörög. Még nem fogadtam el, hogy vége. :O
Megdermedtem!
Gyászolok!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1528) dzsoni válasza Forest_roby (#1527) üzenetére


dzsoni
senior tag

ehhe, aztán ne csodálkozz ha év végén megint látható lesz az SG1 :D

egyébként félelmetesen jól zárták a sorozatot, a rész maga nem biztos hogy tetszett volna évközben, de itt a végén nagyon jó lett

(#1529) dzsoni válasza Xantomas (#1525) üzenetére


dzsoni
senior tag

Az van a nagyszemüekkel amit láttál a filmben, se több se kevesebb ;)

(#1530) Forest_roby válasza dzsoni (#1528) üzenetére


Forest_roby
őstag

tom, hogy lesz 2 stargate movie v. akár több - star trek feeling, de ez nem változtat ezon a szomorú tényen, hogy vége.
Nekem is tetszet a rész, de hiányzot O'Neill. Nem is értem miért hagyták ki a záró részből?!?!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1531) dzsoni válasza Forest_roby (#1530) üzenetére


dzsoni
senior tag

$$$

(#1532) Xantomas válasza Forest_roby (#1530) üzenetére


Xantomas
őstag

Inkább egy ilyen vége legyen a sorozatnak minthogy félbe hagyják mint anno a Firefly-t.
Oniell nem kell bele. Eleget szerepelt már, és ha beletették volna, nem lett volna elég pénz a CGI-re, ill a hajó ilyen jó kidolgozására.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1533) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes, hogy az asgardokon az ősök tudása sem segített...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1534) ngabor2


ngabor2
nagyúr

nem igazán van időm más fórumokat és oldalakat olvasni. az új sg-filmek mikor jelennek meg? lehet már tudni erről valami nagyjából konkrétumot?

(#1535) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

És milett azzal az asgardal, akit még régről találtak lefagyasztva? Akkor arról beszéltek, hogy majd segít meggyógyítani a civilizációjukat... :F

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1536) dzsoni válasza ngabor2 (#1534) üzenetére


dzsoni
senior tag

Elméletileg augusztus végén végeznek a forgatásokkal, és elméletileg év vége felé kerülnek forgalomba, pontos dátum még nem ismert.

(#1537) Nimrod


Nimrod
addikt

Már elérhető az utolsó rész? Csillagkapu.hu-n nézegettem de nem láttam. :F

(#1538) CPT.Pirk válasza Nimrod (#1537) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

én az isohunt -ról szedtem le, de már biztossan letölthető DC-n, vagy a hazai torrentoldalakról...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1539) dzsoni válasza Nimrod (#1537) üzenetére


dzsoni
senior tag

Kedd éjfél elött pár percel már szedhető volt :D

(#1540) Nimrod


Nimrod
addikt

Dominion és Unending az utolsó két epizód?

(#1541) CPT.Pirk válasza Nimrod (#1540) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

igen

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1542) Nimrod válasza Nimrod (#1540) üzenetére


Nimrod
addikt

lol belenéztem a Dominion-ba és nem tudtam eldönteni, hogy most SG-t vagy Farscape-et nézek. :DDD

(#1543) CPT.Pirk válasza Nimrod (#1542) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

nekem meg olyan Startrekkesnek tünt, szerintem eléggé jó volt.


MINDENKINEK:
FELIRAT AZ UCCSÓ RÉSZHEZ LETÖLTHETŐ CICMAXNÁL!


aki nem tudja, hogy ez hol van... az nem érdemli meg a feliratot :P NG

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1544) ngabor2 válasza CPT.Pirk (#1535) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mondták az utolsó részben.

SPOILER!!!
azt viszont nem értem, miért kellett a bolygót felrobbantani. rajtuk kívül más életforma is volt ott valószínűleg. a cuccokat meg önmagukban is meg lehetett volna semmisíteni, hogy a bolygó megmaradjon. oké, szép nagy effekt volt, de akkor is...

(#1545) Nimrod válasza ngabor2 (#1544) üzenetére


Nimrod
addikt

Spoiler


Gondolom, hogy a végén nem merték megjátszani ezt az időhúzást hogy most akkor mi lesz az ökoszisztémával meg blablabla.

Megnéztem az utolsó előtti részt és beugrott a Starcraft: A teremtők árnyai könyv vége, nem tudom miért. Valahogy így olyan izé, kár hogy vége. :F

(#1546) dzsoni válasza ngabor2 (#1544) üzenetére


dzsoni
senior tag

SPOILER

Thor mondta hogy minden lehetőséget végigzongoráztak és mindenképpen bekövetkezett volna a dolog, ők csak felgyorsították a folyamatot, és átadták a hagyatékukat. Felemelkedni sem voltak képesek már a mutációk miatt, és mielőtt rossz kezekbe került volna a technilógiájuk léptek...

Amúgy meg drága a CGI :D

(#1547) tomazin


tomazin
veterán

SPOILER
Hát nekem az elején kissé fireflyos volt,de aztán iszonyatosan tetszett...Szvsz is be kellett volna rakni Oneillt,mert szerves része volt ennek a sorozatnak akárki akármit mond.
Úgy érzem egy szép résszel zártak le egy hosszú időszakot.
Igaz a legvége...hát nem is tudom....de nem fogok csomót keresni :)

(#1548) CPT.Pirk válasza tomazin (#1547) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nemtudom mit keresett volna még itt O'niel, tekintve hogy ezekhez az évadokhoz nem kötötte már túl sok minden... Mondjuk spec nagyon bírtam a humorát, de ahogy halottam akkor lóvéproblémák lettek volna.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1549) Grass válasza CPT.Pirk (#1548) üzenetére


Grass
aktív tag

Én is megnéztem ezt az utolsó részt. Kicsit vegyes érzéseket keltett bennem. Olyan elvarratlannak érzem. Én is hiányoltam picit Jack-et, meg a Carter-O'neil szerelmi szál beteljesülését. Na de mindegy. Ez van.
Pontosan akkor mi is lesz még? Mozifilm? Tv Film? Vagy még egy-két nagyobb epizód?
És ha valaki tudja milyen zene ment ebben a részben az pls írja meg. Thx.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1550) dzsoni válasza Grass (#1549) üzenetére


dzsoni
senior tag

Se tv film, se mozi film. Dvd-n adnak ki két filmet (vehetjük 4 résznek, vagyis 2-2 duplarésznek).
Zene meg majd jön ki ost-n gondolom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.