Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) ngabor2 válasza ALI_G (#1900) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nincs. majd lesz. feltéve, ha nem türelmetlenkedik senki.

(#1902) ALI_G válasza ngabor2 (#1901) üzenetére


ALI_G
veterán

jóvanna :DDD

(#1903) Arnold2 válasza ALI_G (#1902) üzenetére


Arnold2
őstag

Van felirat!! :C

(#1904) ngabor2 válasza Arnold2 (#1903) üzenetére


ngabor2
nagyúr

bezony, már meg is néztem. hogy őszinte legyek: töltelékrész. oké, nem lehet mindig minden rész izgalmasabb és a történethez kapcsolódó. evvan.

(CicMax-nak meg gyógyulást, nomeg nagy-nagy köszönet, hogy betegen is megcsinálta a fordítást.)

[ Szerkesztve ]

(#1905) Arnold2 válasza ngabor2 (#1904) üzenetére


Arnold2
őstag

Nna.2 nap alatt két SG:A rész. Meg tudnám szokni :D

SPOILER

A 4x14: hááát. Nem kicsit töltelék. Volt benne egy két poén. S a kép a végén sem volt utolsó.De hogy az a kis rohadék milyen idegesítő volt.Én nem vártam volna John S. engedélyére,hogy elkábítsam...
A 4x15: bár ugyan olyan 2 man show volt,de legalább Ronan volt a 2. ember. Jó kis rész volt. Bár igaz hogy szintén töltelék,de én élveztem.Kari Wuhrer meg :Y :Y .S a bunyó sem volt az utolsó amit a két replikátor lenyomott.Bár néztem volna még egy kicsit ;]

(#1906) ngabor2 válasza Arnold2 (#1905) üzenetére


ngabor2
nagyúr

no, akkor én már nem írok semmit, mert ugyan az a véleményem :) kolléganőm örülni fog a dupla adag cuccosnak.

(#1907) joshua7


joshua7
veterán

Nekem egyik sem tetszett különösebben, ideje lenne megint a főszálra fordulni.
Kari Wuhrer viszont még mindig csini. :K Persze megnézném, kora reggel smink nélkül is így néz-e ki. :DDD

Semper Fi

(#1908) ngabor2 válasza joshua7 (#1907) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az majd a végefele lesz. bár már csak 5 rész van hátra.

pszeudo-spoiler:
valahol arról lehetett hallani, hogy a középső kapu is nagy szerepet fog kapni a sorozatban. eddig ennek nem sok jele volt... kb. 2 részben tűnt fel, de ott se sokáig.

(#1909) Arnold2 válasza ngabor2 (#1908) üzenetére


Arnold2
őstag

Pszeudo-SPOILER:

Ja, el fogják folgalni...

[ Szerkesztve ]

(#1910) CactuS válasza joshua7 (#1907) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Anno Slidersben szerepelt, ha jól emlékszem, ugye? Egyéként jó rész volt ez, bár igaz, hogy nem igazán haladunk mostanság az főszállal.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1911) Arnold2 válasza CactuS (#1910) üzenetére


Arnold2
őstag

Igen, igen. S még jópár sorozatban feltünt.
(Valamint a Red Laert 2 több átvezető videójában is látható volt)

(#1912) CPT.Pirk válasza Arnold2 (#1911) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

És a játék DVD-s kiadásában egy cheat után végignézhetted pucéran zuhanyzás közben.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1913) alitak


alitak
senior tag

Hát ez a 4x16 sem volt semmi extra. Nekem igen laposnak tűnt.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1914) joshua7 válasza alitak (#1913) üzenetére


joshua7
veterán

Hát igen. Nem értem, minek ennyi töltelékrészt csinálni. Ráadásul egymás után. :U

Semper Fi

(#1915) RasHaN válasza joshua7 (#1914) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Szó szerint ezt akartam írni. Lehet a forgatókönyv írók sztrájk miatt nincs kidolgozva egy évadra szóló fő sztorivonal. (szerintem) Nagy kár, mert kezd zavarni a dolog

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1916) Rive válasza RasHaN (#1915) üzenetére


Rive
veterán

Szerintem csak annyi, hogy eléggé kifogytak a potens ellenfelekből.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1917) alitak válasza Rive (#1916) üzenetére


alitak
senior tag

A lidércek még mindig futnak, nem?

Talán a köv rész már értékelhetőbb lesz. Itt már egy ideje gyakorlatilag semmi sem történt.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1918) ngabor2 válasza Rive (#1916) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hááát, azért vannak még:
- lidércek
- genii (az, hogy kiegyeztek velük, semmit nem jelent, mint nemrég láthattuk)
- az új bözsi...
- de ha nagyon akarnak, kitalálnak egy újat.

(#1919) RasHaN válasza ngabor2 (#1918) üzenetére


RasHaN
aktív tag

- de ha nagyon akarnak, kitalálnak egy újat.

Ilyenkor szokott Bra'tac mester véres szájjal átesni a kapun, és közölni hogy a lidércek elkezdtek félig felemelkedni :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1920) diegho


diegho
nagyúr

én azért elég sokat röhögtem a poénokon a 16osban. mekkéj nagyon béna csajozásban :DD

(#1921) alitak válasza diegho (#1920) üzenetére


alitak
senior tag

Ez igaz, de a sztori már jó ideje nem halad.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1922) diegho válasza alitak (#1921) üzenetére


diegho
nagyúr

néha kell ilyen is. ma pl pont ilyen kedvem volt, jól elröhögcséltem szerencsétleneken :D a sztori meg majd halad szépen.

(#1923) joshua7 válasza diegho (#1920) üzenetére


joshua7
veterán

Rajta én is szoktam, de szvsz már az ő szenvedése/esetlensége is unalmas.

Semper Fi

(#1924) Rive válasza ngabor2 (#1918) üzenetére


Rive
veterán

Vannak ugye azok az "asgard fényszórók", amivel úgy bekaszáltak a replikátoroknak... Ezzel szemben a genii csak töltelékrészre predesztinált - pl. a 'Harmony" c. epizód minap. A lidércek elégg besültek az utolsó (fő)részekben, és a semmiből előhúzott titkos lidérc bázis is lejárt lemez. Az "új bözsi" ( :D :R ) tuti fog valamit villantani, de nem gondolnám, hogy direkt emberiségellenes cselekedetekre vetemedne.

Uj faj lesz, SZVSZ :)

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1925) RasHaN válasza Rive (#1924) üzenetére


RasHaN
aktív tag

természetesen évad végére hogy fél évig öljön az izgalom :((( ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#1926) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

Sziasztok!

A magyar tévében mikor folytatódik az Atlantisz?
Már rohadtul várom...

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1927) zerga~


zerga~
csendes tag

SPOILER(inkább kérdés, de akik az elöző részeket nem látták, zavaró eszmefuttatást olvashatnak)

Látta már valaki az új Atlantist(pontosítok: 17. epizód) ? Ugyan olyan unalmas mint az elöző epizódok ?(szerintem ha igy folytatják cancel lesz a vége. Se új bosz, Wier és replikáns csapata sehol, lidércek is alszanak....)

[ Szerkesztve ]

felvételi 08'

(#1928) curtis2


curtis2
tag

tudna vki a komplett sorozat beszerzésében segíteni,
köszi

curtis

(#1929) diegho válasza zerga~ (#1927) üzenetére


diegho
nagyúr

Spoiler

én láttam tegnap reggel, nekem tetszett, hiányzott már az indíd :D és mikor ronon megkérdezi, hogy figyejjé pajtás mi ez a sok indíd :DDD

(#1930) zerga~ válasza diegho (#1929) üzenetére


zerga~
csendes tag

vááá akkor látnom köll :D

felvételi 08'

(#1931) diegho válasza zerga~ (#1930) üzenetére


diegho
nagyúr

jaja, én is meglepődtem :D a történet egy rakás fos, de aki rajongó azt az indíd mindenért kárpótol :C

(#1932) alitak


alitak
senior tag

Indíd rulzz :K

Viszont legalább nem volt olyan dögunalom, mint az elmúlt pár rész. Remélem mostmár minden megy majd a szokásos kerékvágásban.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1933) zerga~ válasza alitak (#1932) üzenetére


zerga~
csendes tag

csak az volt fura hogy CSKp-on miért vonal piros-fehér-zöld csíkvezetés a folyosókon?:D

felvételi 08'

(#1934) alitak válasza zerga~ (#1933) üzenetére


alitak
senior tag

Úgy rémlik, hogy ott mindig az volt a csíkozás. Vagyishogy nem pont fehér, az a talaj színe.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1935) zerga~ válasza alitak (#1934) üzenetére


zerga~
csendes tag

jaja, az a pvc padló színe de igencsak magyaros :)

felvételi 08'

(#1936) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

4*17-es részt aki HD-st szedte le, az mivel nézte meg? Eddigi HD-s részeket ffdshow+ac3filter+mediaplayerclassic simán lejátszotta, de ezzel most csak hang van, VLC-vel nézve meg van kép, de spdif áteresztés nem tökéletes benne, és a hang nem az igazi... (lehet egyikkel képet, másikkal hangot fogom nézni)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1937) zerga~ válasza CPT.Pirk (#1936) üzenetére


zerga~
csendes tag

nekem bsplayer+ffdshow+matroska splitter és lejátszotta.

felvételi 08'

(#1938) ngabor2


ngabor2
nagyúr

SPOILER

4x17: tilk hosszú zsíros hajjal... elég... furcsa. indeed. meg az a hosszú meghallgatás :D

4x18: végre kezdődik valami. de a doki biztos, hogy nem igazi, asszem visszaküldték a földre, ha minden igaz. vagy rosszul emlékszem?

(#1939) CPT.Pirk válasza zerga~ (#1937) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nah, 4x18-at meg megint tökéletessen jácca gépem... :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1940) bdav válasza ngabor2 (#1938) üzenetére


bdav
őstag

SPOILER

nem. meghalt

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1941) zerga~ válasza ngabor2 (#1938) üzenetére


zerga~
csendes tag

SPOILER

Amikor nanita virus volt az atlantisom és belülről robbantak szét az emberek akkor robbant föl ő is(valahogy így :D ). Kedvenc karakterem volt, örülök hogy valamilyen formában visszatért. Az az akcentus. :U

[ Szerkesztve ]

felvételi 08'

(#1942) ngabor2 válasza zerga~ (#1941) üzenetére


ngabor2
nagyúr

SPOILER

azt tudom, hogy meghalt, csak azt nem tudom, hogy a földre visszaküldték a holttestét, vagy atlantison temették el. vagy erről nem szólt a sztori vége? amúgy robbanó daganatot szedett ki egy csávókából, és az pukkant el nála.

(#1943) alitak válasza ngabor2 (#1942) üzenetére


alitak
senior tag

SPOILER:

Hát ha egy happy meal menübe rakott bomba robbant a kezében, nem hiszem, hogy túlélte egészben. Bár mintha vmit küldtek volna vissza a földre.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1944) diegho


diegho
nagyúr

SPOILER FÉLESÉG

lehet olyan mint a replikátorok álltal előállított emberkék, csak valahogy májkül elkapta. már csak az a fő kérdés, mi van az új bözsivel?!

(#1945) zerga~


zerga~
csendes tag

SPOILER

Majdnem sírtam. Visszatért a kedvenc szereplőm, igaz haldoklik ezért le kellett fagyasztani de majd rajönnek és meggyógyítják. JES :)

[ Szerkesztve ]

felvételi 08'

(#1946) Arnold2 válasza zerga~ (#1945) üzenetére


Arnold2
őstag

Dettó,nem vagyok egy érzelgős típus,és ez csak egy Sci-Fi sorozat,de a végén majdnem elpityeredtem.
Amúgy jó volt ez az epizód.

(#1947) zerga~


zerga~
csendes tag

felvételi 08'

(#1948) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Kb a 10 rész volt az utolsó amit néztem, azóta egyet sem. Valahogy egy-kettő kimaradt, azután meg szépen sorban :D Majd havertól elkérem a dvd-t :)

(#1949) diegho


diegho
nagyúr

hát ez a 20. rész elég hogy is mondjam... meglepett

(#1950) alitak válasza diegho (#1949) üzenetére


alitak
senior tag

Jaja, érdekes volt, az tény.

SPOILER
Kíváncsi vagyok, hogyan oldják meg azt a tényt, hogy a fejükre omlott egy egész épület. Bár az a jelenet nekem gagyinak tűnt kicsit.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.