Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Hujikolp


Hujikolp
őstag

A replikátorok miért nem replikálódnak naquadahból? :U kicsit erősebb fém...

itt most az sg-s részekre gondoltam...

Lehetne betenni ide olyat, h van egy összezárt js ablak, és ha rákattintok akkor kinyílik? ebbe lehetne a spoilereket rakni, meg miegyebet... mint a csillagkapu.hu fórumán.

(#1702) Arnold2 válasza Armahun (#1700) üzenetére


Arnold2
őstag

Ja Goa'uld... :))
Bár csak kétszer néztem végig a sorozatot,de olyan sok jelentkező nincs. Talán a NOX, vagy a Furlingek :DDD

(#1703) ngabor2 válasza Hujikolp (#1701) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tudnának, ha olyan helyre mentek volna, mielőtt mind szétesett.

a másik kérdésedre: valszeg nem lehet, azt a motornak kell tudnia, ez emg nem tudja. imho jó ez a spoiler-megjelölés.

(#1704) nemi válasza Armahun (#1700) üzenetére


nemi
tag

Erről az a SG rész jut eszembe amikor volt egy producer és filmet akart forgatni a CSK1ről és volt egy csomo verzio(bábos,Tealc a magándetektív) és abban volt az, hogy "a szingularitás mindjárt robban"(StarTrek másolat).

(#1705) Hujikolp válasza ngabor2 (#1703) üzenetére


Hujikolp
őstag

szerintem ennyire nemgondoltak bele készítők, mert szerintem az asgardoknál is volt nakvada...

kár...

(#1706) ngabor2 válasza Hujikolp (#1705) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a modulok magukban hiába erősek, ha a kapcsolatot elég köztük megszűntetni... márpedig mind a lövések, mind a sugár ezt célozza, nem az anyagát.

amúgy nem tudom, valakinek feltűnt-e, de mikor egy emberforma repi szétesik, nagyon kevés anyag marad utána :D mintha üreges lenne mind. ja, és a színek is hirtelen eltűnnek, minden szürke lesz.

(#1707) Janoska26 válasza ngabor2 (#1706) üzenetére


Janoska26
addikt

Mer hamu lesz belőlük :K :DD

(#1708) ngabor2 válasza Janoska26 (#1707) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mán megint beszól... fogadjunk, hogy egy részt se láttál a sorozatból! :P

(#1709) Pópa válasza Arnold2 (#1699) üzenetére


Pópa
senior tag

Nézd meg a második részt, és ezek a kérdések értelmüket vesztik. :P

SPOILER, de azért olvassátok :K

Mellesleg mikor a doki 5 perc alatt hiperhajtóművet szerel az ugróba, és az 5 perces fejlesztésből 4-ben azt magyarázza, hogy ez mennyire lehetetlen... szóval ilyenkor nem érzem az átgondoltságot. Egyébként szép, meg fordulatos, stb.

Ellenben Wier akciója a replikátor főnökkel tetszett. Az egy igazi sztárgétes fordulat volt! :DD

Trust is good, control is better!

(#1710) ALI_G


ALI_G
veterán

a 4x02-t is leadták pénteken? csak mert feliratot látok cicmax oldalán, de torrentet nem.

(#1711) ngabor2 válasza ALI_G (#1710) üzenetére


ngabor2
nagyúr

screenerben adaták le, tehát hangeffektek nélkül, meg lehet nézni, de nem az igazi így.

(#1712) tomazin válasza Pópa (#1709) üzenetére


tomazin
veterán

SPOILER

Hát bazze az első rész után azt hittem,h meggyújtom a gépet,és nem azért,mert nincs meg a 2. rész,hanem annyira erőltetett volt,h én kitaláltam mi fog jönni(pedig soha nem gondolkozok csak bambulok),de a 2. részben az a Weires cucc az nagyon tuti volt.Viszont annyira lezárt volt a 2. rész...semmi izgi...Weirrel majd lesz valami oszt csá.
Jah meg azt nem vágtam,h ha már olyan jól ellavíroztak a replikátoroknál akkor mé nem gyűjtöttek be pár darabot a világító kis kavicsokból(zpm)... :U

(#1713) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, megsasoltam a 3. részt is. a 4. is kinn van valami nemtommilyen verzióban, lehet, hogy

SP

azt is megnézem. elég hamar kezdik a "töltelékrészek" leadását, ebben a részben nem sok érdemi történt, egy kis csetepaté, jól elcsépelt "régi barát, aki nem is barát" fordulat, miegymás. jobbra számítottam.

no, megnéztem a 4. részt is. nem volt rossz... bár leginkább korábbi részek "összeollózásának" tűnt. túl sok dolog volt benne, amit sg1-es részekben már többször láttunk. fogynak az ötletek? pedig még van pár elvarratlan szál. pl. mi van a genii-jal? Harry Maybourne is felbukkanhatna, az naagy poén lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#1714) tomazin válasza ngabor2 (#1713) üzenetére


tomazin
veterán

Harry Maybourne
azkiaz? :U

(#1715) ngabor2 válasza tomazin (#1714) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Maybourne ezredes, SG1. vagy én írtam rosszul a nevét? egy meglehetősen unszimpatikus egyén. mindig megpróbál keresztbe tenni az sg1-nek.
ehin van ni :D

[ Szerkesztve ]

(#1716) tomazin válasza ngabor2 (#1715) üzenetére


tomazin
veterán

jaaa...nem hiányolnám..

(#1717) Hujikolp válasza ngabor2 (#1713) üzenetére


Hujikolp
őstag

Az ütne nem nagyon! Felőlem jöhetne. :)

(#1718) Hujikolp válasza Hujikolp (#1717) üzenetére


Hujikolp
őstag

"Nem" nélkül, csak most vettem észre :B

(#1719) -=Sziszi=- válasza ngabor2 (#1715) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Maybourne? Én se szerettem az elején, de mikor kirúgták az "enájdítől" és pár részben a Jack-kel hülyéskedik akkor kezdett szimpi lenni. :DDD

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1720) Hujikolp válasza -=Sziszi=- (#1719) üzenetére


Hujikolp
őstag

Szintúgy, a végefelé már tök rendes volt, jókat lehetett rajta röhögni. Kár h nem lett 11. évad :O Remélem a DVD-kben még lehet látni őt valamennyire, bár nem hiszem

(#1721) ngabor2 válasza Hujikolp (#1720) üzenetére


ngabor2
nagyúr

sok rossz sg1-fanatikus miatt, akik nem bírták elviselni, hogy RDA-nak családi élete is van :(

(#1722) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Számomra részben a 8. évad végén ért véget a sorozat onnantól már teljesen más az egész. Azzal, hogy mind a négyen ott ülnek az Oneill horgásztavánál. 8 év alatt sikerült 1x összehozni a csapatot egy kis pihire :DDD

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#1723) kymco válasza -=Sziszi=- (#1722) üzenetére


kymco
veterán

Nálam is ott ért véget...

www.refujvaros.hu

(#1724) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Tud valaki valamit az eurékáról, h lesz-e több évad neki?

(#1725) Hujikolp válasza kymco (#1723) üzenetére


Hujikolp
őstag

Nálam még nem :DDD

(#1726) Hujikolp


Hujikolp
őstag

(#1727) Hujikolp válasza Hujikolp (#1726) üzenetére


Hujikolp
őstag

a szájli egy linket takar :DDD

(#1728) Arnold2 válasza Hujikolp (#1724) üzenetére


Arnold2
őstag

Lesz!! Hála az égnek!

(#1729) zotyesz66 válasza kymco (#1723) üzenetére


zotyesz66
őstag

Pedig a 10. évad szerintem igen jó lett, sajnáltam, hogy olyan kurtán-furcsán kellett befejezni.
Maybourne meg az egyik kedvencem volt :)

(#1730) ngabor2


ngabor2
nagyúr

hehe, a 4x05 egyből 2 verzióban van fenn, és "veszekednek", hogy kié a proper... NoTV vs. XOR. ti melyiket szeditek?

(#1731) Arnold2 válasza ngabor2 (#1730) üzenetére


Arnold2
őstag

XOR.
Remélem CicM ehhez készíti majd a feliratot.

(#1732) Khaal válasza ngabor2 (#1730) üzenetére


Khaal
őstag

Én a HR-HDTV-t komálom. Csak nehéz kivárni azt a pár napot, de eddig meg tudtam állni, hogy ne nézzem meg DSripben.

(#1733) tomazin


tomazin
veterán

SPOILER

érdekes egy rész volt...kiváncsi leszek összejön-e az alliance..a csajszi miatt nem lenne rossz,felüdítő ilyet látni a sok ratyi űrhajó között :DDD

(#1734) Hujikolp


Hujikolp
őstag

SPOJLER

Ő nem a mi Maybourenénk a csillagkapuból? és nem ő az egyetlen szereplő az sg-ből, aki mintha játszana a 4400-ban... Láttam még a 9, 10-dik évados dokit is.

(#1735) ngabor2 válasza Hujikolp (#1734) üzenetére


ngabor2
nagyúr

(#1736) Hujikolp válasza ngabor2 (#1735) üzenetére


Hujikolp
őstag

nem is tudtam h van neki topikja :) Végignéztem a 3. évadot, mostmár kiváncsi leszek h mi az, amit jól összekuszáltak ott a 4-esben :K

Jah, és egy nagy gé betüt beletudnál rakni a topik címébe? olyan hülyén néz az ott ki :S

[ Szerkesztve ]

(#1737) Grass


Grass
aktív tag

Nem úgy volt hogy lesz valami nagyobb befejező része az SG1-nek, amit DVD-n adnak ki idén ősszel? Azzal mi a helyzet? Vagy rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1738) Arnold2 válasza Hujikolp (#1734) üzenetére


Arnold2
őstag

A fél CSillagkapu gárda megfordult már a 4400, többek között azért is mert ezt is Kanadában forgatják. Én is meglepődtem az elején de már a 4. ismerős arc után már csak legyintettem.

(#1739) Khaal


Khaal
őstag

Arról nem is beszélve, hogy a csillagkapu a sci-fi sorozat színészek gyűjtőhelye lett.
A teljesség igénye nélkül:
Woolsey (ST:Voyager)
Mitchell (Farscape)
Vala (Farscape)
Dr. Keller (Firefly)
Adria (Firely)
Dr. Lam (Andromeda)

(#1740) Hujikolp válasza Grass (#1737) üzenetére


Hujikolp
őstag

csak jövőre lesz dvd, és az fogja majd lezárni az ori szálat.
még lesz egy dvd, amit nemakarok spojlerezni, lesz még.
+ egy új sg szál
ééééés az 5. atlantis évad
éééééééééééés a stargate worlds mmo game :C

(#1741) Arnold2


Arnold2
őstag

Megnéztem az új részt.
Hááááááát(tal nem kezdünk mondatot). Tipikus töltelék rész, s annak is a legjavából. Én a sztoriban nagy lehetőségeket láttam, amit többé kevésbé ki is hoztak belőle,de sztem lehetett volna rajta mit még dolgozni. Bár tény, hogy az én verzióm nem fért volna bele a 40perces keretbe.
Nem volt rossz, nem volt rossz, de nem jutottunk közelebb a nagy mézesbödönhöz.

(#1742) bbazsy válasza Hujikolp (#1740) üzenetére


bbazsy
őstag

sg worlds mikor lesz?

..

(#1743) Hujikolp válasza bbazsy (#1742) üzenetére


Hujikolp
őstag

csillagkapu.hu szerint jövőre.

(#1744) virkir


virkir
veterán

Na ha mát itt vannak a nagy sg. fanok segítség kéne.
Ezekhez:
Stargate.Atlantis.S04E03.HDTV.XviD-2HD
Stargate.Atlantis.S03E08.DVDRip.XviD-GoTV és társaihoz kéne felirat.
Amit eddig leszedtem vagy 3 féle mind csúszik a filmhez képest

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1745) Hujikolp válasza virkir (#1744) üzenetére


Hujikolp
őstag

feliratok.hu vagy cicmax.atw.hu

(#1746) virkir válasza Hujikolp (#1745) üzenetére


virkir
veterán

Onnan is vannak és nem jók

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1747) tomazin válasza virkir (#1746) üzenetére


tomazin
veterán

akkor a movied a hibás ;]

(#1748) virkir válasza virkir (#1746) üzenetére


virkir
veterán

Na volt időm és végig nyálaztam az összes részt és egyedül ehhez nem jó a felirat.
Stargate.Atlantis.S04E03.HDTV.XviD-2HD
Annyit kiderítettem, hogy mind a 4 amit találtam ugyan attól az emberkétől, cicmaxtól származik de mégsem jó, a film végére kb 1/2 percnyi csúszás jön össze.
Esetleg valakinek valaki mástól származó felirata nem lenne?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1749) Hujikolp válasza virkir (#1748) üzenetére


Hujikolp
őstag

Akkor a felirathoz passzoló részt szedd le. Én úgyszoktam csinálni, hogy megvárom a feliratot, és csak utána szedem le a részt, ha több közül kell választani. Álltalában az első megjelentet kell leszedni, de ha több release van, akkor érdemes várni. Álltalában hétvégére kiszkott jönni a felirat, és a seed-eltség is megmarad. Ajánlom pl az isohunt.com -ot.

A csúszás meg az fps szám miatt van. GOM player-rel ez megoldható, fél másodpercet lehet vele lépkedni előre vagy hátra.

(#1750) joshua7 válasza Arnold2 (#1741) üzenetére


joshua7
veterán

Egyetértek. Az elején úgy voltam, h biztos jó lesz, de így utólag nem nevezném annak. Kábé semmi értelme nem volt neki. Töltelék, ahogy mondod.

Semper Fi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.