Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) dzsoni válasza Arnold2 (#1098) üzenetére


dzsoni
senior tag

A Nemesis-ben (3x22) elméletileg a kapu nem volt nyitva amikor a Föld légterébe került, de nem pusztult el.

(#1102) Arnold2 válasza dzsoni (#1101) üzenetére


Arnold2
őstag

Ok én ezt értem. Azt a poszot egy kicsit alpári stílusban ''na gondolkodj el azon amit írtál'' stílusban írtam, hogy pontos legyek.
Néha rámjön egy ilyen fennhéjjazó stílus,nem tudom miért. Bocs NGábor!!

(#1103) Arnold2


Arnold2
őstag

Megnéztem a filmet még egyszer, hogy átlássak azon a dolgon,hogy mi volt már a filmben és mi csak a sorozatban.
Nos akkor a legfontosabb: a filmben nem volt semmilyen goalud és semmilyen jaffa.
Mutatták töbször is a fegyveres őrök hasát és semmilyen kukacra utaló dolog nem volt (Ugyanis nem volt rajtuk teljes páncél, mint mondjuk a kigyóharcosoknak a sorozatban,hanem csak az a sisak ami gombnyomásra eltűnik a füled mögött)
Ré volt ugye a főgonosz.Nos ő egy sima földönkívüli volt,olyasmi mint mondjuk ET.
Semmi kukac meg ilyesmi.Egyszerűen belerakta magát egy emberi testbe és kész (mielőtt felrobban a végén,megint láthatóvá válik az eredeti alakja).
A kapuval kapcsolatban: ha jól vettem ki akkor Ré már kész tényként vette a kaput,tehát már elvileg az ott volt mikor megérkezett. Ő is csak használta. Bár ugyan nem esett szó róla,de sztem megvolt a lehetőség,hogy több világot is tárcsázhasson,de ő épp a földet szemelte ki (tudatosan vagy mák, nem tudni)
A filmben is volt már: apróságok: gyógyító szarkofág,Rének ilyen kézi kötyűi amivel el tudja lőkni a másikat ill agyhalált okozhat vele, botfegyver, halálsikló.
Mondjuk a piramisa/űrhajója nagyobb és profibb mint a sorozatban,de mondhatjuk hogy nagyából ugyan az.
Ennyi!

(#1104) ngabor2 válasza Arnold2 (#1102) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem tűnt olyannak az a hsz. egyszer carter is valami ilyesmit mondott, hogy a gyűrű csak stabilizálja a kialakuló féregjáratot, a fenntartásában már kisebb szerepe van. de lehet, hogy rosszul emlékszem.

(#1105) Nimrod válasza ngabor2 (#1104) üzenetére


Nimrod
addikt

Ha emlékeim nem csalnak a kapu csak az eseményhorizont létrehozásához kell, nem a fenntartásához.

(#1106) ngabor2 válasza Nimrod (#1105) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, egyik oldalról így van. csakhogy az energiát a fenntartáshoz honnan veszi a féregjárat? ezt még nem tudtuk meg a sorozatból.

(#1107) Nimrod válasza ngabor2 (#1106) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem a fenntartáshoz kell az energia, hanem a járat létrehozásához.

(#1108) Hujikolp


Hujikolp
őstag

öö remélem nemkérdezek hülyeséget. :B mikor lesz a kövi rész?

(#1109) Nimrod válasza Hujikolp (#1108) üzenetére


Nimrod
addikt

[link]

Válasz kérdésedre az oldal alján.

(#1110) dzsoni válasza Hujikolp (#1108) üzenetére


dzsoni
senior tag

kicsit lehetnél konkrétabb :)

SG1 szinkron: TV2 10. évad - ha lementek az atlantiszok
Atlantisz szinkron: TV2 1x08 - Underground / holnap 16:25
SG1: Sky One 10x11 - The Quest part 2. / 2007 január
Atlantis: Movie Central 3x11- Return part 2. / október 23.

(#1111) Hujikolp válasza dzsoni (#1110) üzenetére


Hujikolp
őstag

Január :Y :Y

nagyon köszönöm :R and sorry a pontatlan dogalmazásért :B

(#1112) dzsoni válasza dzsoni (#1110) üzenetére


dzsoni
senior tag

némi változás:
Atlantis: Movie Central 3x11- Return part 2. / október 30.

(#1113) doc válasza dzsoni (#1112) üzenetére


doc
nagyúr

b@sszák meg...
így is undorító hogy pont a dupla részek közepén tartanak többhónapos szüneteket, mint a második évad végén, erre még egy hét...
nagyon jó sorozat, de az ilyenek miatt meg fogom utálni :(

(#1114) dzsoni válasza doc (#1113) üzenetére


dzsoni
senior tag

még mindig jobb mint várni márciusig

(#1115) ngabor2 válasza doc (#1113) üzenetére


ngabor2
nagyúr

megsúgom, mindig így csinálják. épp azért, hogy ne lankadjon az érdeklődés, és nézd meg a folytatást. a 10x10-et is részben ezért nem néztem meg (másrészt azért, mert eddig nem jutott rá időm...).

(#1116) dzsoni


dzsoni
senior tag

2007 őszén várható két uj SG1 film, ami lezárja az ori szálakat. 11. évadról még mindig nincs semmi hír.

(#1117) deedee


deedee
őstag

hali!

kicsit talán lemaradtam....Mi az a stargate infinity?? :) Most találtam dc-n valakinél.... :D
26 rész

(#1118) deedee válasza deedee (#1117) üzenetére


deedee
őstag

megvan,rákerestem....Egy rajzfilmsorozat,de kicsit elrugaszkodott az eredetitől...Mármint a story-tól... :)

(#1119) Hujikolp


Hujikolp
őstag

...

[Szerkesztve]

(#1120) Grass


Grass
aktív tag

Sziasztok
Melyik részben kerül a Föld egy időhurokba, amikor mindig újrakezdődik az adott nap, de ezt csak onil meg tilk érzékelik, és elkezdenek szórakozni minden hülyeséggel a bázison?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1121) Nimrod válasza Grass (#1120) üzenetére


Nimrod
addikt

Lehetséges SPOILER egyeseknek!




A 100. részben, Wormhole Xtreme az epizód neve vagy valami hasonló.

Szerk.: 512 Wormhole X-Treme! (Wormhole X-Treme!)


[Szerkesztve]

(#1122) Grass válasza Nimrod (#1121) üzenetére


Grass
aktív tag

Az a rész teljesen másról szól. Itt csk-hoz hasonló sorozatot csinálnak wormholextreme néven. :U

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1123) Nimrod válasza Grass (#1122) üzenetére


Nimrod
addikt

Bazz, tényleg, hülye vagyok. :W

Szerk.:
406 Window Of Opportunity (Egy apró lehetőség) :U

[Szerkesztve]

(#1124) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Nagyon jó ez a sorozat. Filmen és könyvben is. Mikor lesz új film?

(#1125) Xantomas válasza dzsoni (#1116) üzenetére


Xantomas
őstag

Ami azt jelenti, hogy 4 stargate film várható? Kettő várhatóan mozi (eredeti SG univerzum) , és kettő DVD?

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1126) dzsoni válasza Xantomas (#1125) üzenetére


dzsoni
senior tag

Ha úgy vesszük 4 új rész, mivel a 2 film egyenként másfél órásak lesznek. A filmeket csak DVD-n fogják kiadni. Mozifilmekről nincs konkrétum, Wright és Devlin is szeretett volna csinálni Csillagkapu 2.-t.

szerk.: Devlin trilógiát akart, és így lenne meg a 4 sg film amit emlitettél (most értettem meg a kérdésedet :)))

[Szerkesztve]

(#1127) ngabor2 válasza deedee (#1117) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egyelőre vagy 2-3 részhez van magyar felirat. nagyon lassan készül, talán teljesen be is fulladt.

(#1128) deedee válasza Grass (#1120) üzenetére


deedee
őstag

onil bringázik,lesmárolja samantha-t,golfoznak a csillagkapun át stb...Nagyon jó rész volt,halálra röhögtem magam... :DD :C :R :D

(#1129) Nimrod válasza deedee (#1128) üzenetére


Nimrod
addikt

És Tealc rácsukja az ajtót az egyik katonára amikor már sokadjára vágja orrba. :DDD


helyesírással nem bizdergálni :U

(#1130) ngabor2 válasza Nimrod (#1129) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezexerint nem csak nekem a kedvenc részem ez. a kedvenc évadom meg a 6. jonas quinnel. nagyon ott van a szeren, gyakorlatiasabb, mint danny boy.

(#1131) Grass


Grass
aktív tag

Jójó na de melyik rész ez vaze. Valaki pls mondja meg mer így fejből nem tudom. :W

[Szerkesztve]

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1132) Arnold2 válasza Grass (#1131) üzenetére


Arnold2
őstag

#1123

(#1133) ngabor2


ngabor2
nagyúr

extrák... van itt valaki, akinek megvan gyakorlatilag minden extra? video diary-k, profile-ok, lowdown-ok, stb? ki szeretném egészíteni a gyüjteményemet. pü-ben megkereshetne.

(#1134) dzsoni válasza dzsoni (#1110) üzenetére


dzsoni
senior tag

Pontosítás:

SG1 szinkron: TV2 1x05 - The First Commandment / október 17. 00:10
Atlantisz szinkron: TV2 1x10 - The Storm / október 21. 16:25
SG1: Sky One 10x11 - The Quest part 2. / 2007 január 03.
Atlantis: Movie Central 3x11- The Return part 2. / október 23.

(#1135) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Én is nagyon szerettem azt az időhurkost, nagyon ottvan, és a fejlesztések? Arra a részre ki emlékszik, az fekve röhögös volt, nagyon beleadtak mindent, nagyon tetszett. régen olyan jó humoros volt, - nem mintha most nem,- de régebben nagyon jó volt... Apufix lol! na mentem alukálni... ;)

(#1136) ngabor2 válasza dzsoni (#1134) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Atlantis: Movie Central 3x11- The Return part 2. / október 23.

hétfőn leadják, kedden meglesz a megfelelő oldalakon. ha Cicmax ráér, akkor talán szerdán már lesz felirat. ha viszont nem ér rá, akkor valszeg hétvégéig kell várni. azelőtt pénteken vetítették, igaz másik csatornán.

(#1137) dzsoni válasza ngabor2 (#1136) üzenetére


dzsoni
senior tag

ijen hamar van ezekhez felirat? rá sem kerestem eddig egyetlenegy rész feliratára sem :)

(#1138) ngabor2 válasza dzsoni (#1137) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a saját feliratos oldalán az eddigiek ott vannak. ha érdekel a cím, pü-ben elküldöm, ide inkább nem írom ki.

(#1139) dzsoni válasza ngabor2 (#1138) üzenetére


dzsoni
senior tag

thx, de ag forumon is aktiv vok, ha nagyon kellene azért megszerezném öket :)

(#1140) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Tudja valaki annak a pegazus galaxisban található bonlygónak a nevét, amelyen rajta van az ős bázis vagyis atlanisz? asszem az sg-1 ben volt, vagy az atlantisz elsö évadjának legelején?

(#1141) Hujikolp válasza Hujikolp (#1140) üzenetére


Hujikolp
őstag

lényegtelen lett.. : (

(#1142) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

Annak idején nem láttam az első részt az Atlantis-ból.
Hogy a fenébe kerültek ennyien erre a bolygóra? Tényleg a ZPM-el? és tudták, hogy nem tudnak visszatérni, vagy csak így alakult? :F

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1143) L3zl13 válasza Csiborbogár (#1142) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Tényleg. Tudták, hogy csak esetlegesen Atlantiszon talált technológia (másik ZPM vagy hasonló erejű energiaforrás) segítségével térhetnek haza.

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#1144) dzsoni


dzsoni
senior tag

Sky One tegnap lenyomta az első részt a 10. SG1 évadból, lehet hogy dec. 27.-én lesz a 10x11, de a jan. 03 valószinübb.

(#1145) Arnold2


Arnold2
őstag

Na, srácok.
Már csak 2 kell aludni és itt az új Atlantis rész :C (bár jobban örülnék az SG1-nek,de így is jó).

(#1146) Nimrod válasza Arnold2 (#1145) üzenetére


Nimrod
addikt

Van aki a télapót várja... :))

(#1147) Arnold2 válasza Nimrod (#1146) üzenetére


Arnold2
őstag

Jogos jogos :D
De akkor is kiváncsi vagyok mi történik.
S hogy stílusos maradjak: már csak 1et kell aludni (s meglátjuk,hogy hogy másznak újra John Sheppardék egy torokszorító helyzetből, 'Airways' nélkül).

(#1148) dzsoni válasza Arnold2 (#1145) üzenetére


dzsoni
senior tag

Bocs, 1x már javitottam magamat, most elfelejtettem :)

SG1: Sky One 10x11 - The Quest part 2. / 2007 január 03.
Atlantis: Movie Central 3x11- The Return part 2. / október 30.

Szal sajnos még egy hetet várni kell.

(#1149) dzsoni válasza dzsoni (#1148) üzenetére


dzsoni
senior tag

a kis@omat, hogy nem bírnak magukkal :((

SG1: Sky One 10x11 - The Quest part 2. / 2007 január 03.
Atlantis: Movie Central 3x11- The Return part 2. / november 20. vagy november 27.

(#1150) Arnold2 válasza dzsoni (#1149) üzenetére


Arnold2
őstag

Hogy micsoda?!?!?
A 30-at még lenyeltem volna,de hogy már megint ekkorát tolnak rajta.
Döntsék már el végre....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.