Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Pópa válasza dzsoni (#1445) üzenetére


Pópa
senior tag

Csatlakozok. Igaz én már a kezdetek óta nézem mindet.
SN: Néha már kiakasztanak sammy idiótasági :O :W


SG1: A buszos rész LOOOL. Olyan jót röhögtem rajta... Kicsit terminátor kettő feelingje volt.

Grr, most meghalsz bazzzzzeee! Baaaam! Elnyomja egy busz, mint szart :D
Bááááháháhá ;)

[Szerkesztve]

Trust is good, control is better!

(#1452) tomazin


tomazin
veterán

Most néztem végig az új sg-1 részt..(16,lehet el van maradva a kolink)hát nehezen tudom elhinni,hogy most éppen ilyennel kellene foglalkozni... :(
origyilkolást akarok!!!

(#1453) shev7 válasza tomazin (#1452) üzenetére


shev7
veterán

miert mivel kene foglalkozni? keresik az ultimate weapont az ori ellen.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1454) Pópa


Pópa
senior tag

SG1 S10E16

Bevallom, szerintem ez volt a legsz@rabb ebben az évadban.
Eleve falra mászok az ilyen történetektől, főleg ha ennyire happy end lesz a vége.

Két szó:
Gáz. Időhúzás.

Trust is good, control is better!

(#1455) tomazin válasza shev7 (#1453) üzenetére


tomazin
veterán

Az rendben is lenne..csak ez olyan nagyon nem csk-s rész volt.Túsz meg ismét egy idóta rendszerrel rendelkező bolygó...na mind1 nekem annyira nem tetszett..a múltkori még nem is volt rossz,igaz ott sem az ori volt a főszereplő.

Pópa:Hát attól függ milyen szemszögből nézzük.Mert szvsz nem okos dolog eltemetni egy kaput...pláne ha rádtalál az ori ;]

(#1456) Forest_roby válasza shev7 (#1453) üzenetére


Forest_roby
őstag

Az már van! :D Csak hordozhatóvá kell tenni az óriás csillagkaput!! ;]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1457) bdav válasza Forest_roby (#1456) üzenetére


bdav
őstag

kissé nehézkes lőni vele nem gondolod? :DDD

10x16 se volt rossz habár énis arra számítottam h. pl. Baalt legyakják. Bár kár lenne érte mert zsír karakter szvsz :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1458) shev7


shev7
veterán

biztos velem van a baj, de nekem tetszett. Az elso evadok hangulatat idezte :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1459) koxx


koxx
MODERÁTOR

Az olyan részeket mint a 10x16 nagy ívben kerülni kellene így a sorozat vége felé, a fő cselekmény szálra kéne koncentrálni. Nehogy az legyen, hogy a befejező rész utolsó 5 percében váltják meg a világot az ori/goauld/replikátor triótól.

#1458: Ahhoz a feelinghez O'Neill-re is szükség lenne :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1460) raczger


raczger
őstag

nem volt rossz a mostani rész, de szerintem mindenki azt várta h az ori legyőzésére koncentrál majd a sorozat, remélem mostantól így is lesz:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1461) Xantomas válasza koxx (#1459) üzenetére


Xantomas
őstag

Én spec jókat szoktam röhögni az AG fórum pár addiktján, de főként a postjain, akik sírnak az Ori szál befejezéséért. Nem mondok neveket, de egyvalakitől kifejezetten a falra mászok, aki a saját fotóját tette be avatarnak.

Csempész mellékszál félig meddig kilőve,
Goauld: 8. évad végén
Replikátor: Atlantis.
Ori: nagyfilmek.

Most akkor mi is a sírás tárgya? Én spec unom már a hightech sablonos origyilkolós részeket, pont az ilyen röhögős részek miatt kezdtem a sorozatot anno nézni, amint amilyenek a 10. évad vége.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1462) koxx válasza Xantomas (#1461) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha jól tudom Baal még mindig él. Replikátor szál még szintén nincs teljesen lezárva. Ori majd kiderül.
Nekem igazából azok a részek hiányoznak amiket 2-3x is meg lehetett nézni.

(#1463) Xantomas válasza koxx (#1462) üzenetére


Xantomas
őstag

Igen, még jópár Baal él, így soha nem lesz vége a szálnak. :D Ez csúnyaszóval olyan mint a cigányprobléma.

Minden részt 2-3x nézek meg. Nem azért mert olyan sok időm van, de elsőre sosem értem meg az összes szöveget, és maradnak üres foltok. Utánna pedig felirattal.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1464) bdav válasza koxx (#1462) üzenetére


bdav
őstag

replikátorokat kivégezték 8x18ban, nem? atlantisiakat nem de a tejutasokat.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1465) Arnold2 válasza bdav (#1464) üzenetére


Arnold2
őstag

De,a mi galaxisunkban elvileg már nincsenek.
Kár lenne a pegazusiakat most idekeverni.

(#1466) koxx válasza bdav (#1464) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

igen, összekevertem az atlantisi szállal

(#1467) shev7 válasza Xantomas (#1461) üzenetére


shev7
veterán

en is ugy latom/varom, hogy az ori szal nem lesz most lezarva. A 10x20 ( vagy mi lesz az utolso) sztem egy hatalmas cliffhanger lesz, hogy jol felcsigazzanak a mozifilm(ek)re. Aztan szerintem az(ok) is egy jo nagy cliffhangerrel er(nek) veget, es kezdodhet az ujabb spin-off :)

''unom már a hightech sablonos origyilkolós részeket, pont az ilyen röhögős részek miatt kezdtem a sorozatot anno nézni, amint amilyenek a 10. évad vége.''

Igen, nekem is ez jon be, es ebben a reszben talan Cam-en kivul mindenki jol tolta. Daniel kiakadasa pl nagyon ott volt :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1468) tomazin válasza Arnold2 (#1465) üzenetére


tomazin
veterán

spoiler
hát de nem az volt az uccsó atlantisban,hogy a füld ellen akarnak menni az atlantisi replikátorok?

mit jelent a spin-off? :U

(#1469) Nimrod válasza tomazin (#1468) üzenetére


Nimrod
addikt

Mellékszál.

(#1470) tomazin válasza Nimrod (#1469) üzenetére


tomazin
veterán

akkor 1467-ben shev arról beszél,hogy milyen jó lesz,mert lesz új sorozat :DDD
amúgy :R

(#1471) Arnold2 válasza shev7 (#1467) üzenetére


Arnold2
őstag

SPOILER

A 20. rész egy ilyen visszaemlékezős rész lesz. Ahol az öreg csapattagok visszaelmélkednek. Az első mozifilmben tutkó lezárják az Ori szálat. Vannak elméletek hogy hogyan,de ebbe most ne menjünk bele. A második mozifilm egy különálló sztori lesz. Majd jön a 2. Spin-off.
Ha bővebben érdekel a téma akkor a csillagkapu.hu -n kezd el visszamenőleg elolvasgatni a híreket. Én is onnan tudom amit tudok.

(#1472) shev7 válasza Arnold2 (#1471) üzenetére


shev7
veterán

nem erdekel bovebben, szeretem a meglepeteseket :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1473) ALI_G


ALI_G
veterán

vki megmondaná melyik részben van ez (nem emléxem tökéletesen, de kell ez a szövegrész): -if it can't work
-try a bigger thermonuclear reaction

Na ez hogy van pontosan?

(#1474) Pópa


Pópa
senior tag

Én vinnék egy kis új színt a filmbe, és hagynám a földet elpusztulni.
ÖTÖDIK nevű replikátort valami elfekvő vinyóról összekaparni, egy megtanítani neki egy új dos hathuszonkettő alkalmazást, amivel új erőre kapva összehaverkodik a lidérc nagykutyákkal (nagybogarakkal ;)), és ketten röhögve lemossák a Föld nevű bolygót.



A baj az, hogy mostanában túl sok rész KISZÁMÍTHATÓ az SG1-ben is.....
Már-már annyira happy end a vége, hogy az fáj
Régen nem volt így. Ennyiszer nem.



[Szerkesztve]

Trust is good, control is better!

(#1475) tomazin válasza Pópa (#1474) üzenetére


tomazin
veterán

lehet emiatt is fejezik be?Ötlethiáyn?Érdeklődéshiány... :(
mondjuk az elpusztul a Föld teóriád nem nagyon teccik.. :P

(#1476) bdav válasza ALI_G (#1473) üzenetére


bdav
őstag

szerintem sg1 10x03: pegasus projekt

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1477) Pópa válasza tomazin (#1475) üzenetére


Pópa
senior tag

Azért fejezik be, mert a rendezők (már egy ideje) új dolgokon törik a fejüket.

Trust is good, control is better!

(#1478) tomazin válasza Pópa (#1477) üzenetére


tomazin
veterán

étem.. :(

(#1479) dzsoni


dzsoni
senior tag

Kicsit eltűntem mert kedves főnököm a nyakamra küldte erre a hétre a területi képviselőt hogy megnézze mit művelek munkaidőben... megnézte... lenyomtuk My Name is Earl-t, Day Break-et, és Dexter első pár részét, holnapra marad a maradék Dexter meg nekiesünk Jericho-nak ;]

Netem meg elméletileg nincs melóhelyen, gyakorlatilag meg kinyomtam a wlan gombot hogy ne csatlakozzon, még a végén felraknak nekem valami netes kamerát hogy lessék hogy kell napi 8 órában sorozatokat nézni munka helyett :D


Ontopik rész:

1448: Simán Heroes ahogy bbazsy is irta a 1449-ben, és tényleg kicsit vicces, de nekem tetszik :) kisjapán Hiro rulzik :D

1451: most össz nézek 10 sorozatot. SG1, (SGA), BSG, (4400), Heroes, Supernatural, My Name is Earl, Day Break, Dexter, Jericho. SGA meg 4400 igaz csak nyáron lesz új, de beleszámoltam azokat is, ill. a két héttel ezelötti BSG rész után azt mondtam hogy felszabadítok pár giga helyet a sorozatos vinyomon és del bsg *.*, kezd belőle elegem lenni...

A 16-os SG1 rész nekem bejövős volt, főleg amikor Daniel leüvöltötte a két rikácsoló picsát :D. Senkinek semmi baja nem lenne a résszel ha nem az utolsó évad lenne. Eddig is voltak ilyen részek minden évadban, jópárat fel lehetne sorolni, csakugye most mindenki várja az ori legyilkolását. Amúgy meg kicsit nyitottabb szemmel kellett volna nézni a részt, és máris láthatóvá válik hogy ez egy visszaemlékezés a kezdetekre. Nem volt beam up, nem volt ott Carter hogy MacGyver módjára cipőkanállal feltárcsázza az asgard galaxist és elmeneküljenek. Volt helyette goauld páncélzat vitrinben, goauld bomba, stb.

A 15-ös rész elméletileg a Lucian szövetség lezárására szolgált úgyahogy, bár azért sikerült úgy megcsinálni hogy bármikor elő lehessen venni őket a jövőbe.

1457: Baal még lesz de psssszt :)

1459: Le kell zárni a nyitvahagyott szálakat, ahogy a 15-be lezárták a Lucian szövetséget, a 16-ba és a 17-be kaptunk egy kis goauld visszaemlékezést, bár a 17-es inkább megpróbálta összeszedni a jaffa szálat Teal'c-en keresztül. Lényegében itt is szálatzártak.
O'Neill-el jön minden külföldi fan is, ennek is köszönhető részben hogy az sg1 cancelt kapott szépen. A vadbarom vérfanok bojkottálták az sg1-et mert nem szerepelt a 9. 10. évadban O'Neill. Most is hasonló van készülőben az Atlantis ellen Carson kiírása miatt, de remélem nem lesz abból is cancel. Amúgy tényleg filingesebb volt O'Neill-el az sg1, de ettől függetlenül szerintem jó volt a 9. és a 10. évad is.

1461: AG forumon nekem is saját képem van benn avatarnak :) (napszemüveges asgard :DDD)

1464: elméletileg igen, gyakorlatilag elég 1db ami túlélte :)

1471: majdnem. SPOILER: Egy lehetséges jövőbe fog kerülni a csapat, és egy lehetséges világképet fognak kapni, aztán majd ahoz lehet igazítani a további filmeket.

1474: Szted hogy venné az USA közönség ha szeretett hazájuk meg szabadságuk megsemmisülne? Mennének vasvillával az MGM elé asszem :D

1475: nézőhiány miatt fejezik be

uff

(#1480) KPepe válasza Forest_roby (#1456) üzenetére


KPepe
senior tag

áááá, ezen jót röhögtem. Az óriás csillagkapuval lövöldözni, lol. :DD

Végülis tök egyszerű: rá kell parkolni vele egy ori hajóra, mint Don Gatto az úthengerrel, betárcsázni a Pegazus-galaxisból 2 másik kis csillagkapu és 2 db atombomba segítségével. Mi sem egyszerűbb ennél. :D

Vagy egy alternatív megoldás kellett volna, csak kicsit korábban: valahogy a hipertéren keresztül eldeportálják a nagy kaput a büdös francba 2 galaxis közé, és akkor már vagy nem működik a tárcsázás, mert ugye a koordináták nem lesznek jók, vagy ha mégis, a nagy semmi kellős közepén találják magukat az ori-ok. :)

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1481) tomazin válasza dzsoni (#1479) üzenetére


tomazin
veterán

O'Neill-el jön minden külföldi fan is, ennek is köszönhető részben hogy az sg1 cancelt kapott szépen.
Hát én amit feliratkereséseim során olvastam külföldi fórumokat szinte mindenhol láttam,h fuck RDA,meg hasonló szépségeket...
Atlantisban tényleg beköszönt a Firefly-os csajszi,de nekem sokkal jobban tetszett,mint hajtóműreparátor :)

(#1482) Nimrod válasza tomazin (#1481) üzenetére


Nimrod
addikt

Hát én amit feliratkereséseim során olvastam külföldi fórumokat szinte mindenhol láttam,h fuck RDA,meg hasonló szépségeket...

A fórumozókat minősíti... :(((

(#1483) dzsoni válasza tomazin (#1481) üzenetére


dzsoni
senior tag

nézegesd a gateworld-öt, ott fogsz találkozni anti sg1 és anti sga 4. évaddal

(#1484) tomazin válasza dzsoni (#1483) üzenetére


tomazin
veterán

bevallom,h nekem is picit erőltettnek tűt már a dolog.De nekem annyira mind1,hogy ki szerepel meg ki nem,csak legyen csk.Lehet,hogy ez igénytelenségnek tűnik,de akkor is szeretem,mikor gyenge rész van...so legyen...mert volt már olyan,hogy majdnem nem lett(asszem :U ),és akkor para volt.

(#1485) EchoNorbi válasza Pópa (#1474) üzenetére


EchoNorbi
tag

Ugyan elég az Ori.
És egyetértek a Földnek pusztúlnia kell. ;] ;] ;]

Nyugtával dicsérd a papot.

(#1486) ALI_G


ALI_G
veterán

fent van a felirat. SG1, 10x17

(#1487) ngabor2 válasza ALI_G (#1486) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, úgy látom letelt az 1 hetes bünti :( szegény mod azt hiszi, lesz hatása.

(#1488) Hujikolp


Hujikolp
őstag

innen valaki megy a csk talira? én v.leg megyek. ti?

(#1489) dzsoni válasza ngabor2 (#1487) üzenetére


dzsoni
senior tag

max annyi hogy mégjobban besértődnek a hikomatok, és nem látogatják tovább az ag-et
nem is lenne rossz eredmény amúgy

(#1490) dzsoni válasza Hujikolp (#1488) üzenetére


dzsoni
senior tag

én szerintem kihagyom

tuti hétvégén lesz, és tuti hogy minimum 250km-re tőlem

(#1491) tomazin válasza ngabor2 (#1487) üzenetére


tomazin
veterán

:F

Hujikolp:jelmezbe kell menni,mert akkor beöltözök csillagkapunak? :DDD (amúgy én sem mert munka van :( )

[Szerkesztve]

(#1492) ngabor2 válasza Hujikolp (#1488) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jó szórakozást, várjuk az élménybeszámolót. azt a fórumot/portált nem követem.

(#1493) bbazsy


bbazsy
őstag

utolsó rész vége nagyon üt :DDD

..

(#1494) ngabor2 válasza bbazsy (#1493) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja... így kiszúrni szerencsétlennel... [kép]

(#1495) tomazin válasza ngabor2 (#1494) üzenetére


tomazin
veterán

miért?szvsz érdekes..én olvastam...
de mókás volt az tuti :DDD

Spoilerfélig meddig:
Azért látszik a különbség a bsg meg eközött,mert itt szvsz nem volt anniyra felkavaró/mély ez a családi dolog annyira,mint a bsg-ben van(jó tudom,h az inkább érzelmekre van kihegyezve)

[Szerkesztve]

(#1496) kem válasza bbazsy (#1493) üzenetére


kem
addikt

:DD igen-igen
Épp most néztem meg.

Mindenki: Milyen változtatások vannak a CSK film rendezői változatában ami nem jelenik meg a sima szinkronosban?

Köszi!

(#1497) ngabor2 válasza kem (#1496) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a rendezői változatban benne van a sztori legeleje a legelején :D asszem kb. ennyi a különbség.

(#1498) Hujikolp válasza tomazin (#1491) üzenetére


Hujikolp
őstag

akkor öltözzünk össze! én leszek a DHD melletted :DDD (amugy kár, egyenlöre énse tudom h mitcsinálok, de remélem h eltudok akkor menni, és pesten sem lesz arrafele balhé meg ilyenek, mert egyeltalán nemakarok belekeveredni ilyenbe :( )

(#1492) ngabor2 remélem tudok majd egy jó élménybeszámólót irni ha eltudok majd menni, és minden sikeresen megy majd. Ja és én is csak fel-fel kukkantok az oldalra h mik a hírek az Abydos-on, jött-e újjab levél pegazusból, és hogy drága Anúbisz üzent-e, meg ilyenk :)

(#1499) Hujikolp


Hujikolp
őstag

[link] :Y :DDD :R
[link]

;)

[Szerkesztve]

(#1500) ngabor2 válasza Hujikolp (#1499) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az első :W nagyon pihentek voltak valakik :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.