Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) dzsoni válasza Arnold2 (#1150) üzenetére


dzsoni
senior tag

Nézd a jó oldalát. Ennyit kell még várni atlantiszra, és onnantól kezdve még 4-5 hét az SG1 :)

(#1152) Hujikolp válasza dzsoni (#1151) üzenetére


Hujikolp
őstag

sajnos, :O bár lenne mind2 elöbb... föleg az sg-t nagyon várom :)

(#1153) deedee


deedee
őstag

kicsit offolok,bocsi.... :) :B

amíg nincsenek csillagkapu filmek,szépen gyűjtögetem a battlestar galactica 3. évadját :C
Nekem a battlestar is nagyon teccccik... :D

(#1154) Trak válasza deedee (#1153) üzenetére


Trak
addikt

Remek, már ezt is tudjuk...
Saját topikja?
[link]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1155) Nimrod válasza Trak (#1154) üzenetére


Nimrod
addikt

Teljesen normális dolog szerintem, hogy ha valaki egy stílusnak a függője, akkor nem csak egy sorozatot fog nézni abból a stílusból. Bár ki tudja. :o

(#1156) raczger válasza Nimrod (#1155) üzenetére


raczger
őstag

nah, itt a kivétel, én csak SG1-et meg Atlantis-t nézek:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1157) Nimrod válasza raczger (#1156) üzenetére


Nimrod
addikt

De az már kettő. :DDD

(#1158) Hujikolp


Hujikolp
őstag

szerintem ez egy pár embert biztos érdekelne: [link] ja ha valkinek kell a háttérzene, akkor az megvan nekem...

[Szerkesztve]

(#1159) dzsoni válasza Nimrod (#1155) üzenetére


dzsoni
senior tag

SG és BSG mint egy stílus??? Scifi mind a kettő, de eléggé távol vannak egymástól. Az már más kérdés hogy régen az SG1 SGA BSG hármas egymás után ment scifi channel-en, és valszeg ennek is köszönhető hogy együtt emlegetik őket. Mindkét sorozat nagyon jó, de semmi összehasonlítási alap nincs, ettől függetlenül én követem a BSG történetét is :).

(#1160) Arnold2 válasza Hujikolp (#1158) üzenetére


Arnold2
őstag

Ezt vágom. Rajta van a 7. évad extra lemezén.
Ja az eleje a Space Race (A verseny) részből van.

[Szerkesztve]

(#1161) Hujikolp válasza Arnold2 (#1160) üzenetére


Hujikolp
őstag

a mákos :DDD nekem nincsen extra dvd-m én csak neten találtam :D és amugy sok extra van rajta? eredeti filmforgatos hangal?

(#1162) Arnold2 válasza Hujikolp (#1161) üzenetére


Arnold2
őstag

3-8évadnak vannak extrái. Hát van rajta extra.Általában úgy néz ki hogy több kb 20perces klipp. Ja eredeti forgatás + hang,meg bihájnd dö szcinsz meg ilyesmi.

(#1163) Trak válasza Nimrod (#1155) üzenetére


Trak
addikt

Én az összes sorozatot nézem, láttam, ezzel nincs is baj, csak gondoltam megelőzöm, hogy összekeveredjen a kettő ;)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1164) ngabor2 válasza Hujikolp (#1161) üzenetére


ngabor2
nagyúr

udvarold körül/üsd meg kedvenc bátyádat :D és akkor jó lesz. az okát kérdezd tőle, estig nem leszek gépközelben.

(#1165) Hujikolp válasza ngabor2 (#1164) üzenetére


Hujikolp
őstag

Meglesz :DDD Csak nehogy én járják pórúl :))


Ismeri valaki, vagy hallott valaki már a Stargate The New Enemy-ről valaki valamit? Én myvipen a csillagkapu klubban olvastam egy hsz-t ahol linkeltek egy oldalt, ott láttam elöször, és igéretesen látszik, vannak videók, képek, prínt szkrííínek ;). ja és a [link].

(#1166) opr


opr
veterán

ááá, hihetetlen h még mindíg nincsenek új részek :DDD
És én naiv még úgy terveztem h várok jan.3-ig az atlantissal is, h továbbra is párhuzamosan tudjam nézni a 2-t... hát, ez már tuti nem fog összejönni, amint kijön az új rész, megnézem vagy kétszer :DDD
ti hogy bírjátok? vagy csak én vok ekkora iszony nagy függő? :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1167) Hujikolp válasza opr (#1166) üzenetére


Hujikolp
őstag

én már majdnem fújom a párbeszédeiket :DDD najó csak vicc volt...

(#1168) opr válasza Hujikolp (#1167) üzenetére


opr
veterán

most tervezem végignézni a 3. évadot elejétől a 10. részig :B
újra :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#1169) Hujikolp válasza opr (#1168) üzenetére


Hujikolp
őstag

visszafelé nézed? :DDD Tudom, 10 ávadot akartál irni... én eddig asszem minden részt láttam. bár ha nem akkor a 9 ikszböl maradt ki pár rész, majd bepótólom. :D

[Szerkesztve]

(#1170) doc válasza Hujikolp (#1169) üzenetére


doc
nagyúr

nem 10. évadot akart írni, hanem valóban harmadikat., ugyanis az Atlantisról van szó...
lehet hogy a 10. részt én is megnézem, hogy mire végre kegyeskednek leadni a 3x11-et, azért nagyjából képben legyek...

(#1171) dzsoni


dzsoni
senior tag

SG1 1-8 évadig 7x láttam szinkronosan 1x eredeti hangal
SG1 9. évad eddig 2x láttam szinkronosan 1x erdeti hangal
SG1 10. évad 2x néztem meg eddig a megjelent részeket (szinkronosan majd 2007 kora nyáron, ugyanis TV2 leadja ha vége lesz az első 2 atlantisz évadnak)
SGA 1-2 évad 2x láttam eredeti hangal, 1x az eddig lement részeket szinkronosan
SGA 3. évad 2x láttam az eddig megjelent részeket

függő vagyok vagy csak unatkozok? :)

BSG-t szeretem, de akárhányszor ülök le újra végignézni a pilot után már nincs kedvem folytatni...

(#1172) Hujikolp válasza dzsoni (#1171) üzenetére


Hujikolp
őstag

ha túl sok az idöd akkor ezt is megcsinálhatod vagy 2* :DDD :R [link]

[Szerkesztve]

(#1173) Nimrod válasza Hujikolp (#1172) üzenetére


Nimrod
addikt

Először azt hittem, hogy fa, aztán látom, hogy papír.

(#1174) Hujikolp válasza Nimrod (#1173) üzenetére


Hujikolp
őstag

fából se lenne rossz :) csak az minha macerásabb lenne.

(#1175) dzsoni válasza Hujikolp (#1172) üzenetére


dzsoni
senior tag

Ehez nem volna türelmem, viszont azon gondolkotam már hogy a szobaajtót kiszedem, és egy kőmüvessel csillagkapu alakra formáltatom... utána már csak egy ügyes festés... :D

(#1176) Nimrod válasza dzsoni (#1175) üzenetére


Nimrod
addikt

Akkor már inkább a garázskaput vagy a bejárati ajtót. :D

(#1177) dzsoni válasza Nimrod (#1176) üzenetére


dzsoni
senior tag

az durva lenne, még a végén azt hinnék hogy egy hülye idiota csillagkapu fan vagyok pedig nem is :P :DDD

(#1178) Nimrod válasza dzsoni (#1177) üzenetére


Nimrod
addikt

Az lenne durva, ha egy MALP-ot küldenél előre amikor hazamész. ;]

(#1179) dzsoni válasza Nimrod (#1178) üzenetére


dzsoni
senior tag

az csak akkor igazán ha elinulok otthonrol :D saját terepet nem térképezek fel :)

(#1180) mcadam


mcadam
csendes tag

Szerintem elég jó sorozat!!!Régebben néztem mindig a tévében, meg letöltötem hozzá filmzenéket is:) tök jók.
[link]

Speed Up!

(#1181) dzsoni


dzsoni
senior tag

kis updéjt: :)

SG1 szinkron: TV2 1x09 - Brief Candle / november 13. 23:50 | 10x01 - Flesh and Blood / Atlantisz 1. és 2. évad után (valszeg 2007 nyár eleje)

Atlantisz szinkron: TV2 1x14 - Sanctuary / november 18. 16:25

SG1: Sky One 10x11 - The Quest part 2. / 2007 január 03.

Atlantis: Movie Central 3x11- The Return part 2. / november 20.


Holnaphoz 1 hét múlva elméletileg már elérhető lesz az atlantisz folytatása! :)

(#1182) Arnold2 válasza dzsoni (#1181) üzenetére


Arnold2
őstag

Komolyan most már úgy legyen ahogy leírtad. Nem vagyok az a típus aki idegösszeomlást kap ha nem játszák a szárolt sorozatát,de ez már nekem kezd sok lenni hogy mád 2* is eltolták.
Ha most nem akkor fogják,mint hogy leírtad, becs szó elmegyek USA földre és feltolom a valagukba az adott rész forgatókönyvét majd megvilágítom alulról egy lámpával és úgy nézem meg (vagy nem).

Akkor ezek szerint amit írtál az Atlantis első két évadát egymás után fogják lejátszani.
Egy kicsit képzavar lesz majd azoknak akik csak a TV-n nézik,de sztem nem lesz gáz.

(#1183) dzsoni válasza Arnold2 (#1182) üzenetére


dzsoni
senior tag

Kanadában forgatják oda menny forgatókönyvet valogba feltologatni :D

Akik nézik tv2-n a sorozato(ka)t azok nagyjából képben vannak talán, nem hinném hogy bármi probléma lenne belőle. Abban reménykedek hogy a 10. évad magyar premierje után lenyomják az atlantisz 3. évadját is, esetleg mehetne egymás után a kettő a láthatatlan ember helyett (a bűbájos boszorkákat meg a rexet csipem :DDD).

(#1184) Arnold2 válasza dzsoni (#1183) üzenetére


Arnold2
őstag

Annál jobb,Kanadában vannak ismerőseink! ;] ;]

Én meg a Rexet nem csípem,szóval elmehetne már egy menhelyre.
De sztem kis hazánk nem akkorra hogy a TV2 be merje vállalni az egymás utáni 2 SCI-Fit :( .
De majd még meglátjuk mi lesz.
Még van bőven időnk addig.

(#1185) dzsoni válasza Arnold2 (#1184) üzenetére


dzsoni
senior tag

Bevállalta a BSG 1. évadját is SG1 elöttre. Majd kiderül. BSG-ről jut eszembe, a 2. évad szinkron alatt van éppen, szal azt is nyomják majd, de még nem tudni hogy mikor.

(#1186) Arnold2 válasza dzsoni (#1185) üzenetére


Arnold2
őstag

Bár én nem néztem ez a duót,de legjobb tudomásom szerint nem futot valami sokáig így.

Ja és már csak 5 nap... :DD :)) :DD

(#1187) dzsoni válasza Arnold2 (#1186) üzenetére


dzsoni
senior tag

Hogy állsz a kanadai utazás gondolatával? ;]
Pár óra múlva kiderül hogy ma a 3x11 vagy a 3x10 megy-e le, ugyanis az okos tvműsorba nem írták be a rész címét csak annyit hogy 50. rész és most megy a varia, hogy fogunk-e holnap örülni vagy egy hétig még várnunk kell, ugyanis ha az évadnyitó két részt egynek számolják akkor a 3x11 az 50. rész, ha külön számolják akkor a 3x10 az 50. rész. Mindenesetre külföldi kollégák állítják hogy nekik van már 3x10 HDTV rip, ami azt jelenti hogy már lement a rész és ma tényleg a 3x11 következik.

Reggelre kiderül...

(#1188) Arnold2 válasza dzsoni (#1187) üzenetére


Arnold2
őstag

Már becsomagoltam,a kinnti ismerősőket kirendeltem a reptérre elém, ha úgy alakulna.

De én is tűkön ülök.Reggel kb 7-kor már kinn szokott lenni a gyorsabb torrentoldalakon. Valszeg ez lesz a 2. rész amit felirat nélül nézek meg (bár CicMax-on múlik,hogy este hogy nézem meg). Bár úgy is tudjuk mi lesz az epizód vége,de kiváncsi vagyok hogy oldják meg.

(#1189) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Késik a közvetítés! :O :((( :(( :(

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1190) dzsoni válasza Arnold2 (#1188) üzenetére


dzsoni
senior tag

Örömmel jelentem hogy nem kell Kanadába utaznod :). A GW fórumon már megy a rész kitárgyalása, nemrég ment le a 3x11 :). Pár óra és elérhető lesz remélhetőleg.

(#1191) Arnold2 válasza dzsoni (#1190) üzenetére


Arnold2
őstag

Hát én még nem láttam sehol. Szóval azért még nem mondom le a repülőt :DDD

(#1192) dzsoni válasza Arnold2 (#1191) üzenetére


dzsoni
senior tag

senki sem találja sehol. valszeg berántottak minket a csőbe a kedves külföldi fórumozok gw-n, és a rising 1&2 mégiscsak két külön ep-nek számított kanadában is. ha így van akkor a 3x11 mégiscsak az 51. rész ami jövő hét hétfőn kerül adásba :O

(#1193) dzsoni


dzsoni
senior tag

most megint úgy néz ki hogy mégis lement tegnap a 3x11, pár fórumon már elemezgetik a részt, valszeg a kanadai rippelő kollégák lassuak egy kicsit :)

szerk: nem úgy néz ki. pontositok: konkrét fájlnevem van már, csak meg kell találni és tölteni :D

szerk2: már szedem :)

[Szerkesztve]

(#1194) Arnold2 válasza dzsoni (#1193) üzenetére


Arnold2
őstag

Dettó. Pár perc és lejön.
Út lefújva, Brad Wright-ék most az egyszer megúszták az ''anális penetrációt''... ;]

(#1195) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Jó volt! :))

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1196) g@bo válasza Tarka (#10) üzenetére


g@bo
nagyúr

én a st ds9-et lesem, 7 évad, átlag 23 rész ( 40 perc / db ) jó munkát végzett a xvides, és szupper a hang.

(#1197) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mikor megtudtam, hogy mégse csak a jövő héten lesz folytatás, azonnal rácuppantam kedvenc oldalamra, és leszedtem :D valamikor szakítok rá időt, hogy megnézzem...

(#1198) dzsoni


dzsoni
senior tag

Nah megnéztem én is, egyben a két részt. Tetszett, bár volt benne pár logikátlanság, ennek ellenére várom a jövő heti adagot, pláne hogy a héten nem lesz bsg.

(#1199) tomazin


tomazin
veterán

valaki esetleg valami feliratlelőhelyet?csillagkapu.hu/felirat.hu -n még nincsen? :O

(#1200) dzsoni válasza tomazin (#1199) üzenetére


dzsoni
senior tag

Az új részhez kizárt hogy lenne. Kell pár nap neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.