Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) ALI_G válasza Hujikolp (#1350) üzenetére


ALI_G
veterán

szerintem szar az egész...

Viccelek. Szerintem jobb mint amit a készítők csinálnának egy ilyen DVD-hez :) Majd rakd fel az összeset amit csinálsz. :R

(#1352) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

Hali!
Tudtok egy helyet, ahol a TV-ben már leadott Atlantis részeket le lehet tölteni?
Remélem ez nem warez kérdés.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1353) Arnold2 válasza Hujikolp (#1350) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem rossz nem rossz.
Bár nekem az eleje nem tetszik. olyan mint eggy rozsdával borított tárcsázó lenne. A gerinc és a hátlap tetszik.

(#1354) dzsoni válasza uratti (#1346) üzenetére


dzsoni
senior tag

SG1 szinkron: 1x16 Enigma (A Titokzatosak) - 2007.01.23. 00:05 TV2
Atlantis szinkron: 2x03 Runner (Üldözés) - 2007.01.27. 16:30 TV2
SG1: 10x13 The Road Not Taken - 2007.01.23. Sky One
Atlantis: 3x18 Submersion - 2007.01.22. Movie Central

BSG: 3x12 Rapture - 2007.01.21. Sci-Fi

(#1355) ngabor2 válasza Csiborbogár (#1352) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ilyet szerintem nem fogsz találni. legalábbis nyilvánosan nem. különösen azért, mert az egyik változat (a kisebb, de még jól nézhető) szerint 7.2GB... azt meg elég érdekes áttölteni...

más: a sunday engem is leültetett... erre nem számítottam.

(#1356) Arnold2 válasza ngabor2 (#1355) üzenetére


Arnold2
őstag

Pedig már lehetett előre tudni! Én nagyon sajnálom ami történt. De elvileg még vissza vissza fog jönni.

(#1357) troland26 válasza Csiborbogár (#1352) üzenetére


troland26
őstag

[link]
audiovizuális anyag letöltése nem alapelvbe ütköző :)

(#1358) ngabor2 válasza troland26 (#1357) üzenetére


ngabor2
nagyúr

:DDD jó szórakozást a letöltéshez

igaz, aki így leszedi, annak biztos, hogy kell ;)

(#1359) Xantomas válasza Hujikolp (#1350) üzenetére


Xantomas
őstag

Olyat nem akarsz csinálni amit egy 50-es hengerre lehet tenni, (palást, és a teteje) és mind a 10 évad rajta van? :DDD

A dvd borító nem rosz, nem változtatnék rajta semmit.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1360) Fortissimus válasza ngabor2 (#1355) üzenetére


Fortissimus
őstag

Igen a Sunday: Kész vagyok tőle, annyia jó (volt)az a skót akcentus... miért? :O

---SPOILER!---

Eleve utálom az olyan részt ami úgy kezdődik, hogy van egy robbanás és utána meg kiírják, hogy 3 órával ezelött.ááááá

(spoiler-jelölés. NG)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1361) ALI_G válasza Fortissimus (#1360) üzenetére


ALI_G
veterán

vigyazz spoiler!

(#1362) ngabor2 válasza Xantomas (#1359) üzenetére


ngabor2
nagyúr

abba a hengerbea szinkronos részek és az Atlantis is belefér, meg az extrák :D

(#1363) Csiborbogár válasza ngabor2 (#1355) üzenetére


Csiborbogár
őstag

THX!
Akkor buktam 4 teljes Atlantis részt, mert a kedves... T-Kábel csak 30 napra vállalta a TV bekötést. Most biztos csuklanak. :((

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#1364) dzsoni


dzsoni
senior tag

Aki nézi BSG-t is annak kötelező a Rapture. Ledöbbentem rendesen...

(#1365) tomazin válasza dzsoni (#1364) üzenetére


tomazin
veterán

Még nem láttam,de ált. a bsgnek majd' minden részén le lehet döbbeni.De örülök,ha jó rész következik :)

(#1366) dzsoni


dzsoni
senior tag

KÖZÉRDEKÜ KÖZLEMÉNY:

Mindenki aki szereti a scifi sorozatokat és nem ismeri A 4400-at annak holnap azaz 2007.01.24.-én este 22:10-kor randija van a TV2-vel! Kötelező darab :)

Kár hogy a TV2 megint okos és kettévágja a pilotrészt ami másfél órás, így két részletben lesz látható...

Amit tudni lehet a soriról:
1. évad 5 rész (a pilot-al együtt)
2. évad 12 rész
3. évad 12 rész (de az első rész dupla hosszú)

Az amerikai USA channel nyomja, jelenleg a 4. évadot forgatják, aminek nyár elején lesz a premierje. Magyarországon ment már mind a három évad, brutálisan jól eltalált szinkronhangokkal.

Hivatalos site ezen a [link]-en

(#1367) Nimrod válasza dzsoni (#1366) üzenetére


Nimrod
addikt

Kereskedelmi csatornákat ismerve rémesen újraszinkronizálva... :W

(#1368) dzsoni válasza Nimrod (#1367) üzenetére


dzsoni
senior tag

Hát nagyon remélem hogy nem nyúlnak hozzá, márcsak a nézők miatt is, engem különösebben nem érdekelne, mert megvan mind a 3 évad dualhangal :)

(#1369) KPepe


KPepe
senior tag

üdv!

Kedd, azaz új SG-1 és Atlantis epizódok. :C



Spolier

Van egy olyan érzésem egy korábbi link alapján, hogy ebben az új Atlantis részben látni fogjuk Carsont. :)

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1370) Forest_roby


Forest_roby
őstag

ho-ho-ho-HÓ!

már 'nézhető' az sg-1 10x13!!! :C :C :C :Y :))

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1371) KPepe válasza Forest_roby (#1370) üzenetére


KPepe
senior tag

Már meg is néztem még ma hajnalban. Funny egy darab. :)

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1372) Hujikolp válasza Xantomas (#1359) üzenetére


Hujikolp
őstag

hát ha tudsz valami sablont mutatni, akkor hajlandó leszek szánni rá idöt, sajna a nero programjaiban (cover design) nincs benne ilyen mod, ilyen sample... :(

a 10. évadot is megfogom csinálni dvd tokhoz. (majd)

(#1373) ngabor2 válasza Hujikolp (#1372) üzenetére


ngabor2
nagyúr

410x78mm-es téglalap :D

(#1374) Forest_roby válasza KPepe (#1371) üzenetére


Forest_roby
őstag

Ja, nem volt rossz, de még mindig húzzák az időt.... :((( Deniel? Origyilkoló? semmi :(


all!

ha végetér az sg-1 pár szereplő nem vándoról át az atlantiszba?

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1375) Arnold2 válasza Forest_roby (#1374) üzenetére


Arnold2
őstag

De, az egyik majd szerepelni fog jó pár részig.

(#1376) Fortissimus válasza Fortissimus (#1360) üzenetére


Fortissimus
őstag

köszi a javítást NG :R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1377) tomazin válasza dzsoni (#1366) üzenetére


tomazin
veterán

hasonlóan KÖZÉRDEKŰ KÖZLEMÉNY:

Menni fog a tv2-n az Eureka nevű sorozat is,ami nagyon kedves,érdekes,és szerintem jó sci-fi.Mindenkinek ajánlom!(jövő hét szombaton az Atlantis előtt)
Sorozatról:Eddig 12 rész van (figyelem itt is el van néhány helyen számozva,és 13-nak tűnhet),és azt hiszem van hozzá már 1 miniseries is.

SPOILER

Én csak most láttam a 17-et vagy 14-et...hát csak Teylat tudom idézni:''I feel a great sadness''

[Szerkesztve]

(#1378) Hujikolp válasza dzsoni (#1366) üzenetére


Hujikolp
őstag

érdekesnek tünik, a lost után el is kezdtem felvenni videora, majd ma este megnézem :D


ja meg azt az atlantis elöttit is megkukucskálom, ha tudom, ha nem, video

(#1379) Forest_roby válasza tomazin (#1377) üzenetére


Forest_roby
őstag

Hi!

Én egy seasonról tudok a Eureka-ból. Azt végignéztem - jó volt, várom a folytatást!!!
Én is tudom ajánlani, jó vigjáték!!

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1380) Hujikolp válasza ngabor2 (#1373) üzenetére


Hujikolp
őstag

nem 780? mert a 7,8 centi egy kicsit kicsi... végülis paintba áttudom konvertálni a centit pixellé...



na, akkor meglátom h mit tehetek ez ügyben ;)

[Szerkesztve]

(#1381) Hujikolp válasza Hujikolp (#1380) üzenetére


Hujikolp
őstag

vedd úgy h nemszoltam :D Lemértem, tényleg annyi... bár elöre kicsit elbizonytalanított az a 7,8 centi.... (paintba megnéztem pixelben és azért)

mod: meg hát ugye a 78 centi kicsit nagylenne :DDD

[Szerkesztve]

(#1382) tomazin válasza Forest_roby (#1379) üzenetére


tomazin
veterán

van ott miniseries is:[link] csak felirat nincs :( meg júliusban kezdődik a 2. évad :O

[Szerkesztve]

(#1383) Forest_roby válasza tomazin (#1382) üzenetére


Forest_roby
őstag

Bocs, biztos én vagyok a vaksi, de én csak azt a 12részt látom, ami az első season részei + torrentes oldalakon is csak azt a 12 részt lehet megtalálni vagyis nem hiszem, hogy azt leszámítva lenne még valami....
bár lehet, hogy te a miniseries alatt erre a 12 részre gondolsz, akkor viszont mondom, hogy csak ez van, még. /én is várom a folytatást érdekesen hagyták abba.../

mod.: bár nekem nem kellett, van hozzá felirat, ha jól látom: [link] /itt is csak az a 12 rész van/

[Szerkesztve]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1384) KPepe válasza Forest_roby (#1374) üzenetére


KPepe
senior tag

Félig-meddig spoiler!

Ahogy olvastam, az Ori kérdést majd csak a mozifilmek egyikében intézik el...

Carter biztos jópár Atlantis részben szerepelni fog, és még szólnak pletykák pár szereplőről, de konkrétumokat szerintem majd csak a negyedik évad első pár részéből tudunk majd meg.

Valamint érkezik egy nagyon kedves doktor néni Atlantisba. :C Aki Ellia-t játszotta, a fiatal wraith csajt. Csak most maszk nélkül emberként, több mint 10 részben szerepelni fog, és szvsz Carson doki helyére jönn.

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1385) Xantomas válasza KPepe (#1384) üzenetére


Xantomas
őstag

[link] ;)
Az a durva, hogy maszkírozva felismeretem. Igaz egy Firefly maraton után, de felismertem, :D pont az álláról, orráról, és a szájáról.

Ha valaki nem tudná kiről van szó: [link]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1386) KPepe válasza Xantomas (#1385) üzenetére


KPepe
senior tag

Azért ahhoz tehetség kell. :D

Én már nagyon várom, ez az idei év jó kis SG-maratonos lesz a 2 filmmel, 2 sorozattal, és még a Stargate: Worlds mmorpg is idén jelenik meg. ^^

És tervbe van véve, hogy ismét megnézzem az SG-1 -et előről. Hm, de fura lesz, hogy milyen kis ügyetlenek voltak az elején, nem értettek még semmihez, nem volt egy tisztességes hajójuk... Nem baj, O'Neill (''with double l-s'' :D) hülyeségei kárpótolnak majd. Úgyis a stílus az SG legjobbja.

A tüzérség előtt minden és mindenki egyenlő. A föld színével.

(#1387) tomazin válasza Forest_roby (#1383) üzenetére


tomazin
veterán

erre gondoltam:[link] ezekhez nincs is felirat,legalábbis én még nem találtam.Nem neveznék miniseriesnek egy 12*40perces évadot :DDD de ez csak 8*kevés perces,ua. ,mint battlestarnál.

[Szerkesztve]

(#1388) tomazin válasza Xantomas (#1385) üzenetére


tomazin
veterán

Az nem semmi,h wraithként is felismerted...én is egybe nyomtam le a firefly-t de nekem nem tűnt fel a csajszi :( de majd most :DDD

(#1389) Xantomas válasza tomazin (#1388) üzenetére


Xantomas
őstag

Váh, miért nem semmi? Teljesen felismerhető, pláne ha figyeled az arcokat, meg korábban olvastad, hogy szerepelni fog valamelyik 2. évados részben.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1390) dzsoni


dzsoni
senior tag

Szokásos vasárnapi update :):

SG1 szinkron: 1x17 Solitudes (A jég foglyai) - 2007.01.30. 01:20 TV2
Atlantis szinkron: 2x04 Duet (Kettős lét) - 2007.02.03. 16:25 TV2
SG1: 10x14 The Shroud - 2007.01.30. Sky One
Atlantis: 3x19 Vengeance - 2007.01.29 Movie Central

BSG: 3x13 Taking A Break From All Your Worries - 2007.01.28. Sci-Fi
4400: 1x01/2 Pilot 2. rész - 2007.01.31. 22:15 TV2

A következő BSG február 11. lesz (3x14 The Woman King)!

(#1391) tomazin válasza Xantomas (#1389) üzenetére


tomazin
veterán

akkor ezek szerint csak engem nem érdekel ki játszik...mondjuk nekem azt is problémás lenne megmondani melyik a svájcinéger meg brúszvilisz,ha odaraknának 2 képet.. :B

(#1392) tomazin válasza dzsoni (#1390) üzenetére


tomazin
veterán

akkor már az eurékát is berakhattad volna :P de ha nem hiszed,hogy jó nézd meg! :)

(#1393) dzsoni válasza tomazin (#1392) üzenetére


dzsoni
senior tag

euréka rendel, egyéb beirnivaló? :D

(#1394) Forest_roby válasza dzsoni (#1393) üzenetére


Forest_roby
őstag

most néztem végig a 4400 -at, úgyhogy azt ki is vehetnéd! :DDD ;]
/lesz 4. évad belőle?? :F /

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1395) tomazin válasza dzsoni (#1393) üzenetére


tomazin
veterán

2 sört kérek a nagytétényi 162 alá. :DDD öö bocs az beinnivaló :DDD bűbájos boszik?walker?ehh linkeld be a port.hu-t :D

Forest_Roby:4400:Mármint az 1.részt vagy az első évadot vagy az első 3. évadot?

[Szerkesztve]

(#1396) Forest_roby válasza tomazin (#1395) üzenetére


Forest_roby
őstag

A teljes három évadot néztem végig pár nap alatt.

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#1397) dzsoni válasza Forest_roby (#1394) üzenetére


dzsoni
senior tag

jóltetted, de benn marad :)

4. évad nyár elején usa channel

(#1398) dzsoni válasza tomazin (#1395) üzenetére


dzsoni
senior tag

sört nem kapol mert nem szeretem :D

Akkor ezentúl beírom a SG-eket normálba, és amit találok még azt offba, majd vasárnap, most nem keresgélek :)

(#1399) ALI_G


ALI_G
veterán

újranézem az SG1-et már nem tudom hanyadjára :) De most érkeztem ahhoz a részhez, amiben O'neil legjobb beszólása van (5x17 Fail Safe)

-Carter!
-Almost Sir!
-Carter, I can see my house!

Akkora lol, wááááááá :DD :)) :))

(#1400) tomazin válasza dzsoni (#1398) üzenetére


tomazin
veterán

borocska?
csak ezek vannak asszem,de ezen is meg vok leődve,h tv2-k ilyeneket megvesznek..nagy nagy :R nekik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.