Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) ngabor2 válasza joshua7 (#1750) üzenetére


ngabor2
nagyúr

néha kell ilyen is. nem lehet 20 részen át állandó akció. amúgy teyla népe ottmaradt atlantisz szárazföldjén?

(#1752) Hujikolp válasza ngabor2 (#1751) üzenetére


Hujikolp
őstag

szerintem igen, hisz ő mondta még Ronon-nak, hogy ő is nagy áldozatot hozott, nehéz volt a döntés, hogy most a népével, vagy a csapattal legyen.

(#1753) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

:Y FAKE :Y

Stargate Atlantis S04E07 HDTV XviD-2HD.avi -az ilyen nevű részt ne töltsétek le, mert FAKE
3 mp. videót tartalmaz, ami a domplayer letöltésére búzdít, amire mindenütt azt írták, hogy trójait tartalmaz, szóval FAKE

Ennek ellenére minden külföldi torrentoldalon fentvan...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1754) Hujikolp válasza CPT.Pirk (#1753) üzenetére


Hujikolp
őstag

húú bazz, én amultkor egy ilyet szedtem le a szökésnél. az is ekkora volt, asszem más release volt rá kiirva, de abban nemvolt vírus, legalábbis a nod nemszolt, akkor sem amikor töröltem, remélem nemhagyott ott valamit, ha tényleg volt benne valami. Inkább érdemes megvárni, hogy jó sok seed és leach legyen, akkor biztos hogy az nem hamis.

És köszönjük a tájékoztatást :R

(#1755) CPT.Pirk válasza Hujikolp (#1754) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

"Inkább érdemes megvárni, hogy jó sok seed és leach legyen, akkor biztos hogy az nem hamis."
Hát, tegnap az utorrent szerint potom 150 seed, és 600 leech körül volt a töltögetés, szal elég sok embernek megvan... Ráengedtem videoszerkesztő progikat, mondván h. hátha csak le kell vágni az elejét és jólesz, de nem volt tovább anyag a filmben.

Virker nálam sem szólt, és gépen sem vettem észre válltozást...

Ma kijött a rendes verzió.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1756) Hujikolp válasza CPT.Pirk (#1755) üzenetére


Hujikolp
őstag

én is egy nappal elötte vettem észre hogy fentvolt, de a sokra úgy gondoltam h három, négy ezer seed és öt hat ezer leache. Állatalában ennyien szoktak lenni. nemmindig, de sokszor. volt már h több mint tízezer leache volt.

(#1757) CPT.Pirk válasza Hujikolp (#1756) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

És hol jön össze ennyi ember? Én isohuntról szedtem tegnap. Egyébként meg a végtelenről szoktam szedni a részeket...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1758) Hujikolp válasza CPT.Pirk (#1757) üzenetére


Hujikolp
őstag

isoról szedtem, a másikat nemismerem. De az a torrent amit oda feltöltenek, azt más helyekre is felteszik, nemcsak oda, álltalában más trekker a fő, onnan csatlakoznak.

(#1759) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmmm, jó volt z a rész, tecett a két csaj nagyon!

Hujilkop: Egyre kevésbé tudom, miről is beszélünk...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1760) ngabor2


ngabor2
nagyúr

SPOILER

kiváncsi leszek, mit akart elmondani keller teylának. vagy terhes, vagy beteg...

(#1761) dzsoni válasza ngabor2 (#1760) üzenetére


dzsoni
senior tag

Nézd meg szépen figyelmesen a 4. évadot újra, és ki fog derülni számodra is :D

(#1762) ngabor2 válasza dzsoni (#1761) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a 4. évad most megy. ha elmondod, akár pü-ben is, azt megköszönném, már fáradt vagyok a gondolkodáshoz :D bár a smiley alapján inkább azt kellene kérdeznm, hogy ki az apa? :P

(#1763) dzsoni válasza ngabor2 (#1762) üzenetére


dzsoni
senior tag

Igen, azt kéne :D

De erre nem tudom a választ (még) :)

(#1764) CPT.Pirk válasza ngabor2 (#1760) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

SPOILER

Fater szerint már nem terhes, köszönhetően a veréseknek...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1765) dzsoni válasza CPT.Pirk (#1764) üzenetére


dzsoni
senior tag

direkt nem reagáltam neked, most viszont már minden világos asszem :)

(#1766) ngabor2


ngabor2
nagyúr

spoiler

mi lett volna, ha carter kezet fog a lidérccel? :D valszeg a lidérc is tudta, ha akármivel próbálkozik, neki rövid úton lőttek...

(#1767) Arnold2 válasza ngabor2 (#1766) üzenetére


Arnold2
őstag

De azért meg kell hagyni jó poén volt :)

(#1768) ngabor2


ngabor2
nagyúr

most nem volt új rész? valahol láttam egy naptárat, hogy mikor jelennek meg az új részek, most sehol nem találom. azt tudom, hogy egyszer 1 hét, aztán karácsony környékén 3 hét szünet lesz.

mod: ezt találtam az AG-n:

A következő Atlantisz epizód bemutatója a Hálaadás miatt csak november 30.-án lesz az amerikai SciFi Channelen. Ugyanígy a kanadai Movie Network is eltolta a premiert december 3.-ra.

tehát ez a hét kimaradt :( kár.

[ Szerkesztve ]

(#1769) Arnold2 válasza ngabor2 (#1768) üzenetére


Arnold2
őstag

(#1770) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, lenn van a 4x09, már "csak" a feliratot kell megvárni hozzá.

(#1771) Arnold2 válasza ngabor2 (#1770) üzenetére


Arnold2
őstag

CicMax-ot ismerve holnapra (ha nem ma este) már meglesz.

(#1772) Hujikolp válasza ngabor2 (#1770) üzenetére


Hujikolp
őstag

huh, el is felejtettem h van :B

(#1773) WillChi válasza Arnold2 (#1771) üzenetére


WillChi
senior tag

Ma este 8-ra igérik a megfelelő helyen... ;)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#1774) Hujikolp válasza WillChi (#1773) üzenetére


Hujikolp
őstag

Addig már csak másfél óra van hátra, azt valahogy kikéne bírni...

Akkor ez most az uccsó, és pihi egy ideig? Ezt valahogy mindig elfeljetm h igen-e vagy nem-e :B

[ Szerkesztve ]

(#1775) WillChi válasza Hujikolp (#1774) üzenetére


WillChi
senior tag

Úgy tűnik, sajna igen... :((

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#1776) Arnold2 válasza Hujikolp (#1774) üzenetére


Arnold2
őstag

Hát ha megnézed a linket amit 5 hozzászólással előtted raktam be, kiderül,hogy 7-én még lesz egy rész (természetesen egy 2 részes story első része), s UTÁNA lesz a pihi.
S már nem kell sokat várni a feliratra.

(#1777) Hujikolp


Hujikolp
őstag

csak nemakar megjelenni a felirat :S

(#1778) WillChi válasza Hujikolp (#1777) üzenetére


WillChi
senior tag

Már 23:00-ra valószínűsítik... :(

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#1779) Hujikolp válasza WillChi (#1778) üzenetére


Hujikolp
őstag

akkor inkább megyek aludni :(
Köszi az infót :R

[ Szerkesztve ]

(#1780) raczger


raczger
őstag

hogy mekkora egy fos ez a stargate infinity...

én is várom a feliratot, remélem kb 11-re lesz már:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1781) hanee válasza raczger (#1780) üzenetére


hanee
senior tag

Én már ötpercenként frissítgetem az oldalakat, hátha megjelenik :U

(#1782) raczger válasza hanee (#1781) üzenetére


raczger
őstag

hát még én:D netezek és közben percenként, kétpercenként nézem h van-e:)

mod: áááá 23:30 már :S:S

[ Szerkesztve ]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#1783) hanee válasza raczger (#1782) üzenetére


hanee
senior tag

Na jöhetne már az a felirat :O

(#1784) bdav


bdav
őstag

még jó hogy rászoktam arra h. felirat nélkül nézzem :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1785) Arnold2


Arnold2
őstag

Na megnéztem. Érdekes egy rész volt,nem tagadom.
S a csavar a vége fele... Hmm, kicsit elgondolkodtató.Tipikus te mit tennél szituáció.

Jövő héten lesz az idei utolsó SG:A rész.Természetesen egy két részes epizód első része.
Akit érdekel hogy miről fog szólni (egy bővített mondat kb), az katt ide.
Utána a nyilakra,ha még midig a kiváncsiság ösztönözz ,akkor a következő pár rész tartalmát is el lehet olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#1786) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, a felirat-kunyerálóknak: az ag feliratos topikja épp emiatt lett zárva, amit teljesen megértek. CicMaxnak van rendes munkája, saját élete. kedvtelésből, önként csinálja a fordításokat, amiért nagy-nagy köszönet jár neki. én is csak felirattal tudom megnézni a cuccost, de nem kezdek el nyavajogni, ha az ígért 8 óra helyett éjfélre van kész. sőt, ha nem másnap, hanem csak a köv. héten. legyen már annyi tartás bennünk, hogy ne sürgessük, így áttételesen se. ha megígérte, hogy lesz felirat, akkor ne azt kérdezzük/nézzük, hogy mikor, hanem miután kész van, köszönjük meg neki. de addig hadd csinálja mindenféle feszélyezés nélkül.

(#1787) hanee válasza ngabor2 (#1786) üzenetére


hanee
senior tag

Szia!

Ha rám gondoltál: én nem akartam kunyerálni, csak vártam, hogy jöjjön a felirat.. persze elmentem lefeküdni én is, mert nem jött :D Természetesen ki bírom várni, csak nehéz türelmesen kivárni :))
Szóval bocsánat ha félreérthető voltam.

hanee

(#1788) joshua7 válasza Arnold2 (#1785) üzenetére


joshua7
veterán

Érdekes, de nekem nem tetszett. Az utóbbi pár rész nem jött be, mintha töltelékek lettek volna csak.

Semper Fi

(#1789) bdav válasza joshua7 (#1788) üzenetére


bdav
őstag

he? az előző rész volt a "The Seer" amit én nem éppen neveznék tölteléknek :) és sztem az jo rész is volt

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#1790) ngabor2 válasza hanee (#1787) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem konkrétan egy személyre, inkább a jelenségre voltam/vagyok kiakadva.

(#1791) hanee válasza ngabor2 (#1790) üzenetére


hanee
senior tag

Ez érthető végül is, és igazad van teljesen, tényleg. Én személy szerint hálás is vagyok mindenkinek, aki feliratot fordít, mert egyszer én is elkezdtem Andromeda részekhez fordítást csinálni, de egy óra alatt jutottam el kb. 10 percig a filmben, szóval tudom, hogy ez szabadidőt igényelne (félbe is hagytam kb. 23 percnél).
Csak hát amikor kijön egy új rész, én mint SG fan úgy várom, hogy legyen felirat is (nem is magam miatt, de a párom nem tud annyira jól inglisül), hogy majd megőrülök a várakozástól és szerintem sokan így vannak ezzel :DD Szóval nem a fordító személyének szól a nyafogás, hanem csak úgy bele a világba, hogy teljen már el az idő és legyen kész :B

hanee

(#1792) joshua7 válasza bdav (#1789) üzenetére


joshua7
veterán

Az melyik is volt? Bennem nem hagyott maradandót, szóval olyan jó nem lehetett. :)

Semper Fi

(#1793) Arnold2 válasza joshua7 (#1792) üzenetére


Arnold2
őstag

A fószeres jővőbelátos,lidérces elkapós,nanórobotos átprogramozós megpróbálós.
Szerintem.

(#1794) Xantomas válasza ngabor2 (#1786) üzenetére


Xantomas
őstag

[OFF]Engem érdekelne, hogy azok akik a feliratokat hisztizve követelik, azoknak mennyi az átlag életkora. Persze most nem azokra gondolok, akik megkérdezik, hogy van e felirat, hanem azokra, akik fenyegetik a fordítókat emailekkel, megsértik a privát szférájukat a parasztságukkal. No, meg arra, hogy a valóságban a szüleik miért nem adnak egy jókora nyaklevest ezeknek, amikor ilyen tetü módon viselkednek.

Akik csak kérdezgetik, az más tészta. Azok egyszerűen csak informálatlanok, komszakosok, gazdászok, büfészakosok, ill csak nem sorozat junkiek, hogy tudják, hogy az a rész aznap jött ki, vagy csak lusták keresni.

Én mondjuk részemről CicMaxnak a talpát fényesre nyalnám hálául a sok feliratért, de minimum egy nagy bokor virágot nyomnák a kezébe köszönetképpen.

Egyszerűen gusztustalanok ezek az emberek, úgy viselkednek, mintha az nekik járna. Megdolgoztak érte, vagy szociális juttatás lenne, vagy már nem tudom mit gondolnak.[/OFF]

Hogy ne legyen off:
Végre egy olyan rész amire azt lehetett mondani, hogy a rész bizonyos központi főszereplőjének a jellemfejlődése látható volt.

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1795) hanee válasza Xantomas (#1794) üzenetére


hanee
senior tag

Hú köszi :DD
Ez jólesett nekem is.. :O

(#1796) Arnold2 válasza hanee (#1795) üzenetére


Arnold2
őstag

Hogy kicsit jobb kedved legyen, itt van CicMax oldala.
innen első kézből kapod a feliratokat. Ha itt nincs akkor sehol.A legtöbb feliratos oldal innen szerzi a feliratot,ill CicMax küldi nekik tovább.
További szép estét!

(#1797) joshua7 válasza Arnold2 (#1793) üzenetére


joshua7
veterán

Uh, szinte az összes ilyen. Pontosan melyik? :DDD

Semper Fi

(#1798) ngabor2 válasza hanee (#1791) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is kérdeztem egy párszor régebben, hogy mikor lesz már felirat. akkor még nem CicMax fordította, és volt, hogy 3-4 nap kellett, mire kijött. viszont volt angol transcript, "csak" időzíteni kellett. volt program is. vagy 3 részt időzítettem is, és akkor megtanultam én is, hogy időzíteni macerás. csekély angol-tudásommal és szótárral felszerelkezve nekikezdtem egy részt lefordítani, de miután a 3. sorig jutottam 20 perc alatt, beláttam, hogyn em nekem való feladat. kb. ezóta értem meg teljesen a fordítók azon kérését, hogy ne zaklassuk őket kér(d)ésekkel a friss felirat miatt. lesz. és nekem azóta ennyi elég.

másik sorozatot is nézek (hősök), ahoz is lesz felirat. épp ezért nem is kérdezem.

(#1799) bolvar


bolvar
senior tag

imádom ezt a sorozatot:Damikor kezemhez kaptam 3 évadot egyhuzamban néztem végig:Da 4 alig várom lemenyen és kocka módra végignézzem:Datlantis rulez :DD

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#1800) ngabor2 válasza bolvar (#1799) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én az sg1-gyel voltam így. a tévében valahol a 3. évad körül járt szinkronnal, de én napi 4 résszel a 6. évadig néztem. mikor elfogyott, nem kicsi elvonási tüneteim" voltak :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.