Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Viktor77 válasza Hujikolp (#450) üzenetére


Viktor77
titán

Felrakom hétvégén a tárhelyemre. Figyelgetsd a topicot, írok ha fent van.

Amúgy, nekem DC-ről van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#452) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Idén Szeptemberben kijön a game! Várommár...

(#453) Hujikolp válasza Viktor77 (#451) üzenetére


Hujikolp
őstag

Okicsek majd add a linke(ket)

(#454) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Bocsika a sok írásért, de mindig késöbb jut az eszembe:DDD

Itt van még egy link a Gaméhoz :Bővebben: link ez egy fórum

(#455) Viktor77 válasza Hujikolp (#454) üzenetére


Viktor77
titán

Erre van a piros MOD gomb a hsz-eidben. 5 percen belül tudod szerkeszteni a hsz-edet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#456) kantor


kantor
tag

jo az sg meg az atlantis is. azert, mert tudjak mennyire kommersz szemetet csinalnak es erre meg ra is jatszanak. foleg oneil aka mekgajver.

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#457) Trak válasza kantor (#456) üzenetére


Trak
addikt

Érdekelne, hogy szerinted egy sci-fi sorozaton mi az ami annyira kommersz:F :F

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#458) Viktor77 válasza kantor (#456) üzenetére


Viktor77
titán

Sejted ugye mit válaszolnék, ha nem lennék Moderátor?

Inkább leírom finoman a saját véleményem.

Igazad van. Én is így gondoltam, mikor még annó a TV3-on (asszem itt) ment a sorozat. Mondom, mi ez a szar, gagyi sorozat.
Aztán (már a TV2-n) megnéztem még pár részt (nem is emlékszem miért) és megfogott. De nagyon. Az univerzum, a szereplők, minden. Ergó ki volt a hülye, hogy az elején nem mélyedt bele jobban? Én. Most ott tartok, hogy gyakorlatilag az összes rész megvan a sorozatból (sorozatokból), plusz egy halom kiegészítő videó.

O'neill meg a legnagyob poénokat löki a sorozatban, sőt mégjobb mikor Teal'c-kel beszélnek valamiről. Most nézem újra az első sorozatot, és vannak durván jó beszólások, mikor O'neill magyaráz Teal'c-nek valamit, amit az nem ért.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#459) kantor válasza Trak (#457) üzenetére


kantor
tag

a scifi sorozatokat 13..25 ev ekozotti korosztalynak keszitik. a cselekmeny, stb olyan szappanopera szeru, a szereplok sbalonosak, muszaki okostojas, titokzatos harcos, jo vezeto, fogonosz.

analogiak:

titokzatos harco tng: worf, csk1 tealc
muszaki zseni: tng krasher, csk1 samantha (jo bige)
jo vezeto tng pikard, csk1oneil
fogonosz tng mikor ki,de foleg a borg, csk1: foleg a goauldok, vagy az arnyak algonosz a repliikator.

klissek:

megbetegszik ismeretlen betegsegtol ,amire meg abban a reszben talanak gyogymodot.
betornek az elleseghez alruhaban es ellopnak valamit
belso ellenseg lesz valakibol mert idegen befolya ala kerul

es meg sorolhatnam.

persze jo nezni amiko rpekdenk emeg lovoldoznek a penisz formaju cuccokkal meg ilyenek, de ennyi erteketelen szemet.

oneil-nek van is par beszolasa pont erre utalva. goauld nevetsegesen oltozott szimpadias nepseg.





apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#460) Viktor77 válasza Hujikolp (#453) üzenetére


Viktor77
titán

Nem teszem fel sehova. :)

Mindkét változat itt elérhető: Bővebben: link

(FlashGet-et használj, különben marha lassan jön le.)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#461) Hujikolp válasza Viktor77 (#460) üzenetére


Hujikolp
őstag

az összes swf-et le kell tölteni hozzá? és ha az összeset letöltöm, akkor egy mappában legyenek?

(#462) Hujikolp válasza Hujikolp (#461) üzenetére


Hujikolp
őstag

megoldodott

(#463) Nite


Nite
őstag

hopp, jó hogy fél év után észre veszem, hogy mégsem halt meg a topic :DDD

midnesetre up, hiszen már nem kell sokat várni az SG1 9x -re és az SGA 2x -re! :C

[Szerkesztve]

Paid my dues!

(#464) bullseye válasza kantor (#459) üzenetére


bullseye
addikt

a sorozatoknak vannak bizonyos szabályai, mert úgy érnek meg sok részt. ebben benne van jópár sablon (ezért is rulez Joss Wheldon, mert rúgdalta őket felfele rendesen - Firefly bele is döglött mondjuk :O)

Másrészről a kínaiak már mindent feltaláltak egyszer, a filmtörténetben is nagyon ritka az igazán új, és váratlan ötlet.

SG1 ereje pl. a mitológia keverése le-fel, amit elég ügyesen csináltak
ST meg sokkal méllyebről indult, és még a TNG/DS9 sorozatokban is volt egy jó pár aktuális elgondolkodtató epizód a jellemfejlesztések és látványelemek között (VOY már inkább csak ismételte ugyanazokat jobb technológiával, nagyobb mellű szereplőcsajjal)

az analógiáid sajnos szinte mind rosszak, sajnos nem nézel elég kommersz szemetet. Sci-fi-be hallgatag harcos kell (mondjuk Worf meg az operái...), titokzatos az a japán kalandjátékban van. Meg kell szemöldökhúzgálós ember is. Aztán köll nagyon emberszerető (tipikus McCoy doki, TOS/SGA, SG1ből kimaradt - Frasier nem szerepelt eleget hozzá, hogy az lehessen) is. A beszólós karakter inkább akciósorozatból/sitcomból örökölt. Jó vezető az Homer illetve Hammond from Texas, O'neil néha túl katona (és mint Selmak is utalt rá, sokszor fő feladata az élcelődés), És Weasel nem zseni, hanem űberköcsög!
Főgonosz egyértelműen a replikátor, a Goa'uld nagyon változó, mint a TNG algonosznak szánt Ferengi. Baal pl. egész kedvelhető lett a végére. Szóval SG1 kissé felrázta a szerepeket, SGA már sokkal tisztább, hagyománytisztelőbb egyelőre.

az meg, hogy te miért látsz péniszt bele a dolgokba (Ha'tak mondjuk kilapítva....) túl magas labda lenne... :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#465) Hujikolp válasza Nite (#463) üzenetére


Hujikolp
őstag

Az mi??:: ''az SGA 2x -re''

(#466) Trak válasza Hujikolp (#465) üzenetére


Trak
addikt

StarGate Atlantis 2. évad.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#467) RIV


RIV
tag

Ha valakinek meglesz az SG1 9x es az SGA 2x teljesen majd szoljon! Engem nagyon érdekel mind a kettő. Persze csak felíratosan (magyarral) és jó minőségben.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#468) RIV


RIV
tag

Ki tudja, hogy most az SG1 9x-ben ki a fő ellenség és megmaradt e a teljes csapat? Mert ugye bár a fő ellenséget kiírtották (Goa'uld, Replikátor) ( Igaz a végén azt mondták, hogy maradt pár jelentéktelen rendszerúr). A szereplőkről meg azt tudom, hogy Amanda gyereket vár, ha meg nem született már. Richard pedig a családjával szeretne jóval többet lenni. Mert messze van a forgatási helyszín a családja lakhelyétől (miért nem költözteti oda őket, az ő anyagi helyzetében???).
Meg érdekelne a negyedik ősi faj, ha jól emlékszem a Ferlingek ( de, ha nem azért ne kövezzetek meg). Találkoztunk már az Asgarddal, a Noxxal, az Ősökkel, de a negyedikre én nem emlékszem.
Ha valaki ezt a sok bla-bla szöveget el olvassa, és tud is valamit az megírhatná a fórumban.:R

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#469) khalox válasza RIV (#468) üzenetére


khalox
őstag

Read more, write less :)

Bővebben: link

(#470) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

a topic eszembejuttatta hogy ideje leszednem részeket.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#471) ngabor2 válasza bbazsy (#446) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ha nemtudommár melyik részt megnézed az SGA1-ből, (mikor az ''öreg'' Elisabethet felébresztik), ott elmondja az egyik ős, hogy olyan biztonsági dolgot vezettek be, hogy az Atlantisi kapu csak a Földi hívást fogadja, a többit ne. Tehát hiába tárcsázgatbárhonnan a wraith, vagy akárki (pl.Genii), nem találhatja meg, mert halott címnek tűnik máshonnan. Miután a Földről átmentek, a biztonsági dolog végetér, onnantól kezdve szabad a pálya.

Kár, hogy a Mőbiuszt annyira megkavarták (SG1-8), nem így kellett volna befejezni, máshogy is megtalálhazzák volna a zpm-et.

(#472) ngabor2 válasza Viktor77 (#445) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Engem is érdekelnének az extrák, majd érdeklődök, most sajna nincs időm...
Azért van egy jópárhoz felirat -> [l]felirat.csillagkapu.hu[/l]

(#473) nagydee válasza RIV (#467) üzenetére


nagydee
tag

2005.07.15.-én adják le az első részeket. (még 1 nap :DD:DD:DD )
kb egy hét amíg átér
és mégegy hét a magyar felirat (SGA 1x és SG1 8x tapasztalat)

jó, majd szólunk... :F

[Szerkesztve]

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#474) nagydee válasza ngabor2 (#471) üzenetére


nagydee
tag

én szeretem az ilyen időmegkavarós dolgokat...

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#475) nagydee


nagydee
tag

Az új részek elérhetőek.

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#476) Viktor77 válasza nagydee (#475) üzenetére


Viktor77
titán

Az Atlantis 2x01-et ma nézem meg, az SG1 (9, évad) első részét majd ha odaértem. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#477) nagydee válasza Viktor77 (#476) üzenetére


nagydee
tag

nekem kicsit olyan érzésem volt, hogy nem eröltették meg túlzottan magukat az SGA 2x01-gyel... bár kiváncsi vagyok mi fog a Ford-os dologból kisülni... :F

az SG1-el asszem megvárom amíg meglesz mindhárom rész és majd egybe nézem meg.
de lehet nem fogok tudni várni addig. majd kiderül...

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#478) Kain


Kain
senior tag

9-ik évadtól féltem,mert uyge RDA csak nyomokban van,de az ój szereplő akit a Farscape-ben már látthatunk (megjegyezm,sztem az is jó sorozat,elég exoticus szemléletű),nálam bizonyitott az első rész alapján.Megyek is sztem és most megnézem a másodikat :D

(#479) kovsol


kovsol
titán

nekem nagyon tetszik a sorozat! láttam minden részt eddig mind az SG-1 mind az Atlantisból (na jó a legújabbra nem értem még rá 9x02 és 2x02 :DDD )

May the Force be with you!

(#480) Viktor77 válasza nagydee (#477) üzenetére


Viktor77
titán

Sztem az Atlantis-nál egyszerre akartak sokat mutatni.

Sztem is kicsit olyan ''hirtelen'' lett ez a rész. Azért várom a folytatást, szerencsére most csak 1-1- hetet kell rá várni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#481) Tarka


Tarka
tag

Megnéztem az SG1 9x01et és a SGA 2x01et, nekem mindkettő tetszett. Először talán furcsa volt RDA hiánya - az a sakkozós jelenet meglehetősen buta és felesleges volt - de összességében abszolút élvezhető volt mindkettő. Már jöb a folytatás:)

''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

(#482) Tarka


Tarka
tag

Sikerült megnéznem a 9x02-t, nekem ez a rész is tetszett. Ezt a Vala lányt sosem értettem minek van a sorozatban, de ebben a részben már egész szerethető volt, főleg a végén. Szal lehet h még megkedvelem:)

''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

(#483) kovsol


kovsol
titán

pls valaki küldje el nekem a két legújabb rész magyar feliratát! vagy pls egy lineket adjatok
címem: Kovsol@mail.tvnet.hu

May the Force be with you!

(#484) nagydee válasza kovsol (#483) üzenetére


nagydee
tag

pénteken adták le őket, egy pár napot még bírjál várni :)

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#485) nagydee válasza kovsol (#483) üzenetére


nagydee
tag

sg1 9x02-höz már van felirat
remélhetőleg hamarosan a sga 2x02-höz is lesz...

Bővebben: link

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#486) nagydee válasza kovsol (#483) üzenetére


nagydee
tag

már az sga2x02 is felkerült, ugyanoda...

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#488) Viktor77


Viktor77
titán

Ezt ugye nem gondoltad komolyan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#490) RIV válasza Viktor77 (#488) üzenetére


RIV
tag

nem persze. Én is ellene vagyok az illegális dolgoknak. ;] Csak olyan oldalakat keresek ahol még több infót lehet szerezni az új évadokról. :B
E-mailben is jó.:)

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#493) Batman


Batman
őstag

Töröltem pár hsz-t és javaslom az alapelvek tanulmányozását.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#494) nagydee válasza Batman (#493) üzenetére


nagydee
tag

az alapelvek át lettek tanulmányozva, legalábbis általam.

a filmek bárminemü letöltése nem ütközik a szerzői és szomsédos jogokba. csak a letöltésük elősegítése, a megosztás a szabálysértő.

én részemről azt mondtam, hogy fájlcsere, meg google, szerintem ezzel messze nem merítettem ki a jogsértés fogalmát, főleg nem végeztem warez tevékenységet, sőt, mivel a letöltés nem szabálysértő, még nem is bátorítottam ilyenre senkit.

persze ez az én véleményem, a moderátor meg te vagy, csak akkor kérdés, hogy mikor kezdesz el törölni egész topicokat, ha ez a két szó elég volt a hozzászólásaim törléséhez.

áldás békesség

Nem a fizetésem kevés, csak ritkán adják...

(#495) Batman válasza nagydee (#494) üzenetére


Batman
őstag

Mivel a delikvens láthatólag illegális tartalomhoz akart hozzájutni, ezért töröltem a hsz-eit, a tieidet meg azért mert mert azok nelkül értelmetlenek lettek volna.

És az idevágó rész:

''Wareztevékenység'', vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb.
-jogosulatlan használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám közzététele, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra)

-használatára buzdítás,

-segítségkérés ezek beszerzésében, használatában;

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#496) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az SG - Atlantis sorozatot vajon abbahagyták, vagy még van esély a folytatásra?
Más: A Battlestar Galactica hanyadik évadban jár? (vagy az is cancelled azóta?)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#497) Amoonre


Amoonre
tag

Üdv mindenkinek. Szerintem is nagyon jó egy sorozat :R én szinte minden részét láttam sőt mikor vége van a kettesen kapcsolok is át az rtl2-re mert ott is megy, valamint szerdánként este Stargate: Atlantis az is nagyon jó:C

Amit te látsz biztos hogy a valóság???

(#498) RIV válasza nagydee (#494) üzenetére


RIV
tag

Hagyd rá! Ő a moderátor ő tudja. Legyen neki is egy kis öröme. Legalább itt élje ki hatalmi vágyait.
Nem sértésnek szántam Batman!!!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#499) Viktor77 válasza Tigerclaw (#496) üzenetére


Viktor77
titán

Hogy hagyták volna abba? Olvass vissza pár hsz-t.

Már a 2x02-nél járunk. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#500) Batman válasza RIV (#498) üzenetére


Batman
őstag

Ha nem annak szántad akkor jobb lenne ha nem is írnál ilyeneket.:(((

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.