Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ngabor2 válasza RIV (#549) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi, én is itt kezdtem. aztán a google képtárát végignyaltam, rákeresve a wraith-ra, meg atlantis wraith-ra, a kihagyott elemekkel együtt... vagy kis felbontás, vagy nem szemből, vagy sötét, vagy nyitva van a szája.

Valamelyik epizódban pedig volt olyan, hogy viszonylag világos helyen megy elől egy, fehér az arca (nem piszkos, mint az egyik részben), mögötte meg 2 álarcos. Csak most nincs időm ismét végignézni a sorozatot.

Mondjuk amiért kellett volna, az már megoldódott, csak furcsállom, hogy épp erről nincs kép.

(#552) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Már nagyon várom,hogy kezdődjön,nagyon izgalams sorozat imádom

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#553) WillChi válasza [pod]Diablo (#552) üzenetére


WillChi
senior tag

Én is igazából csak két sorozatot nézek, az SG-1 -et és az Atlantis-t. Szerintem ezeket nagyon eltalálták. Imádom... :B

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#554) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Jó kis rész volt.Arra leszek kiváncsi hogy mi lett carter-rel,és hogy hogy sikerült megmenteniük a földet

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#555) WillChi válasza [pod]Diablo (#554) üzenetére


WillChi
senior tag

Én tudom, de nem árulom el... :DDD Egyébként egész jó lesz a következő rész is...

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#556) RIV


RIV
tag

Csillagkapu találkozó

Ki jön?

Idõpont: 2005. november 13., vasárnap, 13-18 óra
Helyszín: Millenáris Park (Budapest, Fény u. 20-22., a Moszkva téri metróállomástól 5 perc séta), Fogadó

A tervezett program (két, egymáshoz kapcsolódó helyszínen, a Színpadon és a Pódiumon):

- elõadások:
1) A Csillagkapuból ismert egyiptomi istenekrõl - hivatásos egyiptológus elõadásában
2) Janet Fraiser - Teryl Rothery - egy mindenki számára kedves és ismerõs karakter és megszemélyesítõje

-beszélgetések:
1) vendég: A Viasat3 mûsorszerkesztõje; téma: a Viasat3 scifi sorozatai
2) vendég: Speyer Dávid, a UIP Dunafilm szinkrondramaturgja; téma: Serenity mozifilm
3) vendég: A TV2 képviselõje; téma: Csillagkapu és Stargate: Atlantis

- Firefly ajánló és kvízjáték
- Stargate rajongói klipek vetítése
- Stargate játék nyereményekkel
- édes meglepetés


Belépõdíj:

A Csillagkapu klub tagjainak tagsági igazolvánnyal, valamint családtagjaiknak: 300 Ft / fõ
Érdeklõdõknek: 400 Ft / fõ

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#557) WillChi válasza RIV (#556) üzenetére


WillChi
senior tag

Ilyenkor kár, hogy nem Budapesti vagyok... :O

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#558) mityku


mityku
aktív tag

Milyen állat volt a mai rész is! :D
Hatalmas beszólások! stb... és meglepő befejezés! :Y
Kíváncsi leszek, hogy mikor jönnek rá Jack-ék, hogy nem az igazi SamantaCarter van velük!? :F

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#559) Poctar válasza eziskamu (#543) üzenetére


Poctar
senior tag

Én is ezt mondom, de a gyűrűben még is van valami.

(#560) Poctar válasza RIV (#556) üzenetére


Poctar
senior tag

Szerintem megyek, de még nem mondom biztosra.


mityku: Nem is tudtam, hogy már a 8x-et vetítik. Ha így halad a Tv2 akkor nem sokára, már az Atlantis-t is magyarul nézhetjük.

Mikor lesz már 9x11 és 2x11 :F :F :F Nyomok egy FF gombot az időtávírányitón. :DDD

(#561) ngabor2 válasza mityku (#558) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ha figyelsz, ötödikkel egy repi-Carter van... tehát az igazi itt maradt.
Ez nem spoiler, mert egy lement részből lehet tudni (de a folytatását érthető okokból nem mondom el, mert egyesek meglincselnének).

(#562) Poctar válasza ngabor2 (#561) üzenetére


Poctar
senior tag

Akkor ne mondjuk el, hogy Carter, Anubis helyére áll :F :DDD

Azért jól, nyomják a repik. Csak azt nem értem, hogy a Wraithek miért nem találkoztak velük?
Egyszer volt egy rész, mikor az sg1 meszire ugrott (felrobbant naptól).... és valami 10000év kellett volna a visszatéréshez, normál hiperhajtóművel. Abban a galaxisban voltak repik. Szerintem messzebb volt, mint a Pegazus galaxis.

[Szerkesztve]

(#563) RIV


RIV
tag

A Sky One egy héttel eltolta a 9x11 The Fourth Horsemen vetítését, így végül elsőként 2006. január 6.-án a SciFi Channelen lesz látható az új epizód.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#564) RIV


RIV
tag

Most ezt nem értem? Mi van a Atlantis 2x16-tal. Annak kellett volna lenni a Michael c. résznek, ehelyett a Long Goodbye volt.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#565) dzsoni válasza RIV (#564) üzenetére


dzsoni
senior tag

jóaz úgy

216 the long goodbye
217 coup d'etat
218 michael

[link]

(#566) raczger


raczger
őstag

Ez a sorozat a 2. legjobb az én szememből! (az első a sliders!) :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#567) Trak válasza raczger (#566) üzenetére


Trak
addikt

''az én szememből!''
Jól ragzol :)

A Sliderst a Stargate fölé emelni.... érdekes :Y

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#568) raczger válasza Trak (#567) üzenetére


raczger
őstag

Talán azért, mert a sliderset előbb néztem, mint a stargate-et

mod: ugye milyen jól ragzom a magyrat?

[Szerkesztve]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#569) Trak válasza raczger (#568) üzenetére


Trak
addikt

Ez is egy szempont...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#570) dzsoni válasza raczger (#566) üzenetére


dzsoni
senior tag

Szeretem sliders-t is, de nálam a sorrend: SG1, SGA, BSG, 4400 :)

Kár hogy az utóbbinak a 3. szériáját csak nyáron kezdik a USA channel-en...

(#571) raczger válasza dzsoni (#570) üzenetére


raczger
őstag

boccs, de mi az az utóbbi három sorozat? Soha sem hallottam még azokról :Y

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#572) dzsoni válasza raczger (#571) üzenetére


dzsoni
senior tag

Stargate Atlantis [link]
Battlestar Galactica [link]
The 4400 [link]

(#573) raczger válasza dzsoni (#572) üzenetére


raczger
őstag

ezek is többnyire ilyen fantasy sorozat szerű

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#574) Kain válasza raczger (#573) üzenetére


Kain
senior tag

Inkább sci-fi :D

Amúgy kint van a 9x12 is már.

(#575) raczger válasza Kain (#574) üzenetére


raczger
őstag

én még csak az első 6 évadot láttom:(

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#576) mityku válasza ngabor2 (#561) üzenetére


mityku
aktív tag

Bocs, ezt nem tudtam! :B Ezt a ''lement részt'' nem láthattam (szerintem)!
Köszi!

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#577) etilin


etilin
aktív tag

Stargate kinek mi a véleménye?
Őszintén ennél nagyobb marhaságot mint ez a film nem igen látam :DD
Falra tudtam volna menni amikor a szobatársam nézte. de beszereztem egy fejhalgatót ;]

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#578) raczger válasza etilin (#577) üzenetére


raczger
őstag

Akkor nézd meg a sorozatot!
Az rohadt jó :R

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#579) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

Hi!
Én is nagyon szeretem a sorozatot. Bár az elején volt néhány béna rész, eztán rájöttek, hogy a természettudományos részeket jobb ha hanyagolják, és inkább a harcokra koncentrálnak. :))
Ezt a sorozatot forgatják még?
Most hányadik szériánál tart a TV2?

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#580) dzsoni válasza raczger (#573) üzenetére


dzsoni
senior tag

SGA, BSG scifi, 4400 inkább 3. típusú találkozások feat. x-akták jellegű.

(#581) dzsoni válasza Csiborbogár (#579) üzenetére


dzsoni
senior tag

Igen forgatják. Lesz 10. sorozat is, és elméletileg 11-es is...
Tegnap ment le a 9x12-es scifi channel-en. TV2-n a 165. rész ment le ma (8x11), és 5 hét múlva jön a (szerintem) két legjobb SG1 rész első fele :)

(#582) Trak válasza Csiborbogár (#579) üzenetére


Trak
addikt

''jöttek, hogy a természettudományos részeket jobb ha hanyagolják, és inkább a harcokra koncentrálnak. ''

LOL

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#583) Csiborbogár válasza Trak (#582) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Engem nem igazán kötöttek le azok a részek, amikor mindenféle növényeket kategorizáltak, természeti népeket vizsgáltak. Az első lendület után, gondolom a 2. sorozatban sok ilyen volt, de aztán elmaradtak ezek a részek.
Gondolom az ilyen témáknak nem volt akkora a nézettsége.

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#584) Grass


Grass
aktív tag

Valaki megtudná mondani a csillagkapu dc hub címét? Előre is köszi.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#585) ngabor2


ngabor2
nagyúr

már leadták az sga 2x20-at. még nem néztem meg. ez is egy duplarész első fele, vagy megy szabad nézni? nagyon nem szeretem, ha félbemarad egy sorozat...

grass: ha elnézel a [link] címre, akkor bal oldalon ki van írva.

[Szerkesztve]

(#586) Grass válasza ngabor2 (#585) üzenetére


Grass
aktív tag

köszi szépen :))

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#587) st.hubertus


st.hubertus
tag

most láttam, h ilyen fórum is van. én láttam jópár részt belőle, ha jól emlékszem az első hat évadot, valamint az atlantis első évét feliratozva. szerintem nagyon eltalálták. Hihetetlen jó, ha megnézitek nem is kell bele olyan sok vizuális trükk, max öt percnyi jut egy filmre általában, vagy ennyi sem, és leköti a nézőt, persze ha az hajlandó sci-fit nézni. :D

(#588) Grass


Grass
aktív tag

Srácok. Nem úgy volt hogy az sg1 8 évadból áll, és a 8. évad is csak 20 részt fog tartalmazni? Most megy a 9? Vagy ez már rég lement? Vagy hol tart?
Csak mert most fedeztem fel néhány 9. évados részt. :)

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#589) ngabor2 válasza Grass (#588) üzenetére


ngabor2
nagyúr

épp 9x14-nél tart ámerikában a sorozat. az atlantis 2. évad már lement.

(#590) RIV


RIV
tag

Elég nagy kár, hogy csak 20 rész van egy évadban. Nyár végére biztos Atlantis elvonási tüneteim lesznek, na meg sg1.
Megnéztem a Battlestar Galactica filmjét és az 1 évadot meg a 2. évadból ami eddig van. Nagyon tudom ajánlani mindenkinek, nagyon jó sorozat. 1 kis hibája van, hogy tulságosan összefüggnek a részek, nem úgy mint a csillagkapuban. A film első felét szombaton 13:55-től adja a TV2! A magyar címe Csillagközi romboló. Azért kíváncsi leszek, ha lemegy a film 2 fele, leadják-e a sorozatot is.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#591) ragazzo


ragazzo
őstag

A kedvenc sorozatom, bár a nejem hülyeségnek tartja.Dehát ízlések és pofonok...

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#592) Csiborbogár válasza ragazzo (#591) üzenetére


Csiborbogár
őstag

:DD
Eleinte az én feleségem is hülyeségnek tartotta.
Aztán az idő múlásával leült mellém, és most már nézi ő is.
Mostanság már ő az, aki előre figyelmeztet, és felveszi a részt, amit nem látok. :))

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#593) ArGab


ArGab
őstag

Friss infók: a TV2 állítólag megvásárolta a 9. évadot, és a 8. befejezése után folytatólagosan adja tovább. Első rész vetítése április elsején várható.
Talán nem árilisi tréfa lesz. :)

(#594) Csiborbogár válasza ArGab (#593) üzenetére


Csiborbogár
őstag

:O :O :O :O :O :O :O :O
Mit csinálok én addig? :O

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#595) RIV


RIV
tag

Mit tudtok a 9x15 felíratával? Angolul már megtaláltam, de magyarul sehol sincs. Pedig kedd, szerda környékén már szokott lenni. Remélem nincs semmi baj PGJ-teammel!

De ezúton is szeretném megköszönni eddigi munkájukat. Remélem még sokáig tudják még folytatni! :R :C :R :C :R

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#596) Kain válasza RIV (#595) üzenetére


Kain
senior tag

Nem csak PGJ-tem nincs,de egyszrei forditotól se láttam még feliratot hozzá.Már a 9x17 is kinn van,ilyenkorra mr bőven ideje lenne.

(#597) raczger válasza RIV (#595) üzenetére


raczger
őstag

állítólag mára lesz kész


más: a stargate atlantis mennyire kapcsolódik a stargate-hez?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#598) raczger válasza RIV (#595) üzenetére


raczger
őstag

ja, és gondolom tudod, de ha nem, akkor: [link]

itt vannak a pgj team által készített feliratok!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#599) RIV válasza raczger (#598) üzenetére


RIV
tag

Igen, az jó lenne. Ők tényleg nagyon jó munkát végeznek.Alig alakítok rajta, hogy nekem is max megfeleljen. A felírathelyet tudom, meg még két másikat is, de egyiken sincs. A 9x17-et meg most szerzem meg. Tök jó lenne,ha a többi résznek időben meglenne a felírata. Egy fan-nak mint nekem, nagyon nehéz kivárni azt a 9-10 napot is ami a film megszerzése és a felírat megjelenése közti közötti időszak tesz ki.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#600) raczger válasza RIV (#599) üzenetére


raczger
őstag

kb én is két hete szereztem meg az összes részt és azóta egyfojtába csak azt nézem, és eljutottam már a végére amihez van is felirat, csak a 14-estől nincs meg, de azt is hamarosan megszerzem:D

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.