Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) bbazsy válasza bullseye (#850) üzenetére


bbazsy
őstag

feliratok.csillagkapu.hu

amúgy a srác tényleg nem pihen :DDD

..

(#852) ngabor2 válasza bbazsy (#851) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a srác egy lány ;) istenítik is az AG fórumán rendesen. de meg is érdemli tényleg.

(#853) bbazsy válasza ngabor2 (#852) üzenetére


bbazsy
őstag

hopsz :)

tényleg jól csinálja, mire leér torrentről van már feliratom ;)

..

(#854) ngabor2 válasza bbazsy (#853) üzenetére


ngabor2
nagyúr

olyan lassú a torrented? :D

(#855) laci06


laci06
senior tag

sziasztok
lekéstem az utóbbi két érszt, mert nyaralni voltam...
valahonnan le tudom szedni magyar szinkronnal, mert látom, hogy most keződdik az stargate atlantis a TV2-n...
segítsetek pls:)

(#856) Arnold2 válasza laci06 (#855) üzenetére


Arnold2
őstag

Hű hát ez egy jó kérdés.
A csillagkapu.hu -n tuti le tudod tölteni őket de sztem angolul. Én is most töltöttem le a 9x20-at,de angol volt.
Van hozzá felirat is szóval ahogy gondolod!

(#857) bbazsy válasza ngabor2 (#854) üzenetére


bbazsy
őstag

nem, csak ált. nem figyelem, most is szombat este jutott eszembe, addigra már vagy 600an letöltötték :) kár, pedig jó arányjavítók ;)

..

(#858) ngabor2 válasza bbazsy (#857) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én meg már 8-kor kedvenc oldalamon voltam, és percenként frissítettem, hogy ne nagyon rontsa az arányomat. sajnos egyes oldalakon igen nehéz jó arányt elérni... de ez nem ennek a topiknak a témája, úgyhogy én nem is folytatom :)

(#859) Arnold2 válasza ngabor2 (#858) üzenetére


Arnold2
őstag

Akkor hát újból készülhetünk nyolra a gép elé és véresre frissíthetjük a torrentoldalt.
Hű tökre kiváncsi vagyok a 200. SG1es részre!

(#860) opr


opr
veterán

Van valahol felirat az atlantis 3x06 meg az sg-1 200-hoz???
Asszem nem bírok tovább várni, ha nincs még felirat megnézem angolul, akkor is ha néha 2szer kell egy-egy mondatot meghallgatni h megértsem :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#861) opr


opr
veterán

najó, asszem nézem angolul, utána meg majd még egyszer CicMax-féle felirattal :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#862) Arnold2


Arnold2
őstag

Fú hát a 200. rész hatalmas volt. Rég nevettem már ennyit. Naggggyyon komoly. Aki teheti az nézze meg mihamarabb. Már felirat is van hozzá.

(#863) bdav válasza Arnold2 (#862) üzenetére


bdav
őstag

jaja sztem is ütött a 200 nagyon :)

SPOILER

főleg a Startrekes, Ózos részek meg a bábfilm :D Meg amikor Jack láthatatlan volt :D ááá kész.

Spoiler off

viszont Atlantis 3x06 annyira nem volt nagy szám.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#864) ALI_G válasza Arnold2 (#862) üzenetére


ALI_G
veterán

ez nagyon gagyesz volt. A közepén még nevettem párszor, de a vége akkor is siralom.
Szerintem a ósztin póverre akartak hasonlítani, olyan szar, hogy már jó. na nekem az se jött be.
Ez csak az én véleményem.

(#865) ALI_G válasza bdav (#863) üzenetére


ALI_G
veterán

Atlantisz is xar? ááá, a múlt hetiek se voltak nagyon ütősek.
Atlantiszt majd este nézem meg.

(#866) ngabor2


ngabor2
nagyúr

és CicMax továbbra se pihen, ma kora délután már az Atlantisnak is volt felirata!

mindjárt meg is nézem.

(#867) Tarka válasza ALI_G (#864) üzenetére


Tarka
tag

Ez a 200. rész sztem nagyon gagyi volt. Volt egy-két gyengécske poén, de egy átlagos rész több humort tartalmaz. RDA megjelenése jó volt. Az Óz rész még nekem is égő volt, igazából nem értem, hogy vállalták el a színészek ezt a gagyit.

Tényleg nem értem, hiszen egy csomó részben rengeteg tényleges humor is volt, hogy ez a sz*r mi, azt nem tom.

''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

(#868) bullseye válasza Arnold2 (#862) üzenetére


bullseye
addikt

SPOILER lehet

már maga az Xtreme se volt rossz, de ez... rögtön az Ewokokkal...
Atlantis viszont SZVSZ gáz lesz, még nem láttam, de ez a tévképzetes, valóságos dolog ez sose jött be, se Star Trek (pedig ott az alapja az 50-es évekkel jó volt, csak a folytatás...), se Buffy, se semmi...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#869) Arnold2 válasza bullseye (#868) üzenetére


Arnold2
őstag

SPOILER lehet


Nekem az jött be mikor a csillagközi szökevényt említetta vala. Csak azt nem értem hogy Mitchel miért nem magát játszotta benne. Mindensetre nekem bejött. Volt benne önkritika,humoros volt és egy jó pár filmutalás is.
Ha jól látom jól megosztotta a tömeget ez a rész.

(#870) ngabor2


ngabor2
nagyúr

lehet, hogy lesz valaki, aki a stargate infinity-t feliratozza. esetleg valaki innen nem akar neki(k) segíteni? transcriptet csinálni nagy meló, inkább észt kíván. időzíteni is nagy meló, de inkább kitartást és időérzéket és reflexeket kíván. eddig nem sok emberben láttam a kettőt egyszerre. ha van vállalkozó szellem, akkor akár itt, akár pü-ben, akár az AG fórumon segíthet.

(#871) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok!

Hévégén kezdődött az Atlantis. Tök fura a sima Stargate-hez képest. Olyan más az egész film stílusa, de tetszett. Kíváncsi leszek a lidércekre :)

Nektek tetszik?

Üdv kíváncsi

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#872) ALI_G


ALI_G
veterán

hát a SGA3-6 se volt nagy durranás szerintem. Bár közben néhol volt egy kis félelmem :D
Ajánlom, h jövőhétre valami naggyal rukkoljanak elő mind2 sorozatban.

(#873) ALI_G válasza kíváncsi (#871) üzenetére


ALI_G
veterán

Atlantisz jó. Szerintem a legjobb részek majd a végefelé jönnek. az utolsó 2, és a második évead első része asszem egybevan. Nem érdemes kihagyni, mert odaragaszt rendesen a fotelbe, legalább is rám nagy hatással volt :D

(#874) ngabor2 válasza kíváncsi (#871) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jó, csak mint az sg1-et, ezt is egy kicsit elszúrták az elején. nem lövöm le a hibát, majd 2-3 rész után úgyis kibukik.

(#875) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Nekem se tetszettek a mostani részek.... :(

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#876) bullseye válasza ngabor2 (#874) üzenetére


bullseye
addikt

lődd mán le a hibát, mert nekem csak az jut eszembe így hírtelen, hogy nem a dokinak kéne skót akcentus, hanem a műszerésznek. (no meg az űrkapuk, de azt ki lehet magyarázni annyira mint átlag star filmet/sorozatot)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#877) ngabor2 válasza bullseye (#876) üzenetére


ngabor2
nagyúr

1.: a wraith ''éveket'' szív el az áldozattól... elég nagy hülyeség.
2.: az első részben bárhogy lövik őket, nem akarnak meghalni. utána 1 jó lövés, és végük, eszükben sincs feléledni.

(#878) opr


opr
veterán

Nekem bejött az sg-1 : 200 :B

Fura volt, tetszett h így ''kiléptek'' a szokásos szerepkörből :)
Teal'c-nek volt pár nagy beszólása ( pl. átlátok rajtad... azon nagyot röhögtem), RDA-t pedig jó volt viszontlátni mind2 epizódban(sg-1, sga).
Az atlantis se volt rossz, de az a tipikus töltelékrész, annyira nem fogott meg... Ezelőtti se volt annyira nagy, remélem a köv. részek jobbak lesznek :B
Kár, hogy nem fogom látni őket, mert olaszországban leszek... vagyis izé... nem, nem kár :DDD de akkor isch ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#879) bullseye válasza ngabor2 (#877) üzenetére


bullseye
addikt

1, ezt már sokan elsütötték, esszence, életerő, CSI (nem a nyomozós, a kínai/japán/mittomén),akármi... tényleg nem egy akkora ötlet, még jobb kérdés, hogy mine van foguk/szájuk? lehetnének telepaták már 10000 évek után...
2, mindíg ez megy, és még talán érthető is, ha lőszert cserélnek... pl. jaffák ellen páncéltörő kellett, szunyogok ellen meg jobb a propelleres, ozt fexenek is...

valami olyasra gondoltam, hogy a nagy invázió mindíg kivár amíg védekezni tudnak ellene, stb...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#880) ngabor2 válasza bullseye (#879) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lesznek benne olyanok is. de mikor kajol valakiből a wraith, annak miért nő meg a haja? :F
van még pár ''érdekes'' technikai részlet (álcázás, pajzs, fegyverek), de majd később.

(#881) bdav válasza ALI_G (#873) üzenetére


bdav
őstag

Meg a Storm rohadt jó még SGA-ból (10. rész környéke). Az ostrom ofkorz büntet :)

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#882) Arnold2 válasza ngabor2 (#880) üzenetére


Arnold2
őstag

Azért nő meg a haja mert, ha elfogadjuk hogy tényleg éveket vesznek el tőlük,az idő múlásával mindenkinek megnő a haja. S mivel itt gyorsított eljárás állapota áll fenn ezért hiphop megnő a haj (meg a köröm meg ilyesmi).
De ez véleményem szerint kicsit szörszállhasogatás.

(#883) Forest_roby válasza Arnold2 (#882) üzenetére


Forest_roby
őstag

akkor, ha egy csecsemőnek esnek neki, az megnő 180cm -re ( magasság )?

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#884) Nimrod válasza Forest_roby (#883) üzenetére


Nimrod
addikt

Elvileg igen és egyből össze is megy. :DDD

(#885) _cirmos_ válasza ngabor2 (#870) üzenetére


_cirmos_
őstag

mi ez a stargate infinity? lemaradtam valamiről?


ahh megvan. a rajzfilm. imdb a barátod...

[Szerkesztve]

(#886) Arnold2 válasza Forest_roby (#883) üzenetére


Arnold2
őstag

Nahát én azt de megnézném!! ;] :P
De elvileg ja. Szóval ha nagyon sokan és kitartóan írunk a sorozat íróinak hogy egy wraith szivjon ki egy csecsemőt is akkor majd meglátjuk.

T. írok!

Kérem önöket alásan, hogy vegyék fontolóba, hogy egy wraith megtámad egy csecsemőt és kiszívja annak teljes életerejét. Tudom hogy kicsit draszikus,de mi itt Magyarországon (Európa közepe táján, Europa:Anglia és az oroszok között) baromira kiváncsi vagyunk hogy mi történne akkor.
Előre is köszönjük!
Maradunk tisztelettel: A PH! forum Stargate topic izgatott olvasói!

Ui: Ó,Ó és én még személyesen kiváncsi lennék hogy mi van akkor hogy ha megtámad egy terhes nőt, s mondjuk a hasa környékén kezd el szívni. Arnold




[Szerkesztve]

(#887) Arnold2 válasza bullseye (#879) üzenetére


Arnold2
őstag

A telepatás dologra: elvileg azok, is. Tudnak ilyen agyközi cuccot. Még Teyla is tud valami hokusz pókuszt.
Azt gondolom tudod,hogy azért néznek így ki mert mikor régen még bogarak voltak úgy gondolták hogy milyen fasza lenne ha hasonlítanánk a fő élelem forrásunkra a humanoidokra. S lőn azért néznek ki így. Ámbár ugye a szájuk és a foguk elvesztette hasznát,de hogy tudnák magukat másképp megérteni mondjuk az atlantisiakkal. A fogak meg szerintem csak díszek. Gondolj bele milyen hülyén nézne ki mikor olyan mérgesen fújnak (mint a macskák mikor mérgesek),vagy prüsszögnek és no fog. Aztán még kiröhögnék őket hogy: mi van tata otthon hagytad a protkót... :DDD

(#888) deedee


deedee
őstag

na eddig tudtam várni..... ;] ;] Reggel elkezdtem gyűjtögetni az új részeket a sorozatokból...Pedig egyben akartam őket végignézni... :D Gyenge volt az akaraterőm...vagy csak túl nagy a kíváncsiságom... :D :B

ja és a hétvégi atlantis a tv2-őn szintén eszembejuttatta a dolgokat... :DD

(#889) koxx


koxx
MODERÁTOR

(#890) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Éppen este néztem meg a 10. sorozat 6. részét, és jót szórakoztam rajta.
Érdemes megnézni, nagyon jó. :DDD

Nem tudom, miért kedveltem eme sorozatot, de mindegyik évadját láttam. :C
Szomorú a hír. Az Atlantiszt is nézem, de az nem tetszik annyira, mint a Stargate. :O

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#891) _cirmos_ válasza koxx (#889) üzenetére


_cirmos_
őstag

tényleg nem olyan már mint a régi szép időkben, de akkor is nagy kár lenne érte! :( hiába no, RDA vitte a vállán a sorozatot, ráadásul a kilépése után a forgatókönyv-írókból is kifogyott a szufla. mostanság kezdett magához térni a sorozat, erre tessék... azért még reménykedem hogy megcáfolják, vagy meggondolják magukat!


p.s. nagy hiba volt megbontani a péntek esti sg1-sga-bsg szentháromságot. szépen húzták egymást a teamek nézettségben, csak a bsg forgatásával annyit tököltek, hogy elkezdték nélküle a másik kettőt.

(#892) RIV válasza koxx (#889) üzenetére


RIV
tag

Full durva a hír. Szerintem nagyon sok Stargate rajongót hazavág.
De lehet, hogy így akarják növelni a nézettséget. Mivel ha újra sokan nézik majd, akkor megmentik a sorozatot (gondolják a rajongók), és erre játszanak a csatornánál.
Azért kíváncsi leszek, ha tényleg abbahagyják akkor lerendezik-e az Orai-t?!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#893) Nimrod válasza RIV (#892) üzenetére


Nimrod
addikt

Mivel évad közben vagyunk ezért sajnos van esélye annak, hogy a végén összecsapnak valamit. :(

(#894) ngabor2 válasza Nimrod (#893) üzenetére


ngabor2
nagyúr

persze. megtalálják a fegyvert, kinyírják az ori-t, és az összes követő megmurgyel előljáró-kórban...

nem spoiler, saját fikció. a fegyver nevét is inkább kivettem.

(#895) koxx válasza ngabor2 (#894) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

... feloszlatják az sg1 csapatot, átküldik őket Atlantisra és tovább küzdenek a wraithek ellen :)

(#896) Arnold2 válasza koxx (#895) üzenetére


Arnold2
őstag

Na, az nem is lenne olyan hülyeség. Bár Micsel és Separd eléggé egyenrangú karakterek.

(#897) _cirmos_ válasza koxx (#895) üzenetére


_cirmos_
őstag

fura ez nekem hogy az sg1 nézettsége zuhant, az sga-é pedig -ezek szerint- kielégítő.ki az aki tudja ezeket külön nézni? mert ha valaki csak sg1-et néz még talán megértem, de ha valaki azt mondja nekem, hogy csak sga-t néz, a csk1 meg nem érdekli, hát én azt körberöhögöm. talán az sg1 is kijönne a gödörből, ha többször fonódna össze a két cselekményszál, hiszen így az ember ''kénytelen'' lenne nézni mindkettőt, ha érdekli a teljes story. esetleg 5-6 részenként egy teljes team-csere is beleférne, 4-5 ember ''átmenne'' a másik sorozatba.

(#898) bdav


bdav
őstag

ehh :( sajnálom h. végetakarnak vetni neki. télleg volt pár gyengusabb rész, de sztem az utóbbi időben okés lett az sg1... persze semmi sem tart örökké és 10 évad az már nagyon sok (több része van mint bármelyik startrek sorozatnak)... remélem az atlantis sokáig kitart azért még.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#899) dzsoni


dzsoni
senior tag

Kifogytak az ötletekből, ki kéne rugni az összes irót. A nézőknek valszeg elegük lett az állandó sugározzukfelőketjól megmenekülésekből, a különféle bogarak, csúszómászók irtásából. Saját maguktól lopnak ötleteket. A 9. évad se kellett volna már, a 8. vége tökéletes befejezés lett volna jack halaival :). Szeretem az sg1-et, és marhára sajnálom hogy cancel-t kapott, de télleg már csak vergődnek.

Pár szereplő átkerül atlantisra. Danielnek örülnék, de sajnos ő a legvalószinütlenebb.

(#900) ngabor2 válasza dzsoni (#899) üzenetére


ngabor2
nagyúr

valóban már eléggé hajánál fogva előrángatott cuccok vannak. az orit se lehet sokáig húzni, a wraith-ben meg atlantisban van még egy kis tartalék. de 10 évad az egy sci-fi sorozatnál nagyon soknak számít. nem sok sorozat ment ilyen sokáig, asszem ez is rekorder (megosztva valamivel).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.