Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) laci06


laci06
senior tag

nagyon szeretem az sg-t, de csak a tv2-n tudom nézni, és rossz várni egy hetet egy részre, nem tudjátok, honnan tudnám leszedni?
sajnos dc-t nem használok
illetve, ha jól tudom az atlantis vmi folytatása(nem vagyok biztos benne), abból még egy részt sem látam, azt le lehet tölteni valahonnan, vélemények róla?

[Szerkesztve]

(#652) VargaI válasza laci06 (#651) üzenetére


VargaI
senior tag

az atlantis a 7x22 alapötletéből indult amikor ugyebár az elveszett várost keresték, az atlantis azzal indít hogy megtalálják egy messzi galaxisban, ott is kialakítanak egy bázist, és teljesen különálló szála van a történetnek, nekem bejön nagyon, hogy hol található meg? erre azt tudom mondani hogy kolesz rulez :)

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#653) ragazzo


ragazzo
őstag

Tudja valaki, hogy hanyadik évad megy a tv-ben?

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#654) ArGab válasza ragazzo (#653) üzenetére


ArGab
őstag

TV2 - 8. évad vége felé. Április 1-én pedig kezdődik a 9. évad.

(#655) RIV válasza ArGab (#654) üzenetére


RIV
tag

Egész pontosan, jövő héten lesz a 8. évad utolsó része.
A 9. évadban feltűnik egy új rettentő kemény ellenfél. Nagyon érdemes lesz nézni! :R

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#656) RIV


RIV
tag

Írtó jó volt a 9. évad 20. egyben utolsó része. De ilyen aljas módon abbahagyni. :O
Kíváncsi vagyok, hogy fognak kimászni ebből a slamasztikából. De írtó nagy szívás az egész. Ha majd megtudja valaki, hogy sikerül nekik túlélni az írja már le!

Mikor kezdi vetíteni a Sci-fi Channel a 10. évadot?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#657) ngabor2 válasza RIV (#656) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én még nem láttam, de szokás, hogy évad végén félrészt adnak. valamikor nyáron fogják folytatni a sorozatot, bővebben a www.csillagkapu.hu-n. (azért nem tudok konkrét részleteket írni, mert a melóhelyről nem elérhető az oldal :( )

(#658) Chip válasza RIV (#656) üzenetére


Chip
aktív tag

A tizedik évad első része ( Flesh and Blood ) 2006 júliusára van előrejelezve az IMDB szerint.

(#659) ragazzo válasza Chip (#658) üzenetére


ragazzo
őstag

Egyáltalán hány évad lesz még?Nem unom, sőt.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#660) ArGab válasza ragazzo (#659) üzenetére


ArGab
őstag

Annyi, ameddig még elég jó a nézettség, hogy megérje.

(#661) ragazzo válasza ArGab (#660) üzenetére


ragazzo
őstag

Ez adekvát válasz volt.Végül is olyat kérdeztem, amire nem nagyon tudjuk a választ.Azért köszi!

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#662) ngabor2 válasza ragazzo (#661) üzenetére


ngabor2
nagyúr

erre a kérdésre a készítők se tudják a választ. eredetileg asszem 4 évad lett volna. aztán lett egy 5., és 6. utána asszem minden évben úgy volt, hogy utolsó. a 7. évad után csak a spin-off sorozatot akarták (atlantis), de frissítettek egyet a témán, és az sg1 is folytatódik. így ez lesz/lett a leghosszabb sci-fi sorozat, az x files ''csak'' 9 évad volt.

(#663) bullseye


bullseye
addikt

ide is bekérdezem: orig, echte kínai kiadású Stargate S1-7 érdekel valakit?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#664) ngabor2 válasza bullseye (#663) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez nem súrolja a warez kategóriát?

(#665) WillChi válasza ngabor2 (#664) üzenetére


WillChi
senior tag

Miért súrolná? Az eredeti lemezeit szeretné eladni. Vagy a kínai verzió miatt riadtál meg? :DDD

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#666) ngabor2 válasza WillChi (#665) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, ez az ''eredeti kínai'' összetétel kissé furcsán hat :D de igazad van, egy mod csak nem fog warezolni :)

(#667) bullseye válasza ngabor2 (#666) üzenetére


bullseye
addikt

Hát, hogy ez pontosan mi, aztat nemtom. Merthogy a kínai ömlesztettárú tipikus példája. Esetleg ''szürke'' lehet, de totál warez nem nagyon, merthogy olyan fórumokon hírdetik (pl. e-bay), ahonnan 5 perc alatt letiltatnák a jogtulajok, ha akarnák. Más kérdés, hogy miért kerül 7 teljes szezon kínából annyiba mint 1 vagy 2 USA/GB forrásból. (de USA is sokszor jelentősen olcsóbb, mint pl. GB, ozt mégse warez)

eredeti kínai főleg erre utal, meg arra, hogy nem az amazonon kapható külön húdecsini dobozkák rengeteg extrával, de nem is 80-90e-ért :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#668) WillChi válasza bullseye (#667) üzenetére


WillChi
senior tag

Amúgy milyen nyelvű a cucc, mert ha kínai, akkor az illúzióromboló tud lenni?.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#669) bullseye válasza WillChi (#668) üzenetére


bullseye
addikt

ánglius offkorz, kínai felirattal és ánglius close captionnal

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#670) bandiras2 válasza bullseye (#669) üzenetére


bandiras2
senior tag

Hát a mostani részben amit műveltek, és nem a szereplők, hanem a forgatókönyvírók :O
Plyan időtörést okoztak, hogy még!
Egyébként érdekes rész vokt

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#671) bullseye válasza bandiras2 (#670) üzenetére


bullseye
addikt

ugyanmár, egy kis halacska...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#672) ngabor2 válasza bandiras2 (#670) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy köztes résznek elment volna. de évadzárónak... az abydos gate fórumon is elég sokaknak ez a véleménye.

(#673) Kain


Kain
senior tag

Megnéztem a 9-es évad,évadzáró részeit.Érdekes :).Végén tetszett az a hentelés,ha iylen vonalon haladnak tovább akkor kb az lesz a 10 évad vége,h az Ori végérvényesen átveszi az uralmat :DD

(#674) ngabor2 válasza Kain (#673) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azért volt pár rész, mikor azt lehetett hinni, hogy pl. anubis is átveszi az irányítást... aztán mégse. az ori is ''el fog bukni'', vagy legalábbis valahogy vissza lesz szorítva. lehet, hogy nem a 10. évadban, hanem a 12-13-ban, de lesz ott még nemulass :D

van még pár ''elfeledett'' nép, akik akár még segíthetnek is.

(#675) Kain válasza ngabor2 (#674) üzenetére


Kain
senior tag

Természetesen tisztában vagyok vele,h a jó és tiszteletreméltó american goverment fog nyerni :DDD
Csak tetszett h ismét úgy van vége,megint eljött az apokalipszis.Mondjuk ezt szinte mindne évad végén ellövik,kivétel talán a 8as,de jó is ez igy.

[Szerkesztve]

(#676) ngabor2 válasza Kain (#675) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az a baj, hogy eddig minden ellenség tulajdonságait az első részekben elrontják, aztán alig bírják helyrehozni. elrontották a goauldot, hogy hol és hogyan van a gazdában, hogyan van a jaffákban, mire is képes. elrontották a wraith-et, hogy ''életerőt'' szív, és évekkel öregíti az embereket. az ori se sikerült túl fényesre, még lesz mit kiigazítani azon is. az eszközökkel és tárgyakkal sincs minden rendben. ettől függetlenül nagyon jó sorozat, nagyon szeretem.

(#677) RIV válasza Kain (#675) üzenetére


RIV
tag

Persze, hogy a nyolcadiknak az lett a vége ami. Hisz az utolsó pillanatig úgy tünt, hogy a Sci-fi Channel nem rendel meg több részt belőle. Ezért a forgatókönyv írók úgy gondolták, megérdemelnek a rajongók egy tisztességes boldog befelyezést. Szerencsére a rajongók kikönyörögték a folytatást. Mert akkor most csak az Atlantist nézhetnénk.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#678) ragazzo


ragazzo
őstag

Engem megdöbbent, hogy a Jaffát játszó Christopher Judge (ha jól írtam), mennyire jól játssza az érzelmek nélküli jaffa arcot.Csak néha egy kis szemöldökvonás,de semmi több.Én pl mosolyogni nem láttam a sorozatban.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#679) Tarka


Tarka
tag

Hohó pedig bőven akad rá példa, most ne kérj pontos részt meg másodpercet, de tuti van rá eset.

''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

(#680) ragazzo válasza Tarka (#679) üzenetére


ragazzo
őstag

Ha nekem válaszoltál, akkor biztosan igazad van,de szerintem jó színész, és egészen élethűen játssza a szerepét.Szerintem ez a lényeg.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#681) Csiborbogár válasza ragazzo (#678) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Hát azért voltak ám mosolyra emlékeztető megnyilvánulások, bár nem sok. :))

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#682) szicsu válasza RIV (#677) üzenetére


szicsu
őstag

nem olyan rég mégén is azt hittem, hogy vége a 8. évad végén...
most elkezdtem nézni a 9. évadot, de szerintem eléggé alul fog maradni az atlantisszal szemben.Atlantiszal már eljutottam a második évad végére, és megint úgy fejezték be mint az elsőt egy nagy kérdőjellel ;] ;]
nem tudjátok mikor kezdődik a 3. évad vetítése?

''Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.''

(#683) raczger


raczger
őstag

Hi!

Nos lenne egy kérdésem: Még mindig nem kaptam sehol értelmes választ, olvastam cikkeket is meg minden: Tehát, akkor lesz-e sg játék? Az utsó híreket augusztusból találtam, és ott azt mondják, mégis lesz játék, vagy már esetleg meg is jelent volna??

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#684) T. Almeida válasza ragazzo (#678) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Az egyik részben mond egy jaffa viccet és jót röhög rajta, a többiek meg csak lesnek, mint borjú az új kapura...szvsz ez egy világbajnok jelenet volt, anno többször megnéztem :C
Nem tudjátok, melyik részben volt ez? (az első sorozatok egyikében).

(#685) RIV válasza raczger (#683) üzenetére


RIV
tag

nem t'om.

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#686) Nimrod válasza Kain (#675) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerintem az lesz, mint a Deep Space Nine esetében. Akik most átjöttek, azokat ittrekesztik (csillagkapu kikapcs) és nagy nehezen lenyomják, utána egyszer átmennek és majd nagy diplomáciai mormolás közepette békét kötnek, mi meg hülyét kapunk. :))

(#687) Kain válasza Nimrod (#686) üzenetére


Kain
senior tag

Ezt én most nem tudom teljes mértékben feldolgozni,de könnyen lehetséges :).Igaz,lehet az a baj,j nem követtem a DSN-t. :)

(#688) ngabor2 válasza T. Almeida (#684) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a seth-ben volt asszem. seth jaffájáról mondta a viccet, onnan gondolom.

(#689) Nimrod válasza Kain (#687) üzenetére


Nimrod
addikt

Dióhéjban. Ott a Domínium volt az ellenfél, féregjáraton keresztül közlekedtek, lezárták a féregjáratot, de már későn, addigra megvetették itt a lábukat. Azért lenyomták itt nagy nehezen, majd összekálltak szinte minden fajjal, szép kis flotta összejött, átmentek, főbolygó szép kis flottával körbeáll, ember várni lenni sok vér pif-puf, de nem lenni, helyette diplomácia, béke. :O

(#690) Newl


Newl
tag

hi,

1 kérdés:

jelenleg mely adókon megy a sorozat? :F

Én csak a magyar TV2-ről tudok... pedig nézném máshol is az Atlantis-t is meg az SG-t is.

köszi az infót:

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#691) Kain válasza Nimrod (#689) üzenetére


Kain
senior tag

Igy már tiszta.Én is inkább hentelést várok,se az Ori ,se a Wraith nem békés faj (hál istennek),igy jó reményünk van durva csatajelenetekre.

(#692) Kain válasza Newl (#690) üzenetére


Kain
senior tag

Internet :).
Meg az amerikaizártláncú Sci-Fi channelel.
Küldtem privit,honnan tudsz vadászni részeket.

[Szerkesztve]

(#693) Nimrod válasza Kain (#691) üzenetére


Nimrod
addikt

Az lenne lol, ha a wraith összeállna és szövetkezne az ori ellen. :))

(#694) ngabor2 válasza Nimrod (#693) üzenetére


ngabor2
nagyúr

á, égettarcú barátaink pillanatok alatt legyőznék vágott-tenyerű barátainkat :D

(#695) Nimrod válasza ngabor2 (#694) üzenetére


Nimrod
addikt

Ki kicsoda? :F

(#696) ngabor2 válasza Nimrod (#695) üzenetére


ngabor2
nagyúr

piszkosul követheted a sorozatokat, ha ilyet kérdezel :DDD
melyikőjüknek égett az arca? pontosabban az előljáróknak égett csak, de akkor is.
a lidérc meg hogy táplálkozik? többször mutatták. gondolom ennyi elég rávezetésnek ;)

(#697) RIV


RIV
tag

Az atlantisról mit tudtok mikor lesz 3 évad premierje?

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#698) Husky válasza RIV (#697) üzenetére


Husky
aktív tag

Valamikor ősz környékén. Aug, ha jól emlékszem.

Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

(#699) Csiborbogár válasza ngabor2 (#696) üzenetére


Csiborbogár
őstag

lidérc?????? :F
Majd minden részt láttam, de lidércre nem emlékszem!
Felhomályosítanátok, hogy miről is van szó? :B

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#700) Jáger válasza Csiborbogár (#699) üzenetére


Jáger
csendes tag

A lidérc, azaz a wraith, a főellenség az Atlantisban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.