Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-08 11:43:51

LOGOUT.hu

A Blizzard 2007. május 19-én a Blizzard Worldwide International keretein belül bejelentette, hogy fejlesztik minden idők egyik legsikeresebb RTS-ének folytatását, a StarCraft II-t. A játék alapjaihoz nem nyúltak, a második részben is három fajjal szállhatunk harcba: a rovarszerű zerg-gel, a kolonizáló földlakó terran-nal és a hi-tech űrlény protoss-szal. Rengeteg új egység mellett régi ismerősökkel is fogunk találkozni, a történet pedig a Brood War után veszi fel a fonalat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) Alg válasza mikromanus (#30250) üzenetére


Alg
veterán

És akár egy színlelt DC-vel lehet álcázni is :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30252) oxox válasza mikromanus (#30250) üzenetére


oxox
addikt

főleg a kilépő tagnak rendkivül szórakoztató....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30253) Eyesis válasza Alg (#30251) üzenetére


Eyesis
őstag

has left the game!
? :)

[ Szerkesztve ]

Eyesis

(#30254) Alg


Alg
veterán

Basszus, mondom kicsit szórakozgatok már, tolok pár meccset, erre pont most kell minden cheesernek megtalálnia? :(((
Sorban: proxy 2gate, mara-hellion, cannon rush ->4gate, cannon rush->6gate

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30255) sith7 válasza Alg (#30254) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezek a protoss - ok már csak, ilyenek :))

(#30256) kovsol


kovsol
titán

nem zajlik valami szombati team game ? :)

May the Force be with you!

(#30257) Winner_hun válasza kovsol (#30256) üzenetére


Winner_hun
félisten

Este 2v2

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30258) Rage47 válasza Winner_hun (#30257) üzenetére


Rage47
veterán

Ezt lehet nézni is valahol?

(#30259) Winner_hun válasza Rage47 (#30258) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gondolom lesz közvetítés mert szokott lenni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30260) AlyArkhon válasza kovsol (#30256) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Éppen most fejeztük be a 2v2-őt Oxox-al , most Kislekivel toljuk , de gyere 3iknak ha van kedved gamelni .. :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#30261) kovsol válasza AlyArkhon (#30260) üzenetére


kovsol
titán

épp most indulok főzni, majd utána lehet benézek :B

May the Force be with you!

(#30262) oxox válasza AlyArkhon (#30260) üzenetére


oxox
addikt

jo volt....tobbnyire :) ez a fránya platina top .....lehet inkább el kellett volna cseszni a placementeket :K

jahhh oxox...nem Oxox :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30263) zuzu000


zuzu000
őstag

Innen megy valaki az esti 2v2-re?

(#30264) AlyArkhon válasza oxox (#30262) üzenetére


AlyArkhon
őstag

lehet .... :DDD Kiidegel ez a sok gyémánt csillogás ... :DDD

( habár , ha meg lenne a rutin ezeket 75% ban hoztuk volna ... )

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#30265) Winner_hun válasza zuzu000 (#30263) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akartam de csak az előbb jöttem be. 18:55-ig meló, utána locsolás meg paradicsomültetés volt a program:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30266) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Na azt hiszem tényleg ideje kimenni bnetre.
Már a very hard AI sem kihívás.

Van kedve vki kezdőnek ellenem csapatni hétfőtől? :P

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30267) föccer


föccer
nagyúr

Teamplay valaki?

Csinálok valami reggelit és tolhatnánk, ma úgy néz ki, hogy ráérek egész nap :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30268) kovsol válasza föccer (#30267) üzenetére


kovsol
titán

jelen :))
Pont indítani akartam a Battleforge -t, de akkor mehet az SC2

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#30269) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Kösz a meccseket Oxox, ismét sikerült pár wint bezsebelni . Ez a [meccs] azért elég fun volt. Gondolhatták magukban "platinában csak nem lehet már ilyen hülye hogy bukott canon után még canonozik " és lám csodát ....mégis ... :DDD
Jah igen még valami .... azok a droppok ... :R

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#30270) h.adam.92 válasza föccer (#30267) üzenetére


h.adam.92
őstag

jövök! :DDD

(#30271) szilva01


szilva01
őstag

Kaptam guestpass-t szóval ha valaki lesz este játszhatnánk teamgame-eket (persze custom és nem szabad hogy féljen a loss-tól :DDD )

(#30272) oxox válasza AlyArkhon (#30269) üzenetére


oxox
addikt

én köszönöm :R
javulunk :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30273) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Fuuu én egy kicsit nagyon belemerültem az utolsó meccsbe:B 2 exp a játék elején, aztán drone-ozás majd mass roach. Igazság szerint nem is igazán figyeltem hogy hol mi történik. Láttam hogy itt-ott néha van csata de hogy ki áll.. azt nem tudom, a bejövő hangokkal se nagyon foglalkoztam:B De jó volt:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30274) sith7 válasza Winner_hun (#30273) üzenetére


sith7
nagyúr

mass roach

:F :F :F

(#30275) föccer válasza sith7 (#30274) üzenetére


föccer
nagyúr

Zerggel játszik. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30276) Winner_hun válasza föccer (#30275) üzenetére


Winner_hun
félisten

1v1 ladderen marad a P, több vé több funolásnál meg most Z. Néhány egység / épület gyorsbillentyűje még mindig gázos de ahhoz képest hogy 20-30 meccset toltam csak a zerggel egész jól haladok:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30277) oxox válasza Winner_hun (#30273) üzenetére


oxox
addikt

Ave

mi is furcsaltuk...mert mar ment erossen elol a dara....tank+marine (ghoosty+DPeti), gw units+obs vision a tanknak nalam....lezuztak minket, de eleg nehezen...erre hatul kb 30-40 roach alldogalt nalad :DDD ....mar azt hittuk afk vagy, beszelunk hozzad, semmi :B ...mondjuk aztan jo pusztitast vegeztel veluk....

Megint tudatosult bennem, hogy nem szeretem a 4v4-et...eselytelen, hogy az ember nyomon kovessen mindent....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30278) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Csak nekem tűnik úgy,mintha új elhalálozási animációt nyomnának az egységek, vagy csak eddig nem tűnt fel?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#30279) sith7 válasza föccer (#30275) üzenetére


sith7
nagyúr

Az igen :Y

(#30280) kovsol válasza sith7 (#30279) üzenetére


kovsol
titán

Mikor ilyen team papír ligás nyomulás van akkor tetszőlegesen fajjal megyünk, random/off race :D De ha saját fajjal akkor se vér komolyan.

May the Force be with you!

(#30281) oxox válasza kovsol (#30280) üzenetére


oxox
addikt

de a silver meg ugy is tulzas :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#30282) föccer válasza oxox (#30281) üzenetére


föccer
nagyúr

Naa, ne becsülj alá minket. Arany ligát szedtünk össze valaemilyen felállással. Azt már ne kérdezd, hogy ki mivel játszott :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30283) sith7 válasza kovsol (#30280) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :))

(#30284) Winner_hun válasza oxox (#30277) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tényleg annyira elmerültem a macro-ba hogy elfelejtettem figyelni az eseményeket:B
Ez még nem jön úgy zsigerből mintha protossal játszanék.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30285) mikromanus válasza Winner_hun (#30284) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugye-ugye... A zerg biza' dolgos fajta. Fejleszted az önbecsülésed? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30286) szilva01


szilva01
őstag

(#30287) Winner_hun válasza mikromanus (#30285) üzenetére


Winner_hun
félisten

Máshogy kell vele bánni, ennyi. Az első 1-2 meccsen nem tudtam a pénzt se rendesen elkülteni, most ez nem volt gond a tizennemtudom hanyadik percig. Ami itt gond az az hogy az evo chambert nagyon későn teszem le (volt hogy a 20. perc után jöttem rá hogy fejleszteni kéne) és a lair-t is el szoktam felejteni. Az akkor jut eszembe mikor a roach warrenben a roach nem tudom melyik képességét akarom fejleszteni és nem lehet, csak ha megvan a lair. Mindegy, még ennyi meccs és lehet majd normálisabban játszani:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30288) mikromanus válasza Winner_hun (#30287) üzenetére


mikromanus
veterán

LArva inject és tumor-creep árasztás megy szépen rendben és időben? Ha igen, akkor már alakulsz ez zerggel is szépen :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30289) Winner_hun válasza mikromanus (#30288) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amikor figyeltem akkor ment. Creep van hogy megy van hogy nem. De az első meccsekhez képest már vérprofi vagyok:D Kell még legalább annyi meccs amennyit letoltam és jó lesz ez.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30290) zuzu000


zuzu000
őstag

(#30291) föccer válasza zuzu000 (#30290) üzenetére


föccer
nagyúr

Csökkentettek a platina határát, vagy mi a szösz? :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30292) zuzu000 válasza föccer (#30291) üzenetére


zuzu000
őstag

Megszenvedtem erte :DD
Canon rushok aradataval kellett szembeznem utam soran :)

(#30293) föccer válasza zuzu000 (#30292) üzenetére


föccer
nagyúr

Én amikor egy picit komolyabban vettem a játékot sem kerültem fel platinába. Igaz nem is erőltettem túl sokáig, mert időben rájöttem, hogy tök felesleges . :)

Minden esetre grat érte.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30294) kovsol válasza zuzu000 (#30292) üzenetére


kovsol
titán

volt idő amikor én is még küzdötte, hogy jobb ligába legyek, arra volt jó csak, hogy elvegye az ember kedvét a játéktól, mert utána túl erőseket adott már :DDD

May the Force be with you!

(#30295) zuzu000


zuzu000
őstag

Ha az ember raszokik az 1v1 re, utana mar konnyen megy.

(#30296) sith7


sith7
nagyúr

Ilyen nincs is ... :DDD

Mondom felmegyek tolok valami game - t, látom Winner bőszen tolja az 1v1 - et, ok, nem szólok neki ... nyomok valami custom game - t .... nézzük csak ... aha ez jó lesz, sokan tolják ... valami Cloud Kingdom LE ? ... nézzük meg ... 1v1 ... ok, gép ellen ...

Hittem én !!! :DD

Végig úgy játszottam, mintha gép lenne az ellenfél, közben az asszonnyal is dumáltam, .... aztán a vége fele egyszer csak beírt valamit az ellenfél a pvp - ről, meg a colossus - ról ... akkor döbbentem rá, hogy kb. 1 éve eltelte után, ismeretlen ember ellen 1v1 - et toltam :C

[link]

[ Szerkesztve ]

(#30297) Winner_hun válasza sith7 (#30296) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nyugodtan szólj rám, max azt mondom hogy épp nincs kedvem többvétöbbezni.

Elég bátran építkeztél, ha nem hiszed azt hogy AI ellen játszol akkor is így építkeztél volna?

Az utóbbi napok zerggel való játszása igencsak visszavetette a P-vel való indítást, az első kettő mai meccsemen D-vel akartam a probe-okat hozni... az utolsó PvP legalább jó volt. Persze hogy dupla HT drop.. aztán mikor jött ledarálni akkor az expekhez lenyomtam 5 gw-t meg egy templay archives-t kb. az mentett meg... meg is lepődött az ellen hogy honnan a seregem:D Igaz néhány colo elmaradt a csaták során, úgy találtam rájuk mikor szedtem össze a sereget:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30298) sith7 válasza Winner_hun (#30297) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

Elég bátran építkeztél, ha nem hiszed azt hogy AI ellen játszol akkor is így építkeztél volna?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHH :N :N :N :N :N
Volt pillanat, amikor mondtam is magamban, ha ez most ember lenne, és betámadna végem lenne ... amikor mikrózott, meg blinkelgetett, akkor furcsa volt, de gondoltam, valami custom fejlesztett AI :DDD

De a srácnak igaza volt ... pvp - ben szerintem is sokat számít , hogy kinek mennyi coloja van ... neki mondjuk nem volt egy sem, de volt mellette archon, sentry, immortal, zea, stalker, a végén DT is, de nem ment vele semmire ... persze a mi szintünkön értve csak ... :R

Az utóbbi napok zerggel való játszása igencsak visszavetette a P-vel való indítást
Ezért nem jó variálni :N

(#30299) föccer válasza Winner_hun (#30297) üzenetére


föccer
nagyúr

Az ilyenek elkerülésére átállítottam a probe gyártását e-ről s-re. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#30300) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hogy tudom megváltoztatni a nevemet?
Elvileg tudom hol kellene legyen, de nincs ott. Pedig nem használtam el.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  StarCraft 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.