Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) MADcat válasza sambenez (#6550) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ebbe szerintem mindenki belefut időnként. Nekem is volt már ilyen. Ez már csak ilyen.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#6552) bul07 válasza sambenez (#6550) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja igen, nem is lehet főleg ha többen pakolják a kocsit
Na meg azzal nem igen tud a pénztáros se vevő se mit kezdeni ha nem azt hozza a gép mint ami ki van írva, persze reklamálni lehet
Én is megtettem már párszor hogy kiírva x volt és a rendszer meg y hozott, de ideadták x ért, a kért mennyiséget, csak utána szedték le a hibás árat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6553) AssAssynn válasza sambenez (#6516) üzenetére


AssAssynn
őstag

Jó, most legalább pontosan tudom, hogy honnan fúj a szél. :)) Innentől el is engedem.

Azért, ha nekem döntenem kellene, hogy egy vörös csillagos óriáscég mellé állok, vagy egy kis magyar vállalat mellé, hozzátéve azt a sajátos kontextust, hogy romániában rendszerszinten zaklatják a magyarokat, akkor pontosan tudnám, hogy hova kellene álljak. Ha kellene.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#6554) Mr.Csizmás válasza AssAssynn (#6553) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

100k€ szintű támogatást, mutyizást, politikai bratyizást, nejlonszittyázást nem neveznék kis magyar vállalatnak.

az Igazi Csíki Sörnek kapóra jött a jogvita, ugyanis így a kis székelyföldi sörmanufaktúra harcát könnyen a Dávid-Góliát, a kis helyi termelőt ellehetetlenítő, szívtelen, profitorientált multi tengelyen lehetett ábrázolni. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6555) sambenez válasza AssAssynn (#6553) üzenetére


sambenez
addikt

Csak hogy lásd mennyire nem igaz a kis magyar vállalat.
Javaslom elolvasni.

A vörös csillag a heineken logóban meg nem is értem miért tényező ebben a kérdésben.
Úgy látom nálad rendesen betalált a propaganda ebben az ügyben.

Nem kell reagálnod elég ha elolvasod amit linkeltem. :K

(#6556) AssAssynn válasza Mr.Csizmás (#6554) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ezt a cikket kár volt belinkelni, mert tulajdonképpen semmi lényegesről sem szól.
Az meg, hogy kapóra jött nekik az ügy? Ezt én is írtam korábban, hogy így volt. Hülyék lettek volna nem kihasználni. Ezért nem kellene haragudni rájuk . :B
Nem akartam belemenni, de kicsit utána olvastam és jól emlékeztem. Heineken kezdett pereskedni. Tipikus lenyomjuk a kicsit, hogy miénk legyen a név, meg minden. A vöröscsillagosok perét első-másodfogon visszadobta a román bíróság, sőt még az európai is (amiért a Heineken őket is betámadta), és mindezek után egyszer csak úgy döntöttek a románok, hogy a Heinekennek van igaza és azonnal be kell zúzni a Csikit. Röviden ez a történet.
Mutyizás, politikai bratyizás itt fedezhető fel, a románok és a Heineken részéről.
Na ezek után, miután ennyire pofátlanul kezdték el intézni az ügyeik, szólt közbe a magyar kormány, hogy álljanak már meg.

Hogy ebből hogy jutottunk el odáig, hogy mások gyűlölködjenek és uszítsanak, abba nem akarok belemenni. Sajnos a világon, beleértve Mo.-ot is, úgy működnek a dolgok, hogy bármilyen eseményről is legyen szó, azt az emberek többsége nem képes máshogy megítélni, csakis kizárólag a saját politikai beállítottságából kiindulva.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#6557) AssAssynn válasza sambenez (#6555) üzenetére


AssAssynn
őstag

Te beszélsz propagandáról, miközben egy propaganda cikket linkelsz? :B
De tök jó is, mert pontosan bemutatja miről beszélek. Adott egy cikkíró, akinek megvan a maga politikai-világnézeti képe, és minden egyes témára ezt próbálja ráerőltetni. Magából a szóhasználatából meg lehet mondani, hogy még csak nem is hallott az ügyről, de már tudta, hogy mit gondoljon róla. Annyira tipikus. :DDD Itt az 'érvek" pedig csak azt szolgálják, hogy a véleményének adjon valami roskadozó támaszt. Tehát nem tény->vélemény, hanem vélemény->'mögé tények'.
Ezeken lehet különben a legjobbakat röhögni, mert az ilyen emberek sokszor olyan dolgokkal támasztják alá a maguk nézetét, amit egyébként támadni szoktak, vagy fordítva. Azt hozzák fel kritikaképpen, amit egyébként védeni szoktak. Igazi káosz. Az olvasó pedig, aki osztozik a véleményen, félre is teszi ezeket a furcsa ellentmondásokat. A lényeg, hogy 'nekünk' van egy táborunk és támadjuk a másikat, aki az ellenség. Ezzel röviden le is írtam, hogy mi a baj a politikával. Ezért is akartam elengedi, amikor láttam, hogy egyből ide terelődött a téma.
Ja és ez a baj az internetes komment warozással is. Mindenkinek megvan a maga véleménye, de azért vélt vagy valós tényeket hoz fel, mintha legalábbis őt is azok győzték volna meg. Valójában ez csak vélemény alapú box. Ezért igyekszem elengedni, amit lehet, de valahogy itt a neten túl sok ilyenbe fut bele az ember.

Személyi neheztelésem nincs, az a tendencia bosszant, amiről írok.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#6558) sambenez válasza AssAssynn (#6557) üzenetére


sambenez
addikt

Tuti nem ugyanazt a cikket olvastuk. :D

(#6559) Peterhappy válasza bul07 (#6549) üzenetére


Peterhappy
őstag

En zomeben lidl-be es aldi-ba jarok es ugy tapasztaltam mindketto tipikusan olyan bolt, ahol a penztartol valo tavozas utan is lehet reklamalni. Tul gyorsan dolgoznak a penztarosok, gyorsabban olvasnak le mint ahogy en pakolok, de ahogy fentebb irtatok, Ok is emberek, egesz nap ezt csinaljak, hibazhatnak. En is jartam mar porul, rosszul beutott darab vagy kedvezmeny le nem vonasa miatt, de magamra vetek, ha nem nezem at a boltban es csak otthon netem meg a blokkot.
Korrektek, soron kivul szolok es azonnal hivnak uzletvezetot, de szerencsere ritkan kell.

Szerk: bocsanat, nem kimondottan neked szantam valasznak, altalanossagban irtam :K

[ Szerkesztve ]

(#6560) jansky1


jansky1
senior tag

Mi is jártunk úgy Lidlben, hogy egy üveg bort vettünk, de hatot számoltak fel a kasszánál. Csak otthon vettem észre. Másnap visszamentem, fel voltam rá készülve, hogy videón vissza fogjuk nézni, de egy szó nélkül visszafizették a különbözetet.

(#6561) Laca1212 válasza Louro (#6545) üzenetére


Laca1212
őstag

Na igen...
Meg meddig tart a kassza után az ablakban átfutni a blokkot? Mindig meg szoktam nézni. Ha nem is a kasza után, de a parkolóban biztosan.

(#6562) Kaba


Kaba
veterán

Nem nagyon erőltette meg magát a Lidl az új Lidl Plus kártyás ajánlataival.

(#6563) Lackki válasza Kaba (#6562) üzenetére


Lackki
senior tag

szemetek... nem adnak semmit ingyen...

Privátot hamarabb észreveszem

(#6564) BiP válasza Laca1212 (#6561) üzenetére


BiP
nagyúr

Inkább parkolóban. A kassza után nincs se hely, se idő erre.
(én pl. morgok azokon, akiktől nem lehet elférni, mert ott bámészkodnak, botorkálnak a kassza után azon a kevés helyen a batárnagy kocsikkal. És én is sokszor érzem, hogy elég volt a tömegből, húzzunk innen végre ki).
Aztán kint le lehet nyugodni, és van kapacitás átfutni a blokkot.

(#6565) Ciccuka válasza bul07 (#6535) üzenetére


Ciccuka
veterán

Rossmann-ban jártam úgy, hogy a zöld címkés jó minőségű cicatáp duplájába került :W Későn vettem már észre sajnos.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6566) DJGABI válasza Kaba (#6562) üzenetére


DJGABI
addikt

kaparóst próbálta már valaki? legalább az valami értelmesebb dolgokat/kuponokat dob?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#6567) Peterhappy válasza DJGABI (#6566) üzenetére


Peterhappy
őstag

(#6568) lord_m válasza Peterhappy (#6567) üzenetére


lord_m
senior tag

És Lidl-nél hogy működik a beváltás, mert kódot nem látni a képen?

(#6569) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#6566) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

közszolg FAQ side note, vásárlás után kapjuk.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6570) Top cat válasza lord_m (#6568) üzenetére


Top cat
őstag

Itt van videó az app használatáról.

El kell menteni a kuponok közé.

(#6571) lord_m válasza Top cat (#6570) üzenetére


lord_m
senior tag

:R

(#6572) Peterhappy válasza Top cat (#6570) üzenetére


Peterhappy
őstag

Viszont fontos, hogy visszáruzáshoz ez az app nem jó, a régit kell használni (vagy ügyfélkártyát kell nyomtatni). Friss ropogós élmény, vertem a fejem a falba, épp tegnap töröltem a régi appot...

(#6573) Laca1212 válasza BiP (#6564) üzenetére


Laca1212
őstag

"batárnagy kocsikkal"
Nem szoktam kocsit vinni, dobozba vásárolok. :)

(#6574) Laca1212 válasza Peterhappy (#6572) üzenetére


Laca1212
őstag

Én is töröltem...és már nem tölthető le. Nincs fenn App Store-ban. :(

[ Szerkesztve ]

(#6575) BiP válasza Laca1212 (#6573) üzenetére


BiP
nagyúr

Te vagy az üdítő kivétel

(#6576) rushty válasza BiP (#6575) üzenetére


rushty
senior tag

Nézett is nagyon a biztiőr, egy időben az volt a hír, hogy ahány kocsi annyi vásárló.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#6577) Kaba válasza rushty (#6576) üzenetére


Kaba
veterán

Elvileg így van,de csak a Pennyben veszik ezt komolyan.

(#6578) BiP válasza rushty (#6576) üzenetére


BiP
nagyúr

Amikor bevezették a létszámkorlátot, engem visszafordított, hogy hozzak kocsit, anélkül nem enged be. (Penny)És ott semmi kosár, kisebb kocsi, úgyhogy tolhattam körbe azt a nagy kamiont, pedig csak egy citromléért ugrottam be.

[ Szerkesztve ]

(#6579) erdey_a


erdey_a
őstag

pár perce elfogyasztottam a világ legfinomabb tepertős pogácsáját.
hogy miért volt olyan finom? hát mert a lidl plus app ingyen betyár pogácsa kuponjával vettem :DDD

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#6580) DrBubo77 válasza erdey_a (#6579) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Egészségedre! :DDD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#6581) SyMbioTe válasza erdey_a (#6579) üzenetére

Erről ez a régi FB-s vicc jutott az eszembe:
[kép]
:DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#6582) Ance válasza DJGABI (#6566) üzenetére


Ance
őstag

Golden hills ír vajat dobott 799 helyett 499-ért. 11 napig lehet beváltani.

(#6583) bul07 válasza BiP (#6578) üzenetére


bul07
nagyúr

Most a sarokba ült előtérben a bizti őr és kattingatta hányan menek be
Én kocsi nélkül simán besétáltam csak kattintott nem szolt semmit

Nekem ezt a két kupont dobta

[kép], [kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6584) SyMbioTe válasza bul07 (#6583) üzenetére

Nem kötelező kocsi szerint számolni, csak amikor bevezették, sok bolt ezt látta a legcélszerűbbnek/egyszerűbbnek, és sok helyen így megy.

Lidlbe nálunk se kell kocsi, Aldiba meg elég a kosár szerencsére.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#6585) headhunter válasza Laca1212 (#6561) üzenetére


headhunter
addikt

"...Meg meddig tart a kassza után az ablakban átfutni a blokkot?..."

+1 [link]

Én addig ki sem jövök az üzletből, amíg át nem futottam a számlát.
Fejszámolás sem okoz problémát, így legtöbbször kiszámolom, mennyire kell kijönni a végösszegnek.

(#6586) w.miki


w.miki
veterán

Nincs valakinek néhány meki blokk kódja?
Vagy azt másik topikban kell kérni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#6587) tibbike01 válasza w.miki (#6586) üzenetére


tibbike01
őstag

A meki előtti kukaban vagy a földön vagy a kajáló emberektől szokták kéregetni. :C

(#6588) w.miki válasza tibbike01 (#6587) üzenetére


w.miki
veterán

köszi a semmit :R :R
itt nincs meki, holnap megyünk, előtte kellene a kód

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#6589) Csabex válasza w.miki (#6588) üzenetére


Csabex
őstag

Milyen kód, mosdó? :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#6590) Met válasza Csabex (#6589) üzenetére


Met
nagyúr

Ja, holnap van WC nap :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6591) Csabex válasza Met (#6590) üzenetére


Csabex
őstag

Néha kell is Meki után :D
Van vagy 4-5 év, hogy be nem tettem a lábam a Mekibe :D Nem is tervezem.
Ha már ilyen mű kaja, akkor inkább Burgerbe szoktam menni olyankor amikor
a Whoppert olcsóbban adják, vagy KFC strips :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#6592) w.miki válasza Csabex (#6589) üzenetére


w.miki
veterán

blokk alján van, véleménykód

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#6593) Laca1212 válasza w.miki (#6592) üzenetére


Laca1212
őstag

BK-s jobb. Ott a vélemény kódért Whopper-t adnak ajiba.

[ Szerkesztve ]

(#6594) w.miki válasza Laca1212 (#6593) üzenetére


w.miki
veterán

Bk nemhogy helyben nincs, de 50km körzetben sem :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#6595) BiP válasza w.miki (#6592) üzenetére


BiP
nagyúr

És az mire jó? Lehet érte kapni valami extra kaját? (krumpli, big mac?)
Vírushelyzet eleje óta nem nagyon voltam gyorskajáldában.

(#6596) DrBubo77 válasza BiP (#6595) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

Almás pitét adnak 1000 Ft felett a kuponért.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#6597) Met válasza DrBubo77 (#6596) üzenetére


Met
nagyúr

Wow, szaladok is a közeli meki kukájához.
Veszek 3 hambit és beváltok vagy 500 kódot, karácsonyig almás pitét zabálunk ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#6598) Top cat


Top cat
őstag

Lidl, CARSKI sajt, 05.31-től 380/1516Ft/Kg áron.


Szintén Lidl 05.27-től, FLYING GOOSE Sriracha szósz, Édes/ csípős 1200 Ft.

(#6599) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Kutyásoknak:

Royal Canin CCN Maxi Dermacomfort száraz kutyaeledel, 3 Kg

8 190 Ft
2 190 Ft (-74% || -6 000 Ft)

SZUPERMARKET kuponnal (18K feletti vásárlás esetén) 30kg - 20E-re jön ki (10kg szokott kb ennyi lenni)

[ Szerkesztve ]

(#6600) raziel01 válasza SUPREME7 (#6599) üzenetére


raziel01
veterán

Sajnos elég hulladék táp főleg az alapárán. Neten rákeresve is szidja mindenki.
Ha már emag akkor szokott lenni Brit premium 1-2 havonta 15 kilós és az is kb ennyire jön ki a kilónkénti ára. Ott legalább ki merik írni, hogy 40% a hústartalma.

[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.