Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20048) grigo válasza Terapeuta (#20039) üzenetére


grigo
őstag

Olvastam ezt a cikket. Szernecsére ott van, hogy blog, így nem nagyon lehet belekötni.
Mintha egy fanboy ömlengését olvasnám egy részeknél.

Ott adtam fel az egészet, mondván, hogy nekem erre nincs időm (akkor a facebookon olvasnám, hogy canon vagy nikon a jobb) amikor jönnek azzal, hogy a canon beszállt mert most akart beszállni,
- mert most már patent az AF
- mert eddig a milc bizonytalan kimenetelű volt és most a tuti, hogy a canon is beszállt
- ő annyira felül vannak mindenen, hogy nem ültek fel a győzködős hajóra
- van már elfogadható minőségű EVF, mára kristályosodott ki, hogy egyáltalán mit akar a vásárlóközönség (höhö, persze. Hány éve mondjuk itt mindig hogy mennyire király hogy látod a kész képet mielőtt elkészül)
- és bár vesztettek egy csomó felhasználót, de ez nekik direkt így jó (mert ők így szállnak le lö gonosz kismalac)

Gyakorlatilag kihoztak egy gépet és most a netes háttér hozzágyártja az ideológiát.

Remélhetőleg lesz majd egy kis árverseny, én csak ebben reménykedem.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.