Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Balupapa válasza jozsi252 (#1550) üzenetére


Balupapa
senior tag

1. Nekem FSP Zen 400W-os passzív tápom van.(i5 2500, 5770, ssd, hdd, odd2) gyakorlatilag hideg táp tehát alig van terhelve.

2. Jók, csak nem tudsz vele tunongolni, (szorzót emelni) Teljesen felesleges H -s lapba K-s procit venni.

3. P67be is jó a sima 2500-as (nekem is az van) ebben az esetben egy nagyon picit tudsz tuniongolni és eltérhetsz az 1333Mhzes ram órajeltől (H67ben nem :D )

_-=*WheelWhores*=-_

(#1552) gorgo válasza MPowerPH (#1549) üzenetére


gorgo
őstag

Igen, köszönöm a választ!

Teljesen egyet értek mindennel, és nagynéha még használnám is a 4 magot. Viszont legnagyobb részt kizárlólag net+multimédia lenne, sőt feleslegesen bekapcsolva... Meglássuk.
Ha abból indulok ki, hogy a kapható procik ára:
2400-as: ~50 ezer és 2100-as ~31.5 ezer, azért nem mindegy, a különbséget egy SSD-be invesztálhatom.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#1553) MPowerPH válasza jozsi252 (#1550) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nah, az elsőre. A tápod biztosan elég lesz, ezek a procik alapból nem olyan magas TDP-sek.

Az egyes kettes kérdésre válaszolnék együtt. H67-be butaság K-s procit vásárolni, mert semmiképpen sem tudsz +szorzót emelni benne. Egy esetben lehet jó választás, ha használni akarod az IGP -t. Ugyanis a K-s procik IGP-je dupla annyi számolót tartalmaz, mint a simáké.
P67 -be is jó mindegyik proci, de csak ott tudod kihasználni a szorzózár mentességet. Ha sima procit raksz bele, akkor is van némi tuning, pontosan a turbo szorzói engedik, ami 4 lépcső, és mind a 4 magra működik. Így 3800 MHz-ig juthatsz, egy nem K-s procival.

Szóval, én azt javallom, ha K-s proci akarsz, akkor biztosan szeretnél tuningolni, így P67-es chipsetet ajánlok mellé. Pl. az Asrock P67 Extreme lapjai jó választásnak tűnnek. Ellenben ha nem érdekel a tuning, de a beépített IGP -re van szükséged, akkor az a P-s lapban nem müxik, így marad a H. De ahogy látom, van mellette VGA-d, így nem a beépített IGP a fontos. :)
Ennek fényében én Neked K-s vagy nem K-s proci esetében is P67 -es lapot javallok. :)

gorgo: Ebben az esetben elég a két mag is, ha nem használod ki, akkor fölösleges a +2 magot kifizetni. :) Több pénzed marad, és a fogyi is kevesebb lesz.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1554) jozsi252 válasza MPowerPH (#1553) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszönöm a segítségeteket, igazából P67-es lapra akarok sima 2500-as procit, mivel tuningolni nem szeretnék, jólesz azis. Viszont a p8h67 lapba max 1333mhz-es memória mehet bele ahogy Balupapa is írta, így azmiatt akarok inkább p67es lapot mivel abba belemegy 2200mhz-es is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1555) MPowerPH válasza jozsi252 (#1554) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez igaz. :) H-s lapban sok a korlát.

Don't Tread On Me

(#1556) Zin


Zin
senior tag

2500K-s szandikát mikor erdemes vasarolni?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1557) tylerhun


tylerhun
tag

Sziasztok,

felmerült bennem az a kérdés, h megéri-e már most sandyre váltani, vagy sem?

core i5-2400 (45k),
asrock p67 pro3 (26k),
ADATA 8GB/1600MHz DDR-3 (22k) amiket vásárolnék.

RAMot ennél jobb árban nem hiszem h találnék. A proci, alaplap árak szerintetek, hogy fognak alakulni? Jobb lenne várni (úgy márciusig?), vagy már most is bele lehet vágni? :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tylerhun

(#1558) warcat válasza tylerhun (#1557) üzenetére


warcat
veterán

Kicsit drágábban van Kingston HyperX Grey kit, azt talán jobb választás

Árakról meg, a memóriaárak esni fognak egész évben,simán lehet 14-16k a 2x4 GB 1600as ram
Többiről meg nem lehet nyilatkozni ,bedőlhet a forint(már +10 forint komolyan érezhető),a Buldozer nyomhat az árakon,senki sem jós szerintem.
De mivel most is 38k egy C2D E8400-as, csodára felesleges várni, ha kell az új gép, rajta, neked kell tudni.

EA: It's in the crate!

(#1559) joshua7 válasza Zin (#1556) üzenetére


joshua7
veterán

2011. szeptember 28-án... Hülye kérdésre hülye válasz. ;)

warcat: aki 25k fölött vesz manapság E8400-at, az egy noob láma. Aprók közül 22-ért bármikor hozzád vágják.

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#1560) warcat válasza joshua7 (#1559) üzenetére


warcat
veterán

Ez nyilvánvaló , de a bolti ára annyi ;)

EA: It's in the crate!

(#1561) MPowerPH válasza Zin (#1556) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát, amikor lesz rá elég zséd. Nem tudom az árban mennyit fog változni. :N

Don't Tread On Me

(#1562) jozsi252 válasza tylerhun (#1557) üzenetére


jozsi252
veterán

Proci árakba pangás van eléggé szerintem, jó 1 éve q9400em 47 volt most 50 körül megy, bár lehet vannak olyan szériák amiknek az árai estek de nem számottevően. inkább itt a lényeg a gpu meg a ramokon van azoknak az ára télleg elég szépen esik. nemvalószinű hogy márciusba sokkal olcsóbb lesz akár egy 1155 ös alaplap vagy proci, bár pár k eltérés lehet.

Énis most tervezek váltani és hát árgépen is p67 chipset ára változik. Meg 2500 - 2500k ára nagykereknél is változó volt hogy hét elején 54 volt a 2500 volt hogy 49.

De nyilván egy széria ára akkor esik ha jön ki egy új széria, ez a sandy bridge közép felső kategóriás proc, és szeirntem ebbe a kategóriába nagy változás tokozásba nemlesz maximum jön ki 1-2 nagyobb órajelű meg több cache-el rendelkező proci bár azok ára már 100k fölé mehet. így talán ez lejjebb nyomja a kisebb procik árait.

2011-re meg neméri meg várni annak aki nemszeretne 100-150k-t kiadni egy procira.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1563) MPowerPH válasza jozsi252 (#1562) üzenetére


MPowerPH
félisten

100k alatt is lesz LGA2011 -re proci. 6 magos, kb. annyiba fog kerülni mint most a 2600K. Annyi, hogy az alaplap drága lesz hozzá, de ott mondjuk talán már nem lesznek foglalat problémák. :)

Don't Tread On Me

(#1564) dime27 válasza MPowerPH (#1563) üzenetére


dime27
őstag

Lécci foglalatproblémát ne keverjük már megint ide egyszónak is száz a vége és Over is írta vmint a Giga is elismerte hivatalosan tesztre kiadott két laprol volt szó ami már eleve hibásan jött ki a gyártól ez elég nagy blama a Giganak de ha megnézi akárki a külföldi forumokat 1.3V alatt simán elérhető a 4.5ghz szandikával (2500k és 2600k) és ezzel a fesszel nem hiszem h bármi akár a foglalat vagy a proci is degradálódna( itt jegyzem meg a külföldi forumokon adogatnak simán 1.5vokat is persze 5ghz feletti eredményekre érdekes egyiknél se látom h irta volna később h szénné égett volna a prociláb vagy a foglalat!) persze rövid(1-2év) időn belül!Nem okoskodni akarok csak az ilyen megjegyzések után jön a sok ujonc ide és elkezdi a lavinát amit már egyszer lezártunk asszem! :K ;) :U :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1565) hugo chávez válasza MPowerPH (#1428) üzenetére


hugo chávez
aktív tag

"Semmi olyan dolgot nem tud az SB, amitől annyira különleges lenne, vagy ha igen írjad le."

Esetleg az AVX? ;]
Persze a szoftvereknek is támogatniuk kell majd, de szerintem az Intel tenni fog erről.
Amúgy itt egy bench, a CPU Multi-Media résznél szépen kijön a különbség:
3 GHz-es Nehalem 143.43MPix/s
3 GHz-es Sandy AVX nélkül 150.2MPix/s, AVX-el 210.5MPix/s

"sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

(#1566) fagy53 válasza dime27 (#1564) üzenetére


fagy53
nagyúr

Adhatnak is 1.5V-ot, mivel az Intel max. 1.52V. Tehát a foglalatnak bírnia kell az 1.52V hatására átfolyó max 112A áramot!
Bírja is csak az egyik beszállító hibázott és Giga lapba került bele, ne gondolja senki, hogy ha ilyen lapot vesz, akkor füstölni fog a foglalat! :DDD

(#1567) Csorbi válasza MPowerPH (#1514) üzenetére


Csorbi
addikt

Mi a baj a P8P67-es ASUS lapokkal?

(#1568) Lg52xMAX válasza Csorbi (#1567) üzenetére


Lg52xMAX
tag

Erre én is kiváncsi vagyok, mert szintén ilyen lapot szeretnék rendelni.

(#1569) Воланд válasza Csorbi (#1567) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1570) Cybertrone válasza hugo chávez (#1565) üzenetére


Cybertrone
veterán

Pfúúúúúúú bazzeg nem egészen 7 MPix/s :D Azt a leborult szivarvégit neki... Nemharagszol ha ettől nemdobunk egy hátast :U :R :D

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1571) MPowerPH válasza Csorbi (#1567) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most itt az egyik illető felsorolt egy rakat problémát. Olvass vissza. Attól, hogy Asus, nem biztos, hogy jó is. És ránézésre is elég gyengécskék, összevetve más lapokkal.

hugo chávez: Igen, az AVX. Még kell egy kis idő, hogy a programok nagy része profitáljon ebből. De egyébként tényleg jó, csak jelenleg semmit nem ér. Én nem azt mondtam, hogy ezek rossz procik. Sőt! Én csak azt mondom, illene normális lapokat venni hozzá, akkor nem lennének problémák. Az AMD Bulldozernek ezzel megint fel van adva a lecke, remélem most állja a sarat. Az egyébként nagyobb újításokat kínál majd.

dime27: Akkor máshogy fogalmazok. LGA2011 -hez nem kapsz P8P67 minőségű lapokat, hanem valszeg csak a Maximus Extreme árkategóriában lehet válogatni, ott nem lesz a minőséggel probléma. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1572) jozsi252 válasza Lg52xMAX (#1568) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen van gond vele, de azt ne felejtsétek már el hogy a sima nemvaló húzásra, nem a lappal van gond hanem az oc-val, kismértékű húzást se nagyon visel el a proc. ha húzni akarjátok akkor K-sat kell.

Balupapa illetve APC ADAM is sima 2500-asat akart húzni, nem pedig K-sat, nincs semmivel se gond.

utánaolvastok sandy-s tesztbe akkor találtok egy ilyet.

"Az általunk tesztelt processzorok már 110 MHz-es BCLK-órajelen sem voltak hajlandóak elindulni, tehát az Intel mára ténylegesen elérte, amit már régen hangoztat: a tuning nem megengedett. Illetve mégis, a K jelölésű processzorokon szorzóállítással...'

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1573) dime27 válasza jozsi252 (#1572) üzenetére


dime27
őstag

A többi gond amiket irtál sztem külföldi forumában olvass utána ill lehet ha van hozzá ujabb bios akkor ki kéne próbálni nem értem mondjuk h ha rádugsz egy ventit h a picskumba tűnhet el a rendszerből az ssd :F

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1574) jozsi252 válasza dime27 (#1573) üzenetére


jozsi252
veterán

nem nekem van ilyen gondom énis csak most akarok venni :R

balupapának van ez

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1575) MPowerPH válasza dime27 (#1573) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez jó kérdés, én is gondolkoztam rajta, bár ez biztosan nem BIOS függő, inkább laphiba lehet, de egyedi.

Don't Tread On Me

(#1576) fagy53 válasza MPowerPH (#1571) üzenetére


fagy53
nagyúr

Azért fura dolog egy hsz után pálcát törni valami felett! :U
Lehet a problémák egésze vagy csak része user error is, egy kísérlet nem kísérlet... ;)
Majd ha többen és ebben a típusú lapban jelzik ezen hibákat, akkor lehet riadót fújni!
Az meg végképp nem biztos, hogy a jóval drágább Asus lap hibátlan lesz és nem fog lépten-nyomon update-re szorulni.
Nem szabad elfelejteni, hogy új dologról van szó és most szembesülünk a gyermekbetegségekkel ez mindig így volt és így lesz ezután is.

[ Szerkesztve ]

(#1577) dime27 válasza fagy53 (#1576) üzenetére


dime27
őstag

Jaja mondjuk egyáltalán nem parázok ugyanilyen lap érkezik hozzám is csak delux lesz majd jol kitesztelem és leírom ide a hibáit erényeit! ;)

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1578) MPowerPH válasza dime27 (#1577) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem Evo lesz? Mintha azt írtad volna. :F Mi a fő különbség a Deluxe és a sima között? Tápellátás pl...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1579) Csorbi válasza MPowerPH (#1571) üzenetére


Csorbi
addikt

Visszaolvastam, ASUS P8P67 Pro lapom van, de ezekből semmit nem észlelek.

Első indításra rögtön megy, egérrel semmi bajom a BIOS-ban, a CPU fan-os dologra leírtátok a megoldást (ignorálni kell). SSD-hez nem tudok hozzászólni, zsírkirály hyperx-ek helyett mezei kingmax hercules 1600-asaim vannak és remekül mennek (és elképzelhető ahogy a hyperx-eket is kezelné, csak meg kell hozzájuk találni a megfelelő beállításokat).

No akkor most miért is szar a P8P67 széria? Mi a gyengécske rajta?

(#1580) hugo chávez válasza Cybertrone (#1570) üzenetére


hugo chávez
aktív tag

Szelektív a látásod? :P
Akkor még egyszer, egyszerűbben:
3 GHz-es Nehalem 143.43MPix/s
3 GHz-es Sandy AVX-el 210.5MPix/s
Az nem 7, hanem 67 MPix/s, persze hátast ettől nem kell dobni, de azonos órajelen azért nem rossz.

(#1571) BMW001:

Szerencsére a Bulldozer is támogatni fogja az AVX-et, ezáltal talán még inkább lehet számítani az AVX-et támogató programok terjedésére.

"Az egyébként nagyobb újításokat kínál majd."

Bár annyira nem értek hozzá, de az FMA-tól olyan sokat nem várok, viszont a CMT-ben látok "fantáziát", remélhetőleg tényleg olyan hatékony lesz, mint ahogy az AMD állítja.

[ Szerkesztve ]

"sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

(#1581) Cybertrone válasza Csorbi (#1579) üzenetére


Cybertrone
veterán

Létezik a kingmax Herculesből 1600mhz-es? Én csak 2200mhz-ről tudok :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1582) jozsi252 válasza Csorbi (#1579) üzenetére


jozsi252
veterán

Nincs velük semmi gond csak olyan procit akartak húzni amit fLeSs-ék se tudtak, belinkelem megint, "

Az általunk tesztelt processzorok már 110 MHz-es BCLK-órajelen sem voltak hajlandóak elindulni, tehát az Intel mára ténylegesen elérte, amit már régen hangoztat: a tuning nem megengedett. Illetve mégis, a K jelölésű processzorokon szorzóállítással... "

csakhogy lássátok semmi gond nincs az asus lapokkal, ez szimplán felhasználó hiba volt hogy olyan procit akart húzni amit alapból nemisnagyon lehet. :U

iPhone 13 Pro Max

(#1583) Csorbi válasza Cybertrone (#1581) üzenetére


Csorbi
addikt

Létezik bizony. Íme.

jozsi252: Bezzeg nekem a 2500K-m röhögve megy 4400 MHz-en...
Szóval én is egyetértek, hogy csúnyacsúnya user error van a dolgok mögött, vagy esetlegesen egy hibás lap. (Egyébként nekem is be kellett lőnöm a ramokat az elején, mert hol elindult a gép, hol nem, de ezt jelezte is a MemOK! led, hogy bibi van. Be kellett állítani, ennyi, onnantól viszont megy minden pöccre.)

(#1584) dime27 válasza MPowerPH (#1578) üzenetére


dime27
őstag

Nem delux jön azt is írtam lentebb...

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1585) Cybertrone válasza Csorbi (#1583) üzenetére


Cybertrone
veterán

Namost csakhogy megvédjem a saját ramjaimat, az álltalad linkelt ramoknak semmi köze nincs a Hercules szériához... Ha felmész még 1* a kingmax honlapjára, ott a desktop memory link alatt tessék megnézni mik vannak... De segítek:[link]
Az amit te linkeltél az a nano gaming ram... nem Hercules! Csak jól tudtam... :C

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1586) MPowerPH válasza Csorbi (#1579) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, szép az a tulajdonság, hogy Asus Dual Intelligent Processors 2 DIGI+ VRM eljárással egybekötve. Van 12+2 fázis digitálisan vezérelve. Mindenki eldönti, ez mire elég.
Maximus -on ez messze nem így néz ki. :N
Én speckó azért nem váltottam, mert nem tudtam. Ugyanis a jobb alaplapok még nem jelentek meg akkor, és máig sem kaphatóak. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#1587) Csorbi válasza Cybertrone (#1585) üzenetére


Csorbi
addikt

Szerinted... :D

Íme: [link]

(#1588) Cybertrone válasza Csorbi (#1587) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ohhhh Hát az oldalon nemvolt ott Heraklész :DDD Ez esetben Rispect a kistesóknak! ;] :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#1589) llacee. válasza Cybertrone (#1588) üzenetére


llacee.
tag

Én azt várom, hogy az i3-2100T és a hozzá való ITX lap megjelenjen már... egy kis TDP-jó,de erős gépet szeretnék..sajknos még itthon egyik sincs :(

(#1590) MPowerPH válasza llacee. (#1589) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, hát a kisebb modellek még később jönnek, bár azoknál már talán nem lesz akkora hiány, mert ami most itt folyik, az durva.

Don't Tread On Me

(#1591) Balupapa válasza fagy53 (#1576) üzenetére


Balupapa
senior tag

szted user error lehet ha rádugok egy ventit és nem látja a bios az ssd-t? :C :C

_-=*WheelWhores*=-_

(#1592) poppfalusi


poppfalusi
tag

Mi ez a cpu fan ignorálása?? please aki tudja hogy merre van az dobjon már meg egy linkel!!

(#1593) Balupapa válasza poppfalusi (#1592) üzenetére


Balupapa
senior tag

advanced->monitor->cpu fan-> katt-> ignore

_-=*WheelWhores*=-_

(#1594) jolti05


jolti05
őstag

Üdvözlet :)

Márciusban tervezek vásárolni új platformot, és nagyszerű választásnak tűnik a Sandy Bridge.
Elolvastam az első 512 hozzászólást, aztán megnéztem mennyi van még hátra, és inkább nem folytattam.

i5 2400ast vagy 2500ast gondoltam ki, viszont az alaplapban nem vagyok biztos. Eredetileg erre gondoltam:
http://global.msi.eu/index.php?func=proddesc&maincat_no=1&cat2_no=170&prod_no=2227

Ami nekem fontos, hogy legyen gyors, stabil, legyen rajta Usb3, SataIII, esetleges fizikáztatásra egy másik Pci-E slot (és a két express slot között legyen még két slot, mert a mostani vga-m hűtésének 3 slot kell)... lényegében ennyi.
Tetszik a reklámja az Msi-nek (Military Class/DrMos/etc...), de ahogy elnéztem, Ti nem sokat tárgyaltatok róla, inkább az Asus, és a Gigabyte jött elő.

Köszönöm előre a segítséget :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#1595) toyone válasza jolti05 (#1594) üzenetére


toyone
őstag

Ez a lap semmiben sem rosszabb választás mint mondjuk a Giga vagy az Asus, sőt.
Vannak az emberekben beidegződések, márka hűség, esetleg korábbi jó vagy rossz tapasztalat, és ez alapján döntenek.
Ez a lap bőven kiszolgálja azt amire neked kell a leírtak alapján. Amennyiben "k" jelzésű CPU-t vennél bele később és tuningolni akarsz abban is partner lesz.
Ugyan azok a dolgok ezen is megtalálhatóak mint a többi gyártó termékein, csak más néven mondjuk.
Szerintem teljesen jó vétel.

[ Szerkesztve ]

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#1596) MPowerPH válasza jolti05 (#1594) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csatlakoznék az előző hozzászóláshoz. Szerintem az MSI összeszedte magát, a külföldi teszteket olvasva elmondható ez. Semmivel nem rosszabb lap, mint a hasonló árkategóriában lévő Asus vagy Giga lapok.

Don't Tread On Me

(#1597) ádika86


ádika86
aktív tag

sziasztok! sandys core i3-as processzorok mikorra várhatóak az üzletekbe vagy itt a bazárokba és kb milyen áron? e8200-as procimat cserélném rá, talán lenne is rá vevő, de ha eladom akkor addig nincs gépem, amíg nem tudom megvenni az újat :) i5-ösre nincs pénzem ezért várom nagyon az i3-at :) csak mivel én a géppel dolgozom nem nagyon szeretném ha hónapokig nem jutnék új procihoz :)

Predator G3-571-77QK

(#1598) MPowerPH válasza ádika86 (#1597) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jó kérdés. :N Sokan még azt sem tudják, mikor jönnek a már árlistákban szereplő SB procik. Pár hét még biztosan lecseng, talán február végén már rendeződik a helyzet.

Don't Tread On Me

(#1599) warcat válasza ádika86 (#1597) üzenetére


warcat
veterán

Intel® Core™ i3-2100 Processor
(3M Cache, 3.10 GHz)
Launch Date 02/20/2011

[link]

Feb. 20 egy vasárnapi nap, szerintem 25-én már kapható lesz.

EA: It's in the crate!

(#1600) MPowerPH válasza warcat (#1599) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Feb. 20 egy vasárnapi nap, szerintem 25-én már kapható lesz."

Legalábbis remélhetőleg. Aztán ki tudja, nálunk mi lesz ebből.

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.