Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5718) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Sajnos én is cserélném a wave-et, kézzel lábbal, azt kell hogy mondjam egy nagy nulla ez a Bada. Nem sok alkalmazás van rá, ami van, az is csak szemfényfesztés........ Neten egy videót nem lehet vele megnézni, lassúak, gagyik a programok, tele van a 2.0 még mindig bugokkal, újra indulgat, laggol az egész rendszer.......... Sógornak egy SE experia minije van, hát fényévek a különbség, és nem a wave javára. Nem baj, nyugtattam magam, nem kell nekem sok progi, meg játék, alap dolgokra használom. Ezután fel léptem fb-ra, megint csak lassú, laggol az egész, fb chat egyáltalán nem működik. Youtube videón kivül mást nem is tudok nézni, minden más vagy nem jön be, vagy hihetetlen módon szaggat, laggol. Tesóm Samu Star 2!!!! telóján gyorsabb gördülékenyebb a fb. Szánalom, hogy nem tudnak összedobni egy biztonságosan működő alkalmazást..................... A samu appsról nem is beszélek, az is, hol működik, hol nem, amikor úgy gondolja, kilép magától. A widgetek meg teljesen használhatatlanok, ha kicsit izmosabb appsot indítok, akkor eltűnnek egyből. Ez a rendszer egy zsákutca így,. Sajnálom, pedig bíztam a Badaban, mindig felraktam a legújabb bétákat, hivatalos 1.2-t, de csak vissza lépés történt, stabilabb sose lett, az hogy minimálisan csökkent a laggolás, attól nem lett sokkal jobb a felhasználói élmény. :W :W
Ha érezném, hogy ez egy tökéletesen jó, magabiztos, STABIL, erős rendszer, nomrális apps store-val, akkor nem is érdekelne hogy nincs rá sok apps, de ez így selejt.........
Lenne egy kis zsém, azonnal váltanék, én is egy Galaxy S Plus-t néztem ki, ha össze jönne, elképzelhető, hogy így 2012-ben megtudnék nézni egy videót, normálisan, zavartalanul, laggolás nélkül a neten, és nem azt számolgatnám, hogy, na, most kilép, vagy nem, lejátsza-e, vagy nem!De sokszor meg se próbálom, úgyse bírkózik meg vele.
De pl. még egy picasa-t se tudok normálisan meg nyitni, ami van 2 db alkalmazás, nah azokat inkább nem minősítem.............

Oneplus 8T 8/256

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.