Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1936) rizso válasza F-ECT$ (#1930) üzenetére


rizso
addikt

Páromnak Skate-et vettünk WaveII helyett. Néhány gondolat:
- anyaghasználatban és összeszerelésben egyértelműen WaveII. Nem azt mondom, hogy olyan rossz a Skate, de mégiscsak műanyag.
- kijelzőméretben Skate a jobb (már akinek a nagyobb méret jobb), színekben és érzékelésben viszont a WaveII
- kamera: WaveII jobb, de a Skate is használható (sőt, rosszabb fényviszonyoknál talán jobb a Skate). Videóban egyértelműen WaveII.
- filmezés: Skate-nél eddig egy videót sem találtunk ami "laggolt" volna, Wave-en viszont a legtöbb akadozott egy picit. Amit nem nagyon szeret, azok az mkv filmek, ott rendesen akadozik - a Wave viszont sokszor szépen vitte.
- zenelejátszó: WaveII audiochipje (vagy mije) jobb volt, viszont a Skate-re több zenelejátszó van
- akkuidő: kb. ugyanaddig bírja mindkét telefon, olyan nagy különbséget nem vettem észre (bár nem én használom a Skate-et). Párom elmondása alapján
- és a Skate-nek a legnagyobb előnye: Android 2.3 az összes előnyével (és hátrányával). Sokan vannak, akik azt mondják, hogy nekik fölösleges az android - párom is így volt. Aztán most ott tartunk, hogy átlag userként tök elégedett, örül, hogy váltott bada 1.2-ről. Lehet, hogy a 2.0 már jobb lesz, na de az ki tudja mikor lesz elérhető.

Nyilván van olyan is, aki csalódott az androidban, de az szerintem nem használta ki azt, amiben erős a rendszer...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.