Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#681) Carasc0 válasza 7ER (#679) üzenetére


Carasc0
őstag

TOPIC OFF

Én is ezt gondolom fordítva. Örülök neki hogy tudod ki ül a vonal másik végén.

A vita nihilizmusba vezet ebben egyetértünk. Az emberi kognitívitás mértékét egy adott hozzászólás alapján becsmérelni, erősen szubjektív és nem mérvadó.

Lehet én is túloztam, s önismeretem eddig vonásainak eleget téve ez zavar és belátom ez hiba volt. A reakciód viszont már részleges önbemutatkozás vagy egyenértékű reakció, amelynek prevenciós/offenzív/deffenzív okai lehetnek. Megértem, elfogadom de ismétlem erősen túlzás.

Szégyen részemről hogy tárgyilagosan fejtek ki átfogó véleményekomplexust, olyan digitális elektronikus eszközrendszerkategóriáról, melyben valóban nem vagyok olyan jártas. Ezt is elismerem.

Viszont a hozzászólásod alapján én úgy érzem azt gondolod hogy feljebb vagy a másiknál. Ezt így nem lehet eldönteni. Ez örök vita marad és nemzeti vonás. Realista vagyok, így a tudományok és diszciplínákban adott jártasság emberi elismeréseket vonz. Ellehet érni, hogy növekedjen az adott egyén elismerésének tábora. Fel nézni valakire, tisztelni valakit nem bűn, but positiv human feature. Feljebbnek érezni magad csak is önteltség. Egy adott szinten már diplomáciai egyenrangúság van, ahol az ellentétek apróbb vitákban merül ki.

Én enyhe bocsánatkérést és megbánást tudok tanúsítani mert úgy érzem, hibám javításának ez az orvossága. :R

TOPIC ON

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.