Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-23 16:02:28

LOGOUT.hu

FIGYELEM, ez nem politika topik, ennek megfelelően ide nem kérünk a rezsicsökkentéshez kapcsolódóan sem ilyen posztokat, linkeket. Amit várunk, ötletek, tapasztalatok a spórolással kapcsolatban, praktikus javaslatok az energia megtakarításhoz.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9175) amargo válasza axioma (#9162) üzenetére


amargo
addikt

- átlag ember ugyan ezt csinálja a padlófűtéssel is :U
- így értem, én olvastam félre pedig jól írtad :B Nálam a padló olyan 22-23 fokos szokott lenni, a léghőmérséklet és egyenletesen minden tárgy, bútor, fal, lépcső, stb is ugyan ezt veszi fel, kb 0,5 fok az ingadozás. Az emeletet 0 fokig nem kell fűteni, mert ugye minden meleg fel megy, így is konstans 22 fok van fent (sajnos!). Biztosan van hőveszteség, mert mindenhol van. Én bevallom szeretem, hogy mindennek homogén a hőmérséklete, ami zavar, hogy amikor már hideg van kint tényleg, akkor pl fent csak 20-21 fok van és érezni ezt az 1-2 fokos különbséget, amikor felmegy az ember..
- pjen írt a klímás fűtésről, azt Neki szántam. Csak mobilon nehézkes kiemelni, már az off-al is "küzdöttem"

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.