Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1028) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Köszi a válaszokat, de még mindig jobban járok ha felteszek mondjuk 200 ezret, és abból gazdálkodom.
Haveromnak ilyenje van, és pont ő is ezért csináltatott ilyet mert erre nem tudnak rányúlni.
(Épp tegnap beszéltem egy ügyvéd barátnőmmel, és mondja arra nem tudnak rányúlni a pénzéhes emberek.)
De mivel ő nem tudja, hogy működik a feltöltése mert neki a haverja szokott rá tenni pénzt, (ő is ilyet haznál) de ő jár össze vissza külföldre neki ez valahol megéri.
Szóval tegnap este felhívtam az illetőt, mondta persze nyugodtan csináljam meg, majd oda adom neki a lóvét és feldobja rá. Tudom, hogy van benne egy kis bukta a váltások miatt, de amikor egy nyomorult 300 ft-t kellene utalni mert máshogy nem lehet fizetni így azért kiakaszt a dolog, hogy még az sem megy mert nincs nekem vagy nyaggassak mindenkit ezzel.
Szóval tegnap meg is csináltam a regisztrációt, vissza is jött a megerősítés hogy elfogadva. Holnap találkozok a sráccal és adok neki pénzt hogy a kártyát is megkapjam. Ahogy a belső névjegyzéket néztem, van egy pár aki ezt használja. Jó lenne ez ha tényleg lenne magyar számla.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.