Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37531) quailstorm válasza FoxiestFox (#37530) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mennyiben lehet vitatkozni azzal, hogy az N95 8GB az WinMO-s vasakhoz képest top 0.1%? Én mást nem állítottam.
Az egész Symbiannak az volt a veszte, hogy nem vették komolyan a hardvert, még akkor se, amikor volt csúcsmodell, és csak az aljával foglalkoztak. De ez nem ide tartozik.

DOSbox-hoz erő kell, nem kevés. Még N95-ön is elég rossz, de azon már talán van valami értelme. Most ahhoz hasonló erejű WinMO-t én alig tudok mondani. Omnia II talán, de sose használták ki benne, meg HTC HD2, ahol viszont igen, de az már droid éra, HTC Desire hardver. És ezek évekkel N95 (OMAP2420) után jöttek ki.

Ahogy elnézem kb 2009-től volt olyan vas WinMO fronton, amire volt értelme a DOSbox-nak, de addigra a homebrew elfordult tőle szvsz, ott volt a droid meg a Maemo. Túl azon hogy volt rá DOS emulátor, csak fizetős.

Túl azon, hogy a film hasonlítgatás atom nagy butaság, ha mindössze a DSP-n múlik hogy mit játszik és mit nem. Pl. MT6572 elég sok fullHD-t és 720p-t tudó chipsetnél fürgébb.

Vario 2-m van, azt se cserélném el N95-re. Nem az a 15FPS-el Quake 3 minden effekttel és csicsával szint.
[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.